25-m2-terası-kapatacağız

2 Günde 25 M2 Terası Kapatıyoruz

Yeni projemize başlıyoruz. Biz profesyoneliz. İşin büyüğü küçüğü olmaz anlayışımızla 25 m2 terası tamamen kapatacağız. İmalatlarımıza başlamadan önce, adım adım yapım aşamalarımız ve son halini bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Biz 25 m2 terası2 günde kapatıyoruz projemize ait bu sayfamızı sıklıkla güncelleyeceğiz. Teras kapatmaları bizim işimiz. Projemizi incelerken bir çok sorunuza cevaplar bulabileceğinizi düşünüyoruz.

2 Günde 25 M2 Terası Kapatıyoruz – Aşağıda projemize başlamadan önceki terasın güncel resimlerini inceleyin. Sizinde böyle veya benzer bir teras katınız olabilir. Farklı fikirler edinmek için kıyaslama yapabilirsiniz. Teras kapatma fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız burada sizin için güzel bilgiler var. Bu projemizde hangi malzemeleri kullanacağız, tasarımımız, uygulama biçimi ve imalatlarımızı adım adım takip edeceksiniz. Fiyatlar ve tasarım modelleri hakkında daha fazlası için bizimle 7/24 iletişime geçiniz.

Biz dürüst ve şeffaf bir şekilde tüm projelerimizi sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz.

25 M2 Terası 2 Günde Kapatıyoruz

Son Hali

Güncel Teras Kat Görselleri

40×40 3 mm boyalı profillerle kaynak yaparak kargas yaptık. Üzerine sandviç panellerimizi dçşedik. Yağmur yatay ve dikey oluklarımızıda taktık. Tüm ek yerlerine silikonlarımızı çektik. Değerli müşterimiz hızımıza hayran kaldı ve bizde bu durum karşısında mutlu olduk. İşte 2 günde bitirdiğimiz basit teras kapatma projemize ait bir kç görsel.

25-m2-teras-kapama-projemiz4

Teras kat güncel görsellerimiz henüz işimize başlamadan önceki esk halidir. Burada projemizi sıklıkla güncelleyeceğiz. Aşağıda adım adım yapım aşamalarımızı inceleyebilirsiniz. Basit, sade ve müşterimizin isteklerine tam uyumlu olarak iki günde sonlandırdığımız bu teras kapatma işimizde sadece profil kargas yaparak, üst kapatmayı sandviç panel yapacağız. İşimize bugün başladık. Yarın sonlandırıyoruz inşaAllah. İlk günümüzde malzemelerimizi teras kata taşıdık ve profil kargasımızı döşedik. Günün sonunda ise sizlere çalışmamızı sunuyoruz.

Basit Teras kapatma Projemizi Bitirdik (2.Gün)

25 m2’lik teras katımızı tamamen kapattıktan sonra sizlerle son halini yine paylaşacağız. Mutlu müşterilerimiz listemize bir yenisini daha eklemenin gurununu yaşayacağız. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak teras kapatma ihtiyaçlarınıza modern ve ekonomik çözümler bulun. Biz sizlere bir telefon uzaklığındayız.

25-m2-teras-kapama-projemiz2

18.04.2021 tarihinde anlaşmamızı yaptık. Projemize ise 22.04.2021 tarihinde başlayacağız. Biz 25 m2 terası kapatıyoruz projemizin tüm bilgi ve görsellerini burada sizlerle sık sık paylaşacağız. Böylelikle sizde bizimle birlikte teras katını kapatmış kadar bilgilenmiş olacaksınız. Bizi takip etmeye devam edin.

25-m2-teras-kapama-projemiz1

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek teras kapatmaları hakkında farklı ve güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Teras kapatma Fiyatları >>

Teras Kapatma Nasıl Yapılır >>

25-m2-teras-kapama-projemiz3

İLGİLİ BAŞLIKLAR: teras projeleri, 20 M2 Terası Kapatma, 15 M2 Terası Kapama maliyetleri, 30 metrekare Terası kapatmak istiyorum,

Related Posts

50 m2 Teras Kapama Projemiz Bitti

Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesinin daha sonuna geldik. 14 gün gibi kısa bir sürede 50Devamını oku

Teras Kapatma Böyle Yapılır

Burada bir teras kapatmanın nasıl yapılması gerektiğine dair eşsiz bilgileri sizlerle paylaşacağız. Devam eden birDevamını oku

kış bahçesi veranda1

Kış Bahçesi (Veranda) Böyle Yapılır

Yeni teslim ettiğimiz projelerimizden bir yenisini daha sizlerle paylaşıyoruz. Kış bahçesi (Veranda) böyle yapılır dedirtecekDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0