Güncel komple mutfak tadilat fiyatları tablomuzu inceliyorsunuz. Anahtar teslim olarak hazırlamış olduğumuz mutfak tadilat fiyatlarımızı özenle hazırladık. Merak ettiğiniz tüm konulara değinmeye çalıştık. Mutfak tadilat fiyat tablomuzu inceleyerek sizde kendi mutfağınızın tadilat ve dekorasyon masraflarını hesaplayabileceksiniz.

Komple Mutfak Tadilat Fiyatları – Bildiğiniz üzere dekorasyonun sonu yok. Bütçenize göre kaliteyi ve kullanılan malzemelerdeki marka çizgisini yükseltebilirsiniz. Bir örnek vermek gerekirse; batarya var fiyatı 1.000 tl, batarya var 50.000 tl. Burada, tamamen bütçenize göre seçim yaparak aşağıdaki fiyat tablomuzda kendinizce değişiklik yapabilirsiniz. Biz Komple Mutfak Tadilat Fiyatları tablomuzda genellikle kullanılan standart malzemeler ve markalar ile hesap yaptık. Zaten bir mutfak yenileme çalışmasında yapılan işler ve imalatlar hemen hemen aynı, sadece kullanılan malzemeler ve markalar farklıdır. Haydi şimdi Komple Mutfak Tadilat Fiyatları tablomuzu birlikte inceleyelim.

MUTFAK TADİLATIDETAYLARBİRİM FİYAT
Kırım, HafriyatDolapların, tesisat ve fayansların sökümü, hafriyatın atılması.5.000 TL
Elektrik, Su TesisatElektrik ve su tesisatın yenilenmesi. (Lokal)6.000 TL
FayansZemin fayansları ve tezgah arası fayanslarının yapılması (20 m2)20.000 TL
Asma Tavan, Boya BadanaLed ve spot aydınlatmalı asma tavanın yapılması ve komple mutfağın boyanması. (15 m2)6.000 TL
Mutfak DolabıHighgloss, balon kapak yeni mutfak dolabının yapılması. (8 m2)28.000 TL
Tezgah TaşıGranit veya çimstone yeni tezgah taşının yapımı. (4 m)15.000 TL
GENEL TOPLAMAnahtar Teslim80.000TL
2023 Mutfak Tadilat Fiyatları – Dekordelisi.Com
 • M2’lerin artması veya azalması fiyatları etkiler.
 • Fiyatlara KDV dahil edilmemiştir.
 • Komple mutfak tadilat fiyatlarında kullanılacak malzemelerin kalitesi ve markası maliyeti değiştirecektir.
 • Kombi yer değişiklikleri veya balkonun mutfağa katılması gibi çalışmalar yukarıdaki Komple Mutfak Tadilat Fiyatları tablomuza eklenmemiştir.
 • Mutfak dolabı aksesuarları standart olarak hesaplanmıştır. Bloom ray sistemleri, şişelikler, yağdanlık, ankastreler gibi ekstralar hesaplanmamıştır.
 • İş günü sayısı veya ödeme planları komple mutfak tadilat fiyatlarını etkileyecektir.

Mutfak Tadilatı Nasıl Yapılır?

Öncelikle yapmanız gereken güzel bir planlamadır. Planlamadan kasıt, bütçe ayarlaması, uzman ekip ve firmaların bulunması, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun renk ve modellerin belirlenmesi, kullanılacak malzemelerin seçilmesi. Bu başlıktaki önemli kurallar yerine getirildikten sonra geri kalan tüm imalat ve uygulamalar tıkır tıkır işleyecektir. Zaman sizin için para kadar önemli olmalıdır. Çünkü, zaman direkt olarak masrafla ilgilidir. İş süresi uzadıkça, yapılan masraflarda ona paralel olarak artacaktır. İşin bir gün bile uzamasının sizin için para kaybı olacağı düşüncesiyle hareket etmelisiniz.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Membran mutfaklar

İşin Kontrolü

Gerek yerinde uygulamaları, gerekse dışarıda yapılan imalatların takibi konusunda mümkün olduğunca ilgili olmalısınız. Kendiniz yapamazsanız bile, bir bilen yakınınız aracılığıyla takip etme işini yapmalısınız. Bilginiz veya onayınız dışında her hangi bir imalatın geri dönüşü size ve karşıdakine para ve zaman kaybı anlamına gelir. Bu karşı tarafın bilinçli olarak onayınız dışında imalat yaptığı anlamına gelmiyor. Farkında olmadan da hatalar yapılabiliyor.

