Kampanya
2023-anahtar-teslim-ev-fiyatları-dekordelisi

Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Burada temelden çatıya 2023 yılı anahtar teslim betonarme ev m2 birim fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Adım adım yapım aşamalarını, resmi prosedür masraflarını, mimari proje giderlerini ve malzeme detaylarını bulabilirsiniz. Dekordelisi olarak, sizlere en doğru ve güncel anahtar teslim ev fiyatlarını ve detaylı bilgilerini sunuyoruz.

Anahtar Teslim Betonarme Ev Fiyatları – Projeniz olmadan net maliyet hesabına kesinlikle gitmeyiniz. Aşağıdaki anahtar teslim ev fiyatlarımız ortalama rakamlardır. İhtiyacınıza, zevkinize, bütçenize ve hepsinden önemlisi projelerinize göre farklılıklar gösterebilir.

M2 ANAHTAR TESLİMM2 FİYATTOPLAM
1 + 1 (60 m2)Götürü bedel900.000 TL
2 + 1 (85 m2)13.000 TL1.105.000 TL
3 + 1 (100 m2)12.500 TL1.250.000 TL
4 + 1 (130 m2)11.500 TL1.495.000 TL
5 + 1 (175 m2)11.000 TL1.925.000 TL
Dubleks (200 m2)12.750 TL2.550.000 TL
UltraLüks (150 m2)19.500TL2.925.000 TL

Güncel Projelerimize Ait Videolarımız (16.10.2023)

Coşkun bey villa Antalya Döşemealtı – 200 m2 dubleks, havuzlu, ultralüks villa projemizde finale çok az kaldı.

https://youtu.be/qTfftjzeKR0?si=8Kmg9VvSI0XI4ENv

İskender bey villa Antalya, Kaş / Kalkan – 300 m2, tripleks, havuzlu, ultralüks villa projemize devam ediyoruz.

Dekordelisi Arşiv (Portfolio)

Muhteşem Projelere Göz Atın; TREND PROJELER >

Konut projeleri arasında, en fazla rağbet gören proje türü müstakil ve bahçeli villa modelleri oldu. Bununda başlıca sebebi korona virüs sebebi ile kalabalık yaşam alanlarından azda olsun uzak durabilmek. Rahatlık ve mahremiyet ise takip eden etkenler arasında. Biz profesyonel olarak hayalini kurduğunuz evlerinizin projelerini hazırlıyor, inşaatlarını yapıyor ve hızlı bir şekilde anahtarı sizlere teslim ediyoruz. Ankara ve Antalya’dan sonra artık Almanya’da da şubemizi açıyoruz. Böylelikle yurt dışında yaşayan arsa sahipleri de huzur ve güven içerisinde hayalini kurdukları evlerine bizimle daha kolay kavuşabilecekler.

Sizler için hazırlamaya başladığımız 10 adet hazır projemizi burada sizler ile paylaşacağız. Dilerseniz projelerimizi satın alabilir, dilerseniz bizlere arsanız üzerine anahtar teslim olarak yaptırabilirsiniz. Çok yakında burada inceleyeceksiniz.

Değerli müşterilerimiz gerektiğinde referansımız olarak sizlerle görüştürülebilir. Böylelikle hakkımızda çok daha fazla ve gerçek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Biz, Size 1 Telefon Kadar Yakınız

 • Tüm mimari projelerinizi bütçenize, ihtiyaçlarınıza ve resmi mevzuatlara göre çiziyoruz.
 • Tüm evrak takiplerinizi sizin adınıza yapıyoruz ve ön onayı alıyoruz.
 • İnşaat yapı ruhsatımızı alarak tüm aboneliklerimizi tamamlıyoruz.
 • İnşaat imalat ve uygulamalarını titizlikle yürütüyor ve eksiksiz tamamlıyoruz.
 • İskânımızı alarak, hayalini kurduğunuz yeni yaşam alanınızın anahtarını sizlere sorunsuz teslim ediyoruz.

Aşağıda paylaşmış olduğumuz; güncel olarak devam eden ultra lüks villa projelerimizi, ilgili sayfalarını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Değerli müşterilerimizle tanışabilir, hakkımızda bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca teslim etmiş olduğumuz projelerimizi de buradan inceleyebilir, hakkımızda bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve detay için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Daima yanınızdayız.

Antalya Döşemealtı’ nda ultralüks 200 m2 betonarme villa projemiz ve Kaş Kalkan 300 m2 ultralüks villa inşaat projelerimize ait çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Tüm yapım aşamalarımızı, sıklıkla sizlerle ilgili sayfalarında ve YouTube kanalımızda güncel olarak paylaşacağız.

Bizi müşterilerimizden dinleyin: Yorumlar >

Bizi Tercih Etmeniz İçin Birçok Sebep Var

 • Diğer firmalar gibi dışarı (tanımadıklarımıza) iş satarak veya paslayarak komisyon peşinde koşmuyoruz.
 • Konusunda uzman personelimiz tarafından tüm evrak sunum ve takiplerini yaparak, onay ve abonelik süreçlerini oldukça kısaltıyoruz.
 • Kendi bünyemizde bulunan inşaat mühendislerimiz, genel mimar ve iç mimarlarımızla projelerimizi hazırlıyor ve inşaat yapı lisansımızı, iş teslimi öncesi iskânımızı alıyoruz.
 • Yine kendi bünyemizde bulunan, konularında uzman ekip ve ekipmanlarımızla inşaat yapım aşamalarımızı kaliteli ve hızlı bir şekilde tamamlıyoruz.
 • İnşaat temizliği konusunda deneyimli yardımcı ekiplerimizle yeni evinizin temizliklerini yaparak, sorunsuz bir şekilde sizleri hayallerinize kavuşturuyoruz.

Bütçe Hesaplamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

ÖNEMLİ: Projeniz olmadan kesinlikle net anahtar teslim ev maliyet hesaplaması yapmayınız. Proje detayları maliyeti kesinlikle etkileyecektir. Hazırlanacak olan mimari proje dosyalarınızda malzeme sarf m2 giderleriniz, uygulamalarınız ve kalem kalem tüm imalat ölçüleriniz olmalıdır. Örnek verecek olur isek; arsanızın meyili nasıl? İstinat gerekecek mi? Temel yüksekliği nedir? Alt yapı ve şehir şebeke durumu? Dış cephede kullanılacak malzemeler ve imalatlar nelerdir? Asansör var mı? Merdiven kaplaması nedir? İçeride ve dışarıda kullanılacak malzemelerin kalitesi ve markaları ne olacak? Mobilya imalatlarının ölçüleri nedir? Isıtma sistemi ne olacak? Bu ve bunun gibi daha bir çok önemli detay tamamen sizin maliyetinizi etkileyecek malzeme, imalat ve uygulamalardır . Bu konuların netlik kazanması tamamen projenizin hazırlanmasıyla ilgilidir.

Not: Siz değerli ziyaretçilerimiz veya müşterilerimiz için sözleşme metnimizi paylaştık. Böylelikle, en gerçek ve güncel bilgilere kolaylıkla sahip olmanıza yardımcı olabilmeyi hedefledik.

Detaylı Anlatım Video (Fiyatlar)

Bize sıklıkla şu soru gelmektedir; ‘Ben 120 m2 ev yaptırmak istiyorum, maliyeti nedir‘? Bu ucu çok açık olan bir sorudur. Çünkü neye göre fiyat verebiliriz ki? Elinizde projeniz yok, neler yapılacak bilmiyoruz, arazinin durumunu ve konumunu bilmiyoruz. Ayrıca mimari projelerinizin hazırlanması ve inşaat onay ruhsatınızın alınması ortalama 6 ay sürer. Bu süre içerisinde fiyatlar ne olur bilmiyoruz. Bu şekilde fiyat araştırması yapanların sadece zaman kaybettiklerini belirtmek istiyoruz. Bu sebeple; öncelikle isteklerinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre mimari projelerinizi mutlaka hazırlatmalısınız.

