Trend Modeller ve Projeler

Burada zevkinize, bütçenize ve tarzınıza göre mutlaka bir proje bulacaksınız. Trend tek katlı müstakil evler, iki katlı villalar, üç katlı tripleks villalar, havuzlu ve havuzsuz betonarme konutlar ve daha fazlası incelemeniz için sizleri bekliyor. Hayallerinizi süsleyen trend modellere ve projelere bizimle kavuşmak çok kolay. Ev ve villa modelleri ve projeleri için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konusunda profesyonel kurumsal bir firma olarak, biz sizlere yardımcı olmak için burada bekliyoruz.

Giriş

Biz profesyoneliz. Sizlerin istekleriniz, sorularınız ve aradıklarınız hakkında fikir sahibiyiz. Bu yönde uzun araştırmalar yaptık. Deneyimlerimizle trend modeller ve projeleri sizlere ulaştırdık. Yüzlerce projeyi keyifle incelemeniz için bu sayfalarımızda ayrı ayrı ve detayları ile birlikte paylaştık. Elbette projeniz çok önemli. Biz hayallerini önce çiziyor ve projelendiriyoruz, sonra inşaatınızı oldukça ekonomik fiyatlarımız ve kaliteli imalatlarımızla temelden çatıya yapıyoruz. Gezintiye başlayabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

110 m2 alt kat, 110 m2 üst kat olmak üzere toplamda 220 m2 oturumu olan muhteşem bir proje. Modern, kullanışlı ve oldukça görsel. Bence sizde çok beğendiniz. Modelleri seçerken ve sizlerle paylaşırken 30 yıllık tecrübemden faydalanıyorum. Sorulan soruları, beğenilenleri, mimari trendleri, imalat biçimleri, malzemeleri, ihtiyaca yönelik içerikleri ve tüm tasarımları muhakeme ediyorum. Bu model, trend modeller ve projeler arasında kesinlikle liste başı niteliğinde. Biz sizler için 3D çizim hazırlayarak, sanal gezinti yapmanıza olanak sağlayabiliriz. Böylelikle, hayalinizdeki eve kavuşmak için ilk ve en önemli adımı atacaksınız. Biliyor musunuz; günümüz mimarisi artık önce sanal gezinti ile başlayıp, sonra inşaata başlıyor. Biz profesyoneller olarak, sizlere de kesinlikle tavsiyemiz bu yöndedir. Biz sizler için, çok uygun fiyatlarla sanal gezintileri ve sunumları hazırlıyoruz. Şimdi sizin için seçtiğimiz trend modeller ve projeleri incelemeye başlayalım. Keyif alacağınızı düşünüyoruz.

Trend modeller ve projeleri incelerken büyük keyif alacağınızı düşünüyoruz. Size değer veriyoruz. Biz sizlere hayallerinizi anahtar teslim olarak sunuyoruz. Bize güvenin. Biz sizler için kolaylaştırdık. İletişim numaralarımızı arayarak trend modeller ve projeler sayfamızda bulunan hayalleriniz için detaylı bilgiler ve maliyetler hakkında bilgiler alabilirsiniz. Siz yapmamızı isteyin, biz hemen yapalım. Daima yanınızdayız.

Trend modeller ve projeler çok geniş bir yelpazedir. Elbette her zevke ve tarza ayrı ayrı hitap etmeye çalışmak ve bu yönde görsel bir sunum hazırlamak mümkün olmayabilir. Sizlerde seçim yaparken veya araştırırken, işte tamda istediğim gibi bir proje diyebileceğiniz bir model bulamayabilirsiniz. Sizlere kesinlikle önereceğimiz bir tavsiyemiz var. Önce 3D çizim yaptırın ve sanal ortamda projenizi gezin. Dilediğiniz tüm iç planı ve renkleri, modelleri yerleştirin. Sonra sanal ortamda evinizi gezin. Günümüz modern mimarisi artık bu şekilde yol alıyor. Biz sizlere bu hizmeti çok uygun fiyatlarla sunuyoruz. Hayallerinizi süsleyen evinizi önce gezin görün, sonra yaptırın. Bu sizler için profesyonel bir tavsiye.

Trend Modeller ve Projeler – Günümüz mimarisinde her zevke, her bütçeye ve her tarza uygun ev ve villa projeleri görmek mümkün. Fakat, aradığınız ev veya villa modelleri hakkında gereken detaylı bilgilere ulaşmak maalesef çok zor olabiliyor. Biz, sizlere yardımcı olabilmek için trend ev ve villa modelleri hakkında bu sayfamızı hazırlayarak sizler için kolaylaştırmak istiyoruz. Birbirinden modern, kaliteli ve trend modeller ve projeler galerileri hazırladık. Mutlaka size en uygun ev ve villa projesi bulabileceksiniz.

