Boya Badana Fiyatları

Evinizi 1 günde boyuyoruz. Biz işimizde profesyoneliz. Güncel boya badana işçilik ve malzeme fiyatlarımızı mutlaka inceleyin. Biz işimizde profesyoneliz. 30 yıllık tecrübe, %100 garantili işçilik ve malzeme. Bizimle daima kârdasınız.

Evimi ne kadara boyatabilirim? Boya badana maliyeti nasıl hesaplanır? Kaliteli işçiliğimizi marka boyalar ile buluşturuyoruz. Ekonomik, kaliteli ve hızlı boya badana yaptırmak mı istiyorsunuz? Biz buradayız. Boya badana fiyatları hakkında merak ettiğiniz herşey burada! İşte boya badana işçilik ve malzeme fiyatlarımız!

Boya Badana İşçilik ve Malzeme Fiyatları

Boya Badana ÖlçüsüMalzemeİşçilikToplam
1+1 Daire (50 m2)500 TL600 TL1.100 TL
2+1 Daire (75 m2)650 TL700 TL1.350 TL
3+1 Daire (100 m2)850 TL1.150 TL2.000 TL
4+1 Daire (125 m2)950 TL1.300 TL2.250 TL
Dubleks (100 m2)1.150 TL1.700 TL2.850 TL

Biz profesyoneliz. Evinizi 1 günde kaliteli ve ekonomik şekilde boyuyoruz. En kaliteli boya markaları ile çalışıyoruz. Sizin tercihinize göre DYO, FİLLİBOYA, MARSHALL, POLİSAN, JOTUN bizim tercih edip kullandıklarımız arasında. Tam silinebilir, silikonlu, kokusuz boyalarla evlerinizi renklendiriyoruz. Üstelik bizden sonra temizlik yapmanıza bile gerek kalmayacak kadar özenli.

Ne kadar temiz ise o kadar temiz, ne kadar düzenli ise o kadar düzenlisiniz demektir. Dışarıdan bakan için değil, kendimiz ve diğer aile bireyleri için yaşam alanlarımızın temizliği, hijyeni çok daha önemlidir. Bu anlamda boya badana işi bir dekorasyon çalışması değil, hijyen ve kaliteli insan yaşamı için gereklidir. Bu sayfamızda, profesyonel olarak 30 yıldır hizmet ettiğimiz boya badana fiyatları hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız. Gerçek ve güncel boya badana fiyatlarıdır. Sayfamızı inceleyerek gerçekte evinizin ne kadara boya badana yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Boya badana fiyatlarımız kalitemize oranla oldukça ekonomik ve bütçe dostudur. İş disiplin ve ahlâkı yüksek, profesyonel ekibimizle 1 günde evinizi tamamen boyuyoruz. Boya badana işçilik ve malzeme kalitemizle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bizdende boya badana fiyat teklifi almanızı öneriyoruz. Bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var.

Bizimle minimum maliyet, maksimum kalite!

Farklı Boya Badana Bilgileri ve Görselleri İçin Şu Sayfalarımızıda Ziyaret Edin.


Boya Badana Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Günümüz serbest piyasasında ve özellikle inşaat sektöründe fiyatlar çok değişkendir. Standart veya standarda en yakın fiyat aralıkları maalesef yok. Örneğin 3 + 1 100 m2 lik bir dairenin boyanması için 1.000 TL de fiyat veren boyacı var 3.000 TL de. Bu kadar büyük fiyat farklarının yaşandığı günümüz inşaat sektöründe maalesef maliyetler hakkında bilgi sahibi olmayan değerli işverenleri üzüyor. Sıklıkla kandırılmalarına sebep oluyor. Fakat bizim gibi işinde profesyonel kişiler veya firmalar daima standart fiyatlarla çalışırlar. Yukarıdaki fiyat listemizde sizleri olabildiğince boya badana fiyatları konusunda bilgilendirmeye çalıştık. Bu boya badana fiyatları listemizi inceleyerek boya badana işlerinizi huzur içinde yaptırabilirsiniz. Günümüz boya badana işçilik ve malzeme fiyatları hakkında en doğru ve güncel bilgileri incelemenize sunduk.

Nasıl Çalışıyoruz

 • Bir telefonunuzla adresinize geliyoruz.
 • Kullandığımız boya malzemeleri, iş disiplinimiz ve trend boya renkleri ve markaları hakkında sizlere bilgiler veriyoruz.
 • Mekan ve iş keşfi yaparak anında boya badana fiyatlarımız hakında bilgiler sunup, anında fiyat teklifimizi veriyoruz.
 • Söz verdiğimiz gün ve saat işimize başlıyoruz.
 • Tüm zemin, pencere, kapılar ve eşyaları koruma altına alarak ambalajlayıp bantlıyoruz.
 • Evinizi kendi evimiz olarak benimsiyoruz ve koruyoruz.
 • 1. sınıf malzemelerimiz ve işinde uzman boya badana ustalarımızla özenle çalışıyoruz.
 • Siz ne isterseniz onu yapıyoruz ve sizin bilginiz olmayan ve onayını almadığımız hiçbir uygulama veya imalatı yapmıyoruz.
 • Temizlik ve disiplinimizden asla taviz vermiyoruz.
 • Söz verdiğimiz gün işimizi tam ve eksiksiz olarak bitirip, siz değerli müşterimize teslim ediyoruz.