Mimari projeleriniz olmadan net maliyet hesaplaması asla yapmayın. Bütçenize, zevkinize ve tarzınıza en uygun projeyi çizdirerek maliyet hesaplamasına gidin. Yukarıdaki ortalama anahtar teslim ev fiyatları çizelgemize dahil olmayanlar şunlardır;

Fiyatlarımıza Dahil Olmayanlar

 • KDV hariç fiyatlardır.
 • Dekorasyonun sonu yok. İç ve dış dekorasyon tasarım imalat ve uygulamalarındaki farklılıklar anahtar teslim betonarme ev fiyatlarını etkileyen başlıca sebeplerdendir.
 • Asansör, peyzaj, bahçe duvarları ve istinatlar duvarları fiyatlara dahil değildir.
 • Resmi harçlar ve abonelik giderleri fiyatlara dahil değildir.
 • Antalya ve yakın çevresi için düzenlenmiş anahtar teslim betonarme ev fiyatlarıdır.
 • Malzeme maliyetleri her geçen gün artmakta. İletişim numaralarımızdan güncel fiyatları mutlaka sorunuz.

Muhteşem projelerimizi çok uygun anahtar teslim ev fiyatlarımızla hayata geçiriyoruz. Konut projelerimiz, hızımız, kalitemiz ve anahtar teslim ev fiyatlarımız sizi mutlu edecek. Birbirinden görsel, modern ve kullanışlı anahtar teslim ev villa projelerimiz her zevke, bütçeye ve tarza hitap ediyor.

Kampanyalarımızdan Mutlaka Faydalanın!

İnşaat paket seçeneklerimizde her zevke, bütçeye ve tarza göre bir çok fırsat sizleri bekliyor. Hayallerinize kavuşmayı kolaylaştırıyoruz.

Ekonomik İnşaat Paketimiz

Maksimum kalite, minimum maliyet


Popüler İnşaat Paketimiz

Standartların üstünde, daha fazlası


Ultralüks İnşaat Paketimiz

Bu paketimizde yok YOK


Örnek Bir Projemiz

Dekordelisi olarak, yeni bir projemizi daha başarılı şekilde bitirdik. Değerli müşterimize eksiksiz ve gününde teslim ettik. Aşağıdaki sayfamızı ziyaret ederek adım adım yapım aşamalarımızı, teklif ve sözleşme metinlerimizi, farkımızı ve kalitemizi detayları ile görebilirsiniz.

Ankara Gölbaşı’da Müstakil Ev Projemiz Bitti (Güncel)

105 m2’lik betonarme ev projemizi teslim ettik. Daha fazla bilgi için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz. Anahtar teslim ev yapım aşamaları, fiyatları, kullanılan malzemeler, iş günü süremiz ve daha fazlası için…

Anahtar Teslim Ev Fiyatlarımız günceldir. Dekor DeLisi olarak hızlı, ekonomik ve modern konutlar inşa ediyoruz. Temelden çatıya kadar olan tüm proje, imalat ve montaj çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Hayalinizdeki yaşam alanlarınıza sizleri kavuşturmak için biz çok çalışıyoruz. Anahtar teslim ev fiyatlarımızı hazırlarken tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hesaplamalar yapmaya özen gösteriyoruz. Merak ettiğiniz sorularınız için 7/25 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız; Sıkça Sorulan Sorular>

Mimari Proje 2023 Maliyetleri

 • Mimari Projeleriniz Hediyemiz

  Mimari proje çizim fiyatları nedir? Daha fazlası için giriş yapınız.

Bizimle Daima Kârdasınız

Mimari projelerinize önem verin. Projeleriniz sizin hayallerinizin, emeklerinizin, masraflarınızın ve beklentilerinizin anahtarı olacak. Biz profesyonel olarak proje çizim hizmetleri de sunuyoruz. Mimari proje çizimlerimiz; tamamen sizin zevkinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize odaklıdır. Ayrıca 3D sanal gözlük gezinti sunumları hazırlıyor, hayalinizi süsleyen anahtar teslim evinizi yapmadan önce sizleri odalarınızda, salonunuzda, mutfağınızda, banyolarınızda ve koridorlarınızda gezdiriyoruz. Böylelikle çok daha başarılı sonuçlar elde edecek ve mutlu olacaksınız. Güler yüzlü ve işinde uzman mimarlarımız sizleri bekliyor. Nerede olursanız olun, daima yanınızdayız. Daha fazla detay için bakınız;

Her şey zevkinize, tarzınıza ve bütçenize en uygun anahtar teslim ev projenizin çizmesiyle başlar. Biz bu konuda da sizlere profesyonel ve ekonomik hizmetler sunuyoruz. Günümüz modern mimari anlayışı ile sizleri yönlendiriyor ve muhteşem tasarımlara imzamızı atıyoruz. Mimarlarımızdan Hakan bey, Necmiye hanım, Serhat bey ve Ayda hanım sizlere bu konuda profesyonel hizmetler sunabilmek adına bekliyor.

Anahtar Teslim Ev Fiyatlarımıza Dahil Olanlar

 Tüm renkler, modeller, uygulama biçimleri ve tasarımlar işveren tarafından seçilir ve onaylanır.

 Konaklama, ulaşım, iaşe, nakliye.

 Resmi başvurular, prosedürler ve takipleri. (Onay, harç ve izinler gibi resmi giderler işveren tarafından karşılanır)

Onaylanmış mimari projelerine bire bir uygun su basmanı/temel, kalıp, demir, beton, duvar imalatlarının eksiksiz yapılması.

 Projeler esaslarına uygun yapı inşaatı ve imalatı.

 Projesine uygun tüm alt/üst elektrik tesisat işleri.

 Projesine uygun tüm alt/üst pis/temiz su tesisat (mekanik) işleri.

 Winsa / Egepen marka Pvc pencereler + Sinerji ısı camlı + Sineklikler + Mermer denizlikler.

 Güvenlik kilitli, ahşap kaplama çelik kapı.

 Banyolar, wc, ıslak zeminler, mutfak tezgah arası, balkon zeminleri, çanakkale marka fayans-seramik işleri.

 Çamsan / Agt marka laminat parke + 8 mm derzli + 10 cm lake süpürgelik + şilte.

 Çimstone tezgah, çizilmez akrilik kapak mutfak ve banyo dolap imalatları + Mdflam iç aksam + Teka marka eviye.

 Salon + koridor dekoratif led aydınlatmalı asma tavanlar.

 Tüm odalar kartonpiyer + Avize göbekleri + Kornişler.

 Banyo ve wc 30×30 clip-in metal asma tavan + spot aydınlatmalar.

 Tüm iç mekânlar tavan duvar alçı sıva + DYO marka silinebilen silikonlu boya badana işleri.

Ana şebeke sonrası tüm elektrik tesisat bağlantıları, panoları, sigorta ve kutuları. Tüm elektrik düğme, priz, anahtar VİKO marka. Kullanılacak kablolar HES marka.

Tüm alt/üst pis su ve temiz su ana şebeke bağlantıları. Kullanılacak tüm pis ve temiz su boru markası Fıratpen. Süzgeçler metal. Kullanılacak batarya, musluk, çeşme, vana üst tesisat malzemeleri ARTEMA / ECA marka. (Mutfak bataryası, banyo bataryası, wc bataryası, duş bataryası, çamaşır ve bulaşık makinesi çeşme ve muslukları, saat, vanalar.

Banyo dolabı, 90’lık 6 mm demperli cam duşakabin (teknesiz), gömme rezervuarlı VİTRA marka klozet, 50×100 havlupan, banyo asma tavan, alüminyum menfez.

Wc dolabı, gömme rezervuarlı VİTRA marka klozet, wc metal asma tavan, alüminyum menfez.

Isıtma sistemi alt borulama ve petek bağlantıları. Kullanılacak petek markası Demirdöküm. (Kombi, kazan hariç)

Dış cephe mantolama.

Çevre temizlik ve hafriyat işleri.

Anahtar teslim ev fiyatlarımız sayfamıza abone olarak sık sık güncellenen malzeme ve işçilik maliyetlerinden anlık haberdar olmak istemez misiniz? Bu sizin için güzel bir fırsat!

Ev yaptırmak isteyenler ve müteahhit arasında imzalanması gereken örnek resmi sözleşme metnimizi incelemek isterseniz tıklayınız. > Anahtar Teslim Betonarme Ev Yapımı Örnek Sözleşmesi >

Sayfamızı okumaya devam edin. Aşağıda aradığınız tüm cevapları, hizmetleri, muhteşem modelleri, modern mimarileri ve daha fazlasını bulacaksınız.

