Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz. Sıradan bir villanın nasıl ultralüks bir villa haline geleceğini, neler yapacağımızı ve maliyetinin ne kadar olduğuna göz atın. Oldukça detaylı bilgiler ve görsellerle dolu bir sözleşme metni olduğundan dolayı, aklınızdaki tüm sorularınıza net cevaplar bulacaksınız.

Merhaba, yeni bir Dekordelisi projesinde daha birlikteyiz ben Cüneyt ALAN. Hizmetlerimize hızla devam ediyoruz. Antalya’da ikâmet ettiği dubleks villasının dış cephe yalıtım, kaplama ve dekorasyon işleri için bizi tercih eden değerli müşterimize teşekkür ederiz. Kendilerinin bu isteğini hızlı bir şekilde yerine getirerek keşif lojistik hizmetimizi sunduk.

Villanın güncel durumu bu şekilde.
Hedeflenen yeni projemiz.

İşverenimizin tüm isteklerini, zevkini ve tarzını mimarlarımızla birlikte dikkatle dinledik. Tüm ölçülerimizi, planlamalarımızı ve malzeme detaylarımızı yerinde işverenimizin onayını alarak belirledik. İşe başlama ve iş teslim sürelerimizi planladık. Değerli işverenimizin bütçesine uygun ve en ekonomik ödeme planımızı yaptık ve bu konuda da kendilerini fazlasıyla mutlu ettik. 30 yıllık deneyimimiz, alt yapımız, konularında uzman ekip ve ekipmanlarımızla başarılı bir sonuca ulaşacağımızdan asla tereddütümüz yok. Kendimize bu konuda güvenimiz hamdolsun sonsuz. Bütçe dostu fiyatlarımız, profesyonelliğimiz ve güler yüzlü hizmetimiz karşısında mutlu bir müşterimize daha kavuşmanın verdiği gururu yaşıyoruz.

Kısaca neler yapacağımızdan bahsetmek istiyorum. Eski villamızın şekli bu modele pek uygun görünmüyor gibi değil mi? Evet haklısınız. Fakat burada profesyonellik ve tecrübe için işine giriyor. Bu tür projelerde, işi temelden çatıya sıfırdan yapmak, bu şekilde tamamen değiştirmekten ve dekore etmekten daha basittir. Saçakları tamamen yeni uygulamamızla yani çelik konstriksüyon üzeri bordex kaplamalarla şekillendireceğiz. Komple mantolama yalıtım yaparak pencere poliüretan sövelerimizin montajını yapacağız. Yine poliüretan sütunlar, başlıklar ve ayakları yerlerine sabitleyerek aydınlatmalarımızı ve diğer dekorasyon aksesuarlarımızı ve imalatlarımızı montajlayacağız. Çevre peyzajı düzenleyip tüm boya işlerini tamamlayacağız. Kaldırım tretuvarını yapıp mermer kaplamalarımızı bitireceğiz. Bu aşamalarda temizliğimize azami dikkat edeceğiz. Anlatması ne kadar kolay değil mi? Yapımı ve tüm aşamaları oldukça profesyonellik ve yüksek deneyim isteyen çalışmalar bütünüdür. Öyle göründüğü gibi, izlediğiniz gibi asla kolay değil bu işler. İş sıralaması, malzeme temini ve planlaması, doğru uygulamalar ve imalatlar, işinin ehli ekip ve ekipmanlar, nakliyeler, ulaşım, konaklama vs vs vs gibi daha bir çok zor konuyu aşmak ve başarmak gerekli. Bu yüzden bizler gibi deneyimli ve konusunda uzman firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyorum. Hem paradan, hem zamandan, hem de kaliteden daha fazla kazanmış olursunuz.

Görsellerimizden ve 3D modellemelerimizden de anlaşıldığı üzere villayı tamamen değiştireceğiz. Böylelikle hem villanın değerini kat ve kat arttıracak, hem de işverenimizin hayallerini süsleyen bir yaşam alanı oluşturmuş olacağız. Bizde görevimizi ve mesleğimizi en iyi şekilde yapmış ve başarmış olmanın gururunu yaşayacağız.

Evet, Antalya’da ultra lüks villa tadilat projemize başlıyoruz. İlerleyen zamanlarda çalışmalarımıza ait adımları gerek resimlerle, gerek videolar ve açıklamalarla anlık olarak paylaşacağız. Youtube kanalımızdan, instagram hesabımızdan, facebook sayfamızdan ve hepsinden önemlisi web sitemizden bizi takip edebilirsiniz.

