Banyo Tadilat Fiyatları

Banyo tadilat güncel fiyatları – Banyo tadilat maliyetleri 2020. Banyo tadilat fiyatlarını etkileyecek sebepler nelerdir? Banyo tadilatı işçilik fiyatları. Banyo dekorasyon modelleri. Banyo nasıl yenilenir?Banyo tadilat ve dekorasyonlarında önemli ipuçları. Banyomu yenilemek istiyorum.

Banyo Tadilat Fiyat Çizelgemiz

Çizelgemizde belirttiğimiz banyo tadilat fiyatlarımıza dahil olan yapılacak işler, imalatlar, uygulamalar ve kullanılacak malzemeler detayları aşağıdadır.

BANYO ÖLÇÜLERİ MALZEME İŞÇİLİK TOPLAM FİYAT
5 m2 (2,5 x 2) 4.000 TL 2.500 TL 6.500 TL
6 m2 (3 x 2) 5.000 TL 3.000 TL 8.000 TL
7 m2 (3,5 x 2) 5.500 TL 3.250 TL 8.750 TL
8 m2 (3 x 2,75) 6.000 TL 3.500 TL 9.500 TL
9 m2 (3 x 3) 6.250 TL 4.000 TL 10.250 TL
10 m2 (3×3,3) 6.500 TL 4.000 TL 10.500 TL
 • Yapılı bulunan malzemelerin sökülmesi.
 • Yapılı bulunan fayansların kırılması ve hafriyatının atılması.
 • Tesisat borularının değiştirilmesi.
 • Elektrik tesisatın yenilenmesi.
 • Yeniden fayans yapılması.
 • Duşakabin yapılması.
 • Banyo dolabının yapılması.
 • Klozetin yapılması.
 • Havlupan yapılması.
 • Banyo menfezi yapılması.

Bizden Teklif Alın Kârlı Çıkın


  Yaptığımız bir banyo tadilat çalışmamız

  Banyo tadilat fiyatları – Banyonuzu daha kullanışlı, modern, kaliteli ve şık bir hale getirmek mi istiyorsunuz? Bunun için gerekli olan çalışmalar nelerdir. Ne kadar bir bütçe ile banyo tadilat işlerine kalkışmalısınız bilmiyor musunuz? En doğru ve güncel banyo tadilat malzemeli ve işçilik fiyatları hakkında detaylı bilgilerini sizlere sunuyoruz. Ayrıca banyo tadilat ve dekorasyon çalışmaları nasıl yapılır ve nelere dikkat edilmelidir gibi faydalı bilgiler ve görselleri de yine bu sayfamızda açıklamaları ile birlikte bulabilirsiniz.

  Banyo tadilatları hakkında bazı önemli ipuçları için şu sayfalarımızı mutlaka ziyaret ediniz. Birbirinden farklı bir çok banyo tadilat ve dekorasyon bilgilerine ulaşacaksınız.

  Banyo Tadilatı Fiyat Tablomuz

  2019 Ankara malzeme ve işçilik banyo tadilat fiyatlarımızdır. Listemizi inceleyerek bütçe ve tasarım ayarlamaları yapabilirsiniz. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak banyo tadilat fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

  Yukarıda 6 m2 olarak belirttiğimiz banyo ölçüsü sadece zemin metrajıdır. Genel duvarlar ve zemin ölçü hesabı şu şekilde yapılır; banyo uzunluk ve genişlik ölçüleri 3×2 m ise bu 6 m2’ye tekamül eder. 6 m2’lik bir banyonun tüm duvarları ve zemin toplamı ise; (3+3+2+2) x 2.50 = 25 m2 duvarlar + 6 m2 zemin = 31 m2′ dir. Yani sizler bütçenize uygun olan fayans kalebodur malzemesini 31 m2 olarak almalısınız. Bizim aşağıda çıkardığımız listeye fayans malzeme gideri dahil edilmemiştir. Çünkü yüzlerce farklı fayans fiyatları yüzlerce farklı fayans modelleri bulunmaktadır. Bizler bu seçimi müşterimize bırakıyoruz.

  Liste haline getirdiğimiz tüm bu banyo tadilat ve dekorasyon işlerini sizlerde yaptırmayı planlıyorsanız, yaklaşık bir maliyet hesabı çıkarmak için şimdi bir fiyat listesi oluşturabiliriz demektir. Haydi fiyatımızı kalem kalem hesaplayarak oluşturalım.

