Ev-yenileme-ve-tadilat-fiyatları

Ev Tadilat Fiyatları

Burada evini tadilat yaptırmak isteyenler için eşsiz fırsatlar var! Bizimle daima kârdasınız. Profesyonellerle çalışın. Ev tadilat fiyatlarımızı tüm detayları ile inceleyin. Anahtar teslim ev tadilatında izlenecek adımları, iş günü sürelerini, kullanılacak malzeme ve markaları, trend tasarımları, malzeme işçilik fiyatlarını ve daha fazlasını bizden öğrenin.

2024 Ev Tadilat Fiyatları (Güncel)

EV TADİLAT CİNSİMALZEMEİŞÇİLİKTOPLAM
Wc Tadilatı20.000 TL15.000 TL 35.000 TL
Banyo Tadilatı45.000 TL35.000 TL 75.000 TL
Mutfak Tadilatı75.000 TL40.000 TL115.000 TL
Kapılar55.000 TL 8.000 TL 63.000 TL
Pencereler70.000 TL30.000 TL100.000 TL
Parkeler35.000 TL10.000 TL 45.000 TL
Boya Badana 4.000 TL 3.500 TL 7.500 TL
Komple Alçı Sıva 6.500 TL12.500 TL 19.000 TL
Komple Asma Tavan 25.500 TL12.500 TL 37.500 TL
Stropiyer1.750 TL3.000 TL4.750 TL
Çelik Kapı7.500 TL2.500 TL10.000 TL
Lokal Elektrik Tesisat4.000 TL3.500 TL7.500 TL
Lokal Su Tesisat4.000 TL3.500 TL7.500 TL
GENEL TOPLAM353.750 TL179.000 TL532.750 TL

Ev tadilat fiyatlarımızı sık sık güncelliyoruz. Gerçek ve güncel ev tadilat maliyetleridir. Kaliteli, hızlı ve modern bir yaşam alanı oluşturmak için aşağıda belirtilen fiyatlarla bütçe hazırlığı yapmanızı öneriyoruz. Ucuza anlaştığı için mutlu olan, işin ortasında veya sonunda üzülen ve pişman olanlardan olmamanızı istiyoruz. Malzeme fiyatları ve işçilik fiyatları piyasada hemen hemen aynıdır. Profesyonelleri tercih edin, kazanın.

ÖNEMLİ: Ortalama malzemeler ve kaliteler düşünülmüştür. Ortalama 100 m2 bir ev tadilat fiyat listesidir. Ankara ve yakın çevresi için ev tadilat fiyatlarını belirledik. Otorite olarak kabul edilen Dekordelisi ev tadilat fiyatları üzerinde kendi maliyetinizi hesaplayabilirsiniz. Keşif yapılmadan verilen her türlü fiyatın ve vaadin yanıltıcı olabileceğini unutmayın.

 • Yeni Biten Komple Ev Tadilat Dekorasyon Projemiz

  Ankara – Batıkent

Yanılmanızı istemiyoruz. Gerçek, güncel ve profesyonel ev tadilat fiyatları için keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden mutlaka faydalanın. Mutlu müşterilerimize sizde katılın.

Ücretsiz Keşif & Teklif Almak & Daha Fazlası İçin Arayınız;

Ev tadilat fiyat hesaplamanızı daha etkili ve net yapabilmeniz için güncel olarak devam eden tadilat projelerimizi inceleyiniz. İlgili sayfalarımızda o işimze ait fiyat tekliflerimizi, sözleşme metnimizi, detayları ve tüm görselleri bulacaksınız. Böylelikle kıyaslama yaparak en gerçekçi ev tadilat fiyatları sonucuna ulaşabileceksiniz.

Devam Eden Projelerimiz

Sizin İçin Büyük, Bizim İçin Küçük Bir Adım

Biz profesyoneliz. Kendi bünyemizde bulunan ekip ve ekipmanlarımızla çalışıyoruz. Dışarı bağımlı olmamaya özen gösteriyoruz. Kendi mobilya atölyemiz, pvc atölyemiz, bünyemizde daimi bulundurduğumuz konularında uzman personellerimizle profesyonel olarak anahtar teslim ev tadilatı hizmetleri sunuyoruz. Toplama malzemeler, ekipler veya bilgilerle çalışmıyoruz. Bizimle daima kârdasınız.

Keşif yapılmadan, ölçüler, modeller, malzemeler ve tasarımlar belirlenmeden verilen fiyat teklifleri yanıltıcıdır. Bu yüzden profesyonellerden destek alın. Böylelikle her iki tarafta yanılmayacak.

Ev tadilat fiyatları sayfamıza abone olarak sıklıkla güncellediğimiz malzeme ve işçilik maliyetlerinden haberdar olmak ister misiniz? Bu güzel bir fırsat!

FIRSAT: Biz elbette tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınızı iç mimarlarımız kontrölünde yapabiliyoruz. Revision projelerini mimari tasarım 3D olarak hazırlayabiliyoruz. Hatta bu çalışmamızla, evinizde sanal gezinti yapabiliyor ve her detaya hakim olabiliyorsunuz. Ekstra bir maliyet gerektirdiğini unutmayın. Fakat bu sizler için daha başarılı sonuçlara ulaşmanın bir anahtarı olacak. Biz profesyoneliz.

Ev tadilat fiyatları 2021 güncel fiyatları – Buradaki fiyat tablomuz ile sizde kendi evinizin tadilat maliyetini kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Unutmayın, dekorasyonun sonu yok. Oldukça geniş bir yelpaze. Bütçe, zevk ve ihtiyaçlara göre belirlenir. Biz burada ev tadilat fiyatlarımızda, standart kriterleri ön gördük. Daha fazla detay ve bilgi için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ev Tadilatı Bizim İşimiz

Ev Tadilatı Masrafları Hesaplama

Evimi tadilat yaptırmak istiyorum diyorsanız, yukarıdaki tadilat fiyat tablomuzu dikkatle inceleyin. Bu tablomuzda evinizin tadilatına dair hemen her hizmet var. Bu hizmetlerimiz içerisinde yaklaşık maliyetlerde mevcut. İhtiyacınız olan tadilatları seçin. Mutlaka artısı ve eksisi olacaktır. Genel fiyatlandırma üzerine, tahmini eklenecek artıları veya eksileri ekleyin veya çıkartın. 100 m2 üzerinden bir evin tadilatını göz önünde bulundurduk. Örneğin sizin eviniz veya iş yeriniz 130 m2. %30 tadilat toplam fiyatımızın üzerine ekleyin. Farklı malzemeler ve markalar elbette kullanabilirsiniz. Varsa fiyat farkları, tahmini bir maliyet belirleyin ve ekleyin veya çıkartın. Markaları, metrajları ve yapılacak işleri azaltarak daha ekonomik bir hale de elbette getirebilirsiniz. Sonuçta, siz ne isterseniz biz onu yapmakla görevliyiz. Bu bilinçle 30 yıldır tadilat hizmetlerimize devam ediyoruz.

Ev Tadilatı Örnek Sözleşmemiz

Aşağıdaki tüm maddeleri dikkatle inceleyiniz. Yanılmanızı ve üzülmenizi istemiyoruz. Çünkü, zamanımızda iş disiplini ve uygulamalarında uzak bir çok kişi veya firma tadilat işlerini yapmakta. Yarım bırakılmış, hiç başlanmamış, aylardır bitmeyen, sıfır işçilik ve malzeme kullanımları ve disiplinden uzak tadilat hizmetleri almak istemiyorsunuz değilmi? O halde Dekordelisi gibi profesyonellerle çalışmayı tercih edin. Çünkü, sonunda başarılı sonuçlar elde edip mutlu olacaksınız. Bir ev, bir ömürdür. Evinizi, tadilatı için emanet edeceğiniz firma/kişi bu sebeple özenle seçilmiş olmalı. Biz, garantili ve kaliteli ev tadilat hizmeti sunmak için sizlere bir telefon kadar yakınız. Çalışma prensibimiz ve komple ev tadilat çalışmalarımızda yapmış olduğumuz imalat ve uygulamalarımız aşağıdaki gibidir. Mutlaka inceleyin. Tadilat adına evinizde yapılacakları detayları ile açıkladık. Biz bu maddeleri tüm tekliflerimize ve sözleşmelerimize ayrı ayrı çok daha detaylı olarak ekliyoruz. Çünkü biz profesyoneliz.