Şimdilik bu videomun ve projemin sonuna geldim. Devam eden videolarımdan anlık haberdar olmak için kanalıma abone olmayı unutmayın. Görüşmek üzere diyorum. SAYGILAR SUNUYORUM.

İncelemiş olduğunuz bu villanın tüm dış cephesini baştan sona yenileyeceğiz. Giriş sundurma, yan cephede bulunan deposu, yan kaplama tuğlalarını, yürüyüş kaldırım tretuvarını, basamaklarını kırarak hafriyatını alacağız.

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı Sözleşme Metni

Aşağıda sizlerle paylaştığımız sözleşme metni üzerinde kendi işleriniz için gerekli değişiklikleri yaparak kullanabilirsiniz. Tamamen resmi prosedürlere uygun maddeleri ve içerikleri kapsamaktadır.

1. SÖZLEŞMENİN TARAFLARI:

Bu sözleşme bir tarafta Asıl Müteahhit (İşveren) olan “.. – Tc no:…..” (bundan sonra işveren olarak anılacak) ile diğer tarafta alt yüklenici “Dekordelisi İnşaat Mimarlık Tasarım San.Tic.Ltd Şti”( bundan sonra yüklenici olarak anılacaktır) arasında aşağıda yazılı şartlar dâhilinde “ anahtar teslimi dış cephe mimari proje dosyaları, 3D modelleme, yalıtım, komple dekorasyon imalat ve montaj işleri” olarak akdedilmiştir.

2. TARAFLARA İLİŞKİN RESMİ ADRESLER:

2.l- İşverenin Adresi : …./ANTALYA

2.2– Yüklenicinin;

Adresi: Büyükesat mh. Koza1 cad. Sev apt. No:153/8 GOP – ÇANKAYA / ANKARA
Adresi: Döşemealtı / ANTALYA

3. İŞİN ADI

“Anahtar teslimi (14.40 m x 12.20 m) h;9,40 m = 500,00 m2 ölçülerinde bulunan dubleks betonarme karkas iki katlı villanın; dış cephe mimari proje dosyalarının hazırlanması, 3D modellemelerinin ve 360 animasyonunun sunulması, 8’lik taşyünü mantolamanın tüm cephelere yapılmasının, proje dosyaları hazırlanacak olan ve işveren tarafından onaylanacak dış cephe kaplama dekorasyonlarının imalat ve montaj işlerinin tamamı”

4. İŞİN YAPILMA YERİ:

Tapu kayıtlarına göre; Adres: ANTALYA İli; ……. İlçesi;.……Pafta; …. Ada; Parsel no: ….

5. İLİŞTİRİLEN EK-LER

5.1. Uygulama projeleri.

5.2. 3D modellemeler.

6. İŞİN NİTELİĞİ:

Projesine uygun malzeme + işçilik ”ANAHTAR TESLİMİ” betonarme karkas konutun komple dış cephe tadilat ve dekorasyon işidir ve aşağıdaki imalatları kapsar.

7. İŞVEREN TARAFINDAN TEMİN EDİLECEK MALZEME VE İŞLER:

7.1. Yükleniciye şantiye elektrik ve su kullanımı konusunda gereken temini sağlamakla sorumludur.

8. YÜKLENİCİ TARAFINDAN YAPILACAK İŞLER LİSTESİ

8.1. YÜKLENİCİ TAAHHÜT

İşverene farklı malzemeler de sunulabilir ve işveren projede belirtilen bazı modelleri değiştirebilir. Seçilebilecek modeller aşağıda işverenin onayına sunulmuştur.

EK-LER (GALERİ)

Antalya’da ultralüks villa tadilatı ve dekorasyonu sözleşmesi kapsamında; Yapılması planlanan işin projeleri ve açıklayıcı tüm görselleri görüldü ve incelendi. Tüm uygulama, malzeme ve detay proje dosyalarının yüklenici tarafından çizilmesi, 3D sunum ve animasyonlarının hazırlanması ve işverene sunulması. İşveren tarafından onaylanacak olan imalat ve uygulamaların tam ve eksiksiz olarak malzeme + işçilik anahtar teslimi inşaat imalatlarının başlanması, yürütülmesi ve teslimi yüklenicinin sorumluluğundadır.

