Boya Badana Fiyatları

Burada, boya badana fiyatları hakkında eşsiz ve en güncel bilgileri bulacaksınız. Temmuz 2023 tarihi itibariyle boya badana fiyatlarımızı güncelledik. Şu anda, toplama bilgiler sunan, işin acemisi veya sırf paylaşım olması amacıyla hazırlanmış bir sayfayı değil, 30 yıldır boya badana hizmeti sunan profesyonellerin hazırlamış olduğu boya badana malzeme ve işçilik güncel fiyat bilgilerine göz atıyorsunuz. Fiyat tablomuzu incelediğinizde sizde kendi evinizin boya maliyetini kolaylıkla hesaplayabileceksiniz.

Boya Badana İşçilik + Malzeme Fiyatları 2023

Boya Badana ÖlçüsüMalzemeİşçilikToplam
1+1 Daire (50 m2)1.500 TL2.500 TL4.000 TL
2+1 Daire (75 m2)2.500 TL3.500 TL6.000 TL
3+1 Daire (100 m2)3.000 TL4.500 TL7.500 TL
4+1 Daire (125 m2)4.000 TL5.000 TL9.000 TL
Dubleks (100 m2)5.000 TL6.500 TL11.500 TL

ÖNEMLİ: Boya badana fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Eşyalı daireler için geçerli değildir. Tavanlarda veya duvarlarda bulunan hasarlı ve kusurlu yüzeylerin fazlalığı boya badana fiyatlarını etkileyebilir. 2 renkten fazla renk uygulamaları fiyatları etkiler. Kapı ve pencerelerin boyanması, oya badana fiyatlarımıza dahil değildir.

Önemli olduğuna inandığım bir kaç konuya değinmek istiyorum fiyat tablomuza geçmeden önce: Boya malzeme fiyatları bellidir. Bir galon (20 kg) kaliteli boyanın fiyatı ortalama 1.250 TL’dir ve 120 m2 bir evin boya sarfiyatı duvarlarda ortalama 30 kg’dir. Tavanlarda da keza 30 kg’dır. Fırçası, rulosu, ambalaj ve bant vs gibi diğer sarf malzemelerini de katarsak yaklaşık bir evin sadece boya malzemesi 3.000 TL’dir. İnternette verilmiş öyle ucuz ve uyduruk fiyatlar var ki! Şaşırmamak elde değil. Adam tutmuş 1.500 TL’ya eviniz 1 günde boyanır yazmış. Hangi malzemeyle, hangi işçilikle bu fiyata kurtarıyorsun boya badana işini biz anlayamıyoruz? Asıl üzücü olan işi ucuza verdim ‘ohh bee’ diyen ev sahiplerinin durumu. Sonuç tam bir kaos ve mağduriyet. Sıfırdan yaptığımız işlerden daha fazla yarım bırakılmış veya rezil edilmiş işleri düzeltiyoruz son zamanlarda. Çünkü artık çırak yok. Çırak olmayan yerde ise usta yetişmez. Bu ayrı bir sohbet ve video konusu. Bu konu hakkında da yakında bir video hazırlamayı düşünüyorum. Kaliteli ve özenli bir boya badana istiyorsanız ”ekmeği ekmekçiye vereceksiniz, üzerine 3 kuruşta fazla vereceksiniz” atasözünden çıkmamanızı tavsiye ediyoruz. Bu sizin her zaman kârınıza olacaktır. Şimdi konumuza dönelim.

Boya Badana Fiyatları 2023 – Biz profesyoneliz. 30 yıllık tecrübemiz, %100 garantili işçilik ve malzemelerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizimle kârdasınız. Boya badana bizim işimiz. Mutlu müşterilerimize sizde katılın.

Güncel Boya Badana Çalışmamız

Harabeydi. Yıkık döküktü. Rutubet ve nem almıştı. Daimi müşterimizin kiradaki dairesiydi. Çok kısa bir sürede tüm sorunları giderip tertemiz boyatmak istedi. Bizde onun bu isteğini hemen yerine getirdik ve istediği gibi temiz bir şekilde boya badanasını yapıp teslim ettik. Aşağıda eski ve yeni halini inceleyin.

Harabe Daireyi Boyadık

Dairem sadece boya badana yaparak , azda olsa düzelirmi diye diye sordu müşterimiz. Bizde, elbette olur, güzel bir ev yapabiliriz dedik. Sadece boyayarak kurtarabilir miyiz, elini ayağını düzeltebilir miyiz diye tereddütleri vardı. Biz profesyoneliz. Devamı >

Harabe bir evi boyamak4

ESKİ HALİ

YENİ HALİ

Boya Badana Hakkında Önemli Bilgiler

evinizin-enerjisini-iyileştirin1
100-m2-bir-ev-ne-kadara-boyanıyor1
3-oda-1-salon-dairenin-boya-maliyeti1

✓ Biz Profesyoneliz. Profesyonellerle çalışın.

Biz profesyoneliz. Evinizi 1 günde kaliteli ve ekonomik şekilde boyuyoruz. En kaliteli boya markaları ile çalışıyoruz. Sizin tercihinize göre DYO, FİLLİBOYA, MARSHALL, POLİSAN, JOTUN bizim tercih edip kullandıklarımız arasında. Tam silinebilir, silikonlu, kokusuz boyalarla evlerinizi renklendiriyoruz. Üstelik bizden sonra temizlik yapmanıza bile gerek kalmayacak kadar özenli.

Evimi ne kadara boyatabilirim? Boya badana maliyeti nasıl hesaplanır? Kaliteli işçiliğimizi marka boyalar ile buluşturuyoruz. Ekonomik, kaliteli ve hızlı boya badana yaptırmak mı istiyorsunuz? Biz buradayız. Boya badana fiyatları hakkında merak ettiğiniz herşey burada! İşte boya badana işçilik ve malzeme fiyatlarımız!

ev-boyama-ipuçları4

Eviniz ne kadar temiz ise o kadar temiz, ne kadar düzenli ise o kadar düzenlisiniz demektir. Dışarıdan bakan için değil, kendimiz ve diğer aile bireyleri için yaşam alanlarımızın temizliği, hijyeni çok daha önemlidir. Bu anlamda boya badana işi bir dekorasyon çalışması değil, hijyen ve kaliteli insan yaşamı için gereklidir. Bu videomuzda, profesyonel olarak 30 yıldır hizmet verdiğimiz boya badana fiyatları hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız. Gerçek ve güncel boya badana fiyatlarıdır. Videomuzu sonuna kadar izleyerek, gerçekte evinizin ne kadar boya badana masrafının olacağını kendiniz hesaplayabileceksiniz.

Boya badana fiyatlarımız kalitemize oranla oldukça ekonomik ve bütçe dostudur. İş disiplin ve ahlâkı yüksek, profesyonel ekibimizle 1 günde evinizi tamamen boyuyoruz. Boya badana işçilik ve malzeme kalitemizle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bizden de boya badana fiyat teklifi almanızı öneriyoruz. Bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var.

Bizimle minimum maliyet, maksimum kalite!

Farklı Boya Badana Bilgileri

Boya badana hakkında çok farklı bilgiler ve görseller için ilgili sayfalarımızı aşağıda belirttik. Ziyate etmenizi tavsiye ediyoruz.

Boya adana yapmanın faydaları >

Ev boyarken nelere dikkat etmeliyiz? >

2022 Moda boya renkleri >

Renk nasıl seçilir? >

Badana nedir? >

Tavan boyası nedir? >


Boya Badana Fiyatları Nasıl Hesaplanır

Günümüz serbest piyasasında ve özellikle inşaat sektöründe fiyatlar çok değişkendir. Standart veya standarda en yakın fiyat aralıkları maalesef yok. Örneğin 3+1 100 m2 lik bir dairenin boyanması için 2.000 TL de fiyat veren boyacı var 8.000 TL de. Bu kadar büyük fiyat farklarının yaşandığı günümüz inşaat sektöründe maalesef maliyetler hakkında bilgi sahibi olmayan değerli işverenleri üzüyor. Sıklıkla kandırılmalarına sebep oluyor. Fakat bizim gibi işinde profesyonel kişiler veya firmalar daima standart fiyatlarla çalışırlar. Yukarıdaki fiyat listemizde sizleri olabildiğince boya badana fiyatları konusunda bilgilendirmeye çalıştık. Bu boya badana fiyatları listemizi inceleyerek boya badana işlerinizi huzur içinde yaptırabilirsiniz. Günümüz boya badana işçilik ve malzeme fiyatları hakkında en doğru ve güncel bilgileri incelemenize sunduk.

Biz Nasıl Çalışıyoruz

Bir telefonunuzla adresinize geliyoruz.

Kullandığımız boya malzemeleri, iş disiplinimiz ve trend boya renkleri ve markaları hakkında sizlere bilgiler veriyoruz.

Mekan ve iş keşfi yaparak anında boya badana fiyatlarımız hakkında bilgiler sunup, anında fiyat teklifimizi veriyoruz.

Söz verdiğimiz gün ve saat işimize başlıyoruz.

Tüm zemin, pencere, kapılar ve eşyaları koruma altına alarak ambalajlayıp bantlıyoruz.

Evinizi kendi evimiz olarak benimsiyoruz ve koruyoruz.

Birinci sınıf malzemelerimiz ve işinde uzman boya badana ustalarımızla özenle çalışıyoruz.

Siz ne isterseniz onu yapıyoruz ve sizin bilginiz olmayan ve onayını almadığımız hiçbir uygulama veya imalatı yapmıyoruz.

Temizlik ve disiplinimizden asla taviz vermiyoruz.

Söz verdiğimiz gün işimizi tam ve eksiksiz olarak bitirip, siz değerli müşterimize teslim ediyoruz.