”Bizim İçin Küçük, Sizin İçin Büyük Bir Adım”

Proje detayları elbette tüm maliyetleri etkileyecek. Fakat fiyat tablomuz ortalama ihtiyaç ve istekleri içeriyor. Biz sizlerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre projelerde çiziyoruz. 3D çizimlerimiz oldukça profesyonel. Hayalini kurduğunuz evlerinizi tüm isteklerinize göre planlayarak sizlere sanal gezinti yaptırabiliyoruz. Hemde çok uygun fiyatlarla. Modern mimari artık böyle şekilleniyor. Önce gezin ve görün, sonra yaptırın. Değerlendirebileceğiniz önemli bir konu.

Muhteşem yaşam alanlarını birlikte yaratıyor ve yaşatıyoruz. Anahtar teslim ev fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevaplar burada!

Eskiler ve yeniler. Bir zaman sonra şimdikilerde eski olacak ve biz yine modern mimarilerle hizmetlerimize devam ediyor olacağız. Artık doğru yerdesiniz.

Muhteşem Projelerle Hizmetinizdeyiz

Sizlere muhteşem betonarme ve prefabrik projeleri hazırladık. Biz dilediğiniz ve beğendiğiniz projeleri hayata geçirebiliriz. Bunun için tüm alt yapımız hazır. Projeleri çiziyoruz, tüm inşaat aşamalarını titizlikle yürütüyoruz. Tam ve eksiksiz olarak hızlı, kaliteli ve ekonomik fiyatlarımızla anahtarınızı size teslim ediyoruz. Biz doğru seçimiz.

Müstakil Evler


Tek Katlı Evler


İki Katlı Evler


Dubleks Villalar


Havuzlu Villalar


Tripleks Villalar


Huzurun, Güvenin, Kalitenin Adresiyiz.

Hayalini kurduğunuz anahtar teslim evi bize bırakın, rahat edin. Sorun yok. Biz sizi dinliyoruz ve size değer veriyoruz. Birlikte modern ve kaliteli bir proje hazırlayalım. Tüm modelleri, renkleri ve tasarımları siz seçeceksiniz. Mutlu olun istiyoruz. Sözleşmemizi imzalayalım ve projelerimizi çizerek onaya sunalım. Kısa sürede onaylanacak. Başlayalım ve en geç 120 iş gününde anahtar teslim evimizi bitirelim. Sadece eşyalarınızı getirip yaşamak size kalacak. Anahtarınızı size eksiksiz ve hızlı bir şekilde teslim alacağınızdan emin olabilirsiniz. Amacımız markalaşmak. Sizlerin de desteği ile başaracağımızı biz biliyoruz. Çünkü, bizim tüm ekip ve ekipmanlarımız hazır. Huzurun, güvenin, kalitenin adresi olmak için biz çok çalışıyoruz.

Dekordelisi Nasıl Çalışır?

Dekordelisi’nde Gurbetçilerimiz İçin Fırsatlar Var!

Yurtdışında bulunan gurbetçilerimiz için kolaylaştırdık. Kısa izin süreleriniz içinde inşaat işleri ile uğraşmamak en doğal hakkınız. Geldiğinizde hayalinizi kurduğunuz eviniz eksiksiz olarak bitmiş olabilir. Bunu istemez misiniz? Bu hayalinizi bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Daima yanınızdayız. 4 altın adımla sizleri hayallerinize kavuşturma sözü veriyoruz.

Bizimle çalışmayı tercih etmek için bir çok sebep var. Biz sizin için en doğru seçim olacağız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, konteynerlerimizle gidiyoruz. Tüm ekip ve ekipmanlarımızla birlikte. Kaba inşaat malzemeleri hariç, tüm imalatları (mutfak dolaparı, vestiyer gardroplar, iç ve dış kapılar, fayanslar, parkeler ve daha fazlasını Ankara’da bulunan imalathanelerimiz ve anlaşmalı mağazalarımızdan proje alanına araçlarımızla getiriyoruz. Sizden hiçbir talebimiz olmayacak. Konaklama, nakliye, iaşe, ulaşım vb gibi. Biz alt yapımızı eksiksiz hazırladık. Hayallerinizi gerçekleştirmek için bekliyoruz. Fiyatlarımız standart ve değişmeyecek. Temelden çatıya anahtar teslim ev fiyatlarımızı her zaman güncelliyoruz. Size ve mesleğimize önem veriyoruz.

Güncel değildir. İletişime geçiniz.

Betonarme Yığma Köy Evi, Bağ Evi, Bahçe Evi (Kolon ve Kirişsiz) Anahtar TeslimiFiyat sorunuz                                  
Betonarme Karkas Köy Evi , Bağ Evi , Bahçe Evi (Kolon ve Kirişli) Anahtar TeslimFiyat sorunuz        
Betonarme Müstakil EV VEYA VİLLA (Statik Projesi ile Uyumlu) EKONOMİK Model Anahtar TeslimFiyat sorunuz         
Betonarme Müstakil EV VEYA VİLLA (Statik Projesi ile Uyumlu) ORTALÜX Model Anahtar TeslimFiyat sorunuz          
Betonarme ULTRA LÜX VİLLA Anahtar TeslimFiyat sorunuz          

Ekonomik , popüler ve vip paketlerimizde ruhsat için gerekli olan mimari, statik, elektrik ve mekanik vs projeleri firmamız tarafından çizilmektedir. Ruhsat iş takipleri tarafımızca yapılmaktadır. Anahtar teslim fiyatımıza ek m2 si sadece 190 TL farkla.

Muhteşem Ev Dekorasyonlarımız Sizi Bekliyor

İleri Kaba Teslim Fiyatları

Anahtar Teslim NedirTemelden çatıya kadar, her şeyi ile eksiksiz ve tüm mimari & resmi projelere uygun olarak teslim edilen projelerdir. Anahtar teslim ibaresi, tüm imalat, uygulama ve bedellerin yüklenici tarafından yapılması anlamına gelir.
İleri kaba Teslim                                                                                                     Fiyat sorunuz                                 
İleri Kaba Teslim Nedir?Kaba inşaata ek olarak elektrik,su,sıcak su ve kalorifer tesisatlarının tamamlanması , şap atılması , pvc pimapenlerin takılması , sıva yapılması ,ve iç sıva alçının tamamlanması sureti ile yapılan tüm bu işleme ileri kaba teslim denir.     

Güncel değildir. İletişime geçiniz.

Yığma Kaba İnşaat , Çatı Dahil Malzemeli (100 metrekare altı)Fiyat sorunuz 
Betonarme Kaba İnşaat , Çatı Dahil Malzemeli (100 metrekare altı)Fiyat sorunuz 
Yığma Kaba İnşaat , Çatı Dahil Malzemeli (100 metrekare üzeri)Fiyat sorunuz 
Betonarme Kaba İnşaat , Çatı Dahil Malzemeli (100 metrekare üzeri)Fiyat sorunuz 
Konteynır , Prefabrik Ev Temel Subasmanı Hazırlama Malzemeli. (50 cm Yükseklik)                                               Fiyat sorunuz 
Bahçe Duvarı Malzemeli (20 cm kalınlık , 50 cm yükseklik)Metre tül fiyatı 800 TL (30 m üzeri fiyat sorunuz.)
Çatı Yapımı  / Tadilatı / Aktarma                Fiyat Sorunuz.              
Kalıp /Kaba İnşaat İşçiliği       Fiyat Sorunuz.   
İstinat Duvarı Yapımı Fiyat Sorunuz.

Örnek Anahtar Teslim Ev & Villa Projemiz (Ultra Lüks)

Sizin için seçtik. Her şeyi ile eksiksiz ve mükemmel. Eşyalarınızı getirerek yaşamaya başlayabileceğiniz durumda. Modern ve garantili. Tüm iç ve dış dekorasyon malzemeleri markaları birinci sınıf. Önemli, hepsini siz seçiyorsunuz. Ekonomik ve profesyonel anahtar teslim fiyatlarımızla! Burada sizler ve sevdikleriniz için herşey var.

Dekordelisi Proje #011 Detaylar

Belirttiğimiz fiyatlara havuz, çevre düzenlemesi peyzaj, bahçe perde beton, bodrum kat dahil değildir.

Bu anahtar teslim ev & villada sizin için herşey var. Bizimle hayallerinize sahip olmak ister misiniz?

