Burada hobi bahçesi evleri hakkında geniş bilgiler ve görseller bulabilirsiniz. Bir hobi bahçesi evini bu sayfamızda birlikte yapıyor gibi olacağız. Bu anlamda sayfamızı sonuna kadar dikkatle incelediğinizde bir çok bilgi ve tecrübe edineceğinizi düşünüyoruz. Tüm detayları inceleyebileceksiniz.

Lüks Hobi Bahçesi Ev Projemiz – Sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz detayları paylaşıyoruz. Hobi bahçesi ev projelerimizi özenle seçtik. Hobi bahçesi evleri tasarımlarını yapmak ve projelerini çizmek, temelden çatıya anahtar teslim imalatlarını yaparak sizlere eksiksiz teslim etmek bizim işimiz. Oldukça ekonomik fiyatlarla, modern ve kaliteli hobi bahçesi evlerinize bizimle kavuşmanız artık daha kolay.

İÇİNDEKİLER

1- Hobi Bahçesi Nedir? >

2- Hobi Bahçesi Hedef 3D Projemiz >

3- Hobi Bahçesi Görselleri (Öncesi) >

4- Lüks Hobi Bahçesi Ev Projemize Başladık >

5- Lüks Hobi Bahçesi Ev Projemize Ait Sözleşmemiz >

6- Hobi Bahçesi Dış Dizayn 3D Çizimlerimiz >

7- Hobi Bahçesi 3D İç Dizayn >

8 – Hobi Bahçesi Ev Tüm Yapım Aşamaları >

9- Yapım Aşamaları Videolarımız >

10- Hobi Bahçesi Evimizin Son Hali >

Son Hali (Galeri & Video)

Değerli müşterimizin isteklerini çalışmalarımız esnasında da yerine getirdik ve bazı küçük değişiklikler ve eklemeler yaptık. Projemizi tamamladık. Modern, kaliteli ve kullanışlı bir ev oldu. Müşterimize hayırlı uğurlu olsun. Sayfamızın devamında tüm yapım aşamalarımızı inceleyebilirsiniz.

1- Hobi Bahçesi Nedir?

Diğer ismi organik bahçedir. Şehir hayatına yakın yerlerde sebze ve meyve ekiciliğinin yapıldığı ve hobi amaçlı kullanılmak için düzenlenen alanlara verilen isimdir. Hobi bahçeleri genellikle, şehir hayatından belirli zamanlarda uzaklaşmak isteyen doğa severlerin seçimidir. Düşük bütçelerle bile tamamen sizin tarafınızdan şekillendirilebilecek oldukça geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. Siz, kendi hobi bahçenizde tamamen özgürsünüz.

2- Hobi Bahçesi Hedef 3D Projemiz

Değerli müşterimiz bu tarz bir hobi bahçesi evi istediğini belirtti. Bizde onun tüm isteklerine uygun olan 3D çizimimizi yaptık. Mutlu oldu ve işte ben tamda bunu istiyorum dedi. Akabinde hemen hazırlıklarımıza başladık ve imalatlarımıza başladık. 45 günde bu hobi bahçesi evini yapara kendilerine eksiksiz teslim edeceğiz. Sayfamızın devamında bu hobi bahçesi ev projemize ait olan tüm detayları, sözleşmemizi, fiyatlarımızı ve daha fazlasını inceleyebilirsiniz.

Ankara’nın Beynam Mahallesinde Bulunan Hobi Bahçesine Liks Bir Ev Yaptırmak İçin Bizi Tercih Eden Değerli Müşterimize Teşekkür Ederiz. Çok güzel bir proje uygulayacağımızın garantisini veriyoruz. Anahtar teslim hobi bahçesi ev projemizin tüm yapım aşamalarını burada inceleyebilirsiniz. Lüks hobi bahçesi ev projemiz hakkında daha fazla bilgi ve detaylar için bizimle iletişime geçiniz. Burada kabul edilen teklifimizi, sözleşmemizi, iş ve malzeme detaylarımız ile uygulamalarımızı adım adım takip edebilirsiniz.

Hobi Bahçesi Evleri – Burada yapmış olduğumuz bir hobi bahçesi evini sizlerle paylaşıyoruz. Tüm yapım aşamalarımızı, detaylı bilgileri, görselleri ve videolarımızı inceleyin. Nasıl yapıldıklarını ve farklı proje örneklerini görebilirsiniz. Bu hobi bahçesi ev tasarımı ve imalatı anahtar teslim olarak tamamen bize ait. Değerli müşterimizin bize güveni tam. Bizde bunun karşılığında kendisine en şirin, en kaliteli ve en kullanışlı hobi bahçesi evini yaparak eksiksiz teslim edeceğimizin garantisini veriyoruz.