Boya Badana Fiyatları Hakkında Önemli Bilgiler

Piyasada birbirinden çok farklı kalitelerde ve fiyatlarda boya malzemeleri bulunmaktadır. Buna benzer olarak yine çok farklı kapasitede ve ustalıkta işinin ehli olan veya olmayan kişilerde bu mesleği icra etmektedirler. Bu iki en temel etken üzerinde sizlerin yapacağı seçimler boya badana işçilik fiyatları ve boya badana malzeme fiyatlarını baştan sona değiştirebilecek olumsuzluklar teşkil edebilir. Daire boyama fiyatlarımızı inceleyerek, daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ev sahipleri için her ne kadar mutluluk verici olsa da, biz ustalar için kötü olan bir konudan bahsetmek istiyoruz öncelikle. Maalesef her geçen gün boya badana malzeme fiyatlarına zam gelmesine rağmen yaklaşık 5 yıldır boya badana işçilik fiyatlarına zam gelmemektedir. Yaklaşık 5 yıl önce verdiğimiz boya badana işçilik fiyatlarımızı hala bugünde müşterilerimize vermekteyiz.

Farklı Boya Badana İşçilik Fiyatları

Boya üstü boya badana fiyatları; 3 oda, 1 salon, mutfak, koridor ve 1 balkon + iç kapılar dahil olarak düşündüğümüz bir dairenin malzeme + işçilik boya badana fiyatı ortalama 4.500 TL’ dir.

Alçı sıva ve boya badana fiyatları; 3 oda, 1 salon, mutfak, koridor ve 1 balkon + iç kapılar dahil olarak düşündüğümüz bir dairenin tüm duvarlarına alçı sıvasının çekilerek, üstüne silikonlu silinebilen su bazlı (DYO) boya ile boyanması malzeme + işçilik fiyatı ortalama 16.000 TL’dir.

Alçı sıva + Boya badana + Kartonpiyer fiyatları; 3+1 normal bir dairenin belirtilen işleri malzeme + işçilik ortalama fiyatı 19.500 TL’ dir.

Bu fiyatlar kesin olmamakla birlikte farklılıklar gösterebilir. Kesin ve net boya badana fiyatları için mutlaka yer ve iş keşfinin yapılması gerekmektedir. 7/24 iletişim numaramızı arayarak ücretsiz tasarım, keşif ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Anahtar Teslim Boya Badana (Taahhüt)

– Boya badana işine ait tüm malzemelerin ustaya veya firmaya ait olması.
– Tüm nakliye veya benzer giderlerin ustaya veya firmaya ait olması.
– Komple boya badana işinde 3 ayrı renk kullanılması.
– Komple silikonlu silinebilen boya ile duvarların boyanması.
– Komple daire tavanlarının TEK marka boya ile boyanması.
– Boya badana öncesi komple alçı tamiratlarının yapılması.
– Boya badana öncesi komple astar (Polizolan) yapılması.
– Eşya veya malzeme ambalajlamalarının yapılması.
– Kirlenme ve damlama önlemlerinin hepsinin eksiksiz alınması.
– İşin tam ve eksiksiz olarak gününde teslim edilmesi.

Boya badana malzeme ve işçilik fiyatlarını olumsuz etkileyecek sebepler

Badana fiyatlarını olumsuz etkileyecek sebeplerden bir tanesi 3 ve daha fazla rengin kullanılması.

Boya badana yapılacak yerde çok fazla eşya oluşu.

Kullanılacak boya badana malzemelerinin standartlar dışında olması.

Boyanacak yüzeylerin büyük hasarlı veya fazla kirli oluşu.

Zıt renk dönüşümleri ve malzemenin fazlaca kullanılması gerekecek durumlar.

İşin ödeme şekli ve taksit sayısı.

Bozuk yüzeyler, tamiratı ve hasarı fazla olan yüzeyler, çalışma şartlarını olumsuz yönde etkileyecek fazla eşyalı veya çok dolu mekanlar, yüksek veya iskele kurularak çalışılması gereken yerler, uygulama bakımından standart dışı olan işçilik isteyen işler, işin ödemesi veya işin uzaklığı gibi sebepler boya badana işçilik fiyatlarımızı etkileyebilmektedir. Yapılacak olan işin metraj ve ölçülerinin çokluğu veya azlığı da boya badana maliyetlerini etkileyen sebepler arasındadır. Tüm bu önemli hatırlatmaları ve bilgileri verdikten sonra şimdi boya badana işçilik ve malzemeli fiyat listemizi inceleyebilirsiniz.

Şu sayfalarımızıda mutlaka ziyaret edin

Ev tadilat fiyatları 2023 >

Dekorasyon fiyatları >

Alçı sıva fiyatları >

İLGİLİ BAŞLIKLAR: boya badana fiyatları, boya fiyatları, boya badana işçilik fiyatları, 2021 boya badana fiyatları, ev boya fiyatları, boya işçilik fiyatları, boya badana usta fiyatları, boya ustası fiyatları, boyacı yevmiyeleri fiyatları, badana fiyatları, daire boya fiyatları, daire badana fiyatları, ev badana fiyatları, boya badana maliyet, 3+1 daire boyama fiyatları, ev boyama fiyatları, daire boyama fiyatları, dublex daire boya fiyatları