TESLİM ŞEKLİM2 BİRİM FİYATTOPLAM FİYAT
Anahtar Teslim8.500,00 TL (m2)900.000,00 TL
İleri Kaba Teslim5.500,00 TL (m2)600.000,00 TL
Kaba İnşaat Teslim4.500,00 TL (m2)500.000,00 TL
VİLLA PROJE ÜCRETLERİFİYAT
Mimari Proje Çizim30.000,00 TL
Statik Proje Çizimi11.500,00 TL
Elektrik Projesi7.500,00 TL
Mekanik Projesi8.500,00 TL
TOPLAM FİYAT58.500,00 TL

Dekordelisi tarafından imalatı yapılan tüm konutların projesi ücretsiz olarak çizilir.

Önemli Notlar ve Proje Süreci

 • Sitemizdeki modelleri arsanıza birebir uygulatmak istediğinizde belediyeden arsanızın imar durumunu gösteren belgeyi tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir. Her belediyenin imar yönetmeliği farklı olabilmektedir.
 • Tarafımıza ulaşan imar durum belgesine göre beğendiğiniz projenin arsanıza uyup uymadığı bilgisi size verilecektir.
 • Sitemizde belirtilen alanlar kapalı alanlar olup, balkon, veranda, garaj hariçtir. Komple görüldüğü gibi istendiği taktirde alan büyüdüğü gibi proje bedeli de artmaktadır.
 • Sitemizde belirtilen proje fiyatlarına, imza, onay, ruhsat, yapı denetim hariçtir.

Anahtar teslim ev fiyatlarımızı nasıl hesapladığımızı kısaca sizlere bu örnek projemizle izah etmeye çalıştık. Diğer tüm anahtar teslim ev fikirleri ve hesaplamalarınızda bu bilgilerden faydalanabilirsiniz. Serbest piyasanın hüküm sürdüğü inşaat sektöründe bizim gibi profesyonellerle çalışın. Bu şekilde yanılmamış, üzülmemiş ve zaman kaybetmiş olmayacaksınız.

Maksimum kalite, minimum maliyet

Ödeme Planları

ÖDEME PLANI – 1 (Hakediş Şeklinde Ödeme)

Sözleşmenin imzalanması ile – %10

İnşaatın ruhsatı alınması ile – %5 (inşaat ruhsat alımı için gerekli harçlar işveren tarafından ödenir.)

Hafriyata başlanması ile – %15

Zemin betonu atılmasından sonra – %30 ( birden fazla kat var ise ; yüzdelik pay o kat adedine bölünerek tespit edilir ve her katta o yüzdelik dilim baz alınır. )

Duvar, çatı ve pencerelerin tamamlanması halinde – %20

Isıtma, ham elektrik tesisatı, yalıtım tamamlandığında- %20 Taşınmazın tesliminde – %5

ÖDEME PLANI – 2 (Sözleşme Esnasında Nakit Ödemede İndirim)

Sözleşmenin imzalanması ile nakit ödemek isterseniz %5 iskonto (indirim) uygulanmaktadır. (Kampanya dönemlerinde uygulanmaz.)

ÖDEME PLANI – 3  (Hayalinizde ki Ev veya VİLLA’ya Kolaylıkla Ulaşabilmeniz İçin Taksitli Ödeme Planlarımız.)

3-6 ay taksit seçeneğine %5 vade farkı,

7-9 ay taksit seçeneğine %10 vade farkı,

10-12 ay taksit seçeneğine %15 vade farkı ile

 Anahtar Teslim İnşaat İşlerinizi Taksitlendirebilirsiniz.

Sözleşme Tutarının En fazla %30’unu taksitlendirilebilirsiniz. 

Yukarıda belirtiğimiz fiyat listemiz tarafımızca belirlenen ürünlere göre oluşturulmuştur. Bu ürün listesine aşağıda bulunan görselden ulaşabilirsiniz. Çıkarmak veya eklemek istediğiniz herhangi bir kalemde fiyatımız eksi veya artı yönde değişmektedir. Dekordelisi olarak bizler sözleşme imzalanıncaya kadar fiyat politikamızda değişiklik yapabiliriz. Belirttiğimiz fiyat listemiz Ankara İli için geçerli olup; diğer illerimiz (şehir) anahtar teslimde metrekare başına artı olarak 100,00 TL, kaba inşaatta 75 TL eklemelidir. Şehir dışı arsa keşiflerinde ise; 150 km ye kadar 4.000 TL / 150 km ve üzeri keşif ücreti bilgisi için arayabilirsiniz.

Farkımız Kalitemizdir

Sıkça Sorulanlar ve Cevaplarımız

Anahtar teslim betonarme ev fiyatları hakkında her gün onlarca telefon alıyoruz. Elimizden geldiğince yardımcı olarak, siz değerli müşterilerimiz ve misafirlerimize detaylı bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Bizlere en sık sorulan soruları ve cevaplarımızı aşağıda inceleyin.

Soru: Anahtar teslim ev fiyatlarına neler dahil, neler dahil değil?
Cevap: Siz eşyalarınızı getirip direk yaşayabileceğiniz şekilde eksiksiz yapıyoruz. Mutfak dolapları, fayanslar, kapı pencereler, iç ve dış dekorasyonlar, bataryalar ve boya badanasına kadar herşey tastamam.

Soru: Anahtar teslim betonarme ev fiyatlandırması nasıl ve neye göre yapılıyor?
Cevap: Bizim için ev içi detayları, oda sayısı, banyo sayısı gibi imalatlar önemli değil. Önemli olan sadece toplam oturum m2’sidir. Örneğin 4 oda 1 salon 140 m2 lik bir ev ile yine 140 m2’lik 3 oda 1 salon anahtar teslim ev fiyatımız aynıdır.

Soru: Siz Ankara’dasınız. Fakat benim yaptıracağım ev İzmir’de. Fiyatlarınız o zaman değişiyor mu?
Cevap: Hayır efendim. Bizim fiyatlarımız standarttır ve ekstra hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Soru: Ev yapım süresince yeme içme, konaklama, nakliye gibi işlerde farklı şehirde yapacağınız ev için bizden herhangi bir beklentiniz varmı?
Cevap: Hayır efendim. Biz konteynerlerimizle geliyoruz, tüm ekip ve ekipmanlarımız burada konaklıyor. Kendi araçlarımızla imalat ve malzemelerimizi getiriyoruz. Sizlerden her hangi bir şekilde bir talebimiz olmuyor. Biz sizlere hiçbir konuda yük olmuyoruz ve bu yönde beklentilerimiz yok. Fiyatlarımıza hiçbir ekstra ücret yansıtmıyoruz.

Soru: Projeler ve resmi harçlar size mi ait, bizemi ait?
Cevap: Sözleşmesini imzaladığımız anahtar teslim ev projelerini biz çiziyoruz ve fiyatlarımıza dahil. Fakat resmi giderler ve onay harçları sizlere ait.

Soru: Bize örnek projelerinizden gönderebilir misiniz?
Cevap: Binlerce farklı proje üretilebilir. Her kişiye, zevke, tarza ve ihtiyaca göre farklılıklar gösterir. Ayrıca birde coğrafi konum ve arazinin durumu da farklı bir etkendir projeler adına. Fakat buna karşılık olarak binlerce farklı tarz, zevk ve ihtiyaç var. Sizin tarzınıza, zevkinize ve kullanım ihtiyacınıza göre hazır proje imkânsız denilecek kadar zordur. Siz bize kaba çizim yaparak ihtiyaç duyduğunuz iç planı yolluyorsunuz, dış görsel olarak beğendiğiniz modelide yolluyorsunuz. Biz ev iç planına dış görseli giydiriyoruz. İster istemez projede değişiklikler oluyor.

Soru: Ne kadar zamanda bize anahtarımızı teslim ediyorsunuz?
Cevap: Maksimum 120 iş gününde her türlü projeyi eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Soru: Tamam, biz sizinle çalışmak istiyoruz. Nasıl bir yol izlememiz gerekiyor?
Cevap: Karşılıklı her konuda mutabık olduktan sonra, çok detaylı hazırladığımız sözleşmemizi imzalıyoruz. Sonra mimarlarımızla birlikte tam olarak sizin isteklerinize uygun şekilde anahtar teslim ev projemizi çiziyoruz. Resmi onay sürecimizi hızlıca başlatıyoruz ve takip ediyoruz. Onaylanır onaylanmaz tüm imalatlarımıza başlıyoruz.