Boya Badana Fiyatları Hakkında Önemli Bilgiler

Piyasada birbirinden çok farklı kalitelerde ve fiyatlarda boya malzemeleri bulunmaktadır. Buna benzer olarak yine çok farklı kapasitede ve ustalıkta işinin ehli olan veya olmayan kişilerde bu mesleği icra etmektedirler. Bu iki en temel etken üzerinde sizlerin yapacağı seçimler boya badana işçilik fiyatları ve boya badana malzeme fiyatlarını baştan sona değiştirebilecek olumsuzluklar teşkil edebilir. Daire boyama fiyatlarımızı inceleyerek, daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ev sahipleri için her ne kadar mutluluk verici olsa da, biz ustalar için kötü olan bir konudan bahsetmek istiyoruz öncelikle. Maalesef her geçen gün boya badana malzeme fiyatlarına zam gelmesine rağmen yaklaşık 5 yıldır boya badana işçilik fiyatlarına zam gelmemektedir. Yaklaşık 5 yıl önce verdiğimiz boya badana işçilik fiyatlarımızı hala bugünde müşterilerimize vermekteyiz.

Farklı Boya Badana İşçilik Fiyatları

Boya üstü boya badana fiyatları; 3 oda, 1 salon, mutfak, koridor ve 1 balkon + iç kapılar dahil olarak düşündüğümüz bir dairenin malzeme + işçilik boya badana fiyatı ortalama 4.500 TL’ dir.

Alçı sıva ve boya badana fiyatları; 3 oda, 1 salon, mutfak, koridor ve 1 balkon + iç kapılar dahil olarak düşündüğümüz bir dairenin tüm duvarlarına alçı sıvasının çekilerek, üstüne silikonlu silinebilen su bazlı (DYO) boya ile boyanması malzeme + işçilik fiyatı ortalama 10.000 TL’dir.

Alçı sıva + Boya badana + Kartonpiyer fiyatları; 3+1 normal bir dairenin belirtilen işleri malzeme + işçilik ortalama fiyatı 11.500 TL’ dir.

Bu fiyatlar kesin olmamakla birlikte farklılıklar gösterebilir. Kesin ve net boya badana fiyatları için mutlaka yer ve iş keşfinin yapılması gerekmektedir. 7/24 iletişim numaramızı arayarak ücretsiz tasarım, keşif ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Anahtar Teslim Boya Badana (Taahhüt)

– Boya badana işine ait tüm malzemelerin ustaya veya firmaya ait olması.
– Tüm nakliye veya benzer giderlerin ustaya veya firmaya ait olması.
– Komple boya badana işinde 3 ayrı renk kullanılması.
– Komple silikonlu silinebilen boya ile duvarların boyanması.
– Komple daire tavanlarının TEK marka boya ile boyanması.
– Boya badana öncesi komple alçı tamiratlarının yapılması.
– Boya badana öncesi komple astar (Polizolan) yapılması.
– Eşya veya malzeme ambalajlamalarının yapılması.
– Kirlenme ve damlama önlemlerinin hepsinin eksiksiz alınması.
– İşin tam ve eksiksiz olarak gününde teslim edilmesi.

Boya badana malzeme ve işçilik fiyatlarını olumsuz etkileyecek sebepler

 • Badana fiyatlarını olumsuz etkileyecek sebeplerden bir tanesi 3 ve daha fazla rengin kullanılması.
 • Boya badana yapılacak yerde çok fazla eşya oluşu.
 • Kullanılacak boya badana malzemelerinin standartlar dışında olması.
 • Boyanacak yüzeylerin büyük hasarlı veya fazla kirli oluşu.
 • Zıt renk dönüşümleri ve malzemenin fazlaca kullanılması gerekecek durumlar.
 • İşin ödeme şekli ve taksit sayısı.

Bozuk yüzeyler, tamiratı ve hasarı fazla olan yüzeyler, çalışma şartlarını olumsuz yönde etkileyecek fazla eşyalı veya çok dolu mekanlar, yüksek veya iskele kurularak çalışılması gereken yerler, uygulama bakımından standart dışı olan işçilik isteyen işler, işin ödemesi veya işin uzaklığı gibi sebepler boya badana işçilik fiyatlarımızı etkileyebilmektedir. Yapılacak olan işin metraj ve ölçülerinin çokluğu veya azlığı da boya badana maliyetlerini etkileyen sebepler arasındadır. Tüm bu önemli hatırlatmaları ve bilgileri verdikten sonra şimdi boya badana işçilik ve malzemeli fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.

Şu sayfalarımızıda mutlaka ziyaret edin

İLGİLİ BAŞLIKLAR: boya badana fiyatları, boya fiyatları, boya badana işçilik fiyatları, 2021 boya badana fiyatları, ev boya fiyatları, boya işçilik fiyatları, boya badana usta fiyatları, boya ustası fiyatları, boyacı yevmiyeleri fiyatları, badana fiyatları, daire boya fiyatları, daire badana fiyatları, ev badana fiyatları, boya badana maliyet, 3+1 daire boyama fiyatları, ev boyama fiyatları, daire boyama fiyatları, dublex daire boya fiyatları

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.