Hizmetlerimiz

İnşaat

Proje + İnşaat
14
500 1 M2
 • Ekonomik inşaat
 • Popüler inşaat
 • Ultralüks inşaat
Kampanya

Tadilat

Eski Ev Yenileme
5
250 1 M2
 • Ekonomik tadilat
 • Popüler inşaat
 • Ultralüks inşaat
Kampanya
Videoyu oynat
ONLİNE ZİYARETÇİ
banyo-tadilat-fiyatları-2023

İÇİNDEKİLER

Banyo Tadilat Fiyatları

Banyo tadilatı yaptırmak isteyenler için burada eşsiz bilgiler var. Bizimle muhteşem banyolara kavuşmak artık çok kolay ve ekonomik. Banyo tadilat fiyatlarımız, kalitemiz, hızımız ve modern tasarımlarımızla daima yanınızdayız. Burada banyo tadilat fiyatlarını inceleyerek, kendi banyo yenileme hesaplamalarınızı yapabilirsiniz. Banyo tadilat fiyatları sayfamızı sık sık güncelliyoruz.

Banyo Tadilat Fiyatları 2023

Banyo tadilat fiyatlarımızı güncelledik. Banyosunu yenilemek isteyenler için burada birçok bilgi ve görsel var. Aradığınızı bulmanız için biz çok çalışıyoruz. Banyo Tadilat Fiyatları ve malzemeleri konusunda farklı tasarımlar, modeller ve uygulamalarla geliyoruz. 7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Banyo tadilat fiyatlarımızı 16.07.2023 tarihinde güncelledik.

BANYO ÖLÇÜMALZEMEİŞÇİLİKTOPLAM
5 M237.000 TL18.000 TL55.000 TL
6 M240.000 TL21.500 TL61.500 TL
7 M243.500 TL22.500 TL66.000 TL
8 M245.000 TL24.500 TL69.500 TL
9 M248.000 TL27.000 TL75.000 TL
10 M251.500 TL29.500 TL81.000 TL

Elbette dekorasyonun sonu yok. Bütçenize uygun çok daha yüksek maliyetlerle, yüksek markalar ve malzemelerle dekorasyon işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Fakat biz ortalama malzemeler ve bütçelerle yapılabilecek banyo tadilat fiyatlarını hazırladık.

KDV dahil edilmemiştir.

Yer keşfi yapılmadan verilen banyo tadilat fiyatları yanıltıcı olabilir.

2023 Banyo Tadilat Fiyatları (Video İzle)

Çizelgemizde belirttiğimiz banyo tadilat fiyatlarımıza dahil olan yapılacak işler, imalatlar, uygulamalar ve kullanılacak malzemeler detayları aşağıdadır.

 • Yapılı bulunan malzemelerin sökülmesi.
 • Yapılı bulunan fayansların kırılması ve hafriyatının atılması.
 • Tesisat borularının değiştirilmesi.
 • Elektrik tesisatın yenilenmesi.
 • Yeniden fayans yapılması.
 • Duşakabin yapılması.
 • Banyo dolabının yapılması.
 • Klozetin yapılması.
 • Havlupan yapılması.
 • Banyo menfezi yapılması.

2023 Banyo tadilat güncel fiyatları. Banyo tadilat maliyetleri 2023. Banyo tadilat fiyatlarını etkileyecek sebepler nelerdir? Banyo tadilatı işçilik fiyatları. Banyo dekorasyon modelleri. Banyo nasıl yenilenir? Banyo tadilat ve dekorasyonlarında önemli ipuçları. Banyomu yenilemek istiyorum.

Banyo Böyle Yenilenir

Güncel olarak yapmış olduğumuz bir banyo tadilat projemizi sizlerle paylaşıyoruz. İzleyince sizde ‘işte bir banyo böyle yenilenir’ diyebileceğiniz videomuz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz. Sayfamızın devamın ücretsiz keşif talep formumuzu doldurarak banyo tadilatınız için fiyat teklifimizi alabilirsiniz. İşte banyo tadilat videomuz.