Ev Tadilatında Özel Şartlar

Yüklenici, tüm daire içinde bulunan eşyalar, malzemeler ve aksesuarları korumayı, ambalajlamayı, branda kullanmayı, daimi bir temizlik personel bulundurmayı, hiç bir eşyaya zarar getirmemeyi, tüm daire içi çalışmalar sonrası her şeyi tam ve eksiksiz olarak işverene teslim etmeyi, tüm çalışmalar bittiğinde dairenin tüm kaba temizlik işlerinin yapılmış olmasını taahhüt eder. Tüm bataryalar, duş konsolları, banyo aksesuarları (havluluk, peçetelik, şampuanlık vb.) eviyeler ve çanak lavabolar işveren tarafından alınacak, yüklenici tarafından montajları eksiksiz ve çalışır halde yapılacaktır.

Ev Tadilatında Cezai Şartlar

Dekordelisi, ev tadilat projesi dahilindeki tüm imalat, uygulama ve montajları eksiksiz ve gününde yapmakla sorumludur. İşe başlama tarihine ve teslim tarihine uymakla yükümlüdür. Geciken her iş günü için %3 gecikme bedelini işverene ödemeyi taahhüt eder. Sözleşmenin imzalanmasını müteakip tadilat işinden vazgeçen taraf, karşı tarafa sözleşme bedelinin %20’sini ödemeyi kabul eder. İşveren isteklerine ve sözleşmeye uymayan imalatlar ve uygulamalar işverenin sözleşmeyi feshetmesine geçerli bir sebeptir. İşveren sözleşmede belirtilen ödeme günlerine uymakla yükümlüdür. Geciken veya yapılmayan ödemeler sebebi ile yüklenici sözleşmeyi feshedebilir. Eğer mimari projeler esas aınarak tadilat işleri yaptırılıyorsa, ayrıca mimari bedeli belirlenir. Her türlü caymalarda, feshetmelerde veya vazgeçmelerde sözleşmede belirlenen mimari proje bedeli yükleniciye ödenir. Çalışmalarda tüm demirbaşların azami ölçüde korunması. Demirbaşlara verilecek her türlü zarar yüklenici tarafından işverene bedeli karşılığında ödenir. Karşılıklı anlaşmazlıklarda ………… MAHKEMELERİ yolu açıktır.

Dekordelisi (Yüklenici) Ev Tadilat Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar teklifi sunan Dekordelisi tarafından malzeme işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, işgüvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan Dekordelisi sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi Dekordelisi işverene taahhüt etmektedir. Dekordelisi tarafından yapılacak olan tüm imalatlar, uygulamalar ve montajlar ek-te/ek-lerde sunulan projelerle bire bir uygun olacaktır. İşveren tarafından onaylanmayan fakat Dekordelisi tarafından yapılan imalatları işveren değiştirebilir. Çalışmalar sırasında işveren tarafından istenilen tüm ilave işler, uygulamalar, malzemeler, markalar ve tasarımlar teklif/sözleşme toptan fiyatına eklenir.

a- Ev Tadilatında Kırım – Hafriyat – Temizlik İşleri

Daire ve bina içerisinde temizlik ve düzene maksimum özen gösterilecektir. Tüm eşyalar ve korunması gereken malzemeler düzenli bir şekilde toplanarak ambalajlanacaktır. Mimari projesine uygun olarak yapılacak tüm kırım ve hafriyat çalışmaları sonrası oluşacak atık ve molozların bina içerisinden değil asansörlü vinç yardımı ile dışarıdan indirilmesi. Bina içerisinde bina sakinlerini rahatsız edici hafriyatların biriktirilmemesi ve bina temizliğinin sağlanması. İndirilen moloz ve hafriyatın bekletilmeden belediyenin belirlediği çöplük alanına atılması.

b- Su Tesisat (Mekanik) İşleri

Mutfak ve banyolardaki pis su ve temiz su alt ve üst tesisatlarının komple yenilenmesi. Kullanılacak olan pis ve temiz su pvc borularının markası FIRATPEN veya müdavimi olacaktır. Yeni tasarımları yapılan tüm mutfak, banyo ve wc tadilatları için gerekli tüm tesisat alt/üst yer değişikliklerinin sorunsuz yapılması. İmalat / uygulamaların bitmesini müteakip, tüm üst montaj (batarya, musluk, çeşme, radyatör, havlupan, lavabo, eviye) işlerinin eksiksiz tamamlanması. Görünen, açıkta hiçbir tesisat borusu olmayacak, olanlar sıva altı veya zemin şap altı borulama sistemi ile yeniden döşenecektir. (Kombi, kombi alt ve üst tesisatı, projesi, doğalgaz tesisatı, doğalgaz proje onay harçlar ve giderleri bu maddeye eklenmemiştir).

c- Elektrik Tesisat İşleri

Projesine veya anlaşmasına bire bir uygun olarak tüm elektrik tesisat yer değişiklikleri ve yeni alt/üst döşemeler / montajlar eksiksiz bir şekilde yapılacaktır. Yenilenen tüm düğme, priz ve anahtarlar VİKO marka olacaktır. Kullanılacak olan kablolar HES marka olacaktır. Sigorta panosu sıva altı olarak yenilenecek. Kullanılacak olan tüm sigortalar SİEMENS marka olacaktır. Yeni tadilat tasarımlarına uygun olarak gereken çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre, davlumbaz / aspiratör, aydınlatmalar, spotlar ve ledler, tv, uydu, antan, enternet / data, zayıf akımlar alt kablolamaları ve tesisat işleri yer değişiklikleri eksiksiz yapılacaktır. Görünen, açıkta hiçbir kablo olmayacak, olanlar sıva altı borulama sistemi ile gizlenecektir.

d- Banyo Tadilatı

Bu madde her iki banyoyu da (Ebeveyn banyosu + Ana banyo) kapsamaktadır. Her iki banyoda da kullanılacak olan malzeme, işçilik ve markalar birebir aynı olacaktır. Tüm zemin ve duvar seramiklerin sökülmesi/kırılması. Duvar ve zemin yüzeylerinde oluşacak olan tüm tamiratların yapılması. Banyoların zeminlerine ISONEM yalıtım izolasyonunun uygulanması. İşveren tarafından seçilecek olan fayansların tüm zeminler ve duvarlar olmak üzere modeline uygun olarak döşenmesi. Tüm köşe ve merkez metal profillerinin takılması. İşveren tarafından seçilen renkte silikonlu derzlerinin verilmesi. Kullanılacak malzeme markası istenilen renk, ölçü ve modelde Çanakkale seramik/granit olacaktır. 1 adet standart 6 mm demperli, istenilen renkte alimünyum pervaz, cam duşakabin (tekneli/teknesiz) yapılacaktır. Duş bataryası altına 30×10 cm krom süzgecin takılması. Duşakabin dışına ise 10×10 krom süzgeç takılması. Vitra marka iç takım ve taşlı gömme rezervuarlı klozetin yapılması. Banyo penceresinin alimünyum menfez ile yenilenmesi. Yeni 30×30 clip-in metal banyo asma tavanı yapılması. Aydınlatma spotlarının takılması. MDFLAM iç aksam, akrilik kapak dış aksam olmak üzere yeni tasarım (işveren tarafından belirlenecek renk ve modelde) banyo dolabının yapılması (ortalama 1,80 m). Banyo dolap tezgahının çimstone yapılması ve VİTRA marka çanak lavabonun sabitlenmesi. 500 x 1000 yeni banyo havlupanının montajının yapılması. Banyoyu yenilemek kaça mal olur diye merak edenler için aşağıda bir fırsat var. İlgili banyo tadilat fiyatları sayfamızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Daha fazlası için ayrıca bakınız; Banyo Tadilat Fiyatları