Lüks Hobi Bahçesi Ev Projemize Başlıyoruz! Ankara’nın Beynam mahallesinde imalatını yapacağımız anahtar teslim ev projemizin toplam metrekaresi 70 m2. Tek katlı olmasına rağmen oldukça kullanışlı ve kaliteli bir proje gerçekleştireceğiz. Tüm imalatları, malzemeleri, uygulamaları ve tasarımları biz gerçekleştireceğiz. Önce teklifimizi ve sözleşmemizi inceleyin. Devamında öncesi, yapım aşamaları ve sonrası görsellerini takip edin. Sık sık arada videolarımızı da paylaşacağız burada. Lüks Hobi Bahçesi Ev Projemizi incelerken keyifli vakit geçireceğinizi düşünüyoruz. Lüks Hobi Bahçesi Ev Projemize haydi başlayalım.

NOT: Lüks Hobi Bahçesi Ev Projemize ait bu sayfamızı sık sık güncelleyeceğiz. Anlık olarak tüm yapım aşamalrımızı takip edebileceksiniz. Sözleşmemiz ve tüm detayları sayfamızın aşağısında inceleyebilirsiniz. Bir betonarme ev temelden çatıya nasıl yapılır, maliyeti nedir ve ne kadar sürüyor sizlere açıklamaya ve öğretmeye çalışıyoruz.

3- Hobi Bahçesi Görselleri (Öncesi)

Henüz hiçbir imalata ve çalışmaya başlamadık. Arsanın şu anki hali bu şekilde. Bu arazinin üzerine muhteşem bir yaşam alanı oluşturacağız. Projemizi çizmeye başladık. Bittiğinde yapacağımız ev modelini burada sizlerle paylaşacağız.

4- Lüks Hobi Bahçesi Ev Projemize Başladık

Kazı Hafriyat Çalışmalarımız

Besmelemizi çektik, Rabbim utandırmasın dedik, kazasız belasız bitirmek nasip olsun diye duamızı ettik ve başladık. Tüm mimari projeler, tasarımlar, imalatlar ve işçilikler kendimize ait. Mobilyasından kalıp ve demirine kadar her şey tek elden yani Dekordelisi’nden çıkıyor. Böylelikle hem daha hızlı, hem daha kaliteli, hemde daha ekonomik konutlar inşaa edebiliyoruz.

İlk olarak kazıklarımızı çaktık arsayı net bir şekilde ortaya çıkardık. Kireçlememizi yaparak betonarme evimizi tastamam projesine uygun yerine oturtmak için gerekli ölçümlerimizi yaptık. Temeli arsaya oturttuktan sonra gereken derinlik ve ölçülerde kazı hafriyat çalışmalarımıza başladık. Bu sayfamızı ve yayınlama tarihini takip edin. Toplamda 45 günde biz bu lüks konutu eksiksiz teslim edeceğiz. Herşey değerli müşterimizin istediği şekilde olacak. En güzelini yapacağımızın yine bu projemizde garantisini veriyoruz şimdiden.

Projemize Devam Ediyoruz (2. Bölüm)

Kazı hafriyat çalışmalarımız bitti. Kalıp ve demir işlerimizi tamamladık. Temel betonumuzu attık. Duvar imalatlarımızı bitirdik. Üst döşeme kalıbımızı çaktık ve son betonumuzu dökmek için son hazırlıklarımızı yapıyoruz.

Sayfamızı sıklıkla güncelleyeceğiz. Hobi bahçesi betonarme ev projemiz ilerledikçe güncel videolarımızı ve detaylı bilgileri burada inceleyebileceksiniz.

Projemize Devam Ediyoruz (3.Bölüm)

Projemize Devam Ediyoruz (4. Bölüm)

Kaba inşaatımız bitti. Tüm elektrik ve su tesisat alt yapımız bitti. Artık ince işlere başlayabiliriz. Tüm personellerimiz hazır. Tüm ekip ve ekipmanlarımız hazır. Biz projemizi şimdiden bitmiş gözüyle görüyoruz.

Projemize Devam Ediyoruz (5. Bölüm)

Lüks Hobi Bahçesi Ev Projemize hızla devam ediyoruz. Tüm elektrik tesisatımız, su tesisatımız, mantolama ve duvar imalatlarımız, iç cephe tavan ve duvarlar alçı sıva imalatlarımız bitti. Artık sona yaklaşıyoruz.

