Ev Tadilatı Dediğin Böyle Olur

Anahtar teslim olarak komple tadilatını yaptığımız daireye ait görselleri ve detaylı bilgileri inceleyin. Komple ev tadilatı dediğin böyle olur dedirtecek kalitede bir projemizi daha bitirdik. Değerli müşterimiz Macit beye bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Aşağıda detaylı bilgileri ve videoları izleyebilirsiniz.

Ev Tadilatı Dediğin Böyle Olur – Macit bey bizlere internet web sitemiz aracılığı ile ulaştı. Keşif hizmetimizden faydalanmak istediğini belirtti ve bizde hızlı bir şekilde değerli müşterimizin bu isteğini yerine getirdik. Keşif yaparak tüm isteklerini dinledik. 30 yıllık tecrübemizi, deneyimlerimizi, günümüz mimari tasarımları ve kataloglarımızı kendileri ile paylaştık. Tüm modeller, markalar ve imalatlar konusunda anlaştıktan sonra hızlı bir şekilde oldukça ekonomik fiyat teklifimizi sunduk. Daha önce aldıkları keşif hizmetleri ve fiyat teklifleri arasındaki pozitif farkımız karşısında çok şaşıran değerli müşterimiz, teklifimizi hemen kabul ederek başlamamızı istedi. Bizde hızlı bir şekilde hazırlıklarımızı tamamladık ve çalışmalarımıza başladık. İnternet aracılığı ile tanıştığımız için güven sorunu yaşayan değerli müşterimizin bu durumu, çok kısa bir süre sonra tamamen değişti. Günümüzde artık tüm sosyal ve ticari hayat, internet aracılığı ile şekillenmekte. Şimdi ev tadilatı nasıl olurmuş birlikte inceleyelim.

Ev Tadilatı Dediğin Böyle Olur

Mutfağı Tamamen Yeniledik

Resim Galerimiz

Tüm dolap kapakları Akrilik kapak olarak imalatı yapıldı. Tüm çekmece ve kapaklar firenli sistem yavaş kapanır yapıldı. Renk ve modelleri değerli müşterimiz seçti ve beğendi. Tezgah taşı olarak granit kullandık. Yer ve tezgah arası fayanslarını Çanakkale marka kullandık. Zeminlere 60×120 ebatlarında granit kullandık. Mutfak balkon kapısını ve penceresini Fıratpen marka pvc sistem yaptık. Tüm elektrik priz ve düğmeleri komple yeniledik. Tüm tavan ve duvarları polisan marka silinebilen boya ile istenilen renklerde boyadık. Bataryaları taktık ve tesisat sorunsuz bir şekilde çalıştırdık.

Banyoyu Tamamen Yeniledik

Resim Galerimiz

Eski banyo fayanslarını komple kırdık. Tüm elektrik ve su tesisatlarını tamamen değiştirdik. Yeni Çanakkale marka fayansları 60×120 ebatlarında döşedik. Yeni banyo asma tavanımızı yaptık. Duşakabini ve banyo dolabımızı yaparak yerlerine montaj yaptık. Gömme rezervuarlı klozetimizi ve havlupanımızı taktık.Granit banyo dolabı tezgahını takarak bataryayı bağladık. Bittiğinde muhteşem bir banyo dekorasyonu ortaya çıktı.

Eski Evi Baştan Aşağı Yeniledik

Mutfağı, banyoyu, koridoru, tüm odaları, zeminleri, duvarları komple yeniledik. Boya badana, fayans granit, mutfak dolapları, vestiyer, laminat parke, pvc pencereler, denizlikler, balkon zeminleri, kırım hafriyatlar, elektrik tüm düğme priz ve anahtarları, bataryalar, eviyeler ve lavabolar, duşakabin ve daha fazlası. Kısacası anahtar teslim olarak Macit beyin dairesinde yenilemediğimiz hiç bir şey kalmadı. Aşağıdaki videolarımızda son güncel hallerini izleyebilirsiniz.

Tüm zeminleri laminat parke yaptık. Tüm pencereleri denizlikleri ile birlikte değiştirdik. Duvarları ve tavanları komple boyadık. Tüm kapıları lake boyalı yeni kapılarla değiştirdik. Koridor zeminlerine granit yaptık. Tüm düğme ve prizleri değiştirdik. Ev tadilatı böyle yapılır dedirtecek bir sonuç elde ettik.

Dekordelisi olarak komple inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz. Değerli müşterimiz Macit beyin dairesinin komple tadilatını eksiksiz yaparak teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kalitemizi, hızımızı ve profesyonel hizmetlerimiz çıtasını daha da yükseltmenin gayreti içerisindeyiz. Kendilerine hayırlı olsun diyoruz ve bizi tercih ettikleri için tekrar teşekkür ediyoruz.

Ev Tadilat Fiyatlarımız için Ziyaret Edin: >> Ev Tadilat Fiyatları

Yeni projelerimiz için hemen hazırlıklarımıza başladık. Devam eden diğer inşaat, tadilat ve dekorasyon projelerimizi de mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Biz işimizde profesyoneliz. Bizlere 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizimle daima kârdasınız.

Devam Eden Projelerimiz

Gölbaşı Temelden Çatıya Betonarme Hobi Bahçesi Ev >>

Komple Güzellik Salonu Dekorasyonu >>

140 m2 Komple İşyeri Tadilat Dekorasyon >>

İLGİLİ BAŞLIKLAR: tadilat nasıl yapılır, tadilat böyle olur, nasıl tadilat olur, ev nasıl tadilat yapılır, tadilat dediğin böyle olur, güzel tadilat videoları, en güzel ev tadilat ve dekorasyonları,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir