Ankara Balgat Tadilat Dekorasyon

Ankara Balgat Dubleks Ev Tadilatı Fiyat Teklifi

Ankara Balgat’ta yeni almış olduğu dubleks dairenin komple anahtar teslimi tadilat işleri için bizi tercih eden müşterimize teşekkür ederiz. Bizlerde bu güven ve seçimlerinden dolayı kendilerine kaliteli, modern ve kullanışlı bir daire teslim edeceğimizin garantisini veriyoruz.

Ankara Balgat Dubleks Ev Tadilatı Fiyat Teklifi – Bu projemize ait tadilat fiyat teklifimiz aşağıdadır. Teklifimizi inceyerek kendi tadilat dekorasyon maliyet hesaplamanızı yapabilirsiniz. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GÖRSELLER

TEKLİF

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik anahtar teslimi olarak yapılacaktır. Her türlü malzeme, ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iskele kurulum ve söküm, iş makineleri ve ekipmanlar vb temini ile giderler yükleniciye ait olup işverenden hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Yüklenici tüm imalatları ve tasarımları, 3D modelleme çizerek işverene sunacaktır. İşveren tarafından onay alındıktan sonra tüm imalatlara ve uygulamalara başlayacaktır. Tüm renk, model ve tasarımları işveren beğenecek, seçecek ve onaylacaktır. İşverenin onaylamadığı hiçbir malzeme kullanılmayacaktır.

Yüklenici tarafından çizilecek olan tüm 3D modellemeler, teklif kabul edildiği taktirde; sözleşme metnine Ek-ler olarak eklenecek ve 3D modellemelere bire bir imalat ve montajlarının yapılacağı resmi madde olarak sözleşmeye eklenecektir.

Tüm mobilya, dolap, gardrop, vestiyer, ayakkabılık imalatlarında, tasarımlar ve renkler işverenin ihtiyaç ve isteklerine göre yapılacaktır. 3D çizimleri işverene onaylatılacaktır.

Kullanılacak malzeme markaları aşağıda belirtilmiştir;

 • FAYANS / SERAMİK………………….: Çanakkale / Ege / Bien Marka.
 • KLOZETLER………………………………..: Vitra marka.
 • LAMİNAT PARKE………………………: 10 mm derzsiz Çamsan Marka.
 • BATARYA……………………………………: Artema / ECA marka.
 • BOYA………………………………………….: DYO technoplast marka.
 • DÜĞME, PRİZ, ANAHTAR………: Viko marka.
 • PVC…………………………………………….: Fıratpen marka.
 • ÇELİK KAPI………………………………..: Kale Çelik Kapı.

Ankara Balgat Dubleks Ev Tadilatı Fiyat Teklifimize devam ediyoruz.

Kırım – Yıkım – Hafriyat İşleri

 • Duvarlarda yapılı olan tüm duvar kağıtlarının sökülmesi.
 • Banyolar ve wc de yapılı olan tüm duvar ve zemin fayanslarının sökülmesi. Klozetlerin, banyo dolaplarının, lavaboların, duş küvet ve kabinlerinin sökülmesi. Tüm bataryaların, çeşme ve tesisat üst malzemelerinin sökülmesi. Banyolarda bulunan radyatörlerin sökülmesi.
 • Tüm parke süpürgeliklerinin ve fayans süpürgeliklerinin sökülmesi.
 • Mutfakta bulunan tüm dolapların sökülmesi. Mutfak tezgah arası fayanslarının sökülmesi.
 • Tüm iç kapıların ve çelik kapının sökülmesi.
 • Alt kat koridorda bulunan kemerin sökülmesi.
 • Alt kat oda giriş kapı yan duvarlarının kırılarak büyütülmesi.
 • Mutfak balkonu çıkış pvc kapısının sökülmesi.
 • Üst kat holde bulunan mutfak dolaplarının sökülmesi.
 • Salon tavanı orta bölümünde bulunan alçıpan asma tavanın sökülmesi.
 • Yapılı bulunan vesiyer ve duvar kaplamasının sökülmesi.
 • Merdiven paslanmaz krom trabzanının sökülmesi.
 • Tüm düğme, priz ve anahtarların sökülmesi.
 • Yapılı olan sabit dolapların sökülmesi.