e- Wc Tadilatı

Tüm zemin ve duvar seramiklerin sökülmesi/kırılması. Duvar ve zemin yüzeylerinde oluşacak olan tüm tamiratların yapılması. Wc – Tuvalet zeminlerine ISONEM yalıtım izolasyonunun uygulanması. İşveren tarafından seçilecek olan fayansların tüm zeminler ve duvarlar olmak üzere modeline uygun olarak döşenmesi. Tüm köşe ve merkez metal profillerinin takılması. İşveren tarafından seçilen renkte silikonlu derzlerinin verilmesi. Kullanılacak malzeme markası istenilen renk, ölçü ve modelde Çanakkale seramik/granit olacaktır. Hela taşının yenilenmesi. Wc penceresinin alimünyum menfez ile yenilenmesi. Yeni 30×30 clip-in metal wc asma tavanı yapılması. Aydınlatma spotlarının takılması. MDFLAM iç aksam, akrilik kapak dış aksam olmak üzere yeni tasarım (işveren tarafından belirlenecek renk ve modelde) banyo dolabının yapılması (ortalama 1,80 m). Banyo dolap tezgahının çimstone yapılması ve VİTRA marka çanak lavabonun sabitlenmesi. 500 x 1000 yeni banyo havlupanının montajının yapılması.

f- Mutfak Tadilatı

Tüm mutfak dolapları, işveren isteklerine göre çizilen mimari projesine birebir uygun olarak (ortalama 12 metre) imalatı ve montajı yapılacaktır. Yapılı bulunan tüm eski mutfak dolaplarının ve tezgah arası seramiklerinin sökülmesi/atılması. Mutfak zeminleri granit yapılacaktır. Tezgah arası fayansları işveren tarafından seçilen Çanakkale marka mutfak tezgah arası fayansları ile yenilenecektir. Mutfak dolabı mdf lam iç aksam, akrilik veya highglos kapak dış aksam olarak yapılması. Tezgah taşı olarak granit/çimstone/quars kullanılacaktır. Renkler, tasarım ve modeller iş veren tarafından seçilerek onaylanacaktır. Mutfak dolabından hariç olarak ada dolabın (60 cm x 120 cm) yapılması. Ada dolabın tezgahı mutfak dolabı ile aynı malzeme olacaktır. Tüm dolap renkleri, modelleri ve tasarımları işveren tarafından belirlenerek onaylanacaktır. Mutfak dolabı aksesuarları standarttır. İlave aksesuarlar (aventuz sistem, bloom çekmece ve raylar, seperatörler, kiler sepetleri, storlar) işveren tarafından alınacak yüklenici tarafından bedel talep edilmeden montajları eksiksiz bir şekilde yapılacaktır. Mutfak bataryası ve eviyesi işveren tarafından temin edilecek, yüklenici tarafından montajı yapılacaktır. Mutfak dolabı ne kadara mal olur diye merak edenler için aşağıda güzel bir fırsat var.

g- Koridor Tadilatı

Koridorda bulunan dolapların sökülmesi. Kırım ve hafriyat işlerinin yapılması. Koridor zeminlerinin 60 x 120 ebatlarında Çanakkale marka granit yapılması. Projesine uygun olarak, işveren tarafından seçilen renk ve modelde vestiyer (6 m2) ve ayakkabılık dolabının imalat ve montajının yapılması. Dopal iç aksamlar Suntalam, dış kapak aksamları MDFLAM olacaktır. Koridor tavanına işveren ieteğine uygun olarak asma tavan ve gergi tavanın uygulanması.

Daha fazlası için ayrıca bakınız; Koridor Tadilatı

h- Laminat Parke – Zemin Döşemeleri

Salon ve odalarda yapılı bulunan tüm parke zemin döşemeleri sökülecektir. 2 mm laminat altı şilte, 10’luk beyaz lake boya süpürgelik, (AGT – Çamsan marka) laminat parke (8 mm derzsiz) yapılması. Laminatların renk ve modeli iş veren tarafından seçilerek onaylanacaktır. Tüm kapı geçişlerine uygun renkte geçiş metal profillerin takılması.

Daha fazlası için ayrıca bakınız; Laminat Parke Fiyatları

i- İç Kapıların Yenilenmesi

Tüm eski daire iç kapılarının sökülmesi. Model ve renkleri iş veren tarafından seçilecek / beğenilecek olan yeni Lake boya panel kapıların imalat ve montajlarının yapılması. Tüm kol, kilit ve menteşelerinin takılması. İsteğe uygun olarak salon ve mutfak kapıları camlı olabilir.

Daha fazlası için ayrıca bakınız; Kapı Modelleri ve Fiyatları

j- Asma Tavan Uygulamaları

İşveren tarafından belirlenecek modellere uygun olarak tüm daire tavanlarında (salon, koridor, odalar, mutfak) istenilen asma tavanların yapılması. Koridor tavanlarına PVC gergi tavanın yapılması. Tüm alçıpan asma tavanların elektrik tesisatlarının ve aydınlatma led ve spotlarının takılması ve çalıştırılması. Kullanılacak olan spot, led, led motorlarının markası CATA olacaktır. Kullanılacak olan kabloların markası HES marka olacaktır. Tüm alçıpan asma tavanların alçı sıvaları yapılarak boya badanaya uygun hale getirilecektir.

Daha fazlası için ayrıca bakınız; Asma Tavan Fiyatları

k- Alçı Sıva İşleri

Alçı yapılacak tüm yüzeylere alçı astarının sürülmesi. Tüm daire tavanlarının ve duvarlarının mastarlı ve terazili alçı sıva yapılması. Kullanılacak alçı markası ABS – KNAUF olacaktır. Alçı köşebentlerin tüm köşe merkezlerine terazili konulması. Tüm köşe merkezlere alçı köşebentlerinin terazili konulması. Saten perdah alçılarının çekilerek boya badanaya uygun hale getirilmesi.

Daha fazlası için ayrıca bakınız; Alçı Sıva Fiyatları

l- Boya Badana İşleri

Komple daire iç tavan ve duvarlarındaki alçı sıva tamiratlarının yapılması. Zımpara ve boya astarlarının sürülmesi. Sonrasında tüm tavanların özel TEK marka tavan boyası ile boyanmesi. Duvarların iş veren tarafından istenilen renklerde DYO / Polisan marka silikonlu silinebilen boya ile en az iki kat olmak üzere boyanması.

Daha fazlası için ayrıca bakınız; Boya Badana Fiyatları

m- Mobilya İmalat Montaj İşleri

Ebeveyn odasına Suntalam iç aksam, MDF lam dış kapak aksaç olmak üzere maks. 8 m2 gardrop yapılması. Sürgülü ray kapaklar. Bir kapak boy aynalı. Çocuk odasına suntalam iç aksam, MDF lam dış kapak aksaç olmak üzere maks. 4 m2 gardrop yapılması. Sürgülü ray kapaklar. Bir kapak boy aynalı. Banyoya havluluk çamaşır sepetli dolabın yapılması (maks: 2 m2).

Daha fazlası için ayrıca bakınız; Mobilya Dekorasyon

18 maddeden oluşan genel ev tadilat ve dekorasyon işlerini kapsayan örnek teklif veya sözleşme metnimizi incelediniz. İlaveler veya azaltmalar yapabilirsiniz. Örneğin; tv ünitesi yaptırabilirsiniz. Evinizin bazı duvarlarına duvar kâğıtları düşünebilirsiniz. Pvc pencerelerinizi değiştirmeyi planlayabilirsiniz. Balkonunuzu cam balkon yaptırmak isteyebilirsiniz. Çelik kapınızı değiştirmeyi planlayabilirsiniz. Bu ve bunun gibi ek işler için hizmetler almak isteyebilirsiniz. Zevkinize, tarzınıza, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi hizmetleri sunmak adına biz buradayız. Tüm markaları ve uygulamaları belirttik. Bu sizin daha huzurlu olmanız için. Evinizde yapılacak her işi ve kullanılacak malzemeleri bilmelisiniz. Bunların tek tek sözleşmenizde belirtilmesi en doğal hakkınız. Biz bu şekilde çalışıyoruz. Kendimize ve iş disiplinimize güveniyoruz. Çünkü; komple ev tadilatı bizim profesyoneli olduğumuz işimiz.

