Anahtar teslim ev fiyatları

Burada temelden çatıya anahtar teslim betonarme ev fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Tüm fiyatlarımızı sık sık güncelliyoruz. Muhteşem projeleri çok uygun anahtar teslim ev fiyatlarımızla hayata geçiriyoruz. Konut projelerimizi, hızımızı, kalitemizi ve anahtar teslim ev fiyatlarımızı mutlaka inceleyin. Birbirinden şık, modern ve kullanışlı anahtar teslim ev/villa projelerimiz her zevke, bütçeye ve tarza hitap ediyor.

Muhteşem yaşam alanlarını birlikte yaratıyor ve yaşatıyoruz. Anahtar teslim ev fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevaplar burada!

Anahtar Teslim Ev Fiyatlarımız günceldir. Dekor DeLisi Mimarlık Tasarım ve İnşaat Tic.Ltd Şti olarak hızlı, ekonomik ve modern konutlar inşa ediyoruz. Temelden çatıya kadar olan tüm proje, imalat ve montaj çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Hayalinizdeki yaşam alanlarınıza sizleri kavuşturmak için biz çok çalışıyoruz. Anahtar teslim ev fiyatlarımızı hazırlarken tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hesaplamalar yapmaya özen gösteriyoruz. Merak ettiğiniz sorularınız için 7/25 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

”Bir ev, bir ömürdür”. Sorumluluğumuzun farkındayız.

Anahtar Teslim Ev Fiyatları 2020

M2 ANAHTAR TESLİMM2 FİYATTOPLAM
1 + 1 (60 m2)1.600 TL96.000 TL
2 + 1 (85 m2)1.550 TL131.750 TL
3 + 1 (100 m2)1.550 TL155.000 TL
4 + 1 (130 m2)1.500 TL195.000 TL
5 + 1 (175 m2)1.500 TL262.500 TL
Dubleks (200 m2)1.400 TL280.000 TL

Betonarme Yığma Köy Evi, Bağ Evi, Bahçe Evi (Kolon ve Kirişsiz) Anahtar TeslimiMetrekare 1.600 TL                                  
Betonarme Karkas Köy Evi , Bağ Evi , Bahçe Evi (Kolon ve Kirişli) Anahtar TeslimMetrekare 1.700 TL        
Betonarme Müstakil EV VEYA VİLLA (Statik Projesi ile Uyumlu) EKONOMİK Model Anahtar TeslimMetrekare 1.850 TL        
Betonarme Müstakil EV VEYA VİLLA (Statik Projesi ile Uyumlu) ORTALÜX Model Anahtar TeslimMetrekare 2.100 TL          
Betonarme ULTRA LÜX VİLLA Anahtar TeslimMetrekare 2.900 TL         

Ekonomik , popüler ve vip paketlerimizde ruhsat için gerekli olan mimari, statik, elektrik ve tesisat projeleri firmamız tarafından çizilmektedir. Ruhsat iş takipleri tarafımızca yapılmaktadır. Anahtar teslim fiyatımıza ek m2 si sadece 90 TL farkla…

İleri Kaba Teslim Fiyatları

İleri kaba Teslim                                                                                                     Metrekare 1400 TL                                   
İleri Kaba Teslim Nedir?Kaba inşaata ek olarak elektrik,su,sıcak su ve kalorifer tesisatlarının tamamlanması , şap atılması , pvc pimapenlerin takılması , sıva yapılması ,ve iç sıva alçının tamamlanması sureti ile yapılan tüm bu işleme ileri kaba teslim denir.     
Yığma Kaba İnşaat , Çatı Dahil Malzemeli (100 metrekare altı)Metrekare 1.000 TL                                 
Betonarme Kaba İnşaat , Çatı Dahil Malzemeli (100 metrekare altı)Metrekare 1.100 TL
Yığma Kaba İnşaat , Çatı Dahil Malzemeli (100 metrekare üzeri)Metrekare 950 TL
Betonarme Kaba İnşaat , Çatı Dahil Malzemeli (100 metrekare üzeri)Metrekare 1.000 TL
Konteynır , Prefabrik Ev Temel Subasmanı Hazırlama Malzemeli. (50 cm Yükseklik)                                               Metrekare 250 TL (50 m2 üzeri için 220 TL , 75 M2 üzeri için 205 TL.)
Bahçe Duvarı Malzemeli (20 cm kalınlık , 50 cm yükseklik)Metre tül fiyatı 170 TL (30 m üzeri fiyat sorunuz.)
Çatı Yapımı  / Tadilatı / Aktarma                Fiyat Sorunuz.                
Kalıp /Kaba İnşaat İşçiliği       Fiyat Sorunuz.   
İstinat Duvarı Yapımı Fiyat Sorunuz.

Ödeme Planları

ÖDEME PLANI – 1 (Hakediş Şeklinde Ödeme)

·         Sözleşmenin imzalanması ile – %5

·         İnşaatın ruhsatı alınması ile – %5 (inşaat ruhsat alımı için gerekli harçlar işveren tarafından ödenir.)

·         Hafriyatın alınması ile – %15

·         Zemin betonu atılmasından sonra – %30 ( birden fazla kat var ise ; yüzdelik pay o kat adedine bölünerek tespit edilir ve her katta o yüzdelik dilim baz alınır. )

·         Duvar, çatı ve pencerelerin tamamlanması halinde – %20

·         Isıtma, ham elektrik tesisatı, yalıtım tamamlandığında- %20

·         Taşınmazın tesliminde – %5

ÖDEME PLANI – 2 (Sözleşme Esnasında Nakit Ödemede İskonto)

·         Sözleşmenin imzalanması ile nakit ödemek isterseniz %5 iskonto (indirim) uygulanmaktadır. (Kampanya dönemlerinde uygulanmaz.)