Sözleşme metninde yer alan tüm kalem işler, kullanılacak malzeme detayları, modelleri, renkleri ve cinsleri çizilecek olan proje esaslarına uygun olacaktır. Yüklenici yapılacak olan tüm imalat ve uygulamaları 3D tasarımlar olarak işverenin onayına sunacak, işveren tarafından onaylanacak olan 3D modellemeleri birebir imalat ve montajlarını yerinde yapacaktır. İş verenin onaylamadığı veya istemediği hiçbir inşaat malzemesi, dekorasyon malzemesi / imalatları kullanılmayacaktır.

İnşaat işlerinde kullanılacak tüm malzeme, işçilik, uygulama, imalat, montaj, hafriyat işleri, ekip, ekipman, nakliye, hamaliye, ameliye, iskele kurulum/söküm/temini, iş güvenlik önlemleri ve kaideleri uygulamaları, yemek, konaklama, yol giderleri, SGK, hata, kusur ve arızalar iş süresince tamamen yüklenici firmaya aittir. Hiçbir şekilde iş veren (mal sahibi)’n den ekstra ücret talep edilemez. Kaza, ölüm, iş kazaları ve yaralanmaları durumunda sorumluluk tamamen yükleniciye aittir. Yüklenici, tüm iş güvenlik kural ve kaideleri ile, işçi sgk ve primlerini işbu sözleşme ile üstlenmiş olup, işverenin hiçbir sorumluluğu/yükümlülüğü olmadığını kabul ve beyan etmiştir.

8.2. KIRIM – YIKIM – HAFRİYAT

Ön cephe ana kapı giriş önü yapılı markiz sundurmanın tamamen yıkılması.

Dış cephede yapılı bulunan (görünen) tüm yatay ve dikey yağmur olukları sökülecek ve gizli oluk sistemi olarak yenilenecek.

Klima havalandırma motoru sökülecek ve yeni projesinde belirlenecek olan yerine tesisatıyla birlikte taşınacak.

Markiz sol tarafında bulunan çıkma sundurma çatı sökülecek.

Markizde yapılı bulunan temperli camlar sökülecek.

Markiz çatısı sökülecek ve döşeme karkası çelik profil sistemi ile yapılarak projede belirtilecek ölçüde yükseltilecek.

Markiz önde yapılı olan kare kirişler, projede belirtilen sütunlarla kaplanacak şekilde yontulacak/kırılacak ve sütun yapmaya uygun hale getirilecek.

Dış cephede yapılı bulunan tüm taş kaplamalar sökülecek.

Bina eteklerinde ve yürüyüş bina çevre yolunda yapılı bulunan tüm andezit taş kaplamalar sökülecek.

Bina sağ cephesinde yapılı bulunan depo odası tamamen yıkılacak.

Tüm kırım ve yıkımlar sonrasında hafriyatlar bina çevresinden toplanacak ve belediyenin belirlediği çöplük alanına atılacak.

Proje tamamen bitirilip işverene eksiksiz olarak teslim edildiğinde, tüm moloz ve hafriyatlar tamamen atılmış olacak ve işverene bina temiz olarak teslim edilecektir.

8.3. DEKORATİF TAŞ KAPLAMA

Bina tüm çevresinin (arka cephe veranda iç duvarları ve sütunlar hariç) zeminden yükseklik 90 cm olmak üzere dekoratif taş kaplamasının (3D modelleme esas alınarak) yapılması. Üst küpeştelerinin (6 cm) sabitlenmesi.

8.4. YALITIM / MANTOLAMA

Dekoratif taş kaplama üzeri küpeşte üst hizasından başlayarak; Ek-te sunulmuş olan proje esas ve ölçülerine göre (500 m2), tüm dış cephelerin(zeminden çatı kalkan duvarı üstüne kadar)8 cm Filli Capatect marka (paket sistem) 150 kg/m3 taşyünü mantolama levhasının dübelleme/yapıştırma sistemi ile kaplanması. İş verenin onayladığı modele göre fugalı veya fugasız yapılabilir. Taş yünü üzerine fileli dolgu sıvasının yapılarak en az iki kat olmak üzere sıva harcının uygulanması. Dış cephe kaplamalarına uygun olarak astar/boya astarının uygulanması.

8.5. PENCERELER

Tüm pencerelerin dıştan 4 çevresinin işveren tarafından onaylanacak olan ve 3D projelerinde modellenmiş poliüretan (taclı) dış cephe dekorasyon ürün ve modellerinin yapıştırma ve dübelleme sistemi ile dekore edilmesi/kaplanması.