Özenle hazırladığımız galerilerimiz içinde, size en uygun model ve proje hakkında bizleri 7/25 arayabilirsiniz. Maksimum kalite, minimum maliyet hizmet anlayışımız ve 30 yıllık tecrübemizle sizlerin daima yanınızdayız. Hızlı, güvenilir, ekonomik ve kaliteli anahtar teslim konut hizmetlerimizden faydalanmanız için birçok sebep var. Nerede olursanız olun, arsanız üzerine hayalinizdeki yaşam alanlarını anahtar teslim olarak yapıyoruz. Ekonomik fiyatlarımız, kalitemiz ve hızımızla sizleri mutlu edeceğimizin garantisini şimdiden veriyoruz. Haydi şimdi trend modeller ve projeler galerilemizi incelemeye başlayalım.

Tek Katlı Müstakil Betonarme Ev Modelleri

 • Tek katlı müstakil ev projeleri 1
  Tek katlı müstakil ev projeleri 1

2021 Ev, Villa, İnşaat Trendleri

2 Katlı Evler

Yenilikçi Villalar

Konut amaçlı gayrimenkul inşaatı alanı, her zaman yeni teknolojilerin ortaya çıkmasına karşı duyarlı olmuştur, bu özellikle yeni ev inşaatı trendlerinde belirgin bir durumdur. Geride bıraktığımız birkaç on yılda, banliyö yaşamının konforu fikri çarpıcı bir şekilde değişti, bugün sıradan bir kır evi bile, medeniyetin tüm faydalarını inkar etmeden, tüm ailenin tüm yıl boyunca yaşayabileceği rahat bir yaşam alanı haline geldi. Modern bir kır evi, sahiplerine gürültülü ve sıkışık bir şehir sakinlerinin yalnızca hayal edebileceği her şeyi sağlar.


Dekorasyonun sonu yok. Gerek iç, gerekse dış dekorasyon uygulamaları, imalatları ve markaları sınırsız denecek kadar fazla. Her zevk, bütçe ve tarz için mutlaka birşeyler var. Trend projeleri belirlemek elbette bu anlamda çok zor. En çok tıklanan modelleri seçtik biz. Her anlamda daha etkin ve majör mimari tasarımların sayısı artmakta. Belli bir kriter belirlemek çok zor. Coğrafyaya, konuma, zevke, bütçeye, tarza, ihtiyaca ve aile bireylerinin ortak kullanım kolaylıklarına göre bir çok alternatif üretilebilir. Çok geniş bir yelpazeye sahip günümüz mimarisi. Sizde hayalini kurduğunuz projeye en yakın modeli burada bulabileceksiniz.

İki Katlı Dubleks Betonarme Villa Modelleri

 • İki katlı ev ve villa modelleri
  İki katlı ev ve villa modelleri

2 Katlı betonarme ev ve villa modelleri hakkında daha fazlası için yandaki butonu tıklayın! Bir kaç iki katlı ev ve villa modelimizi detaylandırdık.

Yeni Modern Villa Tasarımı Ve İnşaat Trendleri

Modern bir müstakil ev, sadece geniş odalar değil, aynı zamanda yüksek kaliteli yalıtım malzemeleri, çift camlı pencereler ve son model kapılar kullanılarak elde edilebilen etkili ısı ve ses yalıtımıdır. Modern bir villa düşünülmüş ve ekonomik su temini, ısıtma ve kanalizasyon sistemleridir. En gelişmiş inşaat teknolojileri, herhangi bir zevke, ilgiye ve tercihe sahip bir kişi için bir rüya evi inşa etmenize izin verir. Villa ya da müstakil evler, şehir dışına mümkün olduğunca rahat bir şekilde yerleşmeyi ve bir şehir sakininin alışkın olduğu kolaylıklardan ödün vermeden doğaya yaklaşmayı mümkün kılar. Yazlık bir yerde veya köyde bir ev edinme durumunda, bu evin sahibi sadece rahat bir konut elde etmekle kalmaz, aynı zamanda kendisini şehir dışındaki hayata eşlik eden birçok sorundan da kurtarır. Bu nedenle son trend villa projeleri, her geçen yıl daha popüler hale geliyor.

