Modern bir teras kat dekorasyonu yapmak için bizden keşif hizmeti talep eden değerli müşterimize çok teşekkür ederiz. Hızlı bir şekilde ücretsiz keşif hizmetimizi sunarak, en uygun fiyat teklifimizi hazırladık. 105 m2 Modern Teras Kapatma Fiyat Teklifimiz aşağıdaki gibidir.

105 m2 Modern Teras Kapatma Fiyat Teklifimiz – ANKARA’da bulunan dubleks daireye ait 105 m2 terasın demir konstriksiyon kargas ve sandviç panel sistemi ile kapatılmasına ait malzeme + işçilik anahtar teslim fiyat teklifidir.

İçindekiler

1- Teklif (Tüm Detaylar ve Fiyatlar)
2- Eski Hali Görseller (Eski Hali)
3- Teras Kat 3D Tasarım
4- Yapılacak İşler & İmalatlar & Uygulamalar
5- Fiyat ve Ödeme Şekli
6- Ek İşler
7- İç Mekân 3D Tasarım
8- Teras Kat Yapım Aşamalarımız
9- Sonrası Görseller (Yeni Hali)

TEKLİF

1- Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm  uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik anahtar teslim olarak yapılacaktır. Her türlü malzeme, ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iskele kurulum ve söküm, iş makineleri ve ekipmanlar vb giderler yükleniciye ait olup işverenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Yüklenici tüm imalatları ve tasarımları, 3D modelleme çalışarak işverene sunacaktır. İşveren tarafından onay alındıktan sonra tüm imalatlara ve uygulamalara başlayacaktır. Tüm renk, model ve tasarımları işveren beğenecek, seçecek ve onaylacaktır. İşverenin onaylamadığı hiçbir malzeme kullanılmayacaktır. (Araştırma yapan siz değerli siyaretçilerimiz için 105 m2 Modern Teras Kapatma Fiyat Teklifimize başlayalım);

2- Güncel Görseller (Eski Hali)

Teras Kat 3D Tasarım

Tasarımlar Dekordelisi tarafından yapılmıştır. 3D olarak hazırladığımız proje taslaklarımızı değerli müşterimize sunduk. Çok beğendiler ve bizde hemen çalışmalarımıza başladık. Bittiğinde muhteşem bir teras kat olacağının garantisini şimdiden veriyoruz.

3- Yapılacak İşler – Uygulamalar – İmalatlar

a- Demir Konstüriksiyon Kargas İşleri

Yapılı bulunan çatı saçak üstünden teras boydan 75 cm dikey çıkılarak ana çatı imalatına başlanılacaktır. Ana taşıyıcı dikey ve yatay kirişler 60 x 120 (3 mm) boyalı profillerle yapılacaktır. 3 adet makas atılacaktır. Ön cephede (sağ köşe + sol köşe + orta 3 adet) yatay ve dikey olmak üzere toplamda 5 adet ana taşıyıcı direkler ve kirişler, eşit ölçülerde kaynaklı sistem yapılacaktır. Ana taşıyıcı dikey profilleri teras kalkan korkuluk duvarı küpeşte üzerine flanşlar ile hem kaynak, hemde somun vida yardımıyla sabitlenecektir. Üst ızgara ara taşıyıcılar her 60 cm’de bir 40 x 60 (3 mm) boyalı kutu profil olarak döşenecektir. Tüm kaynaklı ve boyasız yüzeyler düzeltilerek antipas boya ile boyanacaktır. Şafak alın tahtaları ve yatay oluk borularının montaj elemanı olarak ön cephe boydan 40×60 (2 mm) profil mastar sabitlenecektir. Çatı sağ ve sol cephelerine, ön cephe hizasında sürgülü cam balkon üst pervazı sabitlenmesi için terazisinde alt ve üst olmak üzere 40×60 (3 mm) boyalı boydan profiller usûlüne uygun kaynatılarak sabitlenecektir. Yapılı çatı ile yeni teras konstrüksiyon birleşim yerine aynı renkte L sac yapılarak yalıtım izolasyonun uygun silikon ve mastiklerle sorunsuz sağlanması. Yan teras çatı ile birleşim duvar yan alınının ve barbekü duvarının üst açıkta kalacak bölümlerin ytong tuğla ile kapatılarak dıştan binaya uygun malzemeler ve renklerde sıvanması, boyanması. Barbekü için planlanan bölgeye bacanın yapılması, dış kaplama taşyününün yapılması ve üst yalıtımının eksiksiz yapılması. Baca şapkasının takılarak, sıvanıp boyanması. (105 m2 Modern Teras Kapatma Fiyat Teklifimizde biz her detayı açıklıyoruz.)