30.05.2021 güncel görsellerimizdir. Projemize devam ediyoruz. İlerleyen zamanlarda yapım aşamalarımızı ve ilerleyişimizi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Projemize Devam Ediyoruz (6. Bölüm)

Hobi bahçesi ev projemizin hemen hemen sonuna geldik. Fayans seramik işlerimizin hepsini bitirdik. Her geçen gün dahada modern bir ev haline gelen projemizin müşterimizi mutlu etmesi bizi onurlandırıyor.

Projemize Devam Ediyoruz (7.Bölüm)

Artık sona geldik. Bittikçe güzelleşen ve modernleşen evimizin eksiksiz olması için büyük efor sarfediyoruz.

5- Lüks Hobi Bahçesi Ev Projemize Ait Sözleşmemiz

TARAFLAR: Bir tarafta Neyzen Tevfik Sk. No:5A/5 Kızılay-MALTEPE adresinde bulunan Dekordelisi Mimarlık İnş.Tasarım.Tic.Ltd.Şti ile diğer tarafta……/ANKARA adresinde bulunan…..arasında aşağıdaki maddede yazılı
şartlar dahilinde işbu inşaat sözleşmesi akdolunmuştur. Taraflardan …… İş Sahibi sıfatıyla, Dekordelisi Mimarlık
İnşaat Tasarım.Tic.Ltd.Şti ise yüklenici sıfatıyla anılacaktır.

SÖZLEŞMENİN KONUSU: İş sahibi tarafından ……………………….. adresindeki ……… parsel üzerinde yaptırılacak 1 ADET beton kargas 70 m2 tek katlı müstakil konut inşaatının temelden çatıya anahtar teslim sözleşme maddelerindeki tüm işleri yüklenici tarafından bu sözleşme şartları ve işveren tasdikli projeye uygun biçimde yapılarak iş sahibine eksiksiz teslim edilecektir. 70 M2 temel oturumlu betonarme kargas tek katlı konutun anahtar teslim imalat/inşaat işlerinin yapımı. Konut içeriği Ön veranda + 2 oda + 1 salon + 1 amerikan mutfak (salon katkılı) + 1 banyo wc + giriş
koridor. Sözleşmenin konusu ile yüklenicinin anahtar teslim taahhütleri bundan ibarettir.

SÜRE: İşbu sözleşme gereğince yüklenici yapmayı taahhüt ettiği işi 75 iş günü içerisinde projesine ve işbu sözleşme hükümlerine uygun biçimde bitirerek iş sahibine eksiksiz teslim edecektir. Bu sürede işin eksiksiz teslim edilmediği tespit edildiği takdirde, iş sahibi gecikmenin devam ettiği her ay için ……….TL cezai şart tazminatına hak kazanacaktır. Ayrıca bu sebeple yaptırılacak tespit masraflarından da yüklenici sorumlu olacaktır.

İŞ SAHİBİNİN GÖREV VE SORUMLULUĞU: İşveren, sözleşme gereğince belirlenen avansları ve hakedişleri belirtilen vadelerde ifa etmek zorundadır. İş sahibi sözleşme imzalanmasını müteakip sözleşme bedelinin %50’lik kısmını nakit olarak yükleniciye ödemekle yükümlüdür. %25’lik ödeme kaba inşaat bittiğinde (temel, duvarlar, üst döşeme, elektrik ve mekanik alt döşeme tesisatlar, fayans, alçı sıva, şap), %15’lik kısmı dış cephe bittiğinde, kalan %10’luk kısım ise anahtar tesliminde nakit olarak yükleniciye ödemekle sorumludur.

YÜKLENİCİNİN GÖREV VE SORUMLULUĞU: Yüklenici, bu sözleşme gereğince derhal işe başlamak ve işi projesine uygun biçimde yerine getirerek süresinde iş sahibine teslim etmekle yükümlüdür. Yüklenici işin ifasında iş sahibinden
bağımsızdır. İşin yerine getirilmesinden kaynaklanan her türlü sorumluluk yükleniciye aittir. İşin yapılması için gerekli personel istihdamı ve bu personelle yüklenicinin ilişkisi iş sahibinin sorumluluk alanı dışında olup, tamamen yükleniciyle kendi istihdam ettiği personeli ilgilendirir. Yüklenicinin istihdam ettiği personelin her türlü ücret, fazla mesai, yıllık izin alacağı, tatil gündelikleri, kıdem tazminatı ve ihbar tazminatı alacaklarından yüklenici sorumludur. Yüklenici, istihdam ettiği personeli SGK’ya bildirmek ve primlerini ödemekten mesul olup, ihmalinden hiçbir şekilde iş sahibinin sorumluluğuna gidilemez. Yine yüklenici, kendisinin veya istihdam ettiği personelin işin yapılması sırasında iş sahibine veya herhangi bir üçüncü kişiye verilecek zararlardan da sorumlu olacaktır. Yüklenici bu sözleşme gereği yerine getirmeyi taahhüt ettiği işin ifası sırasında işyerinde İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı hükümleri bakımından gerekli her türlü tedbiri bizzat almaya mecburdur. Bu görevin yerine getirilmemesinden kaynaklanan iş kazası ve meslek hastalıklarından yüklenici sorumlu olacaktır. Yüklenici, işin yapılması için gerekli iskele kurmak vb. Malzemeleri kendisi temin etmek zorundadır. Resmi mevzuat, izin, onay ve abonelik giderleri iş sahibine aittir. Resmi mevzuat takibinden ve harçlarından yüklenici sorumlu değildir.