ÖDEME PLANI – 3  (Hayalinizde ki Ev veya VİLLA’ya Kolaylıkla Ulaşabilmeniz İçin Taksitli Ödeme Planlarımız.)

3-6 ay taksit seçeneğine %10 vade farkı,

7-9 ay taksit seçeneğine %15 vade farkı,

10-12 ay taksit seçeneğine %20 vade farkı ile

 Anahtar Teslim İnşaat İşlerinizi Taksitlendirebilirsiniz.

Dikkat! : Sözleşme Tutarının En fazla %30’unu taksitlendirilebilirsiniz. 

Yukarıda belirtiğimiz fiyat listemiz tarafımızca belirlenen ürünlere göre oluşturulmuştur. Bu ürün listesine aşağıda bulunan görselden ulaşabilirsiniz. Çıkarmak veya eklemek istediğiniz herhangi bir kalemde fiyatımız eksi veya artı yönde değişmektedir.Uzman Kalıp Olarak bizler sözleşme imzalanıncaya dek fiyat politikamızda değişiklik yapabiliriz. Belirttiğimiz fiyat listemiz Ankara İli İçin geçerli olup; Diğer illerimiz (şehir)  Anahtar teslim de metrekare başına artı olarak 100,00 TL , Kaba İnşaatta 75 TL Eklemelidir. Şehir Dışı arsa keşiflerinde ise ; 150 km ye kadar 300 TL / 150 km ve üzeri keşif ücreti bilgisi için arayabilirsiniz.

Sizi Ev’lendiriyoruz !

Bizim için değerlisiniz. Siz hiçbir şeye karışmıyorsunuz. Herşeyi biz yapıyoruz ve anahtarınızı tam ve eksiksiz olarak sizlere teslim ediyoruz.

Tüm şehirlerde anahtar teslim konut projelerimizi hayata geçiriyoruz. Daima yanınızdayız.

Tüm iç ve dış dekorasyon malzemelerini, modellerini, renklerini (1. sınıf) siz seçiyorsunuz. Tüm tasarımları birlikte yapıyoruz. Kullanacağımız tüm malzemeleri, markaları, renkleri ve modelleri detayları ile birlikte sözleşmemize ekliyoruz.

Anahtar teslim olarak yaptığımız betonarme konutlarda tüm malzemeler ve işçilikler 1. sınıftır. Diğer firma veya şahıslar gibi ‘biz ne dersek odur’ mantığı ile çalışmıyoruz. Fiyat listelerimizi 1. sınıf malzeme ve işçilik imalatlarına göre hazırladık.

İaşe, konaklama, ulaşım gibi gereksinimlerimizi kendimiz karşılıyoruz. Bu gibi lojistik destek ve önemli hazırlıklar için sizden hiçbir ekstra bedel talep etmiyoruz. Personel ve malzeme konteynerlerimizle çalışma sahamıza geliyoruz. Siz değerli işverenimizden hiçbir beklentimiz olmuyor.

”Müşterilerimin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim” (Robert Bosch)

En Çok Tıklanan Proje

(Millennium House)

Millenium House

Dekordelisi mimarlık olarak trend konut, villa ve müstakil ev projeleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Bu konuda çok araştırma yaptığınızın farkındayız. Bütçenize, tarzınıza, zevkinize ve konforunuza en uygun villa projesini bulabilmek için çok çalışıyorsunuz. Lider mimarlık firmalarından biri olarak en çok rağbet görüp ilgi çeken projeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Millennium Örnek Villa Projemiz – Bu yıl içerisinde bize sıklıkla sorulan projemizi sizlerle paylaşıyoruz. Millennium House projemiz modern dizayn edilmiş olup içerisinde her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarımı oluşturulmuştur. Son dönemin en çok tercih edilen renklerinden olan antrasit renkler Millennium villamızı daha modern ve teknolojik göstermektedir. Monoton bir hayattan sıyrılıp teknolojiyi ve doğayı aynı yapı içerisinde bulabileceğiniz trend projeler arasındadır. Her ne kadar küçük görünse de içerisinde farklı kullanım alanlarıyla oldukça büyük ölçülere sahip bir tasarıma sahiptir. Kış bahçesi, verandası ve 85 metrekare temel oturumuyla toplamda 200 metrekareye tekamül etmektedir. 170 m2 kullanım alanıyla tüm aile bireylerinin isteklerine cevap verebilecek büyüklüğe sahiptir. Biz Millennium Villayı çok seviyoruz. Siz de çok seveceksiniz! Anahtar teslim fiyatı, mimarisi ve içerikleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca bakınız: En çok tıklanan projeler

Tavsiye Ettiğimiz Anahtar Teslim Ev Projeleri

Bu modelleri ve projeleri neden tavsiye ettiğimizi bir kaç cümle ile hemen açıklayabiliriz. Öncelikle günümüz mimarisine uygun ve modern tarzda projeler. Bir diğer tavsiye sebebimiz, ekonomik fiyatlarla yapılabilir oldukları. Diğer bir tavsiye sebebimiz, renklerinde ve genel şekillerinde dilediğimiz gibi değişiklik yapabiliriz. Her isteğe, zevke ve tarza hitap ediyorlar. Tavsiye ettiğimiz bu anahtar teslim ev modelleri, bir yaşam alanında olması gereken her türlü ihtiyaca cevap veriyorlar.

