%20 İNDİRİM
mutfak-dekor-3

Komple Mutfak Tadilat Fiyatları

2022 yılı güncel komple mutfak tadilatı fiyatları tablomuzu mutlaka inceleyin. Anahtar teslim olarak hazırlamış olduğumuz mutfak tadilat fiyatlarımız özenle ve eksiksiz şekilde hazırlanmıştır. Merak ettiğiniz tüm konulara değindik. Bu sayfamızı okuyunca kendi mutfağınızın tadilat masraflarını hesaplayabileceksiniz.

MUTFAK TADİLATIDETAYLARBİRİM FİYAT
Kırım, HafriyatDolapların, tesisat ve fayansların sökümü, hafriyatın atılması.3.000 TL
Elektrik, Su TesisatElektrik ve su tesisatın yenilenmesi. (Lokal)3.000 TL
FayansYeni fayans ve granitlerin zemin ve duvarlara döşenmesi. (20 m2)8.000 TL
Asma Tavan, Boya BadanaLed ve spot aydınlatmalı asma tavanın yapılması ve komple boyanması. (15 m2)4.500 TL
Mutfak DolabıHighgloss, balon kapak yeni mutfak dolabının yapılması. (8 m2)17.500 TL
Tezgah TaşıGranit, çimstone yeni tezgah taşının yapımı. (4 m)9.000 TL
GENEL TOPLAMAnahtar Teslim45.000TL
2022 Mutfak Tadilat Fiyatları – Dekordelisi.Com

Komple Mutfak Yenileme Bizim İşimiz

Yanılmanızı istemiyoruz. Mutfağınızı komple tadilat ve dekorasyon yaptırmanız için sizlere gerçek ve güncel bir maliyet listesi hazırladık. Bu fiyatların çok altında veya çok üstünde bütçe hazırlığı yapmayınız. Başarılı sonuçlar için minimum harcamanız aşağıdaki listemizde yazılanlar kadar olacaktır. Profesyonelleri tercih edin, KAZANIN.

Güncel Teslim Ettiğimiz Komple Mutfak Tadilat Çalışmamız.

Ağustos 2022Zekeriya beyin dairesi – Ankara Gölbaşı

Fiyatları Etkileyen Önemli Sebepler

Bu bölümü dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Yanılmanızı istemiyoruz.

  • Yer keşfi yapılmadan çıkarılan ve sunulan tüm fiyat teklifleri yanıltıcı olabilir.
  • Yukarıdaki fiyat listemiz 5m x 3m = 15 m2 olan bir mutfak için hesaplanmıştır.
  • 5 m uzuluğunda (10 m.tül) bir mutfak dolabı olarak düşünülmüştür. Tezgah taşıda bu ölçüye göre hesaplanmıştır. Eviye ve batarya işverene aittir.
  • Tüm elektrik ve su tesisat işleri değiştirilecek olarak tablomuza eklenmiştir.
  • Eski mutfak dolaplarının sökülmesi, zemin ve tezgah arası fayanslarının sökülmesi, su tesisat malzemelerinin sökümü ve tüm çıkan hafriyatların yüklenici tarafından atılacağı şekilde hesaplanmıştır.
  • İşin ödeme şekli toplam maliyeti etkileyebilir.
  • KDV hariç komple mutfak tadilat fiyatlarıdır.
  • Kullanılacak olan malzemelerin metrekaresi veya marka farklılıkları maliyeti etkileyebilir.
  • Daha fazla detay bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Komple Mutfak Tadilat Fiyatları 2022

Komple Mutfak Tadilatı Fiyatları – Her ne kadar Ankara merkezli olsak ta, bizim fiyatlarımız ile tüm ülke genelinde tadilat ve dekorasyon hizmetleri sunulmaktadır. Biz profesyoneliz. 30 yılı aşkın süredir tadilat ve dekorasyon hizmetleri vermekteyiz. Tecrübelerimiz ve düzenli araştırmalarımızla kendimizi daima geliştiriyor ve her geçen gün daha da profesyonelleşmeye özen gösteriyoruz. Mutfak tadilat ve dekorasyonları bizim uzmanı olduğumuz başlıca konulardandır.