ÜCRET: Yüklenici her türlü iş makinesi kiralama/satın alma, işçi iaşe, konaklama, ulaşım, işçi maaşı giderlerini karşılamakla yükümlüdür. İmalatlar montajlar sırasında oluşabilecek tüm hasar, kusur ve arızalardan tamamen yüklenici sorumludur ve iş sahibinden hiçbir ücret talep edilemez.

ÖZEL ŞARTLAR: Tüm malzemeler, imalatlar ve montajlar tamamen işveren onaylı olacaktır. Tüm renkleri, modelleri ve tasarımları işveren beğenecel ve seçecektir. İşveren tarafından seçilecek ve onaylanacak imalatlar, ürünler ve malzemeler kullanılacak aksi imalatar ve malzemeler kullanılmayacaktır. Tüm mutfak bataryaları, banyo bataryası, duş bataryası, bahçe bataryaları, mutfak dolabı eviyesi ve banyo dolap lavabosu işveren tarafından alınacak, yüklenici tarafından montajı yapılacaktır.

İHTİLAFLARIN HALLİ: Sözleşmeden kaynaklanan her türlü hukuki anlaşmazlıklarda ANKARA Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

YÜKLENİCİ İMALAT / UYGULAMA TAAHHÜT

KAZI / HAFRİYAT: Mimari projelerine uygun olarak, temel, alt yapı ve tüm kazı- hafriyat çalışmalarının eksiksiz yapılması ve alt yapı ana şebeke hattına kazının bağlanması. Bina yapım aşaması öncesi, sonrası ve esnasında tüm kazı-hafriyat, moloz atımı nakliyesi ve ameliyesi tamamen yüklenici firmaya aittir. Bina-İnşaat bitiminden sonra ve iş tesliminden önce bina çevresinde var olan inşaat atıkları- molozları-hafriyat atıkları belediyenin belirlediği yere yüklenici tarafından atılacaktır.

TEMEL / SU BASMAN: İşveren onaylı projesine göre derinlik ve çap ölçülerinde tüm kazı ve hafriyat işlerinin eksiksiz tamamlanması. Temel kazıklarının çakılması ve kireçlemesinin yapılması. Toprak dolgularının sahadan uzaklaştırılması veya temizliğinin yapılması. Temel grebeton altı izolasyon kumunun boşluksuz olarak serilmesi. Minimum 35 cm maksimum 55 cm olacak şekilde beton su basmanın yapılması. Temel dolgusunun toprak dolgulanması. Temel üst betonunun atılması. Hasır çelik döşenmesi.

KALIP / DEMİR / BETON / İZOLASYON : Yüklenici tarafından çizilecek olan projeye uygun olarak tüm kalıp çalışmaları standartlara uygun olarak yapılacaktır. Demir projesine uygun olarak istenilen mevkilere kolon, kiriş, tabiliye, koloncuk, temel, su basmanı, kargaslarına uygun olan ölçü/miktar/cins demirlerin (12 mm, 14 mm, 16 mm) tam ve eksiksiz olarak döşenmesi. C25 yoğunluk beton dökme işlerinin projelerine uygun biçimde tam ve eksiksiz olarak yapılması. Temel alt-üst, yapı iç-dış, çatı alt-üst tüm yalıtım ve izolasyonların (3 mm mebran – çakmalı, yapıştırmalı) projelerinde belirtildiği şekillerde ölçü ve malzemelerle tam ve eksiksiz olarak yerlerinde imalatlarının yapılması.