8.6. ÇELİK KARGAS İŞLERİ

Tüm bina çatı kalkan duvar alınlarının 80 cm öne, üst kalkan sıfırından 60 cm dikey olarak çelik profillerle kaynaklı sistem kutu yapılması. Kullanılacak malzemeler ve uygulama esasları;

  • Kullanılacak kutu profiller yataylarda 40×60 (3 mm boyalı).
  • Dikeylerde 60×60 (3 mm boyalı) kutu profiller.
  • Yatay aralarında her 60 cm’de bir adet olmak üzere alttan, önden ve üstten 40×60 (3 mm boyalı) kutu profillerle ızgaraları yapılacaktır.
  • Yatay uzatmalar çatı kalkan duvar birleşimleri 15’lik çelik flanş elemanına minimum 4 köşeden tij ve somunla sabitlenecektir.
  • Tüm kaynak ek yerlerinin antipas boya yapılması.
  • Çatı kalkan duvar tüm çevresine yapılacak olan şelik kutu etrafının komple betopan/bordex kaplanması ve ek/merkez birleşim yerlerine fileli derz sıva harcının boşluksuz uygulanması.

8.7. MARKİZ

Yıkılan markiz yerine, proje esaslarına uygun olarak çelik karkas sistem yeni markizin yapılması. Zeminden çatı kalkan kutu altın tavanına kadar imalatı yapılacak olan boydan 50 cm çap oval sütunlar için 100×100 ebat (3 mm boyalı) çelik profil dikey taşıyıcı karkasların yapılması. Dikey alt çelik kutu profil kargaslar, zeminden 50 cm derinden papuçlar kazılarak ve beton dökülerek, beton içinde flanşlanarak sabitlenecektir. Markiz çatısı yatay taşıyıcı kolonlar yine 100×100 ebat (3 mm boyalı) çelik profillerle yapılacaktır. Çatı en ölçüsü projesi esas alınarak minimum 75 cm olacaktır. Markiz orta kat çatı altı 40×40 ebat 3 mm boyalı kutu profillerle asma tavan kargası oluşturulacaktır. Profil üstü 10 cm taşyünü serilerek yalıtım sağlanacaktır. Markiz çatı üstü 100×100 ebat her 60 cm’de bir olmak üzere yatay çelik kutu profil ızgara sabitlenecek. üzeri 1.2 lik osb kaplanacaktır. Süzgeç yapılarak ana gidere bağlantısı yapılacaktır. Osb üzerine 5’lik XPS boşluksuz vidalanarak üzerine minimum 10 cm kalınlık beton tefsiye şap atılacaktır. Beton üzerine 2’lik mebran kaplama yapılarak 5 cm şap yinelenecektir. Üzerine dış cephe seramik kaplama yapılacaktır. Bina genel dış cephe kaplamaları bittiğinde markiz çatı üstü harpuşta mermerleri sabitlenecektir.

Yapılı olan markizin dikey kirişleri üzerine çatı kalkan uzatma alt hizasına kadar 4 adet boydan 50 cm tam çap oval poliüretan sütunun (imalat ve montajının yapılması. İşveren tarafından seçilecek ve beğenilecek olan 3D modellerine uygun olarak başlık ve ayaklarının sütun alt ve üstlerine sabitlenmesi. Tüm markiz sağ, sol ve ön cephelerine boydan ve yandan olmak üzere projede belirtilen bordür, payanda, lambri ve süsleme dekoratif poliüretan malzemelerinin imalat ve montajlarının eksiksiz yapılması. Projesinde belirtilen tüm aydınlatma elemanları için gereken elektrik alt yapısının döşenerek imalatlar bittiğinde aydınlatma elemanlarının takılması ve çalıştırılması. Markiz içi dış kapı giriş üst tavan dekorasyonunun, dış cephe dekorasyonuna uygun olarak yapılması ve tüm aydınlatma sistemlerinin takılarak çalıştırılması. Markiz giriş kapı önü zemini 60×60 dış cephe kaymaz granit kaplanması ve dekor orta göbeğin yapılması.

8.8. DIŞ CEPHE KAPLAMALARI VE SÜTUNLAR

Bina çatı kalkan dış duvar uzatmalarının yapılmasını müteakip; 3D modellemesine uygun olarak poliüretan dış cephe payanda ve saçak kaplamaları ile tamamen boşluksuz kaplanması, dekore edilmesi (55 m.tül). Çatı kalkan üstü (2 cm kalınlık, 80 cm en) beyaz renk küpeşte/harpuşta mermerlerinin montajlarının yapılması. Bacaların dış cephe kaplamalarına uygun renk ve modelde kaplanması ve dekore edilmesi. Saçak altı payandalarının projede belirlendiği ölçü ve adet sayısınca takılması.

