KAMPANYALAR

Fırsatlarımızdan faydalanın. Eviniz ve bütçenize en uygun fiyat kampanyalarımıza mutlaka göz atın.

Detaylar

İnşaat paketlerimiz >

Projeler

2023 trend modeller > 

Dekordelisi-patent

Sıkça Sorulanlar

Genellikle Ankara ve yakın çevresinde. Diğer şehirlerde de hizmet veriyoruz fakat, işin maliyeti, büyüklüğü her iki tarafı da memnun şekilde olmalı.

Temelden çatıya inşaat. Anahtar teslim ev ve villa. Komple ev tadilatı. Eski evlerinizi çok uygun fiyatlarımızla yeniliyoruz. A’an z’ye mutfak yenileme. Banyo tadilatları. Teras kapatmaları ve daha fazlası.

İnşaat, tadilat, dekorasyon işçilik ve malzeme fiyatlarımızı sürekli güncellemeye çalışıyoruz.Maalesef her geçen gün artan ve değişen piyasa dalgalanmalarını sürekli olarak sayfalarımızda düzenlemek oldukça zor. Bu nedenden dolayı iletişim numaralarımızı arayarak güncel ve net maliyetler hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Evet var. İletişim linkimizde ofis adresimiz mevcut. Fakat kendimiz bizzat projelerimizde çalıştığımız ve işlerimizin başında olduğumuz için ofiste sürekli durmaya vakit bulamıyoruz. 

İLETİŞİM

İletişim numaralarımızı arayarak, ihtiyacınız olan inşaat, tadilat ve dekorasyon işleriniz hakkında bilgi vermekle başlıyoruz. Sonrasında yer keşfi yapıyoruz ve hemen yerinde ihtiyacınız olan hizmetin maliyeti hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Ekonomik fiyat teklifimizi size hemen yerinde sunuyoruz. Makul gördüğünüz taktirde sözleşmemizi imzalıyoruz ve işimize hızlı bir şekilde başlıyoruz.

Videolarımıza göz atabilir, YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Güncel olarak projelerimizi izleyebilirsiniz.

Referanslarımız elbette fazlasıyla mevcut. İşverenlerimiz ve değerli müşterilerimizle hakkımızda dilediğiniz zaman görüşebilirsiniz. Biz kendileri ile sizleri görüştürebiliriz. 

Evet. İhtiyacınız olan inşaat, tadilat ve dekorasyon işleriniz için ikinci veya üçüncü şahıslarla anlaşmalar yapmıyorsunuz. Tüm imalat, uygulama, malzeme ve işçilikler bize ait. Başka kişi veya firmalarla anlaşmanıza gerek bırakmıyoruz.

Hayır. Biz imalatçı değiliz. Fakat birinci sınıf imalat yapan dekorasyon ürün tedarikçileri ile sizleri buluşturmak için aracılık yapıyoruz. Bu aracılık hizmetimizden her hangi bir komisyon talep etmiyoruz.

Müşterilerimin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim. (BOSCH)

A'dan Z'ye Tadilat Bizim İşimiz

30 günde eski evlerinizi profesyonel olarak yeniliyoruz. Profesyonelleri tercih edin, KAZANIN!

Daima Yanınızdayız

Ev yenileme ve komple ev dekorasyonları bizim profesyonel olarak 30 yıldır hizmet verdiğimiz başlıca işimizdir. A dan z ye ev yenileme fiyatlarımızı, hızımızı ve kalitemizi görmeden karar vermeyin.

EV DEKORASYON HİZMETLERİMİZ…

Evinizi, işyerinizi 1 günde tavan ve duvarlar olmak üzere boya badanasını profesyonel olarak yapıyoruz. Fiyatlarımızı, işçiliğimizi ve disiplinimizi görmeden karar vermeyin. Daha fazlası için inceleyiniz.

DETAYLAR…

Tüm asma tavan sistemlerini profesyonel olarak tavanlarınıza uyguluyoruz. Lüks, modern ve kaliteli asma tavan modellerimizi ve fiyatlarımızı incelemeden karar vermeyin.

DETAYLAR…

Mutfak, banyo, wc, zemin, duvar, balkon, bahçe ve tüm farklı alanlarınıza profesyonel olarak fayans seramik işçilik hizmetlerimizi profesyonel olarak sunmaya devam ediyoruz. Daha fazla bilgi için inceleyiniz.

DETAYLAR…

Ev ve işyerinizin tüm pvc kapı ve pencere sistemlerini biz profesyonel olarak yapıyoruz. Her model ve marka laminat parkelerinizi ise çok uygun fiyatlarımızla evlerinize ve işyerlerinize uyguluyoruz.

> PVC PENCERE FİYATLARI…

> LAMİNAT PARKE  FİYATLARI…

Mutfak dolabı imalat ve montaj hizmetlerimizde kampanya! Modellerimizi ve fiyatlarımızı mutlaka inceleyin. Tüm mobilya ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız.

DETAYLAR…

Pürüzsüz yüzeyler için profesyonel alçı sıva hizmetlerimize devam ediyoruz. Makineli ve el alçı uygulamalarımız ekonomik fiyatlarımızla sizleri bekliyor. Alçı ve stropiyer kartonpiyer uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi ve detay için tıklayınız.

ALÇI SIVA FİYATLARI

KARTONPİYER FİYATLARI

dekordelisi-ekibi

Bizimle Kârdasınız