Minimum maliyet, maksimum görsellik tek hedefimiz. Birlikte bunu başarabiliriz!

Kaba inşaat ve ince inşaat olarak ayrı ayrı incelemek için şu sayfamızı ziyaret edin


Ev Yaptırmak İsteyenlere Bazı Önemli İpuçları

 • Modern, kaliteli ve sağlam modellere yoğunlaşın.
 • Günümüz mimarisine ve bütçenize en uygun olan modeli netleştirin.
 • Bir ev bir ömürdür. Bunun sorumluluğunu taşıyabilecek ve farkında olan, bizim gibi firmalara öncelik verin.
 • Bütün malzeme, model, renk ve tasarımları siz seçmelisiniz.
 • Doğru firma, kişi veya ekiplerle çalışmalısınız.
 • Bu konuda doğru seçim yapmak, zamanınızı, paranızı, emek ve hayallerinizi korumak adına almış olduğunuz en önemli karardır.
 • Araştırma konusunda asla üşengeç olmayın.
 • Minimum maliyet ile maksimum kaliteyi hedefleyin.
 • Yapacağınız araştırmalar çok önemli kararlarda doğru seçim yapmanızı sağlayacaktır.
 • Sizin memnuniyetinizi değişmez hedef bilen, profesyonellerle mutlaka çalışın.

Bunlar bizim, siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimizin sonunda üzülmemeleri adına verebileceğimiz naçizane tavsiyelerimiz. Anahtar teslim ev yaptırırken ağlamanızı, yıpranmanızı ve üzülmenizi biz asla istemiyoruz.

Hayallerinizi süsleyen tarz, model ve tasarımda bir eviniz olsun ister misiniz? Çok uygun ekonomik anahtar teslim ev fiyatlarımız, kalitemiz ve hızımızla bunu sizlere nasıl sağlayacağımızı şu sayfamızı inceleyerek te ayrıca öğrenebilirsiniz. Bizim için değerlisiniz.

Bizden Anahtar Teslim Teklif Alın, Kârlı Çıkın

  Tek Katlı Müstakil Ev Modelleri ve Fiyatları

  Anahtar teslim ev fiyatlarımız, betonarme villa yaptırma fiyatları ile aynıdır. Tek fark şunlar olabilir; özel malzeme ve uygulama istekleri, havuz yapılıp yapılmayacağı veya çevre peyzaj çalışmalarıdır. Esasında bu gibi çalışmalar diğer tüm anahtar teslim betonarme ev fiyatlarını da arttırmakta. Bu sebeple, ister villa yaptırma fiyatları olsun, isterse müstakil ev yaptırma fiyatları olsun hepsi aynı maliyeti teşkil etmektedir.

  A’dan Z’ye her türlü ihtiyacınıza, bütçenize, zevkinize ve tarzınıza uygun şekillerde evler yapıyoruz. Tüm malzemeleri, renkleri, modelleri ve tasarımı siz seçiyorsunuz, biz yapıyoruz. Kurumsal bir firma olarak, mutlu müşteri sayımızı arttırmak için biz çok çalışıyoruz. Anahtar teslim ev fiyatlarımızı hazırlarken, kaliteyi daha ekonomik fiyatlarla sizlere nasıl ulaştıracağımız konusunda büyük efor sarf ediyoruz.

  İki Katlı Dubleks Ev/Villa Fiyatlarımız

  ANAHTAR TESLİM (Dubleks)M2 FİYATTAPLAM
  60 + 60 = 120 m21.650 TL198.000 TL
  75 + 75 = 150 m21.600 TL240.000 TL
  90 + 90 = 180 m21.600 TL288.000 TL
  110 + 100 = 220 m21.550 TL341.000 TL
  125 + 125 = 250 m21.550 TL387.000 TL

  Anahtar Teslim Ev Fiyatlarına Neler Dahil?

  Tüm renkler, modeller, uygulama biçimleri ve tasarımlar işveren tarafından seçilir ve onaylanır.

  Konaklama, ulaşım, iaşe, nakliye.

  Resmi prosedür takipleri ve onaylar. (Onay, harç ve izinler gibi resmi giderler işveren tarafından karşılanır)

  Projeler esaslarına uygun yapı inşaatı ve imalatı.

  Projesine uygun tüm alt/üst elektrik tesisat işleri.

  Projesine uygun tüm alt/üst pis/temiz su tesisat (mekanik) işleri.

  Winsa / Egepen marka Pvc pencereler + Sinerji ısı camlı + Sineklikler + Mermer denizlikler.

  Güvenlik kilitli, ahşap kaplama çelik kapı.

  Banyolar, wc, ıslak zeminler, mutfak tezgah arası, balkon zeminleri, çanakkale marka fayans-seramik işleri.

  Çamsan / Agt marka laminat parke + 8 mm derzli + 10 cm lake süpürgelik + şilte.

  Çimstone tezgah, çizilmez akrilik kapak mutfak ve banyo dolap imalatları + Mdflam iç aksam + Çanak lavabo + Teka marka eviye.

  Salon + koridor dekoratif led aydınlatmalı asma tavanlar.