Bina çevresi yürüyüş kaldırım yolları projede belirtilecek ölçüler esas alınarak uygun renkte mermer döşenmesi. Markiz önü merdiven basamak ve rıhlarınının da aynı malzeme ile kaplanması. Dış bahçe toprak birleşim yerlerine dikey rıh mermerlerinin döşenerek toprak altına minimum 10 cm inecek şekilde sabitlenmeleri. Oluşacak açıklıkların yine toprakla kapatılması.Bina etek dekoratif taş kaplamaları ile zemin mermer döşemelerinin tüm derzlerinde silikonlu özel dış cephe derz malzemelerinin kullanılması.

Bina çevresi tüm dış köşe merkezlerine 2’er adet olmak üzere; zemine papuç betonlama sistemi ile 100×100 (3 mm boyalı) çelik profil dikey taşıyıcıların saçak altına flanşlar yardımıyla sabitlenmesi. (40 cm çap, 12 adet poliüretan sütun + ayaklar ve başlıklar)’ın imalat ve montajlarının zeminden saçak altına kadar yapılması. Çelik karkas profile giydirilecek olan sütunlar içlerinin dolgu silikonlarıyla boşluksuz tamamen doldurulması. Ek macunlarının yapılarak tüm rütuşlarının yapılması ve boyaya hazır hale getirilmesi. Sütun başlık ve ayaklarının yapıştırma ve dübelleme sistemi ile sabitlenmeleri. Sütunlar ve dış cephe kaplamalar; arka cephede yapılı bulunan kapalı veranda çatı üstünden veya işveren isteğine göre veranda yok farz edilerek zemine kadar tüm cephelerle aynı yapılacak. Her iki şekilde de yapılabilir. Bu teklif fiyatını etkilemez.

Markiz, dış cephe sütunları, pencere bordür kaplamaları, ayak ve başlıkları, saçak payandaları, yürüyüş kaldırım tretuarları, zemin mermer kaplamaları haricinde kalan tüm duvar yüzeylerine; 3D ve uygulama projesinde belirtilen tüm dekoratif kaplamaları/süslemeleri eksiksiz olarak yapılacaktır.

8.9. DIŞ CEPHE VE KAPLAMALARIN BOYANMASI

Dış cephe kaplamaları ve sütunlarının bitmesini müteakip kalan tüm dış cephe duvar mantolama yüzeylerine dekoratif sıvalarının yapılması. Dış cephe ikinci kat boya astarının uygulanması ve projede belirlenen renklerde tüm imalatların ve yüzeylerin boyanması. Boya markası olarak FİLLİ BOYA marka silikonlu özel dış cephe boyası kullanılacaktır.

8.10.YÜKLENİCİ TARAFINDAN TEKLİFE EKLENMEYENLER:

Yıkılan depo odasının yerine işveren tarafından istenirse, yeni yapılan dış cephe projesine uygun olarak çelik karkas sistem yeni depo odasının yapılması. Tüm dış cephe uygulamalarının depo odasına da birebir uygulanması. Depo odası maliyeti teklife eklenmemiştir. İstendiği taktirde ayrıca fiyatlandırılacaktır.

Markiz ön ve yan cephelerde bulunan temperli cam bölmelerin yıkılması sonrası tekrar yapılması fiyata dahl edilmemiştir. Tekrar yapılması istenirse ölçüleri değiştiği için artık tekrar kullanamayacağından, yenbisinin yapılması gerekmektedir. İşveren yeniden yapılmasını isterse, maliyeti teklif fiyatına eklenecektir.

9.İŞİN TOPLAM YAPIM BEDELİ: İletişime geçiniz. Türk Lirası. KDV Hariç.

10.İŞİN SÜRESİ :

İşin süresi, Proje çizim ve teslim süresi 20 iş günü + (projenin onaylanmasını müteakip) İşe başlama tarihinden itibaren; 90 iş günüdür. Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı sözleşmemize devam ediyoruz.

11.İŞE BAŞLAMA TARİHİ: Sözleşmenin imzalanmasını müteakip 7 iş günü sonra.

12.SÖZLEŞMENİN TÜRÜ: Götürü bedel ANAHTAR TESLİMİ dış cephe inşaat, tadilat,  dekorasyon sözleşmesidir.

13. İŞVERENİN ÖDEME ŞEKLİ:

13.1. İşin,kdv hariç toplam yapı bedeli; iletişime geçiniz. Türk lirası olarak bulunur.