DUVARLAR: Dış duvarlar, iç duvarlar BİMS tuğla ile imalatları yapılacaktır. Tüm kapılar ve pencereler üstü beton lento yapılacak. İçten ve dıştan kaba sıvaları mastarlı ve terazili yapılacak. Dış cephe ince sıvası yapılmayarak kaba sıva üstü
aşağıda detaylandırılacak mantolama imalatı yapılacak. Mimari projesine uygun olarak tüm duvar imalatları tam ve eksiksiz olarak yapılacak (2 oda, banyo wc, salon mutfak, koridor giriş).

ÇATI / TERAS: Betonarme kargas olarak imalatı yapılacak olan yapının kiremit çatı kargası olmayacak. Projesine uygun olarak teras kat olarak kullanıma uygun şekilde imalatı yapılacaktır. Tüm döşeme üzerine belirlenen projelsine uygun olarak yalıtım, izolasyon, tefsiye/şap, zemin kaplama seramikleri döşenecektir. Döşenecek olan seramiklerin markası BİEN / EGE dış cephe seramik olacaktır. Renk ve modeller iş veren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Teras kat korkulukları olarak h: 50 cm olarak tuğla imal edilecektir. Teras kat 4 köşe merkezine birer adet 20’lik süzgeç
(toplamda 4 adet) sabitlenecek ve ana gidere bağlantısı yapılacaktır. Teras tüm yüzeyleri çevre koruma korkuluk duvarları iç bölümleri dahil seramik kaplanacaktır. Korkuluk parapet duvar üstü tamamen küpeşte olacaktır. Bacalar cepheleri dış cephe ile uyumlu dekoratif tuğla kaplama yapılacaktır. Baca şapkaları ve küpeşteleri
yapıacaktır. Baca içleri sıvanacaktır. Teras kat üst zemini uygun kalınlıkta kum beton esaslı tefsiye/şap atılacaktır. Şap üzerine 2 mm mebran, mebran üzerine ikinci kat çelik hasırlı tefsiye, üzerine SKY izolasyon yapılacaktır. Son kaplama olarak seramik yapılacaktır.

PVC PENCERELER :  Tüm pvc pencereler projesine belirlenen uygun ölçülerde (rengi ve tasarımı işveren tarafından belirlenecek olan) Fıratpen S75 serisi marka pvc pencere olarak imalat ve montajı yapılacak. Tüm pencerelerin açılır kanatlarına sinekliklerin yapılması. Pencere camlarının çiftcam olarak yapılması. Tüm pencerelere içten ve
dıştan 2’lik sakallı denizlik mermerlerinin yapılması. Ön veranda kapıları boydan, tüm ön cephe ölçüsünde, çift sürgülü raylı, çift camlı, pvc kapı sistemi olarak imal edilip montajı yapılacaktır.

MEKANİK / SU TESİSATI : Şebeke hattının inşaat alanına ve yapı içerisine kadar çekilmesi. Yüklenici tarafından onaylanan projesine uygun olarak drenaj çalışmaları- malzemeleri-kazı-hafriyat-bağlantı işlerinin, tüm pis su ve temiz su tesisatlarının, alt yapı giderlerinin, sıva altı ve sıva üstü tüm döşeme, borulama, izolasyonlarının ve
montajlarının eksiksiz olarak yapılarak testlerinin yapılması. Çalışır halde teslim edilmesi. Pis su giderleri için foseptik çukurunun kazılması, fosseptik beton deposunun ve kapağının standartlara uygun biçimde imal edilmesi ve yerinde
sabitlenmesi . Projelerine uygun olarak tüm vitrifiye gurupları, batarya, çeşme, musluk, vana, duşluk, sayaç, kollektör, eviye, lavabo gibi sıva üstü malzemelerinin eksiksiz montajlarının yapılması ve çalışır hale getirilmesi. Tüm alt ve üst tesisat (mekanik) borulama imalatlarında kullanılacak olan malzeme cinsi Fıratpen marka kılıflı boru kullanılacaktır. Tüm sıcak su ve soğuk su borulamaları zeminden gömme sistemi ile taşınarak yüzeylerde kesinlikle boru veya sistem bağlantıları görünmeyecektir.