6- Komple Ev Tadilatı Ne Kadar Tutar 2021

Komple ev tadilat ve dekorasyon işleri, oldukça komplike ve geniş bir yelpazeye sahip olan çalışmalar bütünüdür. Birçok farklı uygulama, imalat, usta ve alt yapıyı içerisinde barındırır. Tüm ekip ve ekipmanları temin etmek, anlaşmaları yapmak, tasarımları seçmek, iş zaman planlamaları, fiyatların takibi ve pazarlıkları, her atılacak adıma hakim olma deneyimi, otorite, iş disiplini, markalar, modeller, renkler ve daha fazlası… Profesyonellerle çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Biz, bir otorite olarak yukarıda 2021 güncel ev tadilat fiyatları tablomuzu sizler için hazırladık. Komple ev tadilatı ne kadar tutar diye merak edenler için güzel bir fırsat. İnceledikçe, çok daha fazla bilgiye ulaşacaksınız.

7- Komple Ev Tadilatı Kaç Gün Sürer

Ortalama 100 metrekarelik bir evin komple tadilatı minimum 25 gün, azami 60 gün sürer. Elbette olumsuz şartlar, iş yerinin uzaklığı, ödeme koşulları, özel anlaşılmış imalat ve uygulamalar, işveren istekli farklı tasarımlar veya temini zaman alan markalar ve malzemeler gibi etkenler süreyi olumsuz yönde etkileyebilir. Biz standart bir ev tadilat projesi olarak ön gördük ve iş günü hesaplamasını yaptık. Siz süre hesaplaması yaparken kendinizi kesinlikle 45 güne odaklayın. Tüm zaman hesaplamanızı bu süreye göre yapın.

8- Evini Tadilat Yaptıran Mutlu Müşterilerimiz

Onlar mutlu oldular. Kalitemizle ve ekonomik ev tadilat fiyatlarımızla tanıştılar. Yorulmadılar ve üzülmediler. Hayallerini süsleyen yaşam alanlarına bizimle kavuştular. Sizde mutlu müşterilerimize katılabilirsiniz. Modern tasarımlarımız, kaliteli malzemelerimiz ve profesyonel uygulamalarımızla geliyoruz.

Marka Sözdür. İyi Bir Marka İse Tutulmuş Bir Sözdür

Eski evinizi yenilemek istiyorsanız bizimle başarılı sonuçlar sizi bekliyor. Bilgilenmek ve Dekordelisi ile çalışmak için güzel bir fırsat. Ev tadilat fiyatlarımız ve uygulamalarımız birinci sınıf malzemeleri ve işçilikleri içerir. Hedefimiz maksimum kalite, minimum maliyet. Mutlu müşterilerimize sizde katılın!

Artık, güncel bitirmiş olduğumuz ev tadilat ve dekorasyon projelerimizi burada sizlerle paylaşacağız. Macit bey ve ailesine bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Daha fazlası için ilgili sayfamızı ziyaret edin; Ev Tadilatı Dediğin Böyle Olur

Evinizin ölçüsüne göre yaklaşık tadilat maliyetleri aşağıdaki gibidir. Ölçüler, istekler, malzemeler ve tasarımlar farklı ise, ev tadilat fiyatları da buna paralel olarak değişkenlik gösterecektir.

9- Taksitli Ev Tadilat Kampanyamız

Müjde! 3-6-9-12 Taksitli Ev Tadilat Kampayamız Başladı!

Kredi Kartına 3-6-9-12 Taksitle Komple Ev Tadilat Kampanyamızdan Sizde Faydalanın! Ayrıca diğer tadilat fiyatlarımızı incelemek için ilgili sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin. Ev tadilatı ve dekorasyon iişlerinizde bizimle daima kârdasınız.

Ev tadilat fiyatları her geçen gün artmakta. Tadilat malzemeleri güncel fiyatları her geçen gün değişmekte ve zam gelmekte. Bugün hazırladığımız aşağıdaki ev tadilat fiyatlarımız kısa bir süre sonra elimizde olmadan artacak. Biz üzgünüz. Ne kadar hızlı hareket ederseniz, o kadar kârda olduğunuzu unutmayın. Para kazanmaktan çok, insan kazanmayı hedefledik. Tadilatı yapılmayan ev kalmasın istedik. Bütçenize uygun ve kredi kartı ile 3-6-9-12 taksitle ödeme kolaylıkları sunduk. Bu sizler ve evleriniz için bulunmaz bir fırsat kampanyası. Mutlaka faydalanın. Bu kampanyamız hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki sayfamızı mutlaka ziyaret edin.

10- Ev Tadilat Paketlerimiz

Markalaşmak adına çok çalışıyoruz. Bunun için müşteri memnuniyeti tartışmaz kriterimiz. Bu yolda paza kazanmaktan çok insan kazanmayı hedefledik. Ev tadilat ve dekorasyon paket seçeneklerimizi inceleyin. Sizin için burada fırsatlar var.

Tadilat yapılmayan ev kalmasın! Ekonomik (ucuz) ev tadilat paketimiz maksimum kalite, minimum maliyet hedeflidir.

Popüler ev tadilat paketimiz muhteşem. Evine ve kendine değer verenler için bir çok fırsat var! Daima yanınızdayız.

Vip tadilat paketimizde yok yok! Sınırsız imalatlar, uygulamalar ve tasarımlar sizleri bekliyor. Mutlu müşterilerimize sizde katılın!

Ekonomik Ev Tadilat Paketi

Ekonomik ev tadilat paketimiz genellikle ucuz tadilat paketi olarak bilinir. Çoğunlukla yapıp satmak isteyen emlakçılar, kiraya vermek için acilleri yaptırmak isteyen ev sahipleri ve düşük bütçeli müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. İsmi her ne kadar ucuz tadilat olsa da, tüm imalatlarımız ve işçiliklerimiz piyasanın çok üstünde uygulamalardan oluşmaktadır. Daha fazla bilgi >

Popüler Ev Tadilat Paketi

En popüler ev tadikat paketimizdir. Her zevke, bütçeye, amaca ve tarza hitap etmektedir. İçinde yok yok. Piyasanın çok üstünde kalitede imalatları, montajları ve tasarımları içerir. Kesinlikle mutlu müşterilerimizden olacağınızın garantisini veriyoruz. Daha fazla bilgi >

Vip Ev Tadilat Paketi

Vip ev tadilat paketimiz sınırsız ve özel dekorasyon imalatlarını ve uygulamalarını içerir. Hayallerinizi süsleyen yaşam alanlarına bizimle kavuşuyorsunuz. Malzemeler, markalar ve uygulamalar birinci sınıf. Bize bırakın, sorun yok. Daha fazla bilgi >

Ev Tadilat paketlerimize ait daha detaylı açıklamalar ve görseller için ilgili sayfalarımızı mutlaka ziyaret edin!

Dekordelisi İle Öncesi Sonrası Ev Tadilat Projeleri

Burada anahtar teslim ev tadilat projelerimizden bazılarını göreceksiniz. Her zevke, tarza ve bütçeye hitap eden uygulama ve imalatlarımız var. Dekordelisi sizlere muhteşem tasarımlar, uygulamalar ve dürüst iş ahlakıyla gelir.


Dekordelisi farkı ile inşaat, tadilat ve dekorasyon projelerimize ait öncesi sonrası bilgi ve görselleri inceleyebilirsiniz.

