mutfak-ve-banyo-dekorları1

Eski Mutfak ve Banyoyu Tamamen Yeniliyoruz

Yeni projemiz hayırlı olsun. Değerli müşterimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Tüm projelerimizde olduğu gibi, bu işimizde de en kaliteli hizmeti, en ekonomik ve kaliteli şekilde müşterimize teslim edeceğimiz konusunda kendimize güvenimiz tam. Eski mutfak ve banyoyu tamamen yeniliyoruz. Tüm yapım aşamalarımızı, kullanacağımız malzemelerimizi, tasarımlarımızı ve fiyatlarımızı burada sizlerle paylaşıyoruz. Sözleşme metnimizi sizlerle paylaşarak, dürüst ve şeffaflığımızdan ödün vermiyoruz. Sözleşme metnimizi inceleyiniz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eski Mutfak ve Banyoyu Tamamen Yeniliyoruz – Aşağıda hazırlamış olduğumuz detaylı sözleşme metnimizi inceleyebilirsiniz. Eski mutfak ve banyo nasıl yenilenir adım adım takip edebilirsiniz. Tadilat sözleşme metni nasıl hazırlanır öğrenebilir ve huzurlu çalışmanız için nasıl bir sözleşme hazırlanması gerektiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Buradaki sözleşme metnini kendi işlerinize uyarlayabilir ve kullanabilirsiniz. Dekordelisi olarak, mutlu müşterilerimize bir yenisini daha ekleyeceğiz. Bunu nasıl yaptığımıza tanıklık edin.

Eski Mutfak ve Banyoyu Tamamen Yeniliyoruz

Sözleşme

…………./ ANKARA adresinde bulunan dairenin mutfak ve banyolarına ait olan tadilat ve dekorasyon imalatları, montajları için hazırlanmış sözleşme metnidir.

Amaç ve Kapsam

Bu Şartname; …………………… beye ait üst kısımda yazılı bulunan adreste mukim konutta yapılacak tadilat / yenileme, mal ve hizmet sunan tedarikçi, yüklenici, alt yüklenici, taşeron ve bunların kendi alt yüklenici, taşeron ve tedarikçilerinin (hepsini birden ifade etmek üzere “Bağımsız Yüklenici” ifadesi kullanılacaktır) uymakla mükellef oldukları iş ve hizmet yükümlülüklerini kapsar.

Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic.Ltd.Şti ünvanlı, ……….. vergi nolu, …………… V.D kayıtlı şirket yüklenici olarak, ……………. ise işveren olarak anılacaktır. İşbu sözleşme metninde yazılı bulunan tüm maddeler yüklenici ve işveren tarafından kabul edilerek imza altına alınmıştır. Yüklenici sözleşme maddelerinde yazlı tüm imalat ve montajları eksiksiz bir şekilde yapmayı, işveren ise ödeme günleri miktarlarına eksiksiz uymayı taahhüt ederler. Sözleşmeye aykırılık durumunda / anlaşmazlıklarda ANKARA MAHKEMELERİ vekil tayin edilmiştir.

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene taahhüt edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene garanti etmektedir. Her türlü renk, model, tasarım ve uygulamalar işveren tarafından seçilerek onaylanacak ve imalatları / montajları yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. Tüm model, renk ve tasarımlar iş veren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayan hiçbir renk, model ve tasarımların imalatı veya montajı yapılmayacaktır.

SIRA NOİMALAT & UYGULAMABİRİM FİYAT
KIRIM & HAFRİYATİki banyonunda duvarlarında bulunan tüm fayansların kırılması. Tüm yapılı olan su tesisat üst malzemelerinin (banyo dolapları, duşakabinler, bataryalar, klozetler, havlupanlar) sökülmesi. Atılacak olan tüm malzemelerin ve molozların belediyenin gösterdiği atık alanına atılması. Mutfak dolaplarının ve tazgâhının sökülmesi ve atılması. Tüm kırım ve hafriyatların atılmasından sonra daire içi kaba temizliklerin yapılması.
MUTFAK, BANYO DOLABI, KAPIİstenilen balon kapak, suntalem gövde, tandem çekmeceler, alt köşe açılır fasulyelik, kiler dolaplı. Tüm renkler, modeller ve tasarımlar iş veren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Tüm kapak ve çekmeceler frenli pistonlu yavaş kapanır sitem olacak. 1 adet komple lake boyalı banyo dolabı yapılacak. İş veren tarafından seçilecek renk ve modelde bir adet kapı yapılacak.
BÜYÜK BANYOTüm banyo duvar fayansları sökülerek işveren tarafından seçilen renk ve modelde yeni fayanslar komple duvarlar ve zeminlere döşenecek. Su ve elektrik tesisat alt ve üst döşemeleri yeni banyo tasarımına göre gereken yer değişiklikleri tamamlanacaktır. Yeni duşakabin, klozet ve banyo dolabı belirlenen yerlerine montajları yapılarak çalışır halde teslim ediecektir.
KÜÇÜK BANYOTüm duvar fayansları sökülecek. Yenileri döşenecektir. Eski aksesuarlar ve malzemeler tekrar yerlerine montaj yapılacaktır.
TEMİZLİK & TESLİMATTüm imalatlar ve montajlar bittikten sonra daire tüm kaba temizlikleri yapılarak işverene temiz bir şekilde teslim edilecektir.
ÖZEL ŞARTLARTüm bataryaların temini işverene aittir. Montajları ise yükleniciye aittir. Tezgah taşı işverene aittir. Siyah renkler dışındaki tüm renk granitleri yüklenici 450 TL ye yapacağını ve bu fiyat üzerinden sözleşme fiyatına eklemeyi taahhüt eder. 300 TL ye kadar olan eviye yükleniciye aittir.

İŞİN BEDELİ………………………….: ………….- TL (KDV Hariç)

İŞİN ÖDEMESİ……………………..: %50 sözleşme imzalanmasını müteakip + %50 İş tesliminde nakit.

İŞİN BAŞLAMA TARİHİ……….:

İŞİN TESLİM TARİHİ…………….:

SÖZLEŞME TARİHİ………………:16.04.2021


Eski mutfak ve banyoyu tamamen yeniliyoruz. Bu projemizin tüm yapım aşamalarını yine bu sayfamızda güncel olarak inceleyebileceksiniz. Sık sık sizleri bilgilendireceğiz. İşimizin nasıl ilerlediğini, kalitemizi ve hızımızı göreceksiniz. Profesyonel bir tadilat şirketinde olması gereken tüm alt yapı ve tecrübeye fazlasıyla sahibiz. Bu imkânlarımızı ve daha fazlası mutlu müşteri listemizi arttırmak için kullanıyoruz. Eski Mutfak ve Banyoyu Tamamen Yeniliyoruz projemizin son halini yine burada görebileceksiniz. Bizi takip edin. Daha fazla bilgi için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı projelerimiz hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: mutfaklar banyolar, mutfak banyo nasıl yenilenir, banyo ve mutfak moda tasarımları, mutfak banyo tadilat, mutfak ve banyo dekorları,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)