Banyomu Ne Kadara Tadilat Yaptırabilirim?

Elbette dekorasyonun sonu yok. Malzemelerin kalitesine, markalara ve tasarımlara göre banyo tadilat fiyatları değişir. Fakat yapılacaklar aşağı yukarı bellidir komple bir banyonun tadilatında. Fayanslar kırılır, tesisatlar değişir, yeni fayanslar yapılır, tesisatlar değişir, klozet yapılır, duşakabin takılır, banyo dolabı yenilenir, menfez takılır, havlupan yenilenir, havluluk ve çamaşır makinesi dolabı yapılabilir. Bunlar aslında değişmez uygulamalardır. Bataryalar, süzgeçler vs. Her birini ortalama kalitede markalardan oluşan malzemeler ile yapıldığında yukarıdaki banyo tadilat fiyatları tablomuzda belirttiğimiz rakamlar çıkacaktır.

Banyo Tadilat ve Dekorasyonları Bizim İşimiz

Yaptığımız bir banyo tadilat çalışmamız

Burada sizleri banyo tadilat fiyatları ve daha fazlası için bilgilendiriyoruz. Bizim hesaplama tablomuzu kullanarak, kendi banyonuza ait olan maliyetin ne kadar olduğunu anlayabilirsiniz. Her zevke, bütçeye ve tarza uygun banyo dekorasyonları için en ideal fiyatlar Dekordelisi’nde.

Bu videomuzda farkımızı, kalitemizi göreceksiniz.

Banyonuzu daha kullanışlı, modern, kaliteli ve şık bir hale getirmek mi istiyorsunuz? Bunun için gerekli olan çalışmalar nelerdir. Ne kadar bir bütçe ile banyo tadilat işlerine kalkışmalısınız bilmiyor musunuz? En doğru ve güncel banyo tadilat malzemeli ve işçilik fiyatları hakkında detaylı bilgilerini sizlere sunuyoruz. Ayrıca banyo tadilat ve dekorasyon çalışmaları nasıl yapılır ve nelere dikkat edilmelidir gibi faydalı bilgiler ve görselleri de yine bu sayfamızda açıklamaları ile birlikte bulabilirsiniz.

Yukarıda 6 m2 olarak belirttiğimiz banyo ölçüsü sadece zemin metrajıdır. Genel duvarlar ve zemin ölçü hesabı şu şekilde yapılır; banyo uzunluk ve genişlik ölçüleri 3×2 m ise bu 6 m2’ye tekamül eder. 6 m2’lik bir banyonun tüm duvarları ve zemin toplamı ise; (3+3+2+2) x 2.50 = 25 m2 duvarlar + 6 m2 zemin = 31 m2′ dir. Yani sizler bütçenize uygun olan fayans kalebodur malzemesini 31 m2 olarak almalısınız. Bizim aşağıda çıkardığımız listeye fayans malzeme gideri dahil edilmemiştir. Çünkü yüzlerce farklı fayans fiyatları yüzlerce farklı fayans modelleri bulunmaktadır. Bizler bu seçimi müşterimize bırakıyoruz.

Liste haline getirdiğimiz tüm bu banyo tadilat ve dekorasyon işlerini sizlerde yaptırmayı planlıyorsanız, yaklaşık bir maliyet hesabı çıkarmak için şimdi bir fiyat listesi oluşturabiliriz demektir. Haydi fiyatımızı kalem kalem hesaplayarak oluşturalım.

Banyo tadilatları hakkında bazı önemli ipuçları için şu sayfalarımızı mutlaka ziyaret ediniz. Birbirinden farklı bir çok banyo tadilat ve dekorasyon bilgilerine ulaşacaksınız.