Ev tadilat fiyatları konusunda gerçek ve güncel bilgiler alabileceğiniz en doğru yerdesiniz. Tüm ihtiyaçlar ve beklentiler dikkatle düşünülerek ev tadilat fiyatlarımızı hazırladık. Tadilat ve dekorasyon hizmetlerinde kurumsal bir firma olarak, siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimize faydalı bilgiler vermeye çalışıyoruz. Günümüz serbest inşaat piyasasında, ev tadilatı yaptırırken yanılmanızı ve üzülmenizi istemiyoruz. Sizlere en doğru bilgileri ve hizmetleri sunabilmek için biz çok çalışıyoruz.

Türkiye’nin en büyük tadilat dekorasyon web sitesindesiniz. Sizinde evinizin öncesini ve sonrasını sayfalarımızda paylaşıyoruz. Burada mutlaka sizde var olmalısınız. Bizim için değerlisiniz.

7/24 Keşif – Tasarım Talep Randevu Formu

Aşağıdaki formumuzu doldurarak bizden keşif talebinde bulunabilirsiniz. Ev tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmek için hızlı bir şekilde geliyoruz, deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz ve hemen yerinde ekonomik fiyat teklifimizi sunuyoruz. Bizimle daima kârdasınız.

Zaman(gerekli)

Eski evinizi nasıl yenilemelisiniz? Eski evinizi yenilerken hangi imalatlar ve uygulamalar yapılmalı? Bu konuda çok daha fazla detay be görsel için şu sayfamızı da mutlaka ziyaret edin >> Eski Evi Yenileme

Biten Ev Tadilat Projemiz (Güncel)

Ankara ve yakın çevresinde ev tadilat ve dekorasyon projelerimize hızla devam ediyoruz. En son teslim etmiş olduğumuz anahtar teslim tadilat projemizi bu videolarımızda inceleyin. Farkımıza, kalitemize ve uzmanlığımıza şahit olun. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu projemde tavan ve duvarlara komple alçı sıva yaptık. Tüm elektrik ve su tesisatlarını yeni tasarımlara göre değiştirdik. Salon, antre ve mutfak tavanına asma tavanlar ve alçıpan tv ünitemizi yaptık. Tüm odalar ve koridora motifli kartonpiyerler yaparak avize göbeklerimizi taktık. Silinebilir boya ile tüm tavan ve duvarları farklı renklerde boyadık. Salon tavan ve duvarına duvar kağıdı uyguladık. Mutfak dolabını ve vestiyeri imal ederek montajlarını bitirdik. Antre ve mutfak tavanına asma tavan yaparak gergi tavan siparişimizi verdik. Gergi tavanlarda bittiği zaman muhteşem mutfak ve antre dekorasyonlarını da bu sayfamızda ayrı videolar halinde sizlerle paylaşacağız. Tüm zeminlere laminat parke yaptık, tüm iç kapıları lake kapılarla değiştirdik. Toplam iş günü sayımız 27. Sokağa çıkma yasakları dolayısı ile aksaklıklar elbette oldu. En aza indirgemek için biz çok çalıştık. İşte komple ev tadilat videomuz.

Bu ev tadilat projemiz Maltepe’deydi. Web sitemiz içerisinde tüm yapım aşmalarını inceleyebilirsiniz. A dan z ye komple anahtar teslim olarak tamamladık. Tüm odalar, salon, mutfak, fayanslar, dolaplar, iç kapılar ve daha fazlası. İletişim numaralarımızı arayarak bu ev tadilatımız ve fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Komple Ev Tadilat Projemiz

Ankara Yapracık Toki konutlarında komple ev tadilat ve dekorasyon projemize başladık. Bu tadilat projemizde tüm daire tavanlarına led ışıklı asma tavanlar, salona alçıpan göbek, tüm tavanlar alçı sıva ve boya, duvarlar komple duvar kâğıdı, mutfak tezgah değişimi, ankastre mobilya imalatı, cam balkon kapatma işlerimizi yapıyoruz. Bittiğinde yine burada son halini inceleyebileceksiniz. Daha fazlası için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ev tadilat fiyatlarımızı mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Güncel ev tadilat fiyatlarımız. Ev tadilat fiyatları hakkında önemli bilgiler. Evimi kaça tadilat yaptırabilirim? Tadilat fiyatlarında sıkça sorulanlar. Tadilat fiyatlarına neler dahil? Daire tadilatı ne kadar tutar? Evimin tadilatı için fiyat teklifi al. Komple ev tadilatını nasıl hesaplarım? Tadilat paket seçeneklerimiz. En ucuz evimi kaça tadilat yaptırabilirim? Ekonomik, popüler ve vip tadilat paketlerimiz.

Dekordelisi Nasıl Çalışır

Tüm malzemeleri, renkleri, modelleri anlaşmalı mağazalarımızdan siz seçiyorsunuz. Fayansları, bataryaları, boya renklerini, parkeleri, asma tavanları, kartonpiyerleri ve daha fazlasını. Her birini ayrı ayrı sözleşmemizde belirtiyoruz. Çakılacak çiviye kadar her detayı belirtiyoruz. Tüm tasarımları sizin isteklerinize, zevkinize ve kullanım şeklinize göre birlikte planlıyoruz. Sonrası tamamen bize ait. Gerisini bize bırakın. Hızlı, kaliteli ve ekonomik bir çalışma sonrası anahtarınızı size tam ve eksiksiz olarak teslim edeceğiz. 28 yıllık ev tadilat ve dekorasyon tecrübemizle sizlerin daima yanınızdayız.

Herşey 1 Telefonunuzla Başlıyor

7/24 iletişim kolaylığı sunduk. Hızlı bir şekilde keşif için geliyoruz. Kataloglarımız, tecrübemiz ve modern mimari modellerimizle sizleri bilgilendiriyoruz. Farkımızı göreceksiniz. Ölçüyoruz, modelleri belirliyoruz ve isteklerinizi dikkatle dinliyoruz. Bizim için çok değerlisiniz. Hemen orada fiyat teklifimizi sunuyoruz, diğerleri gibi günlerce fiyat çıkarmak için hesaplamalar yapmıyoruz. Biz ev tadilatları konusunda profesyoneliz. Hızımızı, ev tadilat fiyatlarımızı ve kalitemizi görünce mutlu olacaksınız. Ekonomik fiyat teklifimizi kabul ettiğiniz taktirde hemen başlıyoruz. Anahtarınızı bizden aldığınızda mutlu müşteri listemize bir yenisini daha eklemiş oluyoruz. Bize güvenin, daima yanınızdayız.

Birkaç Örnek Ev Tadilat Projemiz (2021)

Devam eden, başlayacağımız ve yeni teslim ettiğimiz ev tadilat ve dekorasyon projelerimizi sıklıkla güncelliyoruz. Youtube sayfamızda videolar paylaşmaya çalışıyoruz. Takip ettiğiniz ev tadilat projelerimiz hakkında daha fazla bilgi ve görseller içim bizimle iletişime geçin. Biz size çok yakınız.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Birçok Sebep Var!

Eviniz karakterinizin aynasıdır. Düzeni, temizliği ve tertibi yaşam kalitenizi, hayata bakışınızı, kendinize ve sevdiklerinize verdiğiniz değerin göstergesidir. Elbette herşey gibi ev tadilat ve dekorasyonları da maddi imkân ve bütçe gerektirmektedir. Dekorasyonda elbette ki sınır yoktur. Biz ev tadilat konularında 30 yıllık derin tecrübemizle, sizlere ev tadilat fiyatları konusunda gerçek ve güncel fiyat bilgilerini burada vereceğiz. Ayrıca ekonomik fiyatlarımız, kaliteli malzeme ve işçilik, sözünde ve gününde teslimatlarımızla ev tadilatı ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. İşte ev tadilat fiyatları hakkında detaylı bilgiler.

Ev Tadilat Fiyatlarımızı Kapsayan İmalat ve Uygulamalar

 1. Mutfak tadilatı.
 2. Banyo tadilatı.
 3. Wc tadilatı.
 4. Boya badana.
 5. Bilimum mobilya işleri.
 6. Zemin döşemeleri.
 7. Tavanlar dekorasyonları.
 8. Su ve elektrik tesisat işleri.
 9. İç Kapılar.
 10. Pvc Pencereler.
 11. Özel dekorasyonlar.