Soru: Modelleri, renkleri ve malzemeleri bizmi seçiyoruz?
Cevap: Evet efendim. Tüm modelleri, renkleri, malzemeleri ve tasarımları siz seçiyorsunuz. Örneğin fayansları, parkeleri, kapıları, boya renklerini, mutfak dolaplarını, duşakabinleri, bataryaları, iç dekorasyonları, asma tavanları, renkleri, modellerini zevk ve tarzınıza göre siz seçiyorsunuz anlaşmalı mağazalarımızdan. Sizin onayınız dışında biz tek bir çivi bile çakmıyoruz. Sözleşmemize de her detayı, kullanılacak malzemeleri, renkleri ve modelleri tek tek yazıyoruz.

Soru: Ödemeler nasıl oluyor?
Cevap: Sözleşmemizi imzaladığımızda %10, işe başladığımızda %30, kaba inşaat bittiğinde %35, anahtarınızı size teslim ettiğinizde ise kalan 25’i alıyoruz. Dilerseniz son %25’i taksitlendirebiliyoruz.

Merak Ettikleriniz

Sizi Ev’lendiriyoruz !

Bizim için değerlisiniz. Siz hiçbir şeye karışmıyorsunuz. Herşeyi biz yapıyoruz ve anahtarınızı tam ve eksiksiz olarak sizlere teslim ediyoruz.

Tüm şehirlerde anahtar teslim konut projelerimizi hayata geçiriyoruz. Biz heryerdeyiz.

Tüm iç ve dış dekorasyon malzemelerini, modellerini, renklerini (1. sınıf) siz seçiyorsunuz. Tüm tasarımları birlikte yapıyoruz. Kullanacağımız tüm malzemeleri, markaları, renkleri ve modelleri detayları ile birlikte sözleşmemize ekliyoruz.

Anahtar teslim olarak yaptığımız betonarme konutlarda tüm malzemeler ve işçilikler 1. sınıftır. Diğer firma veya şahıslar gibi ‘biz ne dersek odur’ mantığı ile çalışmıyoruz. Fiyat listelerimizi 1. sınıf malzeme ve işçilik imalatlarına göre hazırladık.

İaşe, konaklama, ulaşım gibi gereksinimlerimizi kendimiz karşılıyoruz. Bu gibi lojistik destek ve önemli hazırlıklar için sizden hiçbir ekstra bedel talep etmiyoruz. Personel ve malzeme konteynerlerimizle çalışma sahamıza geliyoruz. Siz değerli işverenimizden hiçbir beklentimiz olmuyor.

”Müşterilerimin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim” (Robert Bosch)

Anahtar Teslim Trend Projeler

2022 En Çok Tıklananlar

Millienium House (USA)

Millennium Örnek Villa Projemiz – Bu yıl içerisinde bize sıklıkla sorulan projemizi sizlerle paylaşıyoruz. Millennium House projemiz modern dizayn edilmiş olup içerisinde her türlü ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tasarımı oluşturulmuştur. Son dönemin en çok tercih edilen renklerinden olan antrasit renkler Millennium villamızı daha modern ve teknolojik göstermektedir. Monoton bir hayattan sıyrılıp teknolojiyi ve doğayı aynı yapı içerisinde bulabileceğiniz trend projeler arasındadır. Her ne kadar küçük görünse de içerisinde farklı kullanım alanlarıyla oldukça büyük ölçülere sahip bir tasarıma sahiptir. Kış bahçesi, verandası ve 85 metrekare temel oturumuyla toplamda 200 metrekareye tekamül etmektedir. 170 m2 kullanım alanıyla tüm aile bireylerinin isteklerine cevap verebilecek büyüklüğe sahiptir. Biz Millennium Villayı çok seviyoruz. Siz de çok seveceksiniz! Anahtar teslim fiyatı, mimarisi ve içerikleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dekordelisi mimarlık olarak trend konut, villa ve müstakil ev projeleri hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Bu konuda çok araştırma yaptığınızın farkındayız. Bütçenize, tarzınıza, zevkinize ve konforunuza en uygun villa projesini bulabilmek için çok çalışıyorsunuz. Lider mimarlık firmalarından biri olarak en çok rağbet görüp ilgi çeken projeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Bu modelleri ve projeleri neden tavsiye ettiğimizi bir kaç cümle ile hemen açıklayabiliriz. Öncelikle günümüz mimarisine uygun ve modern tarzda projeler. Bir diğer tavsiye sebebimiz, ekonomik fiyatlarla yapılabilir oldukları. Diğer bir tavsiye sebebimiz, renklerinde ve genel şekillerinde dilediğimiz gibi değişiklik yapabiliriz. Her isteğe, zevke ve tarza hitap ediyorlar. Tavsiye ettiğimiz bu anahtar teslim ev modelleri, bir yaşam alanında olması gereken her türlü ihtiyaca cevap veriyorlar.

Minimum maliyet, maksimum görsellik tek hedefimiz. Birlikte bunu başarabiliriz!

Kaba inşaat ve ince inşaat olarak ayrı ayrı incelemek için şu sayfamızı ziyaret edin


Ev Yaptırmak İsteyenlere Bazı Önemli İpuçları

 • Modern, kaliteli ve sağlam modellere yoğunlaşın.
 • Günümüz mimarisine ve bütçenize en uygun olan modeli netleştirin.
 • Bir ev bir ömürdür. Bunun sorumluluğunu taşıyabilecek ve farkında olan, bizim gibi firmalara öncelik verin.
 • Bütün malzeme, model, renk ve tasarımları siz seçmelisiniz.
 • Doğru firma, kişi veya ekiplerle çalışmalısınız.
 • Bu konuda doğru seçim yapmak, zamanınızı, paranızı, emek ve hayallerinizi korumak adına almış olduğunuz en önemli karardır.
 • Araştırma konusunda asla üşengeç olmayın.
 • Minimum maliyet ile maksimum kaliteyi hedefleyin.
 • Yapacağınız araştırmalar çok önemli kararlarda doğru seçim yapmanızı sağlayacaktır.
 • Sizin memnuniyetinizi değişmez hedef bilen, profesyonellerle mutlaka çalışın.

Bunlar bizim, siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimizin sonunda üzülmemeleri adına verebileceğimiz naçizane tavsiyelerimiz. Anahtar teslim ev yaptırırken ağlamanızı, yıpranmanızı ve üzülmenizi biz asla istemiyoruz.

Hayallerinizi süsleyen tarz, model ve tasarımda bir eviniz olsun ister misiniz? Çok uygun ekonomik anahtar teslim ev fiyatlarımız, kalitemiz ve hızımızla bunu sizlere nasıl sağlayacağımızı şu sayfamızı inceleyerek te ayrıca öğrenebilirsiniz. Bizim için değerlisiniz.

Tek Katlı Müstakil Ev Modelleri ve Fiyatları

Anahtar teslim ev fiyatlarımız, betonarme villa yaptırma fiyatları ile aynıdır. Tek fark şunlar olabilir; özel malzeme ve uygulama istekleri, havuz yapılıp yapılmayacağı veya çevre peyzaj çalışmalarıdır. Esasında bu gibi çalışmalar diğer tüm anahtar teslim betonarme ev fiyatlarını da arttırmakta. Bu sebeple, ister villa yaptırma fiyatları olsun, isterse müstakil ev yaptırma fiyatları olsun hepsi aynı maliyeti teşkil etmektedir.

A’dan Z’ye her türlü ihtiyacınıza, bütçenize, zevkinize ve tarzınıza uygun şekillerde evler yapıyoruz. Tüm malzemeleri, renkleri, modelleri ve tasarımı siz seçiyorsunuz, biz yapıyoruz. Kurumsal bir firma olarak, mutlu müşteri sayımızı arttırmak için biz çok çalışıyoruz. Anahtar teslim ev fiyatlarımızı hazırlarken, kaliteyi daha ekonomik fiyatlarla sizlere nasıl ulaştıracağımız konusunda büyük efor sarf ediyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz ve Neler Yapıyoruz

Bizim için değerlisiniz. Para kazanmaktan çok sizleri kazanmayı hedefliyoruz.

