A'dan Z'ye Tadilat Bizim İşimiz

30 günde eski evlerinizi profesyonel olarak yeniliyoruz. Profesyonelleri tercih edin, KAZANIN!

Daima Yanınızdayız

Ev yenileme ve komple ev dekorasyonları bizim profesyonel olarak 30 yıldır hizmet verdiğimiz başlıca işimizdir. A dan z ye ev yenileme fiyatlarımızı, hızımızı ve kalitemizi görmeden karar vermeyin.

EV DEKORASYON HİZMETLERİMİZ…

Evinizi, işyerinizi 1 günde tavan ve duvarlar olmak üzere boya badanasını profesyonel olarak yapıyoruz. Fiyatlarımızı, işçiliğimizi ve disiplinimizi görmeden karar vermeyin. Daha fazlası için inceleyiniz.

DETAYLAR…

Tüm asma tavan sistemlerini profesyonel olarak tavanlarınıza uyguluyoruz. Lüks, modern ve kaliteli asma tavan modellerimizi ve fiyatlarımızı incelemeden karar vermeyin.

DETAYLAR…

Mutfak, banyo, wc, zemin, duvar, balkon, bahçe ve tüm farklı alanlarınıza profesyonel olarak fayans seramik işçilik hizmetlerimizi profesyonel olarak sunmaya devam ediyoruz. Daha fazla bilgi için inceleyiniz.

DETAYLAR…

Ev ve işyerinizin tüm pvc kapı ve pencere sistemlerini biz profesyonel olarak yapıyoruz. Her model ve marka laminat parkelerinizi ise çok uygun fiyatlarımızla evlerinize ve işyerlerinize uyguluyoruz.

> PVC PENCERE FİYATLARI…

> LAMİNAT PARKE  FİYATLARI…

Mutfak dolabı imalat ve montaj hizmetlerimizde kampanya! Modellerimizi ve fiyatlarımızı mutlaka inceleyin. Tüm mobilya ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız.

DETAYLAR…

Pürüzsüz yüzeyler için profesyonel alçı sıva hizmetlerimize devam ediyoruz. Makineli ve el alçı uygulamalarımız ekonomik fiyatlarımızla sizleri bekliyor. Alçı ve stropiyer kartonpiyer uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi ve detay için tıklayınız.

ALÇI SIVA FİYATLARI

KARTONPİYER FİYATLARI

dekordelisi-ekibi
WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.