Bir Başka Örnek Ev Tadilat Projemiz

Eski Hali

Ankara balgat’ta yapmış olduğumuz Bessam beyin dairesi. Anahtar teslim olarak komple tadilatını yaptığımız bu dairenin tamamını yeniledik. Tüm imalat, işçilik ve uygulamalarımızı gününde tam ve eksiksiz olarak teslim ettik. Tüm yapım aşamalarını ilgili sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz.

Yeni Hali

Bu projemize ait tüm detayları ilgili sayfamızda inceleyebilirsiniz. Daha fazla detay, görsel ve maliyet bilgisi için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Ev tadilatları konusunda uzman bir firma olarak sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Ev Tadilatında Merak Ettikleriniz

Soru; Ödeme koşulları nelerdir?

Cevap; %30 peşin, %40 Ortada, %30 iş teslimi 6 taksit.

Soru; Şehir fark eder mi?

Cevap; Ev tadilat fiyatlarımız Ankara içi ve yakın çevresi için geçerlidir. Farklı şehirler için ekstra fiyat eklenir.

Soru; Bazı işleri çıkarırsak tadilat fiyatı ne kadar olur?

Cevap; İstenilen imalat veya uygulamanın, toplam iş tutarından güncel maliyetleri eklenir veya çıkarılır.

Soru; İşin süresi ne kadardır?

Cevap; Ortalama 100 m2 olan bir dairenin komple tadilatı maksimum 30 gündür.

Soru; Malzemeleri, modelleri ve markaları kim seçiyor?

Cevap; Her malzemeyi, rengi, modeli ve tasarımı siz seçiyorsunuz biz yapıyoruz.

Soru; Ev tadilat fiyatlarınızda taksit imkânı varmı?

Cevap; Ev tadilat fiyatları kapsamındaki toplam tutarın %50’si 6 taksite kadar yapılabiliyor. Elden taksit imkanıda sunabiliyoruz.

Soru; Garanti varmı?

Cevap; Tüm işlerimiz ve malzemelerimiz garantildir. 7/24 iletişim kolaylığımız sayesinde her zaman hizmetinizdeyiz.

Soru; Ev tadilat fiyatlarınıza dahil olan işlerde malzemeler ve işçilikler kalitelimi?

Cevap; Tüm imalat, montaj ve kullandığımız malzemeler piyasanın en iyi kalitelerinden seçilmektedir. Siz değerli iş verenlerimizin onaylamadığı ve istemediği hiç bir malzeme veya ürün kullanılmamaktadır. İşçiliklerimizi gerçekleştiren personellerimiz konularında en az 15 yıllık deneyimi olan ekip ve ekipmanlardan oluşmaktadır.

Soru; En ucuz evimi kaça tadilat yaptırabilirim?

Cevap; Dairemi en ucuz şekilde kaça tadilat yaptırabileceğiniz tamamen yaptıracağınız işler, imalatlar ve malzemelerle alakalıdır. Yapılacak ölçüler, metraj ve uygulmalar küçüldükçe maliyette buna paralel olarak düşecektir.

Bizimle Herşey Yolunda

Danışmak ve sormak istediğiniz farklı sorularınız için 7/24 iletişim numaralarımızı rahatlıkla arayabilirsiniz. Özel tasarım ve malzeme istekleriniz olabilir. Ekleyeceğiniz veya çıkaracağınız işler olabilir. Bunların ev tadilat fiyatlarına nasıl yansıyacağını hesaplamakta zorluk çekebilirsiniz. Bu ve buna benzer ev tadilat fiyatları konular için bizimle iletişime geçin.

Evimi Ne Kadara Tadilat Yaptırabilirim

Yeni bir ev almış ve kendinize göre dekore etmekmi istiyorsunuz? Veya evinizden kiracınız çıktı ve kendinizmi yerleşmek istiyorsunuz? Yerleşeceğiniz evin gerek kullanım gerekse dekorasyonu size uygun değil mi? Komple tadilat yaptırmaya karar verdiniz ve yaklaşık ev tadilat fiyatlarını mı araştırıyorsunuz? Evimizi ne kadar tadilat yaptırabilirim diyerek oturdunuz bilgisayarın başına ve araştırmaya başladınız. Yukarıdaki komple tadilat fiyat listemiz üzerinden ortalama bir maliyet hesabı oluşturabilirsiniz. Tadilat ve dekorasyon konularına uzak olabilirsiniz. Gerek iş gerekse arkadaş çevrenizde bu konularda yarım alabileceğiniz kimseyi bulamıyor da olabilirsiniz.

Elbette yer ve iş keşfi yapılmadan sunulan ev tadilat fiyatları teklifleri yanıltıcı olabilir. Net fiyatlar için ücretsiz keşif hizmetimizden mutlaka faydalanın. Bir telefonunuzla geliyoruz. Katalog ve modellerimizi sizlere sunuyoruz. Günümüz trend tasarım, renk ve uygulamaları konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Derin tecrübemizle evinizi birlikte tasarlıyor ve farklı fikirler veriyoruz. Hemen orada hızlı ve ekonomik fiyat teklifimizi sunuyoruz. Söz verdiğimiz gün başlıyor, taahhüt ettiğimiz günde işimizi teslim ediyoruz.

Bu ev tadilat projemizde, diğerleri gibi muhteşem oldu. Youtube sayfamızı ziyaret ederek bazı projlerimizi izleyebilirsiniz. Yukarıda listelediğimiz ev tadilat fiyatları kapsamındaki genel şartlar ile yaptık. Bu daireyi tamamen değiştirdik. Zeminden tavana kadar tüm tasarım ve imalatlar sadece bize ait.

İnternetten bize ulaşmak tabiki tereddüt etmenize bir sebep olabilir. Fakat günümüzde artık sanal ortam gerçek iletişim aracıdır. İnternet dünyasında marka olabilmek, reel hayatta marka olmaktan daha zordur. Biz bunu başarmak için çok çalışıyoruz. Ev tadilat fiyatlarını minimum tutabilmek çok daha fazla müşteri memnuniyeti, çok daha fazla efor gerektirmektedir. Bu sebeple içiniz ferah olsun. Mahcup düşmeyeceğimizden emin olabilirsiniz.

BAZI EV TADİLAT FİYAT TEKLİFLERİMİZİ İNCELEYİN > Tekliflerimiz

Ev Tadilatında Dikkat Edilecek Hususlar

İnşaat sektörü serbest piyasadır ve fiyatlar değişkendir. Kişiler veya firmalar, serbest hareket edip dilediği rakamları rahatlıkla belirlemektedirler. Belli bir standart yok maalesef. Örneğin 60.000 TL bedeli olması gereken bir tadilat işinin fiyatı 100.000 TL olarak ta verilebilmektedir. Veya 30.000 TL olarak verilebliyor. Aradaki bu devasa uçurum farkı aslında ev tadilat fiyatları ve malzemeleri ile pek alakalı değildir. Tamamen kişi veya firmanın, iş vereni ne derece kandıracağı ile alakalıdır. Bizim gibi dürüst bir firma, daima sabit fiyat teklifi ile müşterilerine yaklaşır. Semt ve kişi ayırt etmeksizin fiyatları her yerde aynı olmalıdır. İşi çok ucuza verdim diye sevinen ve daha işin başlangıcında pişman olup ağlayan çok ev sahibi gördük biz. Pahalıya verdiği halde kalitesiz ve başarısız işlerle karşılaşan yine bir çok ev sahibi gördük. Üzülmenizi istemiyoruz. Bu sebepten dolayı ev tadilat fiyatları sayfamızı yayınlayarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Yaşam alanları herkes için çok önemlidir. Evlerimiz bizler için değerlidir. Tamamen zevklerimize hitap etmeli. Kullanışlı olması gereklidir. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek şekilde dizayn edilmeli ve düzenlenmeli. Tüm tasarımlar, imalatlar ve uygulamalar sizin ve aile bireylerinin zevklerine göre yapılmalı. Tadilat işiniz için, eviniz için para ve emek harcayacaksınız. Bunun karşılığında en güzel sonuca ulaşmak en doğal hakkınız. Zamanınızı, paranızı, şevkinizi ve hayallerinizi kaybetmeyeceğiniz bir tadilat firması ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Ev tadilat fiyatlarını çok ucuza kapattık diyerek bu konuda üzülmenizi istemiyoruz. İşi ucuza verdim diyerek sevinip, sonunda bir çok mağdur ev sahibi ile karşılaştık. İşi çok pahalıya verip kandırılan bir çok iyi niyetli ev sahibi ile tanıştık. İşinizi ne çok ucuza, ne de çok pahalıya yaptırmayın. Ev tadilat fiyatlarımızı inceleyerek, bu maliyet ortalamalarında işinizi yaptırın.