13.2. İşveren;Kdv hariç,toplam yapım bedelinin %50 ini; Sözleşme ile birlikte; Yükleniciye avans olarak verilecektir.

13.3. İşveren kdv hariç yapım bedelinden, Yükleniciye ödeyeceği avans miktarını düşer.

13.4. İşveren Kdv hariç yapım bedelinden, yükleniciye; fatura karşılığında, faturada beyan edilecek olan şirket hesap no.suna havale/eft ile ödeme yapacaktır.

13.5. İşverenin ödeme özeti,aşağıda verilmiştir.

13.6. Sözleşmenin imzalanması ile birlikte: ………………………… Türk Lirası

13.7. Projeler + iskele kurulum + kırım ve hafriyatlar + mantolama + dış cephe dekoratif taş kaplama bittiğinde: …………………………………. Türk Lirası.

13.8. Sözleme maddelerinin eksiksiz yapılarak teslim edilmesini müteakip ………. Türk Lirası.

13.9. Kdv oranlarında bir değişiklik olması halinde; Değişen yeni kdv oranları geçerli olacaktır.

14. İŞİN YÜRÜTÜLMESİ İÇİN GEREKLİ PERSONEL VE ARAÇLAR:

Sözleşmenin imzalanmasından sonra yüklenici, üstlenmiş olduğu işin önemine ve iş programına uygun olarak, işlerin yapılması için gerekli her türlü makine, araç ve yardımcı tesisleri hazırlamak, işçileri temin zorundadır.

15.YÜKLENİCİNİN KENDİ SGK PRİMLERİNİN YATIRILIŞ ŞEKLİ:

Yüklenici bu sözleşmeyi SGK ‘ya ibraz ederek,sadece bu inşaatta çalıştıracağı elemanlara ait kendi sigorta primlerini, esas işverenin bu işle ilgili SGK’da açaçağı dosyası altında dosya açtırarak; Bu SGK dosya numarasına yatıracaktır.

16. YÜKLENİCİYE ÖDEMELERİN ZAMANINDA YAPILMAMASI HALİ:

İşverenin ödemelerini zamanında yapmaması ,yüklenicinin her türlü hukuki hakları saklı kalmak şartıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih nedenidir.

17.SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞÜ:

17.1.Bu sözleşme; imzalanmasını müteakip geçerlidir.

17.2.İşverenin ödemelerini zamanında yapmaması, yüklenicinin her türlü hukuki hakları saklı kalmak şartıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih nedenidir.

17.3. İşveren veya yüklenici sözleşmeyi imzalamalarını müteakip her hangi bir sebepten dolayı işten cayma, işin iptali, işe başlamama veya başlatmama gibi durumlarda karşı tarafa 250.000 TL cayma bedeli ödemeyi her iki tarafta birbirlerine karşı kabul ve taahhüt etmişlerdir.

18. İŞ BU SÖZLEŞME; ………..2023 tarihinde iki nüsha; 8 sayfa; 18 (Onsekiz) madde,şıkları bir bütündür. Tüm proje dosyaları, 3D sunum ve animasyonlar bu sözleşmeye ekler olarak iliştirilecektir. Anlaşmazlık hakinde; VAN VE ANKARA mahkeme ve icra daireleri yetkilidir.

YÜKLENİCİ                                                                                     İŞVEREN


Antalya’da ultralüks villa tadilatı ve dekorasyonu kapsamında hazırlamış olduğumuz sözleşme metnimizi incelediniz. Konusunda profesyonel bir Antalya inşaat şirketi olarak sizlerin 7/24 yanınızdayız. Sizlerde Antalya ve yakın çevresinde bulunan her türlü inşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var.

Neden Dekordelisi ?

antalya-inşaat-mimarlık-müteahhitfirması
Antalya-İnşaat-Mimarlık-Şirketi-Dekordelisi

Antalya’da ultralüks villa tadilat dekorasyonu projemizin tüm yapım aşamalarını ve iş sonunu sizlerle yine bu sayfamız ve YouTube kanalımızda takip edebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve detay için bizimle iletişime geçiniz. SAYGILAR SUNUYORUZ.

Şu sayfalar da işinize yarayabilir; Hizmetlerimiz


İLGİLİ ARAMALAR: Antalya tadilat, antalya tadilat işleri, antalyada tadilat firması, antalya dekor, antalya inşaat ustaları, antalyada villamı tadilat yaptırmak, antalyada mimarlık tadilat, antalyada ev yenileme şirketleri,