Güncel devam eden tüm tadilat ve dekorasyon işlerimiz

Güncel Devam Eden Tüm İşlerimiz

Güncel olarak devam eden tüm işlerimizi bir araya topladık. İncelediğinizde, işimizde ne kadar profesyonel ve farklı olduğumuzu hemen anlayacaksınız. Kurumsal bir dekorasyon şirketi olarak, her gün bir işimizi eksiksiz teslim edip, bir diğerine başlıyoruz.

Güncel Devam Eden Tüm İşlerimiz – Her türlü inşaat, tadilat ve dekorasyon işlerimize ait kısa açıklamalarımızı ve görellerimizi görebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Devam eden güncel çalışmalarımız arasında, sizin içinde mutlaka bir işimize rastlayacağınızı düşünüyoruz.

Devam eden işler Cüneyt Alan

İşte Devam Eden Güncel İşlerimiz

1-) Tuzluçayır’da Asma Tavan ve Duvar Kağıdı İşimiz

Yeni evlenecek olan oğlu için almış olduğu daireyi baştan sona dekorasyon yapmamız için bizi tercih eden Ali beye teşekkür ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar; asma tavan, duvar kağıdı, boya badana ve wc fayans yenileme işleri.

2-) Mamak’ta Salon Asma Tavan ve Vestiyer İşimiz

Evlilik hazırlığı yapan oğluna hediye olarak dairesini dekore etmemiz için bizimle anlaşan Yakup beye teşekkür ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar; Salon led ışıklı asma tavan ve koridor vestiyer işleri.

3-) Dikmen’de Komple Kafeterya Dekorasyon İşimiz

Dikmen Vadisi’nde bulunan kafeteryasını sezona hazırlamamız için genel tadilat ve dekorasyon için bizimle anlaşan İhsan beye teşekkür ediyoruz. Yapacağımız çalışmalar; bar bölümü asma tavan, bölme duvar, elektrik ve su tesisat işleri, boya badana işleri, bar mobilyası tasarım, imalat ve montaj işleri.

4-) Etlik’te Komple Daire Tadilat İşimiz

Kızına aldığı dairenin baştan sona kadar yenilenmesi için bizimle anlaşma yapan değerli abimiz Durdu beye teşekkür ediyoruz. Yapacağımız çalışmalar; elektrik tesisat yenileme, komple tavan duvar alçı sıva, boya işleri, stropiyer, komple banyo tuvalet tasarım ve fayansları yenileme, mutfak dolabı, vestiyer ve banyo dolabı tasarım-imalat-montaj işleri, cam balkon iki adet, komple laminat parke, çelik kapı ve tüm iç kapıların değişikliği.

5-) Çukurambar Dublex Daire ve Teras Kat Tadilat İşimiz

Balgat Çukurambar’da yeni almış olduğu dubleks dairenin komple anahtar teslim işleri bizimle anlaşma yapan Hakan beye teşekkür ediyoruz. Yapacağımız çalışmalar; tüm mutfak-banyo-koridor,vestiyer,gardrop dolabı tasarım-imalat-montaj işleri, yıkım-hafriyat işleri, ıslak zeminler seramik-granit döşeme işleri, salon ve odalar laminat parke işleri, boya badana işleri, elektrik ve su tesisat işleri, ahşap merdiven imalat ve montaj işleri ile teras kat imalatı.

6-) Saray’da Komple Villa Tadilat İşleri

Pursaklar Saray’da bakımsız kalan villasının toparlama tadilat işleri için bizimle anlaşan Salim beye teşekkür ediyoruz. Genel bakım işlerinin tamamını yaparak, villasını kullanılır bir hale getireceğiz.

7-) Anıttepe’de Komple 2 Daire Tadilat İşimiz

İki dairesini tamamen tadilata sokan ve tüm bu işler için bizi tercih eden Bülent bey ve değerli ailesine teşekkür ediyoruz. A’dan Z’ye anahtar teslim ev yenileme işimizde el değmemiş ve değiştirmediğimiz hiçbir şey bırakmayacağız.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tadilat ve dekorasyon işlerimize ve fiyatlarına ait yararlı bilgileri inceleyebilirsiniz.

güncel tadilat işlerimiz, tüm dekorasyon çalışmalarımız, devam eden güncel inşaat işlerimiz,ev tadilat fiyatları,baştan sona ev yenileme,komple tadilat fiyatları,ev tadilat fiyatları,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.