ELEKTRİK TESİSAT : Yüklenici tarafından şantiye panosunun kurularak bina girişi elektrik panosuna bağlanması, tüm bina içi ve dışı elektrik borulamaları, kablolama işlerinin çizilecek olan elektrik projesine uygun olarak tam ve eksiksiz olarak yapılması. Kullanılacak olan kablo markası ÖZNUR marka kablo olacaktır. Tüm ana sigortalar Siemens marka olacaktır. Elektrik projesine uygun olarak pano kurulması. Tüm düğme, priz, anahtar, tv, enternet kasa/düğmeleri Viko marka olacaktır. Renk ve modelleri iş sahibi tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Bina topraklama hattının eksiksiz yapılması ve kazığının çakılması. Kaçak akım rolesinin bağlanması. Elektrik pano, sayaç ve kutusu projesine uygun olarak belirlenen yerde toplanması ve tüm sistemin çalışır halde teslim edilmesi. Elektrik projesinde belirtilen tüm anahtar, priz
ve aydınlatmaların tam olarak yerlerine çekilerek montajlarının eksiksiz yapılması. Şehir ana enerji şebeke hattı bağlantısının projesine uygun şekilde binaya bağlantısının yapılması.

ÇELİK KAPI: 1 adet (Arka cephe giriş) işveren tarafından seçilecek olan renk ve modeldeki güvenlikli merkezi kilit çelik kapı yapılarak çalışır halde teslim edilmesi. Kapı eşik mermerinin yapılması. Kepenk sinekliklerinin sabitlenmesi.

ODA İÇ KAPILARI: Tüm konut içi kapıların işveren tarafından beğenilen ve istenilen renk ve modelde panel kapı olarak yapılması. Kilit, menteşe, kolları da tamamen eksiksiz yapılarak çalışır halde teslim edilmesi. Banyolar ve wc nin kapı eşik
mermerlerinin yapılması ve sabitlenmesi.

MUTFAK: Projesine uygun olarak mutfakta belirlenen yere işveren tarafından beğenilen ve istenilen ölçü model ve renkte balon kapak mutfak dolabı imalatının yapılarak montajının tamamlanması. Tüm kulplar işveren tarafından seçilerek onaylanacaktır. Mutfak dolabı kapak ve çekmeceleri pistonlu frenli ve yavaş kapanır sistem menteşelerle imalatları yapılacaktır. Mutfak tezgahı olarak mermerit tezgahın yapılması. Tezgah işveren tarafından seçilecektir. Mutfak tezgah arası fayanslarının işverenin seçeceği modelde ve renkte BİEN – EGE marka olarak yapılması. Mutfak
zeminlerinin işveren tarafından beğenilen ve istenilen BİEN – EGE marka 60X120 granit yapılması. Mutfak eviyesi çiftli eviye olarak takılacaktır. Mutfak dolabı tasarımı ve projesi işveren ile birlikte çizilecek ve işverenin onayından sonra imalatı yapılacaktır. Mutfak bataryası ECA / ARTEMA marka olacaktır. Mutfak tavanı hareketli led ve spot aydınlatmalı alçıpan asma tavan olacaktır.

BANYO: Banyo/Wc çizilen projesine göre su tesisat ve elektrik tesisat işleri bittikten sonra kara sıvaları yapılacaktır. Zemin tefsiye şap imalatlarından sonra izolasyon/İSONEM uygulanacaktır. Seramiklerinin iş verenin talep edeceği şekilde- modelde döşenmesi. İç ve dış takım Vitra marka (Gömme rezervuar) işveren tarafından beğenilen klozetlerin takılması. İşverenin onayladığı rengini ve modelini beğendiği banyo dolabının imal edilerek montajının yapılması. İşveren tarafından beğenilecek olan duşakabi’nin projesinin uygun olan yere yapılması. Teknesiz olarak montajı yapılacak olan duşakabinlerin içine 10×30 cm inoks metal süzgeçlerin takılması ve gidere bağlanması. Tüm vitrifiyelerin ( Çeşme, musluk, batarya, duş bataryası, taharet muslukları, lavabo, süzgeç ) eksiksiz olarak takılarak çalışır halde
teslim edilmesi. Montajları yapılacak olan vitrifiyeler işveren tarafından seçilecek ve markaları Eca / Artema olacaktır. Banyoya 30×30 clip-in metal asma tavan yapılması ve sensörlü aydınlatma spotlarının bağlanması.. Alimünyum pencere menfezlerinin takıması. Banyoya bir adet uygun ölçülerde havlu dolabının ayrıca yapılması. Banyo dolabı ve havlu dolapları Mdflam iç ve dış aksam olarak imalatları yapılacaktır. Banyo çanak lavabosu işveren onaylı SEREL / EGE marka olacaktır. Duşakabin içi duş bataryaları ve duş konsolları Artema / Eca veya müdavimi markalardan işveren tarafından seçilecektir.