  Tüm odalar kartonpiyer + Avize göbekleri + Kornişler.

  Banyo ve wc 30×30 clip-in metal asma tavan + spot aydınlatmalar.

  Tüm iç mekânlar tavan duvar alçı sıva + DYO marka silinebilen silikonlu boya badana işleri.

  Ana şebeke sonrası tüm elektrik tesisat bağlantıları, panoları, sigorta ve kutuları. Tüm elektrik düğme, priz, anahtar VİKO marka. Kullanılacak kablolar HES marka.

  Tüm alt/üst pis su ve temiz su ana şebeke bağlantıları. Kullanılacak tüm pis ve temiz su boru markası Fıratpen. Süzgeçler metal. Kullanılacak batarya, musluk, çeşme, vana üst tesisat malzemeleri ARTEMA / ECA marka. (Mutfak bataryası, banyo bataryası, wc bataryası, duş bataryası, çamaşır ve bulaşık makinesi çeşme ve muslukları, saat, vanalar.

  Banyo dolabı, 90’lık 6 mm demperli cam duşakabin (teknesiz), gömme rezervuarlı VİTRA marka klozet, 50×100 havlupan, banyo asma tavan, alüminyum menfez.

  Wc dolabı, gömme rezervuarlı VİTRA marka klozet, wc metal asma tavan, alüminyum menfez.

  Isıtma sistemi alt borulama ve petek bağlantıları. Kullanılacak petek markası Demirdöküm. (Kombi, kazan hariç)

  Çevre temizlik ve hafriyat işleri.

  Nasıl Çalışıyoruz ve Neler Yapıyoruz

  Bizim için değerlisiniz. Para kazanmaktan çok sizleri kazanmayı hedefliyoruz.

  İsteklerinizi dikkatle dinliyoruz ve zevkinize, tarzınıza ve hayallerinize en uygun projeleri ve tasarımları birlikte planlıyoruz.

  Tüm renk, model ve malzemeleri siz beğeniyorsunuz.

  Sizin istekleriniz ve onayınız olmayan hiçbir malzeme, imalat veya uygulamayı yapmıyoruz. Sözleşmemizde bunu açıkça belirtiyoruz.

  Projeyi tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda çiziyoruz.

  Resmi onay ve prosedürleri biz takip ediyoruz.

  Çizilen tüm mimari projelerin, temelden çatıya kadar yerinde imalatını tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.

  Dışarı bağımlı çalışmıyoruz. Bünyemizde bulunan konusunda uzman ekip ve ekipmanlarla çalışıyoruz. Kndi satış mağazalarımız ve atölyelerimizde malzemelerimizi imal ediyor ve montajlarını yapıyoruz.

  Diğer tüm kişi/firmalar gibi dışarıdan toplama ekip ve malzemelerle çalışmıyoruz. Bu yüzden daha hızlı, daha kaliteli ve daha ekonomik sonuçlar elde edebiliyoruz.

  Söz verdiğimiz günde projemize başlıyoruz. Söz verdiğimiz günde projemizi eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

  Kurumsal bir firma olarak iş disiplinimiz ve ciddiyetimizden asla taviz vermiyoruz.

  Muhteşem Ev / Villa Modelleri

  Modellerimizi incelerken büyük keyif alacağınızı düşünüyoruz. Çok uygun fiyatlarımızla dilediğiniz projeyi hayata geçirebiriz. Anahtar teslim ev fiyatlarımız sizi mutlu edebilir. Bu anahtar teslim villa projesinin detayları için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

  Anahtar Teslim Kaba İnşaat fiyatlarımız

  Kaba inşaat, adından da anlaşılacağı üzere ince işleri içerisinde bulundurmayan imalatlardır. Aşağıda anahtar teslim kaba inşaat fiyatlarına dahil olan imalatları açıklıyoruz. İnce işlere dahil olan tüm imalat ve uygulamaları yukarıda belirtmiştik. Yapacağınız bütçe hesaplamalarında yanılmanızı istemiyoruz. Anahtar teslim kaba inşaatı başkasına yaptırıp, ince işleri ileride kendim yavaş yavaş ve zevkime göre yaptırırım diye düşünebilirsiniz.

  Tüm projeler

  Kazı, hafriyat

  Kalıp, demir, beton imalatları

  Temel tam ve eksiksiz imalat

  Duvar imalatları

  Elektrik borulama imalatları

  Pis su ve temiz su imalatları

  Çatı eksiksiz imalatı

  Dış cephe bir kat kaba sıva, iç cephe tavan ve duvar kaba sıva imalatı.

  Kaba inşaat malzeme + işçilik M2 birim fiyat: 1.200 TL

  Kaba inşaat işçilik M2 fiyat: 350 TL


  Aşağıda sunmuş olduğumuz örnek villa modelleri, şık ve modern görünmelerine rağmen ekonomik bütçelerle yapılabilecek anahtar teslim villa projelerindendir. Değerlendirdiğiniz villa projesi hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Anahtar Teslim Betonarme Müstakil Ev Modelleri ve Fiyatları

  Anahtar Teslim Ev Fiyatları Detaylar

  Türkiye’nin neresinde olursanız olun anahtar teslim ev fiyatlarımız standarttır. Taahhüt ettiğimiz malzemelerimiz, imalatlarımız ve işçiliklerimiz 10 yıl garantilidir. Her türlü konaklama, ulaşım, nakliye, iaşe giderleri tarafımıza aittir. 175 m2’ye kadar bir anahtar teslim ev bitirme süremiz 100 iş günüdür. Nasıl çalıştığımızı, fiyatlarımıza dahil olan tüm imalat, uygulama ve malzemelerimizi inceleyebilirsiniz. Şık, modern ve kaliteli yaşam alanlarını birlikte yaratıyor ve yaşatıyoruz.