Örnek bir projemize göz atarak tüm detayları inceleyiniz: Tadilat Dediğin Böyle Olur >

Profesyonellerle Çalışın, Kazanın

Bir telefonunuzla geliyoruz. Keşif hizmetimizi profesyonel olarak sunuyoruz. Hızlı bir şekilde yerinde fiyat teklifimizi sunuyoruz. Komple mutfak tadilat işleriniz için bizimle çalışmaya karar vermek sizin için en doğru seçim.

Anlaşmalı fayans satış mağazamızdan en kaliteli ürünleri sizlere beğendiriyoruz. Kendi mobilya atölyemizde tüm mutfak dolaplarınızın imalatını birinci sınıf olarak yapıyoruz. Bünyemizde bulunan elektrik ve su tesisat ustalarımız daima işimizin başında olacak. Herşey yolunda. En kısa sürede, en kaliteli imalatları yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Mutfağımı Ne Kadara Tadilat Yaptırabilirim?

Öncelikle güzel bir planlama ile işe başlamalısınız. Bu konuda bizim gibi konularında uzman kişi veya firmalardan destek alın. Onların görüş ve önerilerini dikkate alın. Nelerin değişeceğine, nelerin değişmeyeceğine karar verin. Sonrasında mutfak tadilat ve dekorasyonunuzda kullanmak istediğiniz malzemelere, markalara ve tasarımlarına karar verin. Bu kararlar mutfak tadilat fiyatlarınızı derinden etkileyecek. Kırım hafriyat işlerinden tutun da, temiz – pis su tesisat yer değişikliklerine kadar herşeyi özenle takip edip karar vermelisiniz. Çünkü bu çalışmanızda herşey bir birine sıkı sıkıya bağlı. Bir işte yapacağınız önemsiz bir aksaklık, diğer işlerde çok önemli aksaklıklara sebep olabilir. Her adımı eksiksiz olarak tamamlayın.

Mutfaklar, gerek hijyenik, gerek kullanım, gerek tasarım, gerekse modern olması açısından evin diğer bölümlerinden çok daha fazla önem arz etmektedir. Bir evde en çok kullanılan ana mekândır. Bu sebeple en fazla önemin ve titizliğin gösterilmesi gereken yaşam alanıdır. Tadilatını yaptırırken profesyonellerle çalışmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Örnek Mutfak Tadilat Çalışmamız

Ankara 100.Yılda yapmış olduğumuz komple mutfak tadilat ve dekorasyon projemiz. Yerinde görülebilir.

Mutfak Tadilatı Ne Kadar?

Yukarıdaki komple mutfak tadilat fiyatları tablomuzu detaylı bir şekilde hazırlamaya özen gösterdik. Fakat, dekorasyonun sonu yok. Zevke, bütçeye ve ihtiyaca yönelik olarak çok geniş bir yelpazeye sahiptir. 20.000 TL yede mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz, 200.000 TL’ye de. Hedefiniz, en ekonomik fiyatlara en kalitelisi ve en kullanışlısını yapmak olmalı. Bu elbette derin bir tecrübe ve bilgi gerektirmektedir. Mutfak tadilatı ne kadar diye bir soru şekli ne yaptırmak istediğinizle doğru orantılıdır.

Dekordelisi Nasıl Çalışır?

Bir telefonunuzla geliyoruz, keşif yapıyoruz, hızlı teklifimizi sunuyoruz ve mutlu müşterilerimize bir yenisini daha ekliyoruz.

İnşaat, tadilat ve dekorasyon fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi için şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Mutfak tadilat fiyatları, mutfak dekor fiyatları, mutfak yenileme fiyatları, mutfak ne kadara yenilenir, mutfağımı tadilata sokmak istiyorum, mutfak kaça yenilenir, yeni mutfak maliyeti,

Yorum Yap

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.