Kırım işlerini müteakip tüm hafriyatın çuvallanarak belediyenin çöplük alanına atılması. Tüm hafriyat atım işleri vinçle yapılarak bina sakinlerini rahatsız etmeyecek şekilde bitirilecektir. Komple tadilat işleri bittiğinde daire içinin kaba temizliğinin yapılması ve içeride dışarıda hafriyatın bırakılmaması.

Mutfak

3D modellemeye birebir uygun modelde ve ölçüde Akrilik / Lake kapak, MDFLAM gövde yeni mutfak dolaplarının yapılması. Tüm kapaklar ve çekmeceler pistonlu frenli sistem SAMED marka olarak takılacaktır. Özel aksesuarlar (aventus çift açılım kapak, şişelik, yağdanlık, fasulyelik, kiler sepeti vb gibi) talep edildiğinde, malzemesi işveren tarafından alınacak yüklenici tarafından montajı eksiksiz yapılacaktır. Mutfak tezgâh taşı olarak Çimstone yapılarak, paslanmaz çelik eviye takılacaktır. Tezgah arası fayansları yenilenecek. Mutfak balkonu ile mutfak zeminleri arasındaki kod farkının tefsiye şap ile eşitlenmesi. Balkon ile mutfak zeminleri yekpare olarak, 60×120 ebatlarında granit/fayans yapılması ve granit süpürgeliklerinin yapılması.

Mutfak dolabı renk ve malzeme cinsi ile birebir kombi dolabı imalat ve montajı yapılacaktır. Tüm mutfak dolabı iç ve dış tasarımları, model ve rengine işveren karar verecek ve imalatını onaylayacaktır. Mutfak balkon çıkış kapısının sağ ve solundan uygun ölçülerde büyüterek, yeni ahşap renk, sürgülü, çiftcam pvc kapı sisteminin yapılması. Mutfak duvarlarında yapılı bulunan fayansların sökülmesi ve alçı sıva tamiratlarının yapılması.

Yeni mutfak tasarımına göre tüm elektrik ve su tesisat işlerinin taşınması veya yeniden yapılması.

Mutfak radyatörünün uygun yere tesisatı ile birlikte taşınması. Mutfak dolap üzerinde bulunan kartonpiyerin, alçıpan asma tavan ile dolap 20 cm ön hizasına alınması ve 120 cm ara ile beyaz spot takılarak tezgahın aydınlatılması. Mutfak lambasının ortalanması.

Banyolar

Aşağıda belirtilen banyo tadilatı çalışmaları, her iki banyoyuda (ana banyo ve ebeveyn banyo) kapsamaktadır. 3D çizimlerine ve yeni projelerine birebir uyumlu olarak imalat ve tüm montajları yapılacaktır.

Tüm zemin ve duvarlarda yapılı fayansların, duş küvet ve kabinlerinin, dolapların, lavaboların, bataryaların, klozetlerin sökülmesi. Yapılı bulunan tüm tesisatların yeni banyo tasarımlarına göre yer değişikliklerinin ve taşınma işlerinin Fırat marka pvc borularla yapılması. Tüm testlerinin yapılacarak sorunsuz şekilde tamamlanması. Duşakabin içine 10×30 krom paslanmaz süzgeç, duşakabin dışına ise 10×10 paslanmaz krom süzgeçlerin yapılması. Havlupanların kapı arkalarına taşınması. Banyo pencerelerine elektrik tesisat hatlarının çekilerek motorlu alimünyum menfezlerin takılması. Banyo aydınlatmaları ile paralel çalışmalarının sağlanması. Su ve elektrik tesisat işlerini müteakip tüm sıva ve şap uygulamalarının mastarlı ve terazili olarak, meyillerinin sorunsuz verilerek tamamlanması ve fayasn döşemeye uygun hale getirilmesi.