  Bizimle Herşey Yolunda

  Anahtar teslim ev fiyatlarımızı incelerken şu soruların sürekli aklınızda olduğunu biliyoruz. Örneğin bu fiyatlara neler dahil, neler dahil değil? Her yerde aynı fiyatlar mı geçerli? Kullanılacak malzemelerin kalitesi acaba nasıl? Kaç günde teslim ediliyor? Ödemeler nasıl olacak? Projeleri kim çiziyor? Resmi giderler kim tarafından karşılanıyor? Bunun gibi sorularınıza aşağıda açıklamalar getirdik. En iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Çanakkale Gökçeada’da Anahtar Teslim Ev Projemizi Bitiriyoruz

  Anahtar teslim olarak anlaştığımız yeni projemize başladık. İşimiz ile alakalı olarak detaylı bilgilere, iletişim numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her ilinde hizmet veriyoruz. Hemde çok uygun fiyatlarımızla.

  Bizim İçin Değerlisiniz

  Konya Kulu’da Başladığımız 280 m2 Müstakil Ev Projemiz

  Aşağıda yayınladığımız villa projemizin anlaşmasını yeni yapmış bulunmaktayız (17.09.2018 – Güncel). Tüm resmi işlemlerimiz, ekip ve ekipmanlarımız, malzemelerimiz ve bilumum hazırlıklarımızı yaptık ve hazırladık. Değerli müşterimiz Şahin bey bizi internet aracılığı ile Danimarka’dan bulmuş. Kendisiyle istişarelerde bulunduk. Ekonomik fiyatımızı sunduk ve sözleşmemizi yaptık. Bize olan bu güveninden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizde bunun karşılığında kendisine hayallerini süsleyen aşağıdaki anahtar teslim betonarme ev inşaatını kaliteli bir şekilde yaparak teslim edeceğiz. İşte projemiz;

  Bu işimizle alakalı olarak ilgili sayfamızı ziyaret ederek anahtar teslim ev fiyatları ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kuluda Anahtar Teslim Ev

  Teslim Ettiğimiz Güncel Anahtar Teslim Ev Projemiz

  Tüm yurt genelinde temelden çatıya inşaat işleriniz için hizmetlerimize devam ediyoruz.

  Onlarca farklı çalışma, malzeme ve tasarım gerektiren anahtar teslim inşaat işlerinizde zamanınızı, emeklerinizi ve paranızı başarılı bir şekilde kullanmanızı istiyoruz. Bu sebepten dolayı bu sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için yararlı bilgiler sunmayı hedefledik.

  Anahtar Teslim Betonarme Müstakil Ev Projelerimizden

  Temelden çatıya betonarme inşaat

  Temelden çatıya inşaat maliyetleri

  Temelden çatıya betonarme ev maliyetleri konusunda bilgi ve hizmet alabileceğiniz en doğru adrestesiniz.

  Temelden çatıya kadar her çalışmanın tamamen bizim tarafımızdan imal edilmiş, tasarlanmış ve uygulanmış olan villa ve müstakil ev inşaatlarımıza ait resimleri sayfamızda yayınladık. Daha fazlası için bizimle mutlaka iletişime geçiniz. Türkiye’ nin neresinde olursanız olun, anahtar teslim ev, villa, katlı veya çok katlı inşaat işleriniz için sizlere bir telefon kadar yakınız. Anahtar teslim ev fiyatlarımızı öğrenmeden ve bizimle tanışmadan karar vermeyin.

  Sayfamızın devamında yapmış olduğumuz temelden çatıya betonarme ev ve villa inşaat çalışmalarımızı, anahtar teslim ev fiyatlarımızı ve bu çalışmalarımızı nasıl yaptığımızı detaylı bilgiler ve görseller eşliğinde inceleyebilirsiniz. Teklif al butonuna tıklayarak ise, anahtar teslim ev inşaatı konusundaki cazip ve bütçenize uygun fiyat teklifi alabileceğiniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Formumuzu doldurarak en geç 1 saat içerisinde anahtar teslim inşaat ihtiyacınıza yönelik fiyat teklifimizi sizlere ulaştırmış olacağız.

  Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için anahtar teslim ev veya villa inşaat çalışmalarınız için fiyatlar ve genel bilgi olabilmesi amacıyla birkaç yapmış olduğumuz işimizi aşağıda incelemenize sunduk. İnşaat maliyetleri ve tasarımları konusunda yardımcı olacağımızı umuyoruz.

  Fethiye’de Dubleks Villa Projemiz ve Maliyeti

  Çevre peyzaj çalışması hariç olarak anlaşmasını yaparak gününden önce teslim ettiğimiz aşağıdaki havuzlu villa inşaat çalışmamızın toplam oturumu 165 m2′ dir. Fiyatımıza tüm iç dekorasyon çalışmaları, mobilya dekorasyon işleri, 1 adet havuz ve resmi giderler dahildir. Anahtar teslim havuzlu villa inşaat teslim fiyatımız; 525.000 TL‘ dir.

