Batıkent-Komple-Ev-Tadilat-Projemiz-Bitti

Batıkent’te Komple Eski Ev Yenileme

16.2022 tarihinde projemizi teslim ettik. Mutlu müşterilerimize bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşıyoruz. Tüm detayları, yapım aşamalarımızı ve görselleri aşağıda inceleyebilirsiniz. Şehir dışında bulunan değerli müşterimizin vekili olan arkadaşının, işi teslim almaya geldiğinde hakkımızda Hüseyin beye yazdığı yazıyı sizlerle paylaşarak başlamak istiyoruz.

Batıkent’te Komple Eski Ev Yenileme Projemizde tüm eksiklerini teslim tarihimizden önce yaptık. Değerli müşterimiz Hüseyin beye yeni evi hayırlı uğurlu olsun. Saygılarımızı sunuyoruz.

Son Hali (Video)

Projemizi bitirdik. Sayfamızın devamında tüm detaylı bilgileri, fiyatları ve görselleri incelemeye devam edin.

Resimler: Daireye ait güncel görselleri galerimizde inceleyebilirsiniz. Sık sık yapım aşamalarımızı burada paylaşacağız. Batıkent‘te Komple Eski Ev Yenileme projemize tanıklık ediyorsunuz. Galerimiz sonrasında, eski dairenin komple yenilenmesi projemize ait tüm yapacağımız kalem imalat ve uygulamaları listeledik.

Yapım Aşamalarımız

Taahhüt Ettiğimiz İmalat ve Uygulamalar

1- Kırım – Yıkım – Hafriyat İşleri

 • Mutfak dolaplarının ve yapılı diğer dolapların sökülmesi.
 • Banyo ve wc içinde yapılı bulunan fayansların kırılması.
 • Tüm yapılı tesisat malzemelerin, lavabonun, radyatörün, sökülmesi.
 • Küvetin tamamen kırılması ve sökülmesi. Şap ve sıva tamiratlarının yapılması.
 • Yapılı bulunan parkelerin ve süpürgeliklerinin sökülmesi.
 • İç kapıların kasaları ile birlikte sökülmesi.
 • Yapılı tüm kornişlerin sökülmesi.
 • Tüm elektrik kablolarının, düğme, priz ve anahtarlarının sökülmesi.
 • Yapılı bulunan tüm banyo, wc ve mutfak tezgah arası fayanslarının kırılması.
 • Yapılı bulunan tüm peteklerin sökülmesi.
 • Koridor ara kapısının tamamen sökülmesi ve sıva tamiratlarının yapılması.

Kırım ve hafriyat işlerimizi hızla bitirdik.

Kırım işlerini müteakip tüm hafriyatın çuvallanarak belediyenin çöplük alanına atılması. Komple tadilat işleri bittiğinde daire içinin kaba temizliğinin yapılması ve içeride dışarıda hafriyatın bırakılmaması. Batıkent’te Komple Eski Ev Yenileme.

2- Mutfak

Belirlenen ölçüler ve ebatlarda highgloss kapak yeni mutfak dolaplarının yapılması. Tüm kapaklar ve çekmeceler pistonlu frenli sistem olarak takılacaktır. Özel aksesuarlar (aventus kapak, şişelik, yağdanlık, fasulyelik, kiler sepeti vb gibi) talep edildiğinde, malzemesi işveren tarafından alınacak yüklenici tarafından montajı eksiksiz yapılacaktır. Decapol tezgâhın (kendinden eviyeli) istenilen renklerde imalat ve montajının yapılması. Tezgah arası fayanslarının 60×120 ebatlarda yeni fayanslarla yenilenmesi. Zeminlerinin ise istenilen renk ve modelde Çamsan marka 8 mm derzsiz laminat parke yapılması. Mutfak duvarında yapılı bulunan petek iptal edilerek pencere altına uygun ölçülerde taşınması ve yenilenmesi. Kombinin tesisatı ile birlikte karşı dıvara taşınması. Batıkent’te Komple Eski Ev Yenileme projemizde yok yok. Tüm su ve elektrik tesisatların yeni mutfak tasarımına göre gerekli yer değişikliklerinin yapılması.

3- Banyo – Wc

Banyo ve wc duvar zemin fayanslarının kırılması. Tüm sıva tamiratlarının yapılması. Zeminlerine İSONEM su yalıtım malzemesinin uygulanması. Tüm su tesisat alt ve üst tesisatların yeni tasarıma göre gereken yer değişikliklerinin yapılması, taşınması. Tüm zemin ve duvar fayanslarının işverenenin seçeceği renk ve modelde yenilenmesi. Batıkent’te Komple Eski Ev Yenileme projemizde herşey eksiksiz ve modern. Fayansların markası BİEN / EGE / ÇANAKKALE marka kullanılacaktır. Fayans Köşe krom paslanmaz köşebentlerinin takılması ve derzlerinin verilmesi. Duşakabin içi süzgeçleri 30×10 paslanmaz krom, dış süzgeçlerinin ise 10×10 paslanmaz krom süzgeçler olarak değiştirilmesi. 80×120 cm, 6 mm temperli secury cam, aliminyum pervaz (teknesiz) istenilen renklerde duşakabinin yapılması. Gövde MDFLAM İç/dış kapak aksa, aynalı yeni banyo ve wc dolaplarının yapılması. Banyo wc tavanlarının alçı sıvalarının yapılarak boya badanasının yapılması. Pencerelere alimünyum yeni menfezlerin takılması. Banyo kapı arkasına 50×100 cm petek havlupanın yapılması. Banyoya VİTRA marka iç ve dış olmak üzere gömme rezervuarlı klozetin, wc ye ise duvara sıfır oturtmalı klozetin takılması çalıştırılması. Kapı eşik mermerlerinin takılması.