Muhteşem Projeler

2021 Prefabrikler


Üç Katlı Tripleks Betonarme Villa Modelleri

 • Tripleks Villa Modeli 8
  Tripleks Villa Modeli 8

Köyler, yapmayı, öğrenmeyi veya olmayı hayal edebileceğiniz ve fırsatların sonsuz olduğu bir yerdir. Yani evinizi seçerken yaşam tarzınızı tamamlamasına izin verin. İster eğlence dolu bir günden sonra gevşeyip dinlenebileceğiniz bir yer, ister yemek pişirmek için bir araya gelin veya en yeni hobiniz için ilham alın. Ev ve yaşam tarzı tasarımı, anılarımıza, deneyimlerimize ve kolektif geçmişimize zemin hazırlar. İyimserlikle ve yeni bir on bir yıla umutla bakarken, tasarım platformlarından alınan verilere göre, giderek daha çok işlevli alanlar, küresel etkiler ve özelleştirme tutkusuyla birlikte huzur ve sağlık arayışı içindeyiz. 2021 yılı için yeni trend daha az endişe ve stres, sağlık, zindelik, sürdürülebilirlik ve sakinlik duygusuyla uyumlu daha fazla tasarım. Tercihiniz, tarzınız veya bütçeniz ne olursa olsun, günlerinizi dolduracak aktiviteler ve fırsatlar kadar çeşitlilik sunuyoruz. Birbirinden farklı ev ve villa modellerimiz inceleyebilir ve yaşam tarzınıza uygun mekânlar yaratabilirsiniz.

Havuzlu Villa Modelleri

 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 1
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 3
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 4
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 5
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 6
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 7
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 8
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 9
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 10
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 11
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 12
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 13
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 14
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 15
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 16
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 17
 • Havuzlu villa projeleri ve modelleri 18

İçini çizin, dışına biz giydirelim. Tüm mimari projeleri çizelim ve onaya sunalım. Ruhsatı alalım ve başlayalım. Hızlı bir şekilde ilerleyerek, başarılı sonuçlar elde edelim. Anahtarı size verelim ve mutlu müşterilerimize bir yenisini daha ekleyelim. Hepsi bu kadar kolay. Trend modeller ve projeler sayfamız içindeki tüm konutları temelden çatıya imal etmek bizim işimiz.

Trend Ev ve Villa Modelleri Hakkında Bilgiler

Günümüz mimarisi hızla gelişmektedir. Modern mimari tasarımları, teknolojinin sunduğu uçsuz bucaksız imkânlar ve yeni neslin gözüyle yeni tasarımlarla şekillenmektedir. Eskiden olduğu gibi standart yapıların dışına çıkarak, özgün ve cesur projelere imza atmaktadırlar. Yeni ev ve villa projelerine baktığımızda, tasarımlardaki farkları hemen anlayabiliriz. Cesur, özgür ve radikal projeleri hayata geçiriyorlar.

Gerek iç dekorasyonlarda, gerekse dış ve çevre dekorasyon uygulamalarında muhteşem tasarımlarla göz dolduruyorlar. Bizde bu sayfamızda trend ev ve villa projeleri ile modellerimizi sizler için hazırlarken bir hayli zorlandık. Çünkü, her proje ve model diğerinden çok farklı ve modern. Biz modelleri seçerken, üzerinde her türlü değişikliği yapabileceğimiz ve ekonomik fiyatlarla yapılabilecek ev ve villa projelerini seçtik.

Trend Modeller ve Projeler hakkında araştırma yapan misafirlerimiz ve müşterilerimiz için faydalı bir sayfa olduğunu düşünüyoruz. Daha fazla detay ve görseller için bizimle 7/25 iletişime geçebilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımız, profesyonel çalışmalarımız ve kalitemizle her zaman yanınızdayız. Fiyatlarımızı, çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Farkımızı fark edeceksiniz.

Daha şık, daha kaliteli, daha modern mekânlarda buluşmak dileği ile..

Projelerimizden Birkaç Örnek

Dekordelisi olarak tamamladığımız bir kaç betonarme konut projemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Biz işimizde profesyoneliz. İsteklerinize ve tarzınıza uygun 3d çizimler ve projeleri de ayrıca hazırlıyoruz. Hemde çok uygun fiyatlarımızla. Modern mimari artık bu şekilde hayat buluyor ve şekilleniyor. Sizlere tavsiyemiz, önce görün gezin, sonra yaptırın. Bu sizin için vazgeçilmez bir ön hazırlık olacak. İşte bizim trend projelerimiz ve referanslarımız;

Diğer sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ederek, araştırma yaptığınız ev ve villa yapımı konuları hakkında daha fazla bilgiler edinebilirsiniz.

Anahtar teslim ev fiyatlarımızı inceleyiniz!

Ev yaptırmak isteyenlere önemli açıklamalar

Mutlu müşterilerimize sizde katılın!

‘Müşterilerimin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim’. (BOSCH)

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)