Zeminlere İSONEM banyo su yalıtım izolasyon malzeme uygulamalarının yapılması. İşveren tarafından seçilecek ve beğenilecek olan fayans seramiklerin tüm duvar ve zeminlere döşenmesi. Köşe merkezlere paslanmaz krom metal fayans köşebentlerinin takılması. Derzlerinin uygun renklerde verilmesi ve fayans üzeri kaba temizliklerin yapılması. Tavan fayans birleşim ek yerlerine banyo stropiyerlerinin yapılması. 6 mm demperli secury cam, alimünyum (renkli veya krom renk) teknesiz duşakabinin yapılması. Led aynalı, üst dolaplı, Gövde mdflam, kapak aksam lake yeni banyo dolaplarının yapılması. Tezgah çimstone olarak yapılacak ve çanak lavabo takılacaktır. Banyo dolap elektrik topraklı, kapaklı prizi uygun yere yapılacaktır. Belirlenen yere asansör kapaklı (yavaş kapanır sistem), gömme rezervuarlı klozetin montajının yapılması. Ana banyoda çamaşır makinesi dolabının ve havluluk dolabının yapılması. Kapı eşik mermerlerinin takılması. Tüm batarya, musluk, vana, duş bataryası ve duş konsollarının takılması ve sorunsuz çalıştırılması.

Wc

Yapılı bulunan hela taşının, fayansların ve tüm tesisat alt ve üst malzemelerinin sökülmesi. Gerekli yer değişikliklerin ve kontrollerin yapılması. Sıva tamiratlarının ve şapın atılması. İSONEM yalıtım izolasyon uygulamasının yapılması ve tesisat testlerinin tamamlanması. İşveren tarafından seçilen fayans/seramiklerin döşenmesi. Krom paslanmaz fayans köşebentlerinin takılması. Motorlu menfezin takılması. Fayans ve tavan birleşimlerine stropiyerin yapılması. Uygun ölçülerde wc dolabının, lavabosunun yapılması. Hela taşı yerine gömme rezervuarlı yeni klozetin montajının yapılması. Tüm batarya, muslukların takılması ve sorunsuz çalıştırılması. Ankara Balgat Dubleks Ev Tadilatı Fiyat Teklifi

Alt Kat Koridor

Zemine mutfağın devamı olarak aynı renk ve modelde 60×120 granitin yapılması. Ayakkabılık, vestiyerin (mdflam gövde) yenilenmesi. Belirlenen bölüme dresuar imalatının yapılması. Merdiven altı bölmesinin işveren isteklerine uygun şekilde tasarlanarak imalat ve montajının yapılması. Yapılı bulunan kemerin ve lambrilerin sökülmesi. Koridor salon giriş sağ duvarına tabloluk alçı bordür panonun yapılması ve aplik aydınlatma tesisatının çekilmesi.

Merdiven

Yapılı bulunan krom paslanmaz trabzanın sökülmesi. Mermer kaplama basamaklar üzerine rıhlar dahil olmak üzere; masif kayın ahşap (4’lük, istenilen renkte) kaplama yapılması. Süpürgeliklerinin de aynı malzemeden ve renkte yapılması. Korkuluk ve trabzanında aynı renk ahşap olarak imalat ve montajlarının yapılması. Üst koridor ahşap korkuluğunda aynı trabzan malzeme ve rengi ile yenilenmesi. Merdiven kovası ön duvara aydınlatma aplik tesisatının döşenmesi. Ankara Balgat Dubleks Ev Tadilatı Fiyat Teklifimize devam ediyoruz. Oldukça detaylı bir teklif metni hazırlayarak siz ve değerli müşterilerimizi bilgilendirmek istiyoruz.

Üst Kat Koridor

Üst kat merdiven çıkış holünde bulunan mutfağında, alt kat mutfak cins, renk ve tasarımı ile aynı modelde imalat ve motajının yapılması. Tezgah taşının Çimstone olarak yapılması ve çelik eviyesinin takılması. Mutfak bataryasının takılması. Mutfak dolabı üzerindeki kirişin tamamının alçıpan asma tavan ile düz tavan haline getirilmesi. Banyo önü sağ duvara, çok amaçlı dolap yapılması. Zeminlerin alt kat koridor ile aynı renk ve modelde 60×120 ebatlarında granit döşenmesi ve süpürgeliklerinin takılması.

Salon ve Odalar

Salon tavanında yapılı bulunan orta göbek alçıpan asma tavanın tamamen sökülmesi. Yapılı bulunan tüm duvar kâğıtlarının sökülmesi. Duvar kağıdı sonrası duvarlara saten alçı çekilmesi. Salon tavanının tamamına alçı sıva yapılması. Daire içi tüm tavan ve duvarlarda bulunan kırık, çatlak, delik ve hasarlı bölgelerin alçı tamiratlarının yapılması. Zımparalarının yapılması ve astar boyanın tüm tavan ve duvarlara uygulanması. Tüm daire içi tavan ve duvarlarının istenilen renklerde silikonlu silinebilen su bazlı boya ile boya badana işlerinin en az iki kat olmak üzere yapılması.