Banyolarınızı A’dan Z’ye Yeniliyoruz

30 yıllık tadilat ve tasarım tecrübemizle hizmetlerimize dekorasyon şirketi olarak Ankara ve çevresinde devam etmekteyiz. Birbirinden şık ve kaliteli yüzlerce banyo tadilatı ve yenileme işi yaptık. Bu çalışmalarımızdan bazılarını aşağıda sizlere birer banyo modelleri olması amacıyla galeri haline getirerek incelemenize sunduk. Sizlerde banyolarınızı yaptırmak ve yenilemek için bizimle anlaşabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarımız, modern tasarımlarımız ve uzman personellerimizle daima hizmetinizdeyiz.

Banyo tadilat fiyatları | 2018 güncel banyo yenileme maliyeti
Banyo tadilat fiyatları | 2018 güncel banyo yenileme maliyeti

2023 banyo dekorasyon ve yenileme fiyatlarınızı belirleyebilmek için, bir banyoda yapılacak standart işleri bilmemiz gerekmektedir. Sizlere daha ayrıntılı ve faydalı banyo tadilat fiyatları verebilmek için aşağıda olası yaptıracağınız çalışmaları listeledik. Eğer sizlerde bu tadilat işlerini yaptıracaksanız çıkaracağımız fiyat, hemen hemen ayıracağınız yaklaşık bütçeyi belirlemiş olacaktır.

Ankara Aydınlıkevler’ de yeni biten bir banyo tadilat çalışmamızı sizlere örnek olarak görseller ve açıklamaları şeklinde sunuyoruz. Görselleri ve açıklamalarını okuduğunuzda, bütçenize en uygun banyo tadilat fiyatlarını öğrenebilir ve detaylı bilgiler sahibi olabilirsiniz. Banyo dekorasyonları bizim işimiz…

1-) Eski su tesisat borularının ve pis su giderlerinin değiştirilmesi ve yeni süzgeçlerin takılması.

2-) Eski elektrik tesisatlarının yenilenmesi.

3-) Zemin ve duvarlardaki eski fayansların sökülmesi.

4-) Tüm batarya, çeşme/musluk, varsa eski küvet/duşakabin, lavabo ve dolapların sökülmesi.

5-) Hafriyatın çuvallanarak uygun yere atılması.

6-) Sökülen fayanslar yüzünden bozulan banyo duvarlarının mastarlı ve terazili kara sıvasının yapılması.

7-) Banyo zeminine tefsiye şapın atılması.

😎 Banyo tavanına ve zeminine izolasyonun yapılması.

9-) Tüm elektrik ve su tesisat hat ve borularının son kez testlerinin yapılması.

10-) Duvar ve zemin fayanslarının montajının yapılması.

11-) Banyo asma tavanının yapılması. (Metal asma tavan 30×30)

12-) Banyo dolabı, lavabo ve banyo bataryalarının montajının yapılması.

13-) Duşakabinin yapılması.

14-) Gömme rezervuar veya düz klozetin montajının yapılması ve yeni süzgeçlerin takılması.

15-) Duvar ve tavan aplik/spot aydınlatma lambalarının takılması.

16-) Banyo kapı eşik mermerinin takılarak işin eksiksiz olarak ev sahibine teslim edilmesi.

Banyo Tadilat Fiyatlarında Olumsuz Sebepler

Yukarıda çıkarmış olduğumuz banyo tadilat fiyatının standartları dışında olan tüm banyolar için fiyatlar paralel olarak değişecektir. Bu durumlar nelerdir;

1-) Banyonun 6 m2′ den büyük olması.

2-) Kullanılacak olan fayans ve seramik malzemesinin kalitesinin yüksek olması.

3-) Banyo dolabı, bataryalar, duş kabinler gibi dekorasyon malzemelerinin kalitelerinin yüksek ve pahalı oluşları.

4-) Standartların dışında ekstra elektrik ve su tesisat işlerinin yapılacak olması.