SALON: Salon tavanına işveren tarafından seçilecek ve onaylanacak olan modelde lüks alçıpan asma tavan modeli uygulanacak. Tüm led ve spot aydınlatmaları eksiksiz şekilde takılarak çalışır hale getirilecek. Salonda işveren tarafından
onaylanacak olan bölgeye kazansız odun şöminesi imalatı yapılacak. Şömine imalatı modeli işveren tarafından seçilecek ve beğenilecektir. Şömine bacası ayrıca imalatı yapılarak sorunsuz şekilde çalışması sağlanacaktır. Salon tv duvarına tv ünitesi yapılarak tv duvarı komple dekoratif taş/tuğla kaplaması yapılacaktır. Alçıpan tv ünitesi (niş) modeli işveren tarafından beğenilecek ve onaylanacaktır.

ODALAR: Odaların tavanına led ışıklı asma tavan modeli yapılacak. Yatak başı duvarına işveren tarafından seçilecek olan 3 boyutlu duvar kağıdı uygulaması yapılacak. Diğer oda tavanlarına işveren tarafından seçilecek olan led ve spot aydınlatmalı hareketli alçıpan asma tavan yapılacak.

KORİDORLAR: Koridora projesinde belirlenen ölçüde mdflam kapak ve iç aksam vestiyerin yapılması. Koridor tavanına modern gergi tavan uygulamasının yapılması. Tüm ışıklandırma sistemlerinin eksiksiz döşenmesi ve çalıştırılması. Koridor zeminleri BİEN / EGE marka 60×120 ebatlarında lüks granit ile kaplanacaktır. Granit renk ve modellerini işveren seçecektir.

ALÇI SIVA İŞLERİ: Tüm iç cephe tavan ve duvar yüzeyleri alçı astarı sürüldükten sonra alçı filesi ile kaplanacaktır. Tüm yapı köşe merkezlerine alçı metal köşebentleri takıldıktan sonra en az 3 kat olmak üzere (Kaba, karışık, saten alçı) alçı sıva işleri yapılacaktır. Alçı sıva sonrası zımparası yapılarak tüm tavan ve duvar yüzeylerine boya astarı (polizolan) sürülecektir.

BOYA BADANA: Tüm konut iç tavan ve duvarları DYO marka silikonlu silinebilen boya ile işveren tarafından istenilen renklerde boya badana yapılacaktır.

ZEMİN DÖŞEMELERİ: Islak zeminler hariç (koridor, mutfak, banyo) tüm iç zeminler Çamsan marka 8 mm derzsiz laminat parke kaplanacaktır. 2 mm şilte alta serilerek 10 cm beyaz lake süpürgelikler tüm laminat parke imalatı yapılan yerlerde eksiksiz yapılacaktır. Tüm kapı geçiş eşik metal profilleri sabitlenecektir.

DIŞ CEPHE MANTOLAMA / YALITIM: Dış cephenin tüm yüzeyleri bir kat kaba sıva sonrası 5’lik taşyünü yalıtım levha ile kaplanması. Her levha en az 5 yerinden dübellenerek duvara sabitlenecektir. Taşyünü levhaların üzerine bir kat dolgu sıva harcı uyguladıktan sonra boşluksuz olaral sıva filesi tüm dış cephe yüzeylerine kaplanacaktır. Tüm köşe merkezlerine terazili fileli köşebentler takılacak. Sonrasında ikinci kat sıva harcı uygulanacaktır. Dış cephe mantolama işleri eksiksiz tamamlanacaktır. Zeminden teras üst bitimine kadar tüm dış cephe yüzeylerine boya astarı sürüldükten sonra dekoratif sıva uygulaması yapılacaktır. Dekoratif sıva sonrasında tüm bina dış cephesi işveren tarafından seçilecek
renklerde DYO marka silikonlu dış cephe boya ile en az iki kat olmak üzere boyanacaktır. Ön cephe duvarı boydan (komple) dekoratif fibercement kaplama veya dekoratif tuğla ile yapılacaktır. Ön cepheye komple 2,5 m ev, bina uzuluk boyunca çatılı verandanın oluşturulması. Zemininin BİEN – EGE marka özel dış cephe seramik kaplamasının yapılması. Dış cephede belirlenen yerlere aydınlatma elektrik tesisatları çekilerek aydınlatma sistemleri takılıp çalışır halde teslim edilecektir. Bina yan cephesine, kapalı, 2 m x 2 m (h: 2 m) malzeme deposunun yapılması. Kapısının
takılması.

ARAÇ YOLU: 3 m en, 7 m uzunluk olmak üzere toprak tefsiyesinin yapılması. Çelik hazır döşeme betonunun atılması ve üst parke kilit beton döşemelerinin döşenmesi. Araç giriş perforje manuel kapının imalat ve montajının yapılması.