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Teras Kat Kapatma Fiyat Teklifimiz

b- Poliüretan Sandviç Panel Kaplama

5m boyunda, kırmızı Renk Boyalı (Rall9002), 4cm Poliüretan Dolgulu (tozuma yapmayan), 0,50mm – 0,40mm sac kalınlığında, 3 hadveli, B1, B2 ve PIR yangın sınıflı, çatı panellerinin boşluksuz olarak 40×60 profil ızgara üzerine vidalanması. 5.5x120mm Sandviç Panel Vidası ile tüm panellerin vidalanarak sabitlenmesi. İzolasyon silikonlarının eksiksiz sürülmesi.

c- Şafak Tahtası – Yağmur Oluk Boruları

Teras ön ve her iki yan cephesine şafak alın tahtalarının montajının ve verniklenmesinin yapılması. Ön cepheye yatay uygun renkte oluk borusunun, sağ cepheden ise dikey oluğun montajının yapılarak teras ana giderine bağlanması.

d- Sürgülü Raylı Sinerji Cambalkon

Tüm teras ön cephe ile barbekü duvarı yarım olmak üzere komple sürgülü  alimünyum (renkli) pervaz sinerji (argon gazlı) ısıcam cam balkon sisteminin yapılması. Y-tong ile ayrılan oda bölmesinin giriş kapısınında aynı malzemeden açılır kanat sistemli yapılması. (105 m2 Modern Teras Kapatma Fiyat Teklifimizde bu madde için daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz).

e- İç Dekorasyonlar ve Detaylar

Teras altına 5’lik taşyününün boşluksuz olarak komple sıkıştırılarak döşenmesi. Tüm çatı altına led ve spot aydınlatmalı hareketli alçıpan asma tavan uygulamasının alimünyum kargasları dahil olmak üzere yapılması. Tüm alçıpan asma tavan yapılan yerlere CATA marka 6 Watt istenilen renklerde Led ve spotların tesisatları ile birlikte döşenmesi. Belirlenen bölüme 10’luk y-tong tuğla ile oda bölme duvar yapılması. Tüm fayans süpürgeliklerinin sökülmesi. İstenilen tüm bölgelere elektrik priz, düğme ve aydınlatma lambalarının çekilmesi. Tüm düğme, priz ve anahtarlar VİKO marka uygun renklerde olacaktır. Tüm tavanlar ve duvarlar olmak üzere pürüzsüz alçı sıva yapılarak boya badanaya uygun hale getirilmesi. Bölünen odaya 1 adet, ana salon terasa ise 2 adet olmak üzere Demirdöküm marka panel radyatörün uygun ölçülerde tesisatları ile birlikte döşenmesi. Termostatik vanalarının takılması. Ana salon zemin fayanslarının sökülmesi ve mastarlı tefsiye şapın yapılması. Sonrasında oda ve ana salon zeminlerine; 2’lik şiltenin serilerek 8 mm Çamsan marka laminat parke döşenmesi. 10’luk beyaz lake süpürgeliklerin tüm zemin çevresine takılması. Teras çıkış iki kapı arası duvarına giydirme led alçıpan kutunun yapılması ve aydınlatmaların uygun renkte döşenmesi. Kalan orta bölüme ise uygun renk ve modelde dekoratif tuğla kaplanması. Tüm tavan ve duvarların boya astarlarının vurularak, istenilen renklerde DYO marka silikonlu silinebilen su bazlı boya ile boya badana yapılması. Barbekü lavabosu için gider borusunun ana şaft içinde bina ana gider borusuna bağlantısının yapılması. (105 m2 Modern Teras Kapatma Fiyat Teklifimizde 5. madde içerikleri terasta istenilenlere göre farklılıklar gösterir. Buda paralel olarak teras kapama fiyatlarını etkileyecektir).

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  50 m2 Teras Kapama Projemiz Bitti

f- Hafriyat – Nakliye – Temizlik İşleri

İş teslimi sonrası oluşan tüm hafriyatlar ve inşaat atık malzemeleri, yüklenici tarafından binadan uzaklaştırılarak belediyenin belirlediği çöplük alanına atılacaktır. Çıkarılacak ve indirilecek tüm malzemeler asansör vinç yardımıyla bina dışından nakli yapılacak olup, bina sakinlerine rahatsızlık verilmeyecektir.

4- Fiyat Teklifi – Ödeme Şekli

Sözleşme metni haline getirilirken, ödeme şekilleri detaylandırılacaktır. Fiyat teklifimize Kdv dahil edilmemiştir.

TEKLİF TARİHİ04.09.2021
İŞİN BEDELİ130.000.- TL (Yüzotuzbin Türk Lirası) KDV Hariç.
İŞİN ÖDEME ŞEKLİHakediş Usülü.
İŞ SÜRESİ20 İş günü.
TEKLİF GEÇERLİLİK SÜRESİ3 iş günü.