  165 m2 oturuma sahip olan bu havuzlu villa inşaat çalışmamızda, her işimizde olduğu gibi proje, imalat ve uygulamaların bütünü bize aittir. 4 oda, bir salon, üç teras, 10×4/1,65 havuz, çift banyo, mutfak ve wc olarak tasarımı yapılmış ve temelden çatıya kadar büyük bir titizlikle tarafımızdan 120 gün gibi kısa bir sürede değerli müşterimize teslim edilmiştir. Çevre peyzaj çalışması bizim tarafımızdan yapılmamıştır.

  Antalya / Kaş Havuzlu Villa Projemiz ve Maliyeti

  İsteğe bağlı olarak 2 ayrı giriş ve ev olarak ta kullanılabilir. Bu havuzlu villa inşaat işimizin toplam maliyeti; 495.000 TL‘ dir. 2 salon, 2 mutfak, 2 banyo, 2 wc, 3 balkon, 1 havuz, dış bahçe taş duvar, resmi takip ve proje onay çalışmaları.

  Temelden çatıya inşaat fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak istediğiniz her türlü sorularınız için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anahtar teslim ev, villa, bina ve çok katlı yapı inşaat işleriniz için yapmayı taahhüt ettiğimiz çalışmalar, uygulamalar ve disiplin aşağıdaki kalemlerden oluşmaktadır. 2020 güncel anahtar teslim ev fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

  1-) Resmiyet / Prosedür: İsteğe bağlı olarak tüm resmi işlerin takibi ve onayı için sizden alacağımız vekalet ile resmi prosedür, belediye izinleri, fen işleri izinleri, alt yapı izin ve ruhsatları ve inşaat ruhsatı gibi işlemlerin takibinin yapılması ve onaylarının alınması.

  2-) Arsa konum, meyil ve şekline göre yeterli derinlikte (60 cm ile 100 cm) hafriyat, kazı ve tefsiye çalışmalarının tamamlanması. Çıkan hafriyatın temel dolgu malzemesi olarak uygunsa kullanılması.

  3-) Deprem yönetmeliğine uygun olarak temel, taşıyıcı kolon ve kiriş, demir döşemelerinin mühendislik standartlarına uygun olarak döşenmesi. Kalıp, demir ve beton işlerinin standartlara uygun olarak yapılarak, tüm kolon, kiriş, tabiliye ve döşemelerin eksiksiz bitirilmesi.

  4-) Tüm dış duvarları çift (İzolasyonlu) tuğla, iç mekan duvarlarını ise tek tuğla esasıyla örmek ve kapı / pencere lentolarını tamamlamak. Kapı ve pencerelerin tüm kör kasalarını yaparak ince işlere hazır hale getirmek.

  5-) Tüm bacalar, çatı iç izolasyon ve yalıtımının yapılmasından sonra, isteğe, zevke ve tasarıma uygun olacak şekilde komple çatı işlerini yapmak ve eksiksiz tamamlamak.

  6-) İç ve dış olmak üzere tüm elektrik ve su tesisat işlerinin tamamlanması. Pis su ve temiz su bağlantılarını eksiksiz yapmak ve çalışır hale getirmek.

  7-) Bina pencerelerin isteğe bağlı olarak ahşap veya pvc sistem olarak yapmak.

  8- ) İç ve dış kara sıva işlerini mastarlı / köşebentli / terazili şekilde bitirerek bir sonraki uygulamaya düzgün bir zemin olacak şekilde tamamlamak.

  9-) Dış cepheye ısı ve ses yalıtım (mantolama) uyguamasının yapılması ve pencere parapetleri, söve ve küpeştelerinin istenilen modellerde yapılması. Sonrasında dış cephe boyasının yapılarak tamamlanması.

  10-) İç dekorasyon (ince işler) çalışmalarına ait olan tüm alçı sıva, fayans seramik, asma tavan, duvar kağıdı, kapı kemerleri, boya badana işleri gibi çalışmaları eksiksiz olarak tamamlamak.

  11-) İnce işler komple bittikten sonra tüm elektrik priz/düğme ve anahtarları, sigorta kutuları ve kasaları, ana enerji bağlantılarının yönetmelik / projeye uygun olarak yapılarak eksiksiz ve çalışır halde tamamlanması.

  12-) Tüm su tesisat vanaları, çeşme/musluk/bataryalarının takılması, süzgeç ve lavaboların takılarak testlerinin yapılması. İsteğe bağlı olarak varsa banyo duş kabinlerinin yapılması, küvet veya teknelerinin montajlarının yapılması.

  13-) Mobilya dekorasyon çalışmaları olan vestiyer, mutfak dolabı, panel veya mobilya kapılar, yüklük ve banyo dolabı gibi ahşap ürünlerinde isteğe ve zevke uygun olarak imalatlarının yapılarak tam ve eksiksiz olarak montajlarının yapılması. Çelik kapının yapılması.