  Banyonuzu tamamen yeniliyoruz (Çalışmalarımız)

  30 yıllık tadilat ve tasarım tecrübemizle hizmetlerimize dekorasyon şirketi olarak Ankara ve çevresinde devam etmekteyiz. Birbirinden şık ve kaliteli yüzlerce banyo tadilatı ve yenileme işi yaptık. Bu çalışmalarımızdan bazılarını aşağıda sizlere birer banyo modelleri olması amacıyla galeri haline getirerek incelemenize sunduk. Sizlerde banyolarınızı yaptırmak ve yenilemek için bizimle anlaşabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımız, modern tasarımlarımız ve uzman personellerimizle daima hizmetinizdeyiz.

  Banyo tadilat fiyatları | 2018 güncel banyo yenileme maliyeti
  Banyo tadilat fiyatları | 2018 güncel banyo yenileme maliyeti

  2021 banyo dekorasyon ve yenileme fiyatlarınızı belirleyebilmek için, bir banyoda yapılacak standart işleri bilmemiz gerekmektedir. Sizlere daha ayrıntılı ve faydalı banyo tadilat fiyatları verebilmek için aşağıda olası yaptıracağınız çalışmaları listeledik. Eğer sizlerde bu tadilat işlerini yaptıracaksanız çıkaracağımız fiyat, hemen hemen ayıracağınız yaklaşık bütçeyi belirlemiş olacaktır.

  Ankara Aydınlıkevler’ de yeni biten bir banyo tadilat çalışmamızı sizlere örnek olarak görseller ve açıklamaları şeklinde sunuyoruz. Görselleri ve açıklamalarını okuduğunuzda, bütçenize en uygun banyo tadilat fiyatlarını öğrenebilir ve detaylı bilgiler sahibi olabilirsiniz. Banyo dekorasyonları bizim işimiz…

  1-) Eski su tesisat borularının ve pis su giderlerinin değiştirilmesi ve yeni süzgeçlerin takılması.

  2-) Eski elektrik tesisatlarının yenilenmesi.

  3-) Zemin ve duvarlardaki eski fayansların sökülmesi.

  4-) Tüm batarya, çeşme/musluk, varsa eski küvet/duşakabin, lavabo ve dolapların sökülmesi.

  kırım ve hafriyat işlerinin yapılmasından sonra tüm elektrik ve su tesisatlarının yenilenmesi.
  kırım ve hafriyat işlerinin yapılmasından sonra tüm elektrik ve su tesisatlarının yenilenmesi.

  5-) Hafriyatın çuvallanarak uygun yere atılması.

  6-) Sökülen fayanslar yüzünden bozulan banyo duvarlarının mastarlı ve terazili kara sıvasının yapılması.

  7-) Banyo zeminine tefsiye şapın atılması.

  😎 Banyo tavanına ve zeminine izolasyonun yapılması.

  9-) Tüm elektrik ve su tesisat hat ve borularının son kez testlerinin yapılması.

  Tüm tesisat işlerinin yapılması, izolasyonların sürülmesi ve gerekli testlerin yapılmasından sonra sıra fayans döşemeden önce zemini mastarlı ve terazili bir şekilde sıvamamız gerekmektedir.

  10-) Duvar ve zemin fayanslarının montajının yapılması.

  11-) Banyo asma tavanının yapılması. (Metal asma tavan 30×30)

  12-) Banyo dolabı, lavabo ve banyo bataryalarının montajının yapılması.

  13-) Duşakabinin yapılması.

  Banyo içinde bulunan tüm tesisatlar yenilendi, kara sıvası yapıldı, yer tefsiye şapı terazili ve meyilli olarak atıldı. Sıra fayans döşeme işimize geldi.
  Banyo içinde bulunan tüm tesisatlar yenilendi, kara sıvası yapıldı, yer tefsiye şapı terazili ve meyilli olarak atıldı. Sıra fayans döşeme işimize geldi.

  14-) Gömme rezervuar veya düz klozetin montajının yapılması ve yeni süzgeçlerin takılması.

  15-) Duvar ve tavan aplik/spot aydınlatma lambalarının takılması.

  16-) Banyo kapı eşik mermerinin takılarak işin eksiksiz olarak ev sahibine teslim edilmesi.

  Banyo tadilat fiyatlarını etkileyecek sebepler 

  2017 - 2018 banyo dekorasyon ve yenileme fiyatlarınızı belirleyebilmek için, bir banyoda yapılacak standart işleri bilmemiz gerekmektedir. Sizlere daha ayrıntılı ve faydalı banyo tadilat fiyatları verebilmek için aşağıda olası yaptıracağınız çalışmaları listeledik.

