Vdeo Galeri

Video Galeri

Yeni bir anlayışla bu sayfamızı hazırlamaya karar verdik. Bundan böyle bitirdiğimiz, devam ettiğimiz ve yeni başlayacağımız tüm insaat, tadilat ve dekorasyon işlerimize ait tanıtım videolarımızı güncel olarak sizlerle paylaşacağız.

(GÜNCEL) – Yeni hazırladığımız Video Galeri sayfamıza, artık yeni videolar ekleyeceğiz.

Adım Adım Temelden Çatıya İşimiz (Çanakkale / Gökçeada)

İşimize Başladık (Bölüm 1)

Çanakkale Gökçeada’ da yapmış olduğumuz müstakil ev inşaat işimizin şimdiye kadar ki yapım aşamalarını video halinde sitemizde paylaştık.

İşimize Devam Ediyoruz (Bölüm 2)

Ev Tadilat İşimiz Devam Ediyor 2 (Ankara / Balgat)

Ankara Balgat’ta anahtar teslim daire tadilatı işimize hızlı ve profesyonel olarak devam ediyoruz. Başlamamıza 25 gün olmasına rağmen çok hızlı ve kaliteli bir iş ortaya çıkmaktadır. 10 günün sonunda tam ve eksiksiz olarak değerli müşterimize yeni evini sorunsuz bir şekilde teslim edeceğiz.

Ev Tadilat İşimize Başladık (Ankara / Emek)

Anahtar teslim olarak komple tadilatına yeni başladığımız bu işimizde, dublex daireyi baştan aşağı yenileyeceğiz. Bizi internetten bulan değerli müşterimize tercihinden dolayı teşekkür ediyoruz. Her işimizde olduğu gibi bu işimizde de müşterimizi memnun etmek için çok çalışacağız ve bunu başaracağız. İşe başlama tarihimiz 14.01.2019 – İş süresi 30 gün.

Temelden Çatıya İnşaat (Ankara)

Toplam 190 m2 oturumu olan bu inşaatımız alt kat garaj ve bodrum, üst kat ise 4 oda, 1 salon, 2 banyo, 1 tuvalet, mutfak, kiler ve 2 koridordan oluşmaktadır. Anahtar teslim olarak yapmış olduğumuz bu müstakil evi toplamda 120 günde bitirip, tam ve eksiksiz olarak teslim ettik. Değerli müşterimiz Rezzak beye bizi tercih ettiği için teşekkür ediyor ve iyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

Komple ev tadilatı (Bilkent)

2 adet banyo, mutfak, koridor ve balkon tüm zemin ve duvar seramikleri yenilendi. Tüm yapılı eski dolaplar ve mobilyalar yenilendi. Tüm elektrik ve su tesisatları yenilendi. Ankastreler yenilendi. İşimizin toplam süresi 20 iş günü. Zamanında tam ve eksiksiz olarak bitirip teslim ettik. Değerli müşterimiz Ahmet beye bizi tercih ettiği için teşekkür ediyor ve iyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

Düğün Salonu Dekorasyon (Çankırı)

Tamamen yenilediğimiz iç dekorasyon çalışmalarımızı toplamda 90 iş gününde bitirdik. A’dan z’ye komple anahtar teslim olarak tüm iç tadilat ve dekorasyon çalışmalarını imalat, montaj ve uygulama olarak yaptık. Komple alçı, poliüretan ve stropiyer çalıştık. Bittiğinde modern ve görsel bir düğün salonu ortaya çıktı. Değerli müşterilerimiz Sinan bey ve Gülay hanıma bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyor, hayırlı ve bol kazançlar diliyoruz.

Komple Ev Tadilatı (Pursaklar)

Tüm daireyi yeniledik. Led ışıklı asma tavanlar komple salon, odalar ve mutfağa yapıldı. Tüm daire duvarlarına duvar kağıtları yaptık. Komple tavan ve duvarlara alçı sıva yaparak tavanları boyadık. Zemin döşemelerini laminat parke ile yeniledik. Değerli müşterimiz Nilay hanıma bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyor, hayırlı günlerde kullanmasını temenni ediyoruz.

Komple Ev Tadilat (Elvankent)

Dublex dairenin 70 m2 olan teras katını tamamen kapattık. Kapattığımız teras katını tamamen asma tavan yaparak tüm aydınlatmalarını döşedik. Elektrik tesisatları çektik. Isıtma sistemini yaparak çalışır hale getirdik. Zeminlere granit yaptık. Çam balkon yaparak, otomatik stor perdeleri taktık ve çalıştırdık. Bittiğinde bir teras kat değilde, lüks bir daire haline geldi. Değerli müşterimiz İdris beye bizi tercih ettiği için teşekkür ediyor, iyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

Devam Eden Müstakil Ev İnşaat İşimiz (Çanakkale/Gökçeada)

70 m2 oturumu olan bir bağ evi yapıyoruz. Temelden çatıya kadar anahtar teslim olarak anlaştığımız işimize hala devam ediyoruz. Başlamamıza 40 gün olmasına rağmen yaklaşık 15 günlük bir bitiş tarihi hedefliyoruz. İşimiz bittiği zaman yine bu sayfamızda son haliyle videomuzu sizlerle paylaşacağız. Değerli müşterimiz Deniz ablamıza bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Yeni Başladığımız 280 m2 Müstakil Ev İnşaat İşimiz (Konya / Kulu)

280 m2 oturumu olan ve 1 salon, 4 oda, 4 banyo, 1 tuvalet, amerikan mutfak, 1 kiler ve 2 adet koridoru olan büyük bir müstakil ev inşaatımıza başladık. Anahtar teslim olarak anlaşma yaptığımız bu inşaatımıza kış şartları dolayısıyla havalar ısınana kadar işimize ara verdik. Önümüzdeki 10 gün içinde tekrar devam etmeyi planlıyoruz. Yurt dışında yaşayan Şahin beye bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Devam Eden Komple Anahtar Teslim Ev Tadilat İşimiz (Balgat)

Komple anahtar teslim olarak anlaşmış olduğumuz bu daire tadilat işimiz devam etmektedir. Tüm daire içinde yapılı bulunan her şeyi sökerek tamamen yenileyeceğiz. Bittiğinde modern, şık ve kaliteli bir ev olacağını şimdiden garanti ediyoruz. Değerli müşterimiz Bessam bey ve değerli eşine bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Devam eden işlerimiz veya bitirdiğimiz işler hakkında daha fazla bilgi ve görselleri incelemek için şu sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

Devam Eden İşler
Anahtar Teslim Ev Fiyatları
Ev Tadilat Fiyatları