İsteklerinizi dikkatle dinliyoruz ve zevkinize, tarzınıza ve hayallerinize en uygun projeleri ve tasarımları birlikte planlıyoruz.

Tüm renk, model ve malzemeleri siz beğeniyorsunuz.

Sizin istekleriniz ve onayınız olmayan hiçbir malzeme, imalat veya uygulamayı yapmıyoruz. Sözleşmemizde bunu açıkça belirtiyoruz.

Projeyi tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda çiziyoruz.

Resmi onay ve prosedürleri biz takip ediyoruz.

Çizilen tüm mimari projelerin, temelden çatıya kadar yerinde imalatını tam ve eksiksiz olarak yapıyoruz.

Dışarı bağımlı çalışmıyoruz. Bünyemizde bulunan konusunda uzman ekip ve ekipmanlarla çalışıyoruz. Kndi satış mağazalarımız ve atölyelerimizde malzemelerimizi imal ediyor ve montajlarını yapıyoruz.

Diğer tüm kişi/firmalar gibi dışarıdan toplama ekip ve malzemelerle çalışmıyoruz. Bu yüzden daha hızlı, daha kaliteli ve daha ekonomik sonuçlar elde edebiliyoruz.

Söz verdiğimiz günde projemize başlıyoruz. Söz verdiğimiz günde projemizi eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Kurumsal bir firma olarak iş disiplinimiz ve ciddiyetimizden asla taviz vermiyoruz.

Muhteşem Ev / Villa Modelleri

Modellerimizi incelerken büyük keyif alacağınızı düşünüyoruz. Çok uygun fiyatlarımızla dilediğiniz projeyi hayata geçirebiriz. Anahtar teslim ev fiyatlarımız sizi mutlu edebilir. Bu anahtar teslim villa projesinin detayları için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Anahtar Teslim Kaba İnşaat fiyatlarımız

Kaba inşaat, adından da anlaşılacağı üzere ince işleri içerisinde bulundurmayan imalatlardır. Aşağıda anahtar teslim kaba inşaat fiyatlarına dahil olan imalatları açıklıyoruz. İnce işlere dahil olan tüm imalat ve uygulamaları yukarıda belirtmiştik. Yapacağınız bütçe hesaplamalarında yanılmanızı istemiyoruz. Anahtar teslim kaba inşaatı başkasına yaptırıp, ince işleri ileride kendim yavaş yavaş ve zevkime göre yaptırırım diye düşünebilirsiniz.

Tüm projeler

Kazı, hafriyat

Kalıp, demir, beton imalatları

Temel tam ve eksiksiz imalat

Duvar imalatları

Elektrik borulama imalatları

Pis su ve temiz su imalatları

Çatı eksiksiz imalatı

Dış cephe bir kat kaba sıva, iç cephe tavan ve duvar kaba sıva imalatı.

Fiyatlar güncel değildir. İletişime geçiniz.

Kaba inşaat malzeme + işçilik M2 birim fiyat: 4.350 TL

Kaba inşaat işçilik M2 fiyat: 1.425 TL


Aşağıda sunmuş olduğumuz örnek villa modelleri, şık ve modern görünmelerine rağmen ekonomik bütçelerle yapılabilecek anahtar teslim villa projelerindendir. Değerlendirdiğiniz villa projesi hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anahtar Teslim Betonarme Müstakil Ev Modelleri ve Fiyatları

Anahtar Teslim Ev Fiyatları Detaylar

Türkiye’nin neresinde olursanız olun anahtar teslim ev fiyatlarımız standarttır. Taahhüt ettiğimiz malzemelerimiz, imalatlarımız ve işçiliklerimiz 10 yıl garantilidir. Her türlü konaklama, ulaşım, nakliye, iaşe giderleri tarafımıza aittir. 175 m2’ye kadar bir anahtar teslim ev bitirme süremiz 100 iş günüdür. Nasıl çalıştığımızı, fiyatlarımıza dahil olan tüm imalat, uygulama ve malzemelerimizi inceleyebilirsiniz. Şık, modern ve kaliteli yaşam alanlarını birlikte yaratıyor ve yaşatıyoruz.

Anahtar teslim ev fiyatlarımızı incelerken şu soruların sürekli aklınızda olduğunu biliyoruz. Örneğin bu fiyatlara neler dahil, neler dahil değil? Her yerde aynı fiyatlar mı geçerli? Kullanılacak malzemelerin kalitesi acaba nasıl? Kaç günde teslim ediliyor? Ödemeler nasıl olacak? Projeleri kim çiziyor? Resmi giderler kim tarafından karşılanıyor? Bunun gibi sorularınıza aşağıda açıklamalar getirdik. En iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Çanakkale Gökçeada’da Anahtar Teslim Ev Projemizi Bitiriyoruz

Anahtar teslim olarak anlaştığımız yeni projemize başladık. İşimiz ile alakalı olarak detaylı bilgilere, iletişim numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her ilinde hizmet veriyoruz. Hemde çok uygun fiyatlarımızla.

Bizim İçin Değerlisiniz

Konya Kulu’da 280 m2 Müstakil Ev Projemiz

Aşağıda yayınladığımız villa projemizin anlaşmasını yeni yapmış bulunmaktayız (17.09.2018 – Güncel). Tüm resmi işlemlerimiz, ekip ve ekipmanlarımız, malzemelerimiz ve bilumum hazırlıklarımızı yaptık ve hazırladık. Değerli müşterimiz Şahin bey bizi internet aracılığı ile Danimarka’dan bulmuş. Kendisiyle istişarelerde bulunduk. Ekonomik fiyatımızı sunduk ve sözleşmemizi yaptık. Bize olan bu güveninden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizde bunun karşılığında kendisine hayallerini süsleyen aşağıdaki anahtar teslim betonarme ev inşaatını kaliteli bir şekilde yaparak teslim edeceğiz. İşte projemiz;

Bu işimizle alakalı olarak ilgili sayfamızı ziyaret ederek anahtar teslim ev fiyatları ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kuluda Anahtar Teslim Ev

Teslim Ettiğimiz Güncel Anahtar Teslim Ev Projemiz

210 m2 – 3 + 1 + 2 Banyo + Mutfak + Veranda

Tüm yurt genelinde temelden çatıya inşaat işleriniz için hizmetlerimize devam ediyoruz.

Onlarca farklı çalışma, malzeme ve tasarım gerektiren anahtar teslim inşaat işlerinizde zamanınızı, emeklerinizi ve paranızı başarılı bir şekilde kullanmanızı istiyoruz. Bu sebepten dolayı bu sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için yararlı bilgiler sunmayı hedefledik.

Anahtar Teslim Betonarme Müstakil Ev Projelerimizden

Temelden çatıya betonarme inşaat

Temelden çatıya inşaat maliyetleri

Temelden çatıya betonarme ev maliyetleri konusunda bilgi ve hizmet alabileceğiniz en doğru adrestesiniz.

Temelden çatıya kadar her çalışmanın tamamen bizim tarafımızdan imal edilmiş, tasarlanmış ve uygulanmış olan villa ve müstakil ev inşaatlarımıza ait resimleri sayfamızda yayınladık. Daha fazlası için bizimle mutlaka iletişime geçiniz. Türkiye’ nin neresinde olursanız olun, anahtar teslim ev, villa, katlı veya çok katlı inşaat işleriniz için sizlere bir telefon kadar yakınız. Anahtar teslim ev fiyatlarımızı öğrenmeden ve bizimle tanışmadan karar vermeyin.

Sayfamızın devamında yapmış olduğumuz temelden çatıya betonarme ev ve villa inşaat çalışmalarımızı, anahtar teslim ev fiyatlarımızı ve bu çalışmalarımızı nasıl yaptığımızı detaylı bilgiler ve görseller eşliğinde inceleyebilirsiniz. Teklif al butonuna tıklayarak ise, anahtar teslim ev inşaatı konusundaki cazip ve bütçenize uygun fiyat teklifi alabileceğiniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Formumuzu doldurarak en geç 1 saat içerisinde anahtar teslim inşaat ihtiyacınıza yönelik fiyat teklifimizi sizlere ulaştırmış olacağız.

