Natamam 140 metrekare bir işyerini eksiksiz ve modern bir güzellik salonu haline getiriyoruz. Anahtar teslim olarak yapacağımız güzellik salonu dekorasyon projemizde aşağıda belirttiğimiz tüm imalatları ve uygulamaları icra edeceğiz. Ayrıca bu projemize ait olan tüm yapım aşamalarımızı, detaylı bilgileri ve görselleri burada inceleyebilirsiniz.

Giriş

Güzellik Salonu Dekorasyon Projemizde tüm tasarımlar, malzemeler ve uygulamalar bize ait. Dışarı bağımlı çalışan diğer firmalardan farklıyız. Farkımız kalitemizdir. Çünkü bir tüm imalatları, uygulamaları ve tasarımları kendimiz yapıyoruz. Dışarıdan toplama ekip ve ekipmanlarla asla çalışmıyoruz. Bu şekilde hem müşteri memnuniyetini, hem iş kalitesini ve iş hızını pozitif yönde lehimize çevirebiliyoruz. Burada Güzellik Salonu Dekorasyon Projemizde neler var neler yok, nasıl yapılıyor, hangi malzemeler kullanılıyor görebileceksiniz. Sayfamızı sık sık güncelleyeceğiz. Böylelikle farkımızı, hızımızı, kalitemizi görebileceksiniz. Haydi başlayalım.

Güzellik Salonu Dekorasyon Projemiz

Sayfamızın ilerleyen bölümlerinde tüm yapım aşamalarımızı takip edebilirsiniz. Eski halinden başlayarak son haline kadar birlikte ilerleyelim.

Eski Hali

Yapım Aşamaları

Tüm elektrik ve su tesisat imalatlarımızı hızla tamamlıyoruz. Tavan dekorasyon işlerimizi hemen hemen tamamladık. Alçı sıva işlerimizi tamamlamak üzereyiz. Bölme duvarlarımız ve uygulamalarımızın bir çoğunu bitirdik. Diğer Güzellik Salonu Dekorasyon Projemizde olduğu gibi bu projemizde tüm tasarımlar, imalatlar ve uygulamalar bize ait.

Güzellik Salonu Dekorasyon Projemizde aşağıdaki alanları lüks birer mekân olarak oluşturuyoruz. Tüm masalar, koltuklar, sedyeler ve daha fazlası yine bizim imalatlarımız ve uygulamalarımız olacak.

  • Kirpik bölümü
  • Makyaj bölümü
  • Epilasyon Odası
  • Manikür
  • Pedikür
  • Mutfak
  • Lavabo & Wc
  • Resepsiyon

Devam Ediyoruz

Güzellik salonu dekorasyon projemize tüm hızımızla devam ediyoruz. Hetgün biraz daha şekillenen ve güzelleşen bu projemiz, elit bir mekân haline gelecek. Sona doğru yaklaşıyoruz.

Güzellik Salonu Dekorasyon Projemiz bittiğinde burada son halini sizlerle paylaşacağız. Güzellik salonu açmak isteyen, tadilatını yaptırmak isteyen, güzellik salonu nasıl dekore edilir gibi sorularına cevap arayanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Güzellik Salonu Dekorasyon ve Yenileme bizim işimiz. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Ankara'da Dekorasyon Şirketi

Farklı Salonlar ve Dekorasyonları

Aşağıdaki sayfalarımızı da inceleyerek farklı kuaför salonu dekorasyonları ve bilgilerini bulabilirsiniz.

Kuaför Salonu Dekorasyonları >>

Erkek kuaför salonu dekorları >>

İLGİLİ BAŞLIKLAR: güzellik salonu dekorları, güzellik salonu dizayn, güzellik salonu tasarımları, güzellik salonları,