  Yukarıda çıkarmış olduğumuz banyo tadilat fiyatının standartları dışında olan tüm banyolar için fiyatlar paralel olarak değişecektir. Bu durumlar nelerdir;

  1-) Banyonun 6 m2′ den büyük olması.

  2-) Kullanılacak olan fayans ve seramik malzemesinin kalitesinin yüksek olması.

  3-) Banyo dolabı, bataryalar, duş kabinler gibi dekorasyon malzemelerinin kalitelerinin yüksek ve pahalı oluşları.

  4-) Standartların dışında ekstra elektrik ve su tesisat işlerinin yapılacak olması.

  5-) Yüksek katlı binalarda genellikle bina yönetimleri asansörü kullandırmamaktadırlar. Bunun sebebi ise fazlaca hafriyat ve malzemenin kata taşınması sırasında asansöre ve binaya verilen zarar ve gürültüden dolayıdır. Elbetteki onlarda haklıdırlar. Çünkü, ortak kullanım alanlarını temiz tutmak ve bu konuda gereken titizliği göstermek herkesin başlıca görevlerindendir. Eğer makara kurulamayacak bir binada ise eviniz, tüm hafriyat ve malzemeler insan gücüyle üst katlara taşınacaktır. Bu da belli bir maliyet ve ekstra zaman gerektirmektedir. Elbetteki bu zorlukta banyo tadilat fiyatları ve maliyetlerine yansıyacaktır.

  Aslında, çok kalem iş var gibi görünse de bir banyo yenileme çalışmasında, işinin uzmanı bir dekorasyon firması ile çalışır iseniz her şey tıkır tıkır işleyecek ve yolunda gidecektir. Sizlere tavsiyemiz, bizler gibi her türlü ekip ve ekipmana sahip anahtar teslim dekorasyon şirketleriyle anlaşarak çalışmanızdır. Yoksa, bu kadar çok malzeme, planlama, ekip ve ekipmanlarla uğraşamazsınız. Uğraşayım ve maliyeti daha düşüreyim mantığı yanlıştır. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın maliyeti bir dekorasyoncudan daha ucuz hale getiremezsiniz. KOLAY GELSİN.

  İlginizi çekebilecek diğer dekorasyon fiyatları için şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

  Anahtar Teslimi Dekorasyon Fiyatları

  Ev Tadilat Fiyatları

  Dekorasyon Fiyatları

  Boya Badana Fiyatları

  Asma tavan fiyatları

  Kartonpiyer Fiyatları

  Duvar Kağıdı Fiyatları

  Alçı Sıva Fiyatları

  Söve fiyatları

  Mutfak dolabı fiyatları


  2020 banyo yenileme maliyetleri, 2019 banyo yenileme fiyatları, banyo dizayn maliyeti, banyo tadilatı işçilik fiyat, banyo tuvalet dekor fiyatları, banyo dekorasyonu maliyeti 2017, 2018 banyo tadilat maliyet hesaplaması, 2018 banyo dekorasyon malzemeleri fiyat listesi, banyomu kaça tadilat yaptırırım

  4 Yorumlar İçin Banyo Tadilat Fiyatları

  1. Siteniz Çok faydalı bilgiler içeriyor. Banyo konusunda dekor ihtiyacımız vardi. Sizi internetten bulduk ve hiçte pişman değiliz. Her gelen çok beğeniyor. Fiyatlarınızda uygun. Bizi hiç üzmediniz. Okullar kapandığında tüm evi tadilata sokacağız. İnşallah sizinle yapicaz. Herkese de tavsiye ediyoruz sizleri. Cüneyt bey ve personellerine tekrar tekrar tesekkurler.

  2. Cüneyit bey ve ustalarına çok teşekkür ederiz. Efendi kaliteli insanlarsınız hepiniz. Evimizi güvenle emanet ettik.İsler güzel oldu. Allah hepinizden razı olsun.

  3. Yolunuz bahtınız açık olsun. Yapmış olduğunuz dolapları ve banyomuzu çok beğendik. De Cüneyt beyi göremedik. ))) Kendisine teşekkür ederiz. SAYGILAR SEVGİLER!

  4. Hayırlı işleriniz olsun. Banyo yenileme fiyatları niz guncelmi? Eğer yeniyse sizinle çalışmak ve iki tane banyumu baştan aşağı değiştirmek istiyorum. Tüm hepsini yapıyor oluşunuz gerçekten çok güzel hizmet.

  Lütfen Yorum Yapın