Muhteşem Projeler Sizleri Bekliyor

Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için anahtar teslim ev veya villa inşaat çalışmalarınız için fiyatlar ve genel bilgi olabilmesi amacıyla birkaç yapmış olduğumuz işimizi aşağıda incelemenize sunduk. İnşaat maliyetleri ve tasarımları konusunda yardımcı olacağımızı umuyoruz.

Fethiye’de Dubleks Villa Projemiz ve Maliyeti

Çevre peyzaj çalışması hariç olarak anlaşmasını yaparak gününden önce teslim ettiğimiz aşağıdaki havuzlu villa inşaat çalışmamızın toplam oturumu 165 m2′ dir. Fiyatımıza tüm iç dekorasyon çalışmaları, mobilya dekorasyon işleri, 1 adet havuz ve resmi giderler dahildir. Anahtar teslim havuzlu villa inşaat teslim fiyatımız; 4.525.000 TL‘ dir.

Bizimle Daima Kârdasınız

165 m2 oturuma sahip olan bu havuzlu villa inşaat çalışmamızda, her işimizde olduğu gibi proje, imalat ve uygulamaların bütünü bize aittir. 4 oda, bir salon, üç teras, 10×4/1,65 havuz, çift banyo, mutfak ve wc olarak tasarımı yapılmış ve temelden çatıya kadar büyük bir titizlikle tarafımızdan 120 gün gibi kısa bir sürede değerli müşterimize teslim edilmiştir. Çevre peyzaj çalışması bizim tarafımızdan yapılmamıştır.

Antalya / Kaş Havuzlu Villa Projemiz ve Maliyeti

İsteğe bağlı olarak 2 ayrı giriş ve ev olarak ta kullanılabilir. Bu havuzlu villa inşaat işimizin toplam maliyeti; 4.495.000 TL‘ dir. 2 salon, 2 mutfak, 2 banyo, 2 wc, 3 balkon, 1 havuz, dış bahçe taş duvar, resmi takip ve proje onay çalışmaları.

Antalya / Kaş / Kalkan Dubleks Projemiz

Temelden çatıya inşaat fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak istediğiniz her türlü sorularınız için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anahtar teslim ev, villa, bina ve çok katlı yapı inşaat işleriniz için yapmayı taahhüt ettiğimiz çalışmalar, uygulamalar ve disiplin aşağıdaki kalemlerden oluşmaktadır. Güncel anahtar teslim ev fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

1-) Resmiyet / Prosedür: İsteğe bağlı olarak tüm resmi işlerin takibi ve onayı için sizden alacağımız vekalet ile resmi prosedür, belediye izinleri, fen işleri izinleri, alt yapı izin ve ruhsatları ve inşaat ruhsatı gibi işlemlerin takibinin yapılması ve onaylarının alınması.

2-) Arsa konum, meyil ve şekline göre yeterli derinlikte (60 cm ile 100 cm) hafriyat, kazı ve tefsiye çalışmalarının tamamlanması. Çıkan hafriyatın temel dolgu malzemesi olarak uygunsa kullanılması.

3-) Deprem yönetmeliğine uygun olarak temel, taşıyıcı kolon ve kiriş, demir döşemelerinin mühendislik standartlarına uygun olarak döşenmesi. Kalıp, demir ve beton işlerinin standartlara uygun olarak yapılarak, tüm kolon, kiriş, tabiliye ve döşemelerin eksiksiz bitirilmesi.

4-) Tüm dış duvarları çift (İzolasyonlu) tuğla, iç mekan duvarlarını ise tek tuğla esasıyla örmek ve kapı / pencere lentolarını tamamlamak. Kapı ve pencerelerin tüm kör kasalarını yaparak ince işlere hazır hale getirmek.

5-) Tüm bacalar, çatı iç izolasyon ve yalıtımının yapılmasından sonra, isteğe, zevke ve tasarıma uygun olacak şekilde komple çatı işlerini yapmak ve eksiksiz tamamlamak.

6-) İç ve dış olmak üzere tüm elektrik ve su tesisat işlerinin tamamlanması. Pis su ve temiz su bağlantılarını eksiksiz yapmak ve çalışır hale getirmek.

7-) Bina pencerelerin isteğe bağlı olarak ahşap veya pvc sistem olarak yapmak.

8- ) İç ve dış kara sıva işlerini mastarlı / köşebentli / terazili şekilde bitirerek bir sonraki uygulamaya düzgün bir zemin olacak şekilde tamamlamak.

9-) Dış cepheye ısı ve ses yalıtım (mantolama) uyguamasının yapılması ve pencere parapetleri, söve ve küpeştelerinin istenilen modellerde yapılması. Sonrasında dış cephe boyasının yapılarak tamamlanması.

10-) İç dekorasyon (ince işler) çalışmalarına ait olan tüm alçı sıva, fayans seramik, asma tavan, duvar kağıdı, kapı kemerleri, boya badana işleri gibi çalışmaları eksiksiz olarak tamamlamak.

11-) İnce işler komple bittikten sonra tüm elektrik priz/düğme ve anahtarları, sigorta kutuları ve kasaları, ana enerji bağlantılarının yönetmelik / projeye uygun olarak yapılarak eksiksiz ve çalışır halde tamamlanması.

12-) Tüm su tesisat vanaları, çeşme/musluk/bataryalarının takılması, süzgeç ve lavaboların takılarak testlerinin yapılması. İsteğe bağlı olarak varsa banyo duş kabinlerinin yapılması, küvet veya teknelerinin montajlarının yapılması.

13-) Mobilya dekorasyon çalışmaları olan vestiyer, mutfak dolabı, panel veya mobilya kapılar, yüklük ve banyo dolabı gibi ahşap ürünlerinde isteğe ve zevke uygun olarak imalatlarının yapılarak tam ve eksiksiz olarak montajlarının yapılması. Çelik kapının yapılması.

Villa Yapımı Fiyatları

Villa ifadesi çok faklı tasarımları, projeleri ve detayları kapsamaktadır. Kaç katlı olduğu, oturumun ölçüleri, mimari proje detayları, havuzu olup olmadığı, ayrıca bir garajının veya deposunun olup olmadığı gibi konular önemlidir. Bu detaylar villa yapımı fiyatlarını kökten değiştirecektir. Bu sebeple villa yapım fiyatlarımız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Temelden çatıya kadar komple bina, ev veya villa inşaat işlerinde başlıca çalışmalarımız yukarıdaki gibidir. Bu uygulamalarımız dışında tarzınıza, zevkinize ve bütçenize uygun olan diğer işleri de yapmaktayız. Siz hayal edin biz yapalım. Anahtar teslim ev, villa ve çok katlı inşaat ihtiyaçlarınızı en güzel şekilde yapmamak için hiçbir sebebimiz bulunmamaktadır. Anahtar teslim ev fiyatları ve modern ev tasarımlarımızı incelemek ve detaylı bilgi sahibi olabilmek için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Yapmış olduğumuz onlarca müstakil ev, villa veya çok katlı bina çalışmalarımızdan bazılarını sayfamızda bulabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, nerede olursa olsun her türlü inşaat çalışması ve anahtar teslim ev yapımı için fiyat ve iş teklifi alabilirsiniz.

Bünyemizde her türlü ekip ve ekipman mevcuttur. Dışarıdan toplama ekipler, ekipmanlar veya donanımlarla çalışmıyoruz. Hafriyat ve kazı çalışmalarında işinde uzman personellerimiz, kalıp ve demir ustalarımız, duvar ustalarımız, çatı ustalarımız, sıvacılarımız, elektrik ve su tesisat ustalarımız, alçı sıva, boya badana ustalarımız, kendimize ait kapasitesi yüksek ve modern mobilya atölyemiz, dış cephe ısı ve ses yalıtım mantolama ekip ve ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin her türlü anahtar teslim ev inşaat ihtiyaçlarına en ekonomik ve hızlı bir şekilde çözüm olabilmek için tüm alt yapıya sahip ciddi ve disiplinli bir firmayız.

Bağevi Projemiz

Temelden çatıya komple müstakil, iki katlı, dubleks, triplex veya çok katlı inşaat çalışmalarımızı sayfamızda siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimizle paylaşarak bizler hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmak ve ev inşaat maliyetleri hakkında daha detaylı bilgiler edinmenizi amaçladık. Ev, bina veya villa inşaatı maliyet hesaplaması yaparken bizimle iletişime geçiniz. En doğru, en güncel ve en ekonomik anahtar teslim ev fiyatlarını bizden alabilirsiniz.