Ev tadilat malzeme ve işçilik fiyatları ile genel maliyet hesabı Dekordelisi Mimarlık olarak kendi alt yapımız, ekip ve ekipmanlarımız göz önüne alınarak çıkardık. Biz, diğer firmalar gibi semtine göre veya adamına göre tadilat fiyat listesi ve iş teklifleri hazırlamıyoruz. Her semt için değişmez tadilat fiyatlarımız bu şekildedir. İster Çankaya’da olsun, ister Mamak’ta olsun, ister Bilkent’te olsun… Her yerde fiyatlarımız ve tadilat dekorasyon iş, malzeme ve kalitemiz aynıdır.

Tadilat Fiyatlarını Olumsuz Etkileyecek Sebepler

 • Standart malzemeler dışında malzemeler talep etmek.
 • Çalışma koşullarının zorluğu.
 • Ödeme şekli ve taksit sayısı.
 • Özel tasarımlar ve imalatlar.İşin şehir dışında olması.

İşte Farkımız

Bir telefonunuzla iş ve yer keşfi için adresinize geliyoruz.

Yerinde keşif yaparak, sizleri modeller, tasarımlar ve ev tadilat fiyatları hakkında bilgilendiriyoruz.

Günümüz mimari trend uygulamaları ve malzemeleri hakkında bilgilenmeniz için farklı dekorasyon alternatifleri sunuyoruz.

Ölçülendirme ve fiyatlandırma da uzman personellerimiz ile hizmetlerimizi veriyoruz.

Ekonomik ve bütçenize en uygun ödeme planları ile maliyet hesabı çıkarıyoruz.

İş disiplinimiz, profesyonelliğimiz ve kalitemizi sizlere yaptığımız çalışmalarımızı göstererek kanıtlıyoruz.

Bizimle çalışmak için bir çok sebebinizin olduğunu gördüğünüzde, anlaşmamızı yaparak söz verdiğimiz günde işimize başlıyoruz ve söz verdiğimiz günde işimizi teslim ediyoruz.

Kendimize ait olan imalathanelerimiz ve personellerimizle çalışıyoruz. Diğer firmalar gibi toplama ekip ve ekipmanlarla çalışmıyoruz.

Tüm malzemeleri ve tasarımları siz beğeniyorsunuz, biz imalatlarını yaparak uyguluyoruz. Ev tadilat fiyatlarımızı standartların çok üzerinde malzemeler beğenirseniz karşılıklı bunu iştişare ediyoruz.

Ev, iş yeri veya çok katlı evlerinizin tadilatını kaliteli malzemeler, işçilik ve ekonomik fiyatlarla tam ve eksiksiz olarak bitirerek teslim ediyoruz.

Profesyonellerle Çalışın

Bir ev tadilatında yaklaşık 10 ayrı ekip çalışmaktadır. Her ekipte ortalama 2 usta emek vermektedir. Mobilya kısmı da ayrı tabiki. Her ekiple ayrı pazarlık yapmak ve doğru disiplinde ve uzmanlıkta ekipleri bulmak çok zor olabilir sizin için. Hepsiyle ayrı ayrı uğraşmak, sorunları ve malzemleriyle ilgilenmek başınızı çok ağrıtabilir. Bir ekipte çıkacak sorun, diğer tüm ekiplerin plan ve çalışmalarını tamamen bozacaktır. Her hangi bir planlamada çıkacak kusur veya eksiklik tüm emek ve masrafları boşa çıkarabilir. Konuya yabancı olduğunuz bir işle karşılaştığınız zaman ki bu mutlaka olacaktır, kandırılabilir veya yanılabilirsiniz. İş sonunda maliyet heabı yaptığınızda emin olun ki kendiniz yaptığınız için zarar etmiş olacaksınız. Üstelik ağrıyan başınız ve artan sinir kat sayınızda cabası.

Ev tadilat işlerinizi yaptırmak için mutlaka işinde uzman ve alt yapısı olan köklü bir firma ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Bizim gibi tadilat ve dekorasyon şirketleri ile çalışırsanız, bir çok avantajınız ve kazancınız mutlaka olacaktır. Zamandan, paradan ve emekten kazançlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz. Piyasada dekorasyon ve tadilat adı altında iş yapmaya çalışan bir çok kişi veya firma bulunmaktadır. Üstelik ev tadilat fiyatları o kadar taban seviyede ki… Fakat bunların bir çoğu toplama ekip ve ekipmanlarla iş yapmaya ve teslim etmeye çalışmaktadırlar. Yarısından fazlası ya işi ortasında bırakmakla, ya hiç işe başlamamakla, ya işin sonunda kalitesiz ve kötü bir sonuçla, ya da parayı alıp ortadan kaybolmakla sonuçlanmaktadır. Bu tür konularla karşılaşmanızı ve üzücü şeyler yaşamanızı istemiyoruz. Dekordelisi Mimarlık olarak, 30 yıldır ev tadilatı ve dekorasyon hizmetleri konusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Tadilat Yaptırmak İstiyorum

Evinize bakım yaptırmak mı istiyorsunuz? Dairenizi baştan aşağı yeniletmek ve daha modern ve kullanışlı bir hale getirmek mi istiyorsunuz? Bunun için biz tüm Dekordelisi Mimarlık ailesi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. En kaliteli tadilat hizmetlerini, en ekonomik fiyatlarla alabileceğiniz dürüst ve profesyonel bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ev tadilat fiyatları, uygulamaları ve trend tasarım fikirlerimizle sizlerin daima yanınızdayız.

Yanılmanızı ve üzülmenizi asla istemiyoruz. Evinizi tadilat yaptırmak için bir çok seçeneğiniz olabilir. Önemli olan en doğru seçeneği yapmanız. Bu seçiminizde sizlere en doğru şekilde nasıl hareket etmeniz gerektiğini açıklamaya çalıştık. Ev tadilat fiyatlarında minimum maliyeti, maksimum kaliteye çevirebileceğiniz bazı ipuçları sunduk. Adım adım takip ederek, başarılı ev tadilatı sonucuna ulaşacağınızın garantisini veriyoruz.

29 Yorumlar e Ev Tadilat Fiyatları

 1. Evime asma tavan parke ve duvar kagidi yaptirdim resmen dusman catlatiyor cok guzel oldu bu kadar uygun fiyata bu isi beklemiyordum cok cok guzel oldu ellerinize emeklerinize saglik cuneyt bey en yakin zamanda mutfak dolaplari icin tekrar gorusmek dilegiyle.. tesekkurler

  • Sevgi hanım merhaba. Sizleri tanımaktan bizlerde mutluluk duyduk. Her zaman yanınızdayız. Eviniz hayırlı uğurlu olsun inşaAllah. Daima sağlıkla ve huzurla içinde yaşayın. SAYGILAR SUNUYORUZ.

 2. Dekor delisi ekibine, komple ev tadilatımızı zamanında ve eksiksiz olarak bitirdikleri için çok teşekkür ederim. Mutfak ve banyomuzu, sıfır evlerde dahi bulamayacağımız şekilde modern ve şık bir hale çevirdiler. iyi ki Dekordelisi ailesiyle karşılaşmışım diyorum. ailecek teşekkür ederiz.