TEKLİFİ  VEREN

Dekordelisi İnş.Mim. Tasarım Tic.Ltd.Şti
Adres: Neyzen Tevfik Sk. No:5/5 MALTEPE – ANKARA
TELEFON: (0850) 495 0 552 – (0532) 654 35 80

SAYGILAR.

Yapılması Planlanan Ek İşler

YAPILACAK İŞLERBİRİM FİYAT
Yatak Odası Gardrop: (Sürgülü raylı MDFLAM) 10.000 TL – (Suntalam: 8.500 TL)
Kombi Dolabı: (MDFLAM gövde, lake kapak) 3.500 TL – (Suntalam: 2.250 TL)
Üst kat koridor dolap (Sürgülü aynalı, MDFLAM) 9.500 TL – (Suntalam: 7.500 TL)
Oda ceviz renk dolap 1.200 TL
Dresuar 2.000 TL
Seperatör 4.000 TL
Kitaplık 5m en, 2m boy, 4 parça, cam kapak (Suntalam) 3.500 TL
Salon Parke: (Çamsan Marka, 10 mm derzli, 10’luk süpürgelik) 4.850 TL
Koridor, Salon asma tavan + merdivan başı gergi tavan 7.000 TL
Ahşap korkuluk, trabzan 5.750 TL
Tv Ünitesi (Suntalam iç aksam, Lake kapak aksam) 4m en 6.000 TL

İç Mekân 3D Tasarım

Değerli müşterimize hazırlamış olduğumuz 3D modellerimizden bazılarını sizlerle de paylaşmak istedik.


Teras Kat Yapım Aşamaları (21.09.2021)

Burada tüm yapım aşamalarımızı sizlerle paylaşacağız. 105 m2 Modern Teras Kapatma projemize ait tüm imalatlarımızı, montajlarımızı, kullandığımız malzeme ve markalarımızı inceleyebilirsiniz.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Yenimahalle Teras Kat Kapatma Projemiz

Demir kargas çalışmalarımıza başladık. Teklifimizde ne yazdıysak, aynı malzemelerle devam ediyoruz.

Projemize Devam Ediyoruz (25.09.2021)

Teras kat üst kapatmamız bitti. Artık ince işlerimize başlayabiliriz. Ayrıca aynı anda sonradan anlaşmasını yaptığımız ek işlerimizde devam ediyor. Salon duvarlarındaki kağıtları söktük. Tavan alçıpan asma tavanlarımıza başladık ve bitirdik. Alçı sıva ve boya badana işlerimizi yapacağız. Hızlı bir şekilde 105 m2 Modern Teras Kapatma projemize devam ediyoruz. Sayfamızı sık sık güncelleyerek, görseller ve bilgiler vereceğiz.

Teras Kapatma Projemize Devam Ediyoruz

Teras üst kapatmalarımızı bitirdik. Alçıpan asma tavanlarımızı hızlı bir şekilde yapmaya devam ediyoruz.

Sonrası Görseller (Yeni Hali)

Projemize hızla devam ediyoruz ve sayfamızı sıklıkla güncelliyoruz. 105 m2 Modern Teras Kapatma projemiz tamamlandığında burada görebileceksiniz. Bunun için sayfamızı takip edebilirsiniz.

105 m2 Modern Teras Kapatma Fiyat Teklifimizin sonuna geldik. Oldukça detaylı ve açıklayıcı teklifler hazırlarak, müşterilerimizin aklında en az soru işaretleri olsun istiyoruz. Teklifimizi okurken, işi adeta kendileri yapıyormuş gibi adım adım ilerlesinler istiyoruz. Fiyatlarımız oldukça ekonomik, malzemelerimiz ve işçiliklerimiz ise kalitelidir. Profesyonellerle çalışmanızı tercih ediyoruz. Böylelikle çok daha başarılı sonuçları, çok daha uygun fiyatlarla ve hızlı elde edeceksiniz. Bizler buradayız ve sizlere bir telefon kadar yakınız.

Profesyonelleri Tercih Edin. Bizden Teklif Alın, Kazanın


Teras Kapatma Fiyatları ↗

Tüm tereas kapatma modelleri, çeşitleri ve fiyatları için sayfamızı mutlaka ziyaret ediniz! >

45 m2 Teras Kapatma Teklifi

45 m2 farklı malzemeler ve uygulamalarla yapılacak terasa teklifimizi sunduk. İnceleyin! >

Teras Kat Nasıl Kapatılır? ↗

Bir teras çatı katı nasıl kapatılır? Maliyeti nedir? İncelemenizi tavsiye ediyoruz. >

İLGİLİ BAŞLIKLAR: 105 m2 terası kapatmak, teras kapatma teklifi al, teras kat kapatan firma tavsiye, teras çatı kat kapat, dubleks terası kapatmak istiyorum, büyük teras nasıl kapatılmalı, lüks bir teras kapatmak, terasa dekor vermek,