Örnek 3D Anahtar Teslim Ev Projemiz

Yapmış olduğumuz çalışmalarımıza dair bazı 3D (Üç boyutlu) çizimlerimizi sayfamızda sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Sizler hayal edin bizler yapalım. Hayallerinizi süsleyen her türlü projelerinizi hayata geçiriyoruz. Modern, şık ve kaliteli mekanlar için her şey bizlere bir telefonunuzla başlıyor. 2020 yılı temelden çatıya anahtar teslim ev maliyetleri.

Bizimle Herşey Yolunda

Havuzlu villa anahtar teslim inşaat fiyatlarımız, projemizi uygulayacağımız arsanın durumuna ve konumuna, yapacağımız yapının metre karesine, iç ve dış dekorasyon çalışmalarının detaylarına ve kullanılacak olan malzemelerine, resmi prosedürleri tamamlama çalışmalarının bize ait olup olmayacağı koşullarına, işin teslim süresine ve işin ödeme koşullarına göre farklılıklar gösterebilir. Yine de anahtar teslim villa inşaatı maliyetleri hakkında bilgi sahibi olabilmeniz amacıyla ortalama fiyatları vermeye çalışıyoruz.

Müstakil, tek katlı, dubleks, tripleks, havuzlu, havuzsuz villa veya müstakil ev düşüncenizi çok uygun fiyatlarımız ve ödeme kolaylıklarımızla hayata geçiriyoruz. Türkiye’nin neresinde olursa olsun, sizlere bir telefon kadar yakınız.

Örnek Villa Modelleri

Aşağıda incelemenize sunduğumuz ev veya villa modellerimiz içinden, dilediğiniz proje hakkında geniş bilgi ve detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Anahtar teslim olarak temelden çatıya kadar yaparak sizlere eksiksiz teslim ettiğimiz bu çalışmalarımızı hızlı, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla tamamlıyoruz. Havuzlu villa modelleri ve çevre peyzaj çalışmalarını da yapacağımız ev veya villa projelerinizde, iş teslim süremiz bu ihtiyaçlara paralel olarak değişmektedir.

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin

İnşaat Malzeme ve İşçilik m2 Fiyatları

Anahtar Teslimi Dekorasyon Fiyatları

Ev Tadilat Fiyatları

Asma tavan fiyatları

Boya Badana Fiyatları

Yalı baskı fiyatları

Söve fiyatları

Mutfak dolabı fiyatları

Alçı Sıva Fiyatları

Mantolama Fiyatları

Duvar Kağıdı Fiyatları

Dekorasyon fiyatları


Anahtar Teslim Betonarme Ev Fiyatları İle İlgili Diğer Arama Başlıkları

anahtar teslim inşaat fiyatları, anahtar teslim ev fiyatları, anahtar teslimi villa yapımı fiyatları, inşaat fiyatları, bir ev inşaatı ne kadara malolur, villa yaptırma fiyatları, inşaat yapma maliyeti, mimarlık fiyatları, villa yaptırmak istiyorum, ev yaptırma fiyatları 2019, mimara ev yaptırmak istiyorum maliyet, 2020 anahtar teslim betonarme ev fiyatları, 2020 betonarme villa fiyatları, 2020 ev yaptırma fiyatları,

Related Posts

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Ofis-dekorasyon-projemiz-bitti

Ofis Dekorasyon Projemiz Bitti

Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesi ile yine birlikteyiz. Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu videomuzdaDevamını oku

17 Yorumlar ile Anahtar Teslim Ev Fiyatları

 1. Merhba sayin yetkili. Size mail yolladim biraz önce. Buradanda yazmak istedim ayrica. Sayfanizdaki maliyetler üzerinden hesaplama yapıyorsunuz degilmi güncel olarak? Ben bahçe duvarı falanda yaptiricam onlar buradaki ev fiyatlarına dahil değil sanirim. Gonderdigim projeyi inceleyip bana dönüş yaparsaniz sevinirim ivedi şekilde. Yaptığınız işleri inceledim ve sizinle calisacagim fiyatlariniz burada yazili gibiyse. Hemen baslayabiliriz. Tşk ederim.

  • Sabri bey merhaba efendim. Saygılar sunuyorum. E-Postanızı inceleyeceğiz. Fiyatlarımız oldukça ekonomik, imalatlarımız ise kaliteli ve profesyoneldir. Bizi tercih ettiğiniz için çok mutlu olduk efendim. En iyi hizmeti, en ekonomik ve kaliteli şekilde size sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, Rabbim utandırmasın inşaAllah diyoruz bizde o halde. SAYGILAR SEVGİLER…

 2. 182 m2 arsamız var şu anda arsamızın üzerinde eski bir kerpiç evimiz mevcut fakat yıkıp betonarme ev yapmak istiyoruz yasal olarak. kaç m2 ev alanı olur ve anahtar teslim fiyatı ne kadar olur.

  • Merhaba Buket hanım. 3 eşit ödeme şeklinde alıyoruz. Başlarken, kaba inşaat bittiğinde ve teslim sonrası 6 taksit. Daha detaylı bilgi için bize 7/24 iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz efendim. Saygılar sunuyoruz.

 3. Merhaba, Biga Çeşmealtı köyün’de,120 m2 (zemin +üst kat) dubleks yaptırmak istiyoruz, kiminle görüşebiliriz?

 4. Cüneyt Bey Merhaba;Sanırım görüşemeyeceğiz kaç kez rica ettim,yazıştık arayacağınızı söylediniz kimse aramadı veya iletişime geçmedi.Görüşmek bile bu kadar zorken nasıl olacak bilemedim doğrusu:) Neyse,sadece teklif almak istemiştim ki arsamın olduğu bölgedeki referansınızı da kontrol edip işi başlatabilecektik.Yine de fırsat bulup birisi beni ararsa kafamdakini anlatıp teklif almak isterim.

 5. merhaba, 75 metrekare tabanlı dubleks, toplam 150 metrekare,altta veranda,mutfak,salon.vc. üstte 3 oda,vc,banyo ortalama maliyet ne kadardır.

 6. Merhaba,şehir dışına teklif verebiliyor musunuz?Olur da anlaşılırsa ekibinizin orada proje bitimine kadar ki konaklama,yeme-içme vs. nasıl oluyor?

  • İlker bey merhaba efendim. Elbette. Türkiye’nin her yerinde çalışıyoruz. Yeriniz neresi olursa olsun, personel konteynerimizi getiriyoruz ve çalıştığımız sahada konakliyoruz. Tüm iaşe, konaklama, ulaşım gibi giderleri ve imkanları kendimiz oluşturuyor ve kullanıyoruz. Kısacası müşterimizden hiçbir şekilde talepte bulunmuyoruz. Tüm bunlar anahtar teslim ev fiyatlarımıza dahildir.
   SAYGILAR SUNUYORUM.

  • Hasan bey çok teşekkürler güzel düşünceleriniz için efendim. Sizi tanıdığımız için bizlerde çok mutluyuz. Yeni eviniz hayırlı olsun. Mutlu ve sağlıkla kullanın inşaAllah. SAYGILAR SEVGİLER SUNUYORUZ EFENDİM.

 7. Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Öncelikle siteniz çok güzel ellerinize sağlık. Bu inşaat anahtar teslim fiyatları guncelmi. Antalyada bu sene küçük bi ev yapmayı planlıyoruz. Sizin yapmanızı istesek yine bu fiyatlar geçerli olacakmi? Tşk ederiz.

 8. Ben Samsun da iki katlı altı 4o m2 salon mutfak bir Amerikan mutfak olarak WC banyo ayrı ikinci kat da 3oda 13.5 m2 olarak ve banyo içi klozet olacak 1 metre yerden yüksek olucak beton ev fiyat anahtar teslim herşey dahil ve ne zaman içinde biter şuan ki fiyat2019 Mayıs

  • Fikri bey merhaba. Yazmış olduğunuz ev modelinin metrekaresini belirtmediğiniz için size net bir fiyat biligisi veremiyoruz. Metrekarenin tam ölçüsünü bildirip dilerseniz buradan, dilerseniz mail adresimize, dilerseniz de 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. SAYGILAR SUNUYORUZ.

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0