  Villa Yapımı Fiyatları

  Villa ifadesi çok faklı tasarımları, projeleri ve detayları kapsamaktadır. Kaç katlı olduğu, oturumun ölçüleri, mimari proje detayları, havuzu olup olmadığı, ayrıca bir garajının veya deposunun olup olmadığı gibi konular önemlidir. Bu detaylar villa yapımı fiyatlarını kökten değiştirecektir. Bu sebeple villa yapım fiyatlarımız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Temelden çatıya kadar komple bina, ev veya villa inşaat işlerinde başlıca çalışmalarımız yukarıdaki gibidir. Bu uygulamalarımız dışında tarzınıza, zevkinize ve bütçenize uygun olan diğer işleri de yapmaktayız. Siz hayal edin biz yapalım. Anahtar teslim ev, villa ve çok katlı inşaat ihtiyaçlarınızı en güzel şekilde yapmamak için hiçbir sebebimiz bulunmamaktadır. Anahtar teslim ev fiyatları ve modern ev tasarımlarımızı incelemek ve detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

  Yapmış olduğumuz onlarca müstakil ev, villa veya çok katlı bina çalışmalarımızdan bazılarını sayfamızda bulabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, nerede olursa olsun her türlü inşaat çalışması ve anahtar teslim ev yapımı için fiyat ve iş teklifi alabilirsiniz.

  Bünyemizde her türlü ekip ve ekipman mevcuttur. Dışarıdan toplama ekipler, ekipmanlar veya donanımlarla çalışmıyoruz. Hafriyat ve kazı çalışmalarında işinde uzman personellerimiz, kalıp ve demir ustalarımız, duvar ustalarımız, çatı ustalarımız, sıvacılarımız, elektrik ve su tesisat ustalarımız, alçı sıva, boya badana ustalarımız, kendimize ait kapasitesi yüksek ve modern mobilya atölyemiz, dış cephe ısı ve ses yalıtım mantolama ekip ve ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin her türlü anahtar teslim ev inşaat ihtiyaçlarına en ekonomik ve hızlı bir şekilde çözüm olabilmek için tüm alt yapıya sahip ciddi ve disiplinli bir firmayız.

  Temelden çatıya komple müstakil, iki katlı, dubleks, triplex veya çok katlı inşaat çalışmalarımızı sayfamızda siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimizle paylaşarak bizler hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmak ve ev inşaat maliyetleri hakkında daha detaylı bilgiler edinmenizi amaçladık. Ev, bina veya villa inşaatı maliyet hesaplaması yaparken bizimle iletişime geçiniz. En doğru, en güncel ve en ekonomik anahtar teslim ev fiyatlarını bizden alabilirsiniz.

  Örnek 3D Anahtar Teslim Ev Projemiz

  Yapmış olduğumuz çalışmalarımıza dair bazı 3D (Üç boyutlu) çizimlerimizi sayfamızda sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Sizler hayal edin bizler yapalım. Hayallerinizi süsleyen her türlü projelerinizi hayata geçiriyoruz. Modern, şık ve kaliteli mekanlar için her şey bizlere bir telefonunuzla başlıyor. 2020 yılı temelden çatıya anahtar teslim ev maliyetleri.

  Bizimle Herşey Yolunda

  Havuzlu villa anahtar teslim inşaat fiyatlarımız, projemizi uygulayacağımız arsanın durumuna ve konumuna, yapacağımız yapının metre karesine, iç ve dış dekorasyon çalışmalarının detaylarına ve kullanılacak olan malzemelerine, resmi prosedürleri tamamlama çalışmalarının bize ait olup olmayacağı koşullarına, işin teslim süresine ve işin ödeme koşullarına göre farklılıklar gösterebilir. Yine de anahtar teslim villa inşaatı maliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilmeniz amacıyla ortalama fiyatları vermeye çalışıyoruz.

  Tek Katlı Anahtar Teslim Betonarme Ev Fiyatları

  60 m2 (1 oda, 1 salon, koridor, mutfak, wc, banyo) ; 96.000 TL

  85 m2 (2 oda, 1 salon, koridor, mutfak, wc, banyo) ; 131.000 TL

  100 m2 (3 oda, 1 salon, koridor, mutfak, wc, banyo) ; 155.000 TL

  130 m2 (4 oda, 1 salon, koridor, mutfak, wc, banyo) ; 195.000 TL

  175 m2 (5 oda, 1 salon, koridor, mutfak, wc, 2 banyo); 262.000 TL

  Anahtar Teslim İki Katlı Dubleks Fiyatları

  60 m2 (1 oda üst kat, Alt kat; 1 salon, koridor, mutfak, wc, banyo) ; 168.000 TL

  75 m2 (2 oda üst kat, Alt kat; 1 salon, koridor, mutfak, wc, banyo) ; 210.000 TL

  90 m2 (2 oda üst kat, Alt kat; 1 salon, 1 oda, koridor, mutfak, wc, banyo) ; 252.000 TL

  110 m2 (3 oda üst kat, Alt kat; 1 salon ve 1 oda, koridor, mutfak, wc, 2 banyo) ; 308.000 TL

  125 m2 (3 oda üst kat, Alt kat; 1 salon ve 2 oda koridor, mutfak, wc, 2 banyo); 350.000 TL

  Müstakil, tek katlı, dubleks, tripleks, havuzlu, havuzsuz villa veya müstakil ev düşüncenizi çok uygun fiyatlarımız ve ödeme kolaylıklarımızla hayata geçiriyoruz. Türkiye’nin neresinde olursa olsun, sizlere bir telefon kadar yakınız.

  Örnek Villa Modelleri

  Aşağıda incelemenize sunduğumuz ev veya villa modellerimiz içinden, dilediğiniz proje hakkında geniş bilgi ve detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anahtar teslim olarak temelden çatıya kadar yaparak sizlere eksiksiz teslim ettiğimiz bu çalışmalarımızı hızlı, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla tamamlıyoruz. Havuzlu villa modelleri ve çevre peyzaj çalışmalarını da yapacağımız ev veya villa projelerinizde, iş teslim süremiz bu ihtiyaçlara paralel olarak değişmektedir.

  Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin

  İnşaat Malzeme ve İşçilik m2 Fiyatları

  Anahtar Teslimi Dekorasyon Fiyatları

  Ev Tadilat Fiyatları

  Asma tavan fiyatları

  Boya Badana Fiyatları

  Yalı baskı fiyatları

  Söve fiyatları

  Mutfak dolabı fiyatları

  Alçı Sıva Fiyatları

  Mantolama Fiyatları

  Duvar Kağıdı Fiyatları

  Dekorasyon fiyatları


  Anahtar Teslim Betonarme Ev Fiyatları İle İlgili Diğer Arama Başlıkları

  anahtar teslim inşaat fiyatları, anahtar teslim ev fiyatları, anahtar teslimi villa yapımı fiyatları, inşaat fiyatları, bir ev inşaatı ne kadara malolur, villa yaptırma fiyatları, inşaat yapma maliyeti, mimarlık fiyatları, villa yaptırmak istiyorum, ev yaptırma fiyatları 2019, mimara ev yaptırmak istiyorum maliyet, 2020 anahtar teslim betonarme ev fiyatları, 2020 betonarme villa fiyatları, 2020 ev yaptırma fiyatları,

  15 Yorumlar İçin Anahtar teslim ev fiyatları

  1. 182 m2 arsamız var şu anda arsamızın üzerinde eski bir kerpiç evimiz mevcut fakat yıkıp betonarme ev yapmak istiyoruz yasal olarak. kaç m2 ev alanı olur ve anahtar teslim fiyatı ne kadar olur.

  2. Merhaba Buket hanım. 3 eşit ödeme şeklinde alıyoruz. Başlarken, kaba inşaat bittiğinde ve teslim sonrası 6 taksit. Daha detaylı bilgi için bize 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz efendim. Saygılar sunuyoruz.

  3. merhaba anahtar teslim 90 metrekare konut 2 projenizin fiyatı nedir

  4. Merhaba, Biga Çeşmealtı köyün’de,120 m2 (zemin +üst kat) dubleks yaptırmak istiyoruz, kiminle görüşebiliriz?

  5. Selam, 2 + 1 (85 m2) referans yapılmış projeniz varsa foto video vs. görmem mümkün müdür.

  6. Cüneyt Bey Merhaba;Sanırım görüşemeyeceğiz kaç kez rica ettim,yazıştık arayacağınızı söylediniz kimse aramadı veya iletişime geçmedi.Görüşmek bile bu kadar zorken nasıl olacak bilemedim doğrusu:) Neyse,sadece teklif almak istemiştim ki arsamın olduğu bölgedeki referansınızı da kontrol edip işi başlatabilecektik.Yine de fırsat bulup birisi beni ararsa kafamdakini anlatıp teklif almak isterim.

  7. merhaba, 75 metrekare tabanlı dubleks, toplam 150 metrekare,altta veranda,mutfak,salon.vc. üstte 3 oda,vc,banyo ortalama maliyet ne kadardır.

  8. İlker bey merhaba efendim. Elbette. Türkiye’nin her yerinde çalışıyoruz. Yeriniz neresi olursa olsun, personel konteynerimizi getiriyoruz ve çalıştığımız sahada konakliyoruz. Tüm iaşe, konaklama, ulaşım gibi giderleri ve imkanları kendimiz oluşturuyor ve kullanıyoruz. Kısacası müşterimizden hiçbir şekilde talepte bulunmuyoruz. Tüm bunlar anahtar teslim ev fiyatlarımıza dahildir.
   SAYGILAR SUNUYORUM.

  9. Merhaba,şehir dışına teklif verebiliyor musunuz?Olur da anlaşılırsa ekibinizin orada proje bitimine kadar ki konaklama,yeme-içme vs. nasıl oluyor?

  10. Hasan bey çok teşekkürler güzel düşünceleriniz için efendim. Sizi tanıdığımız için bizlerde çok mutluyuz. Yeni eviniz hayırlı olsun. Mutlu ve sağlıkla kullanın inşaAllah. SAYGILAR SEVGİLER SUNUYORUZ EFENDİM.

  11. Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Öncelikle siteniz çok güzel ellerinize sağlık. Bu inşaat anahtar teslim fiyatları guncelmi. Antalyada bu sene küçük bi ev yapmayı planlıyoruz. Sizin yapmanızı istesek yine bu fiyatlar geçerli olacakmi? Tşk ederiz.

  12. Fikri bey merhaba. Yazmış olduğunuz ev modelinin metrekaresini belirtmediğiniz için size net bir fiyat biligisi veremiyoruz. Metrekarenin tam ölçüsünü bildirip dilerseniz buradan, dilerseniz mail adresimize, dilerseniz de 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. SAYGILAR SUNUYORUZ.

  13. Ben Samsun da iki katlı altı 4o m2 salon mutfak bir Amerikan mutfak olarak WC banyo ayrı ikinci kat da 3oda 13.5 m2 olarak ve banyo içi klozet olacak 1 metre yerden yüksek olucak beton ev fiyat anahtar teslim herşey dahil ve ne zaman içinde biter şuan ki fiyat2019 Mayıs

  Lütfen Yorum Yapın

  WhatsApp Bilgi Al
  Merhaba Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.