Alt kat ve üst kat koridorlar, banyo wc zeminleri, mutfak ve balkon zeminleri hariç olmak üzere kalan tüm salon ve odalar zeminlerinin; 2 mm şilte, 10 mm derzsiz laminat parke yapılması. 10’luk beyaz lake ahşap süpürgeliklerinin takılması. Tüm kapı geçişlerine geçiş profillerinn takılması. Daire içi tüm ahşap pencerelerin; oluk delmelerinin yapılması, cam çevrelerine silikon mastik eksiklerinin tamamlanması, macun yoklamalarının yapılarak zımparalarının yapılması. İçten su bazlı panel boya ile beyaz renkte boyanması. Dıştan renksiz pinoteksli verniklenmesi. Daire içi tüm elektrik düğme, priz ve anahtarların uygun renklerde yenilenmesi.

Mobilyalar

Belirlenen ölçülerde ve 3d modellemelerine birebir uygun olarak; Tüm mobilya imalatları birinci sınıf akrilik kapak, mdflam gövde olarak hesaplanmıştır.

 • Mutfak dolapları.
 • Alt oda gardrop.
 • Üst oda gardrop.
 • Üst oda 2 kitaplıklı gardrop.
 • Vestiyer takım.
 • Dresuar
 • Yatak odası gardrop.
 • Banyo dolapları.
 • Merdiven kaplaması.
 • Merdiven altı gizli dolap.

İç Kapılar

Yapılı olan tüm kapıların sökülmesi. Lake ahşap kapıların istenilen renk ve modelde yapılması. Salon kapısı çift kanat olacaktır. Ankara Balgat Dubleks Ev Tadilatı Fiyat Teklifimizde tüm iç kapıları kaliteli ve görsel yapmaya özen göstereceğiz.

Teras

Teras katta yapılı bulunan pvc tavan kaplamasının pervazlarının uygun malzeme ile tamamlanması. Tüm duvarlarının boyanması. Pencere fitil ve kollarının bakımlarının yapılması.

 • Tüm elektrik ve su tesisatlarının kontrol edilmesi. Varsa kusurların giderilmesi ve genel testlerinin yapılarak işverene eksiksiz ve herşey çalışır halde teslim edilmesi.
 • Dışarıdan giden tüm kabloların duvara gömülmesi ve dışarıda hiç kablo olmaması.
 • İşveren tarafından alınacak olan banyo aksesuarlarının montajlarının yapılması.
 • İşveren tarafından belirlenecek olan bölgelere elektrik prizlerinin döşenmesi.
 • Kornişlerin yenilenmesi.
 • Ankara Balgat Dubleks Ev Tadilatı Fiyat Teklifi
TEKLİF TARİHİ22.10.2021
İŞİN BEDELİ194.500 TL (KDV hariç)
İŞİN ÖDEMESİ Sözleşme imzalandığında %15 + Kırım hafriyat ve tesisatlar bittiğinde %20 +
Fayanslar ve boya badana bittiğinde %20 + Parkeler ve tüm banyolar bittiğinde %25 + İş tesliminde %20.
İŞİN SÜRESİ45 iş günü.
İŞE BAŞLAMA TARİHİ
İŞ TESLİM TARİHİ

Teklif geçerlilik süremiz 2 iş günüdür.

TEKLİFİ SUNAN: Dekordelisi Mimarlık İnş.Tas.Tic.Ltd.Şti.


DEKORASYON FİYATLARI

Yukarıda Ankara Balgat Dubleks Ev Tadilatı Fiyat Teklifimii incelediniz. Burada yazdığımız ne ise değerli müşterimize sunduğumuz fiyat teklifimiz odur. Daha fazla bilgi ve detay için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Farklı ve güncel bilgiler, fiyatlar ve modeller içeren sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Ankara balgat tadilat, ankara balgat ev dekorasyon, ankara balgatta tadilat firması, ankara balgat inşaat şirketi,

Related Posts

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Ofis-dekorasyon-projemiz-bitti

Ofis Dekorasyon Projemiz Bitti

Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesi ile yine birlikteyiz. Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu videomuzdaDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0