5-) Yüksek katlı binalarda genellikle bina yönetimleri asansörü kullandırmamaktadırlar. Bunun sebebi ise fazlaca hafriyat ve malzemenin kata taşınması sırasında asansöre ve binaya verilen zarar ve gürültüden dolayıdır. Elbetteki onlarda haklıdırlar. Çünkü, ortak kullanım alanlarını temiz tutmak ve bu konuda gereken titizliği göstermek herkesin başlıca görevlerindendir. Eğer makara kurulamayacak bir binada ise eviniz, tüm hafriyat ve malzemeler insan gücüyle üst katlara taşınacaktır. Bu da belli bir maliyet ve ekstra zaman gerektirmektedir. Elbetteki bu zorlukta banyo tadilat fiyatları ve maliyetlerine yansıyacaktır.

Aslında, çok kalem iş var gibi görünse de bir banyo yenileme çalışmasında, işinin uzmanı bir dekorasyon firması ile çalışır iseniz her şey tıkır tıkır işleyecek ve yolunda gidecektir. Sizlere tavsiyemiz, bizler gibi her türlü ekip ve ekipmana sahip anahtar teslim dekorasyon şirketleriyle anlaşarak çalışmanızdır. Yoksa, bu kadar çok malzeme, planlama, ekip ve ekipmanlarla uğraşamazsınız. Uğraşayım ve maliyeti daha düşüreyim mantığı yanlıştır. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın maliyeti bir dekorasyoncudan daha ucuz hale getiremezsiniz. KOLAY GELSİN.

İlginizi çekebilecek diğer dekorasyon fiyatları için şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

Anahtar Teslimi Dekorasyon Fiyatları

Ev Tadilat Fiyatları

Dekorasyon Fiyatları

Boya Badana Fiyatları

Asma tavan fiyatları

Kartonpiyer Fiyatları

Duvar Kağıdı Fiyatları

Alçı Sıva Fiyatları

Mutfak dolabı fiyatları

Komple Mutfak Tadilat Fiyatları


İLGİLİ BAŞLIKLAR: 2022 banyo tadilat yenileme fiyatları, 2021 banyo fiyat, 2020 banyo yenileme maliyetleri, 2019 banyo yenileme fiyatları, banyo dizayn maliyeti, banyo tadilatı işçilik fiyat, banyo tuvalet dekor fiyatları, banyo dekorasyonu maliyeti 2017, 2018 banyo tadilat maliyet hesaplaması, 2018 banyo dekorasyon malzemeleri fiyat listesi, banyomu kaça tadilat yaptırırım

🤞 Bültenimize Abone Olun!

Güncellemelerden, fiyatlardan ve projelerimizden anında haberdar olun. İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Butonlar aracılığıyla paylaşabilirsiniz;

4 yanıt

 1. Siteniz Çok faydalı bilgiler içeriyor. Banyo konusunda dekor ihtiyacımız vardi. Sizi internetten bulduk ve hiçte pişman değiliz. Her gelen çok beğeniyor. Fiyatlarınızda uygun. Bizi hiç üzmediniz. Okullar kapandığında tüm evi tadilata sokacağız. İnşallah sizinle yapicaz. Herkese de tavsiye ediyoruz sizleri. Cüneyt bey ve personellerine tekrar tekrar tesekkurler.

 2. Cüneyit bey ve ustalarına çok teşekkür ederiz. Efendi kaliteli insanlarsınız hepiniz. Evimizi güvenle emanet ettik.İsler güzel oldu. Allah hepinizden razı olsun.

 3. Yolunuz bahtınız açık olsun. Yapmış olduğunuz dolapları ve banyomuzu çok beğendik. De Cüneyt beyi göremedik. ))) Kendisine teşekkür ederiz. SAYGILAR SEVGİLER!

 4. Hayırlı işleriniz olsun. Banyo yenileme fiyatları niz guncelmi? Eğer yeniyse sizinle çalışmak ve iki tane banyumu baştan aşağı değiştirmek istiyorum. Tüm hepsini yapıyor oluşunuz gerçekten çok güzel hizmet.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir