Burada bir daireyi tamamen nasıl dekore ettiğimizi paylaşıyoruz. Bilgi ve görsel arayanlar için bu eşsiz bir fırsat. Projemizi, adım adım yapım aşamalarımızı ve tasarımlarımızı inceleyenler sorularına gereken cevapları bulacaklar. Bu yönde biz oldukça açık bilgiler ve resimler paylaştık. Projemizin anlaşmasını yeni yaptık ve hızla başlayacağız. Diğer tüm komple ev dekorasyon projelerimizde olduğu gibi bu projemizde de başarılı sonuç elde edeceğimizden eminiz. Haydi şimdi yeni projemiz komple daire dekorasyonumuzu birlikte incelemeye ve takip etmeye başlayalım.

Yeni Projemiz Komple Daire Dekorasyonu – Tüm tavanlara hareketli alçıpan ledli ve spotlu asma tavanlar yapacağız. Tüm elektrik ve su tesisatlarını eksiksiz bir şekilde döşeyeceğiz. Tüm duvar ve tavan yüzeylerinin alçı sıva tamiratlarını yaparak boya badanaya uygun hale getireceğiz. Tüm alçıpan asma tavanlara alçı sıva ve köşebentleri takacağız. Led ve spotlarını sorunsuz bir şekilde takarak hepsini çalışır hale getireceğiz. Tüm daire iç tavanlarını DYO marka iç cephe tavan boyası ile boyayacağız. Tüm daire duvarlarına değerli müşterimizin beğendiği ve seçtiği duvar kâğıtlarını döşeyeceğiz. Tüm işlerimiz bittiğinde kaba temizliğimizi yaparak değerli müşterimize eksiksiz, temiz ve modern bir daire olarak teslim edeceğiz.

Öncesi

Sonrası

Projemizin sonuna geldik. Yukarıda öncesi ve sonrası hallerini incelediniz. Aradaki fark kalitemizdir. Asma tavan ihtiyaçlarınız için malzeme + işçilik olmak üzere tüm profesyonelliğimizle daima hizmetinizdeyiz. Sayfamızın devamında adım adım tüm aşamalarımızı takip edin.

led-ışıklı-dekoratif-tavan4

Yeni Projemiz Komple Daire Dekorasyonu

Yeni Projemiz Komple Daire Dekorasyonu projemize yeni başladık. Güncel olarak sayfamıza sıklıkla görselleri ve bilgileri ekleyeceğiz. Sayfamız tamamlandığında, işimizde bitmiş olacak. Böylelikle sizlerde bizimle birlikte dairenin dekorasyonunda çalışmış kadar olacaksınız. 🙂

Bizi takip etmeye devam ettikçe, inşaat, tadilat ve dekorasyon konuları hakkında bir çok konuya vakıf olacaksınız. Bunun garantisini veriyoruz. Yeni Projemiz Komple Daire Dekorasyonu projemizin detaylarını, fiyatlar ve daha fazla bilgi için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Bizimle daima kârda olduğunuzu unutmayın. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yeni Projemiz Komple Daire Dekorasyonu

Devam Ediyoruz

Tadilat ve dekorasyon işimizin 2. günündeyiz ve komple daire tavanlarımıza alçıpan asma tavanlarımızı bitirdik. Yarın eksiklerimizi tamamlayarak alçı sıva ve elektrik tesisat işlerimize başlayacağız. Adım adım yapım aşamalarımızı sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Komple Daire Dekorasyon Projemize Devem Ediyoruz

Asma tavanlarımız bitmek üzere. Elektrik tesisat kablolama ve döşeme işlerimize başladık. Alçı sıva işlerimiz yürüyor. İki gün sonra artık boya badana ve duvar kağıdı astar işlerimize başlayıp, bitirme aşamasına geleceğiz.

Asma Tavan Projemize Tüm Hızımızla Devam Ediyoruz

Alçıpan kargasımızı projemize göre yaptık. Alçıpan montajlarımızı da yaptık. Elektrik tesisat alt yapımızı hazırladık. Alçı sıvalarımızı ve tüm stropiyer alın kapatmalarımızı özenle döşedik.

Asma Tavan Dediğin Böyle Olur. Projemizi Başarı İle Tamamladık

Aşağıda asma tavan dediğin böyle olur dedirtecek bir projemizin son ve güncel halini inceleyebilirsiniz. Renkli led RGB kullandık. Spotlar ise beyaz renk. Herşeyi ile eksiksiz ve değerli müşterimizin isteklerine uygun şekilde tamamlayarak gününde teslim ettik.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tadilat ve dekorasyon projelerimiz hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: asma tavan duvar kağıdı, boya tavan ve kağıt, komple ev dekorasyon, dekorasyon evler için, dekordelisi projeler,