Komple Mutfak Tadilat Fiyatları konusunda asla tek bir fiyat teklifini değerlendirmeyin. Bir kaç yerden aynı işler için fiyat teklifi alın. Teklif veren firmanın referanslarını kontrol ederek araştırmalar yapın. Fiyat kıyaslamasında küçük farklılıkları göz ardı edin. Önemli olan ortalama fiyat veren firmalar arasında kıyaslamanın doğru yapılabilmesidir. Mutfak tadilatı konusunda anahtar teslim olarak işini eksiksiz ve gününde teslim edebilecek kapasiteye sahip ekip veya firmayı tercih edin.

Zevkinize, bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun seçimler bütününü toparlayıp, üzerinde planlamalar yapın. Örneğin, aventus kapak sistemli bir mutfak dolabının maliyetinin artacağını unutmayın. Bir başka örnek, decapol tezgah düşünürken çimstoneye dönüş yapmayın. Çünkü ikisi arasında yaklaşık %100 fiyat farkı vardır. Bizim tablomuzdaki fiyatlar, ortalama malzemeler ve markalar düşünülerek hesaplanmıştır. Ön görülemeyen masraflar olabilir. Mesela; sonradan gergi tavan isteyebilirsiniz. 8 m2’lik bir mutfakta ekstra isteyeceğiniz gergi tavan maliyetiniz 3.000 TL’dir. Bunu komple mutfak tadilat fiyatları tablomuza ekleyin. Balkonu yıkıp mutfağa katacaksınız diyelim. Bunun için mutfak ara duvarın yıkılması, hafriyatı, muhtemel kombinin balkona taşınması, zemine tamamen granit döşenmesi, yeniden doğalgaz projesinin çizilmesi gibi masrafları eklerseniz o zaman 12.500 TL ile 17.500 TL arasında bir maliyeti daha eklemelisiniz. Bu ve bunun gibi sonradan çıkacak istekleriniz Komple Mutfak Tadilat Fiyatlarını arttıracaktır. Bütçe hesaplamasında yanılmanızı istemiyoruz.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Yalı baskı fiyatları

Komple Mutfak Yenileme Bizim İşimiz

Yanılmanızı istemiyoruz. Mutfağınızı komple tadilat ve dekorasyon yaptırmanız için sizlere gerçek ve güncel bir maliyet listesi hazırladık. Bu fiyatların çok altında veya çok üstünde bütçe hazırlığı yapmayınız. Başarılı sonuçlar için minimum harcamanız aşağıdaki listemizde yazılanlar kadar olacaktır. Profesyonelleri tercih edin, KAZANIN.

Güncel Teslim Ettiğimiz Komple Mutfak Tadilat Çalışmamız.

Ağustos 2022Zekeriya beyin dairesi – Ankara Gölbaşı

Fiyatları Etkileyen Önemli Sebepler

Bu bölümü dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Yanılmanızı istemiyoruz.

 • Yer keşfi yapılmadan çıkarılan ve sunulan tüm fiyat teklifleri yanıltıcı olabilir.
 • Yukarıdaki fiyat listemiz 5m x 3m = 15 m2 olan bir mutfak için hesaplanmıştır.
 • 5 m uzuluğunda (10 m.tül) bir mutfak dolabı olarak düşünülmüştür. Tezgah taşıda bu ölçüye göre hesaplanmıştır. Eviye ve batarya işverene aittir.
 • Tüm elektrik ve su tesisat işleri değiştirilecek olarak tablomuza eklenmiştir.
 • Eski mutfak dolaplarının sökülmesi, zemin ve tezgah arası fayanslarının sökülmesi, su tesisat malzemelerinin sökümü ve tüm çıkan hafriyatların yüklenici tarafından atılacağı şekilde hesaplanmıştır.
 • İşin ödeme şekli toplam maliyeti etkileyebilir.
 • KDV hariç komple mutfak tadilat fiyatlarıdır.
 • Kullanılacak olan malzemelerin metrekaresi veya marka farklılıkları maliyeti etkileyebilir.
 • Daha fazla detay bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Komple Mutfak Tadilat Fiyatları 2022

Komple Mutfak Tadilatı Fiyatları – Her ne kadar Ankara merkezli olsak ta, bizim fiyatlarımız ile tüm ülke genelinde tadilat ve dekorasyon hizmetleri sunulmaktadır. Biz profesyoneliz. 30 yılı aşkın süredir tadilat ve dekorasyon hizmetleri vermekteyiz. Tecrübelerimiz ve düzenli araştırmalarımızla kendimizi daima geliştiriyor ve her geçen gün daha da profesyonelleşmeye özen gösteriyoruz. Mutfak tadilat ve dekorasyonları bizim uzmanı olduğumuz başlıca konulardandır.