  • Macit bey merhaba. Sizleri memnun edebildiysek ne mutlu bizlere. Yeni evinizde sağlıklı ve mutlu günlerde oturun her zaman inşaAllah. Bizlerde sizleri çok sevdik. Dostluklar baki olsun hedefimiz budur daima. Tüm aileye sevgiler saygılar. Çok teşekkür ederiz.

  • Dekordelisi ekibine selâmlar, öncelikle bize böyle güvenilir ve kaliteli bir hizmet verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten işinizde çok profesyonelsiniz. Evimi komple tadilat yaptırmaya karar verdikten sonra internette gezinirken web sitenizi gördüm. Görseli beni cezbetti ve incelemeye başladım. Web sayfanızdaki (Bosch’un)müşterilerimi kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim sözünden çok etkilendim ve sizinle iletişime geçtim. Iyiki de geçmişim. Sonuçta tamda istediğim gibi içime sinen şık ve modern bir eve kavuştum Cüneyt bey. Sizin önerileriniz ve ekibinizin profesyonelce çalışmaları neticesinde mükemmel bir iş çıkardınız. Doğrusu bu kadarını da beklemiyordum. Elinize, emeğinize sağlık.
   Başta ablam olmak üzere eş, dost, akraba herkes evime bayıldı. Sanırım sizinle hep iletişim de kalacağız durum onu gösteriyor 😊

 3. Dekor delisi ekibine, komple ev tadilatımızı zamanında ve eksiksiz olarak bitirdikleri için çok teşekkür ederim. Mutfak ve banyomuzu, sıfır evlerde dahi bulamayacağımız şekilde modern ve şık bir hale çevirdiler. iyi ki Dekordelisi ailesiyle karşılaşmışım diyorum. ailecek teşekkür ederiz.

 4. Merhabalar. Corona kâbusu bittiğinde komple bir tadilata girismek istiyoruz. Mutfak banyo salon kapılar parkeler. Fiyatlarınız değişirmi malum piyasa belli.

  • Nilgün Hanım merhaba. Saygılar sunuyoruz. Korona bitince bunu kutlamak için evinizi %50 indirimli yapacağız söz veriyoruz :)) Yeterki bitsin İnşaAllah.

 5. İşimiz gününde ve tertemiz bitti ama hala cüneyt beyin yüzünü göremedik. Sesi var kendisi yok. 🙂 Antalyadaki dairemizde sizi bekliyor inş. Ve çevremiz, komsularımız. Herşey için tskler. Elinize kolunuza sağlık.

  • Aynur hanım merhaba efendim. Saygılar sunuyorum. Heryere yetişmek zorunda olmak ve bunu bazen başaramamak benide üzüyor. Fakat, göz önündeki imalat ve uygulamaların yapılabilmesi için perde arkasında oldukça yoğun bir şekilde koşuşturan gizli bir kahramanın olması mutlaka gerekiyor. 🙂 İşte o çok yorulan kişi benim efendim. Evinizi hayırlı günlerde kullanın inşAllah. SAYGILAR SEVGİLER…

 6. Merhabalar. Şehirdışında hizmet veriyormusunuz? Çalışmalarınızı ve referanslarınızı inceledim. Çok güzel işler yapıyorsunuz. Kutlarım. Size mail attım. Orada iletişim bilgilerim mevcut. Yetkili kişi bana ulaşırsa memnun olurum. Şimdiden teşekkürler ev kolay gelsin.

 7. Web siteniz harika ve hizmetleriniz çok güzel. İnternette merak edip araştırdığım herşey var. Evimi tadilat yaptiricam bahar ayinda. İnşallah sizin yapmanizi istiyorum. Çok güzel ev dekorasyon örnekleriniz var. Tadilat dekor fiyatlarinizi inceledim. Bahardada gecerlimidir acaba?

 8. Veb sayfanız çok faydalı. Emek verenlere teşekkür ederim. Fiyatlarınız net ve açıklayıcı. Çok yararlandım. Tüm detaylara değinmişsiniz. Bizim gibi bilgisi olmayanlara öğretici bir makale olmuş. Teşekkür ederim.

 9. Sizleri internet üzerinden tanıdım. Tadilat ve dekor konusunda fazlasıyla yrdımcı oldunuz. Evim gerçekten çok güzel oldu. Cüneyt bey ve ustalarına çok teşekkür ederim. Dostluğumuz ve ticaretimiz baki olsun inş. Tüm akrabalarıma ve çevreme tereddütsüz bir şekilde sizleri daima tavsiye edeceğim. Rabbim emeklerinizi zayi etmesin. Numan abinizden sevgiler saygılar gençler…

 10. Sizi internetten tanıdık. Güven söz konusuydu. Bir telefonumuzla geldiniz, tüm tadilat işlerimizi üstlendiniz. Yanlış karar vermediğimizi görünce çok mutlu olduk. Emeklerinize sağlık. ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN.

 11. Mutfak onarımları için çağırdım, komple dairemi yenilettim. Mutfak fiyatına kompile daire dekoru. Espri bir tarafa hepinizi çok sevdik gençler. SAYGILAR SEVGİLER

 12. Selamm. Bu vip paket seçenegi hakkinda daha fazla bilgilenmek istiyorum. Diledigimiz her türlü dekorasyonu yaptirabiliyirmuyuz mesela??? Şehir disina cikiyor musunuz???

 13. Almanyadan yaziyorum. Siteniz çok guzel. İnaniyoruzki basarilisiniz. Turkiyeye geldigimizde sizi dairemize davet edip bazi tadilat yapilacaklari birlikte pilanlayip bitirecegiz. Sizleri takip ediyoruz biz. Kolaygelsin

 14. Cüneyt alan beye tsk ederiz. Ödeme kolaylığı sağlayp evimizeki işleri güzelce yaptığı için. İnternete pek güvenmem ama bu düşüncemi yıktınız. Rabbim yolunuzu bahtınızı açık etsin işiniz rast gitsin inş. A.E.Olun

 15. Hepinize sonsuz teşekkür ederim Cüneyt alan inşaat. İstediğim her şeyi yapmak için emek verdiniz. Hepsinden önemlisi buydu benim için. Çok teşekkür ederim kendim ve babam adına. Sevgiler.

 16. Anahtar teslim olarak sizinle anlaştık ve sonucu güzel oldu. Memnunuz. Tüm arkadaşlara tavsiye ediyoruz sizleri. Tereddütümüz yok. Başarılarınızın devamını temenni ediyoruz. Elinize emeğinize sağlık.

 17. Hizmetleriniz çok güzel bence. Tadilat konuları hakkında bilgileniyoruz fakat online destek mesaj kutusu falanda yapsanız olmazmı.

 18. Param sonuna kadar helal olsun. Hakettiniz. Emeklerinize sağlık. Rabbim bol kazançlı işler nasip etsin insallah.

 19. İnternet diyip geçmemek lazımmış. Konuşulduğu gibi değilmiş. Sizi orada bulduk ve tanıdık. Memnunuz. Ellerinize sağlık dekordelisi. Herşey için teşekkür ederiz.

 20. Dolaplardan tutunda asma tavanlara kadar gerçekten tüm işlerim güzel oldu arkadaşlar. Ben sizi seçtiğim için çok mutlu oldum. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

 21. Sizinle çalışmak bizleri mutlu etti. Tüm çalışanlarınıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.

 22. Ledli ışıklı asma tavan ve boya badana işlerinde konuya olan hakimiyetiniz ve tasarımlarınız gerçekten çok güzeldi kutlarım. Sorunsuz bir şekilde teslim ettiğiniz için tüm Alan Dekorasyon ekibine teşekkür ederim.

 23. Dolaplardan tutunda asma tavanlara kadar gerçekten tüm işlerim güzel oldu arkadaşlar. Ben sizi seçtiğim için çok mutlu oldum. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)