İŞ BEDELİ…………..: 220.000 TL (KDV Hariç)
İŞİN ÖDEMESİ…….: Sözleşme tutarının %50 si peşin + kaba inşaat bitiminde %25 +
tesisatlar, fayanslar, mantolama, dış cephe bittiğinde %15 + İş teslimi %10 nakit.
SÖZLEŞME TARİHİ…..:
BAŞLAMA TARİHİ…: 25.03.2021
TESLİM TARİHİ…….: İşe başlama tarihini müteakip 75 işgünü.

YÜKLENİCİ (imza)
Dekordelisi Mimarlık İnş.Tasarım.Tic.Ltd.Şti


6- Hobi Bahçesi Dış Dizayn 3D Çizimlerimiz

Lüks Hobi Bahçesi Ev Projemize ait dış görsel 3d çizimlerimizi inceleyin. Tamamen değerli müşterimizin zevkine ve tarzına uygun olarak hazırladığımız projemizde her zaman ki gibi modernlik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ön plandadır. İmalatlarımızın 3d çizimlerimizden daha kalite olacağından emin olabilirsiniz.

3D Dış Görseller

7- Hobi Bahçesi 3D İç Dizayn

Lüks Hobi Bahçesi Ev Projemize ait iç tasarım ve uygulamalarımızı inceleyin. Burada elimizden geldiğince lüks ve hobi bahçe evi standartarını aşarak villa tarzı bir konut inşa etmeye çalışacağız. Amacımız markalaşmak. Bunu başaracağız.

Yukarıda Lüks Hobi Bahçesi Ev Projemize Ait Sözleşmemizi Okudunuz. Elimizden geldiğince tüm sözleşmelerimizde detaylara değiniyoruz. Müşterilerimize hem işi öğretip, hemde kafalarında hiçbir soru işaretinin kalmamasını istiyoruz. Çakılacak çiviye kadar yazmaya çalışıyoruz. Tüm markaları, malzemeleri, imalatları, tasarımları bilsinler ve müdahele edebilsinler istiyoruz. Biz farklıyız ve kalitemizi korumak için mutlu müşteriler istiyoruz. Bu şekilde markalaşarak ilerlemek istiyoruz.

8 – Hobi Bahçesi Evi Tüm Yapım Aşamalarımız

Yapım aşamalarımızı sizlerle şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz. İncelerken büyük keyif alacağınızı düşünüyoruz.

9- Yapım Aşamaları Videolarımız

Videolarımızı mutlaka izleyin. Bir hobi bahçesi evinin nasıl yapıldığına tanıklık edeceksiniz. Youtube kanalımıza abone olarak tüm projelerimize dair güncel videolarımızı da takip edebilirsiniz.

1. BÖLÜM: Projemize hazırlık aşamalarımız. Tüm kaba inşaat malzemelerimizi arsaya getiriyoruz.

2. BÖLÜM: Kazı Hafriyat çalışmalarımıza başladık. Hobi bahçesi ev projemize devam ediyoruz.

3.Bölüm: Temel betonumuzu döktük. Kalıplarımızı söktük. Kaba inşaat diğer malzemelerimizi getirdik. Devam ediyoruz.

4.Bölüm: Hobi bahçesi anahtar teslim betonarme ev projemize devam ediyoruz.

6.Bölüm

7.Bölüm

8.Bölüm

9.Bölüm: Teras Kat Yalıtım Çalışmalarımız

10.Bölüm: Şap Atıyoruz

10- Hobi Bahçesi Evimizin Son Hali

Projemizin sonuna geldiğimizde burada sizlerle paylaşacağız. Sayfamızı şimdiden hazırladık. Yeni başladık ve sık sık güncelleyeceğiz. Bittiğinde muhteşem bir hobi bahçesi evi olacağından emin olabilirsiniz.

Sizde şehir gürültüsünden uzaklaşarak, sessiz ve sakin bir yerde yaşam alanı oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle muhteşem hobi bahçesi evinize daha ekonomik ve hızlı bir şekilde kavuşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey, iletişim numaralarımızı arayarak keşif ve tasarım hizmetlerimizden faydalanmak. Bizimle daima kârdasınız.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı ev projeleri ve fiyatları hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: hobi evleri, hobi bahçesi için evler, hobi bahçeme ev yaptırmak istiyorum, hobi bahçesi evleri, hobi bahçesi evi yapanlar, ankarada hobi bahçesi için ev yapmak, hobi bahçesi fiyatları,