Örnek bir projemize göz atarak tüm detayları inceleyiniz: Tadilat Dediğin Böyle Olur >

Profesyonellerle Çalışın, Kazanın

Bir telefonunuzla geliyoruz. Keşif hizmetimizi profesyonel olarak sunuyoruz. Hızlı bir şekilde yerinde fiyat teklifimizi sunuyoruz. Komple mutfak tadilat işleriniz için bizimle çalışmaya karar vermek sizin için en doğru seçim.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Altındağ mutfak yenileme

Anlaşmalı fayans satış mağazamızdan en kaliteli ürünleri sizlere beğendiriyoruz. Kendi mobilya atölyemizde tüm mutfak dolaplarınızın imalatını birinci sınıf olarak yapıyoruz. Bünyemizde bulunan elektrik ve su tesisat ustalarımız daima işimizin başında olacak. Herşey yolunda. En kısa sürede, en kaliteli imalatları yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Mutfağımı Ne Kadara Tadilat Yaptırabilirim?

Öncelikle güzel bir planlama ile işe başlamalısınız. Bu konuda bizim gibi konularında uzman kişi veya firmalardan destek alın. Onların görüş ve önerilerini dikkate alın. Nelerin değişeceğine, nelerin değişmeyeceğine karar verin. Sonrasında mutfak tadilat ve dekorasyonunuzda kullanmak istediğiniz malzemelere, markalara ve tasarımlarına karar verin. Bu kararlar mutfak tadilat fiyatlarınızı derinden etkileyecek. Kırım hafriyat işlerinden tutun da, temiz – pis su tesisat yer değişikliklerine kadar herşeyi özenle takip edip karar vermelisiniz. Çünkü bu çalışmanızda herşey bir birine sıkı sıkıya bağlı. Bir işte yapacağınız önemsiz bir aksaklık, diğer işlerde çok önemli aksaklıklara sebep olabilir. Her adımı eksiksiz olarak tamamlayın.

Mutfaklar, gerek hijyenik, gerek kullanım, gerek tasarım, gerekse modern olması açısından evin diğer bölümlerinden çok daha fazla önem arz etmektedir. Bir evde en çok kullanılan ana mekândır. Bu sebeple en fazla önemin ve titizliğin gösterilmesi gereken yaşam alanıdır. Tadilatını yaptırırken profesyonellerle çalışmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Örnek Mutfak Tadilat Çalışmamız

Ankara 100.Yılda yapmış olduğumuz komple mutfak tadilat ve dekorasyon projemiz. Yerinde görülebilir.

Mutfak Tadilatı Ne Kadar?

Yukarıdaki komple mutfak tadilat fiyatları tablomuzu detaylı bir şekilde hazırlamaya özen gösterdik. Fakat, dekorasyonun sonu yok. Zevke, bütçeye ve ihtiyaca yönelik olarak çok geniş bir yelpazeye sahiptir. 20.000 TL yede mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz, 200.000 TL’ye de. Hedefiniz, en ekonomik fiyatlara en kalitelisi ve en kullanışlısını yapmak olmalı. Bu elbette derin bir tecrübe ve bilgi gerektirmektedir. Mutfak tadilatı ne kadar diye bir soru şekli ne yaptırmak istediğinizle doğru orantılıdır.

Dekordelisi Nasıl Çalışır?

Bir telefonunuzla geliyoruz, keşif yapıyoruz, hızlı teklifimizi sunuyoruz ve mutlu müşterilerimize bir yenisini daha ekliyoruz.

İnşaat, tadilat ve dekorasyon fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi için şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret ediniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Mutfak tadilat fiyatları, mutfak dekor fiyatları, mutfak yenileme fiyatları, mutfak ne kadara yenilenir, mutfağımı tadilata sokmak istiyorum, mutfak kaça yenilenir, yeni mutfak maliyeti,