4- Parkeler

ÇAMSAN marka 8 mm dezsiz, 2 mm şilteli istenilen renk ve modelde yeni laminat parkelerin yapılması. 10 cm beyaz süpürgeliklerin yapılması. Tüm kapı geçiş krom eşik profillerinin takılması.

5- Boya Badana & Kartonpiyer

Tavan ve duvarların komple alçı sıvasının yapılarak pürüzsüz hale getirilmesi. Tüm tavanlara işveren tarafından seçilecek modelde kartonpiyerin ve perdeliklerin yapılması. Tüm daire içi tavanlarının DYO marka özel tavan boyası ile en az iki kat olmak üzere boyanması. Tüm duvarların istenilen renklerde DYO marka su bazlı silikonlu silinebilen saten boya ile boyanması. Tüm petek radyatörler sökülecek ve arkaları alçı çekilerek boyanacaktır. Yapılı kornişler sökülecek ve altları boyanacak. Yeni 3’lü kornişler takılacak.

6- Elektrik Tesisat

Tüm elektrik tesisat kabloları, düğme, priz ve anahtarları komple yenilenecektir. İşveren isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak gereken yerlere gereken elektrik tesisatları döşenecektir.  Tüm düğme, priz ve anahtarlar VİKO / NETELSAN marka yenileri ile değiştirilecek. Sigorta sayısı 6’ye çıkarılacak ve tümü SİEMENS marka sigortalar ile yenilenecektir. Batıkent’te Komple Eski Ev Yenileme projemizde maksimum kaliteyi minimum maliyetlerle hedefledik. Sigorta panosu yenilenecek. Yapılı olan ve dışarıdan yürütülmüş tüm kablolar duvar içine gizlenecek ve dışarıda hiçbir elektrik tesisat kablosu görünmeyecektir.Salon tv duvarı ile birlikte giriş sol duvara tv anten, internet ve gurup prizleri çekilecek. Oda 1’e yine aynı tesisatın çekilmesi. Koridorda çamaşır ve kurutma makinesi ile birlikte, derin dondurucu için belirlenen yerlere uygun sayıda elektrik prizlerinin çekilmesi.

7- Su Tesisat

Tüm peteklerin sökülmesi, Demirdöküm marka panel radatörler olarak yenileri ile uygun ölçülerde değiştirilmesi. Yeni vanalar takılması. Tüm petek tesisat borularının Fıratpen marka kılıflı borularla yenilenmesi. Koridorda çamaşır makinesi için yeni tesisatın döşenmesi ve uygun giderin yapılarak ana gidere bağlanması. Tüm mutfak banyo wc bataryalarının, çeşme ve muslukların, çamaşır ve bulaşık makinesi vana ve musluklarının montajlarının eksiksiz şekilde yapılması. Yatak odası peteğinin yer değişikliğinin yapılması. Koridor kapısının yanına yeni petek yapılması..

8- İç Kapılar

Yapılı bulunan tüm kapıların sökülmesi. Yerlerine panel ahşap kapı, işveren isteklerine uygun renk model ve tasarımda yenilerinin yapılması. Salon kapısı genişletilecek ve yavrulu kanat (camlı) sistem olarak yapılması.

9- Cam Balkon

Salon balonuna 6 mm demperli (renkli) katlanır sürgülü cam balkon sisteminin yapılması. Balkonların boya badanalarının yapılması.

Tüm pencerelerin içten denizlik mermerlerinin yapılması. Batıkent’te Komple Eski Ev Yenileme.

10- Mobilya

İstenilen renk ve modelde 2.koridorda çamaşır ve kurutma makinesi ile birlikte derin dondurucuyu içine alacak şekilde boydan duvardan duvara mdf lam kapak yüklük dolabının yapılması. Giriş koridora belirlenen yere portmanto ve ayakkabılığın yapılması. Yatak odasına giriş kapı sol duvarına 1 metre dönüşlü boydan gardrop yapılması.


Anahtar teslim ev tadilat dekorasyon projelerimize bir yenisini daha ekledik. Değerli müşterimize bizi tercih ettikleri için, muhteşem bir yaşam alanı sunarak teşekkür ettik. Mutlu müşteri listemizi arttırmak değişmez ilkemiz. Projemize ait tüm yapım aşamalarımızı, detayları, görsellerimizi incelediniz. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Eski Dairenin Komple Yenilenmesi – 110 m2’lik bir evin baştan aşağı tamamen tadilata girmesi, tüm planlamaların ve imalatların sorunsuz bir şekilde ilerlemesi elbette zor bir iştir. Yüksek iş disiplini, tecrübe, ekip ve ekipman gerektirmektedir. Dekordelisi ailesi olarak tüm alt yapımız ve 30 yıllık deneyimimizle daima hizmetinizdeyiz. Batıkent’te Komple Eski Ev Yenileme projemizi incelediniz.

Şu sayfalarımızı ziyaret ederek tadilat ve dekorasyon konularında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz;

Ev Tadilat Fiyatları >

Eski Ev Yenileme >

İLGİLİ BAŞLIKLAR: daire tadilat işleri, eski dairenin tamamen yenilenmesi, dairenin tadilat yapılması, 120 m2 dairenin komple yenilenmesi,

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.