Kampanya
Ev Tadilat fiyatları 2022

Ev Tadilat Fiyatları

Bizimle Daima Kârdasınız.

Ayrı ayrı ekiplerle, ustalarla, firmalarla uğraşmayın. Zamanınız size ve sevdiklerinize kalsın. Biz tüm tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınızı hızlı, ekonomik ve kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Hızlı, ekonomik ve kaliteli komple tadilat ve ev dekorasyonları bizim işimiz. Tüm ekip, ekipman ve 30 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz. Ev tadilat fiyatlarımız, ödeme seçeneklerimiz ve kalitemiz sizi mutlu edecek.

Ev Tadilat Fiyatları

Güncelleme tarihi: 10.05.2022

DETAY Malzeme İşçilik Toplam
Wc Tadilatı 6.000 TL 4.500 TL 10.500 TL
Banyo Tadilatı 14.500 TL 7.500 TL 22.000 TL
Mutfak Tadilatı 28.500 TL 9.500 TL 38.000 TL
Kapılar 14.000 TL 1.500 TL 15.500 TL
Pencereler 16.000 TL 3.500 TL 19.500 TL
Parkeler 7.500 TL 1.500 TL 9.000 TL
Boya Badana 1.500 TL 1.500 TL 3.000 TL
Komple Alçı Sıva 1.500 TL 5.500 TL 7.000 TL
Komple Asma Tavan 2.500 TL 3.000 TL 5.500 TL
Stropiyer 1.250 TL 750 TL 2.000 TL
Çelik Kapı 4.500 TL 500 TL 5.000 TL
Lokal Elektrik Tesisat 2.000 TL 1.500 TL 3.500 TL
Lokal Su Tesisat 1.500 TL 1.500 TL 3.000 TL
GENEL TOPLAM 101.250 TL 42.250 TL 143.500 TL

NOT: Fiyat tablomuz bizim tarafımızdan hazırlanmış gerçek ve güncel maliyetlerimizdir. Elbette dekorasyonun sonu yok. Tarzınıza, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenir. İsteklerinizdeki farklılıklar mutlaka ev tadilat fiyatlarımızı etkileyecektir. Yer keşfi yapılmadan ve markalar modeller belirlenmeden sunulan fiyat teklifleri yanıltıcı olabilir.

Neler Yapıyoruz

Baştan aşağı eski evinizi yeniliyoruz. Ev tadilat ve dekorasyon işleriniz için en kaliteli hizmetlerimizi, en uygun fiyatlarımız ve bütçenize göre ödeme planlarımızla evlerinize getiriyoruz.

 • Kırım hafriyat işleri.
 • Duvar işleri.
 • Elektrik ve su tesisat.
 • Alçıpan tavan ve duvar işleri.
 • Alçı sıva işleri.
 • Boya badana
 • Fayans seramik.
 • Laminat parke.
 • Mobilya imalat. İç kapılar.
 • Mutfak dolapları, vestiyerler.
 • Pvc kapı ve pencere sistemleri.
 • Teras kapatmalar.
 • Kaba ince bilimum inşaat işleri.

Tüm fiyatlarımızı güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Maalesef günümüz piyasasında dünkü fiyatlar bugün değişiyor. Bu sebeple harekete geçin, kârlı çıkın.

Hız, Güven, Kalite

Son Zamanlarda Teslim Ettiğimiz Birkaç Projemizi İncelemek İster misiniz?

Daha fazlası için ayrıca bakınız; TÜMÜNÜ İNCELE >

Sıkça Sorulanlar

7/24 – 0850 495 0 552 iletişim numaramızı arayarak keşif talebinde bulunabilirsiniz. Uygun olduğunu gün ve saatte geliyoruz. Yerinde keşif yaparak sizlerin isteklerinizi dinliyoruz. Trend tasarım ve renklerle sizleri bilgilendirerek tavsiyelerde bulunuyoruz. Hemen yerinde ekonomik fiyat teklifimizi sunuyoruz. Kabul ettiğiniz taktirde hızlı bir şekilde hazırlıklarımıza başlıyoruz. 

Evet. Dekordelisi olarak Türkiye’nin her şehrinde çalışıyoruz. Fakat küçükte olsa ekstra masrafların fiyata ekleneceğini bilmenizi istiyoruz. Ekonomik olan ev tadilat fiyatlarımız üzerine eklendiğinde piyasa ile eşit olacağını göreceksiniz.

Elimizden geldiğince tadilat ve dekorasyon fiyatlarımızı güncelliyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimizi doğru bilgilendirmek istiyoruz. Ülkemiz şartlarında maalesef her geçen gün tüm fiyatlar değişiyor. Ne kadar hızlı harekete geçerseniz o kadar kârdasınız.

Ortalama 120 m2 lik bir dairenin komple anahtar teslim yenilenmesi 35 ile 45 gün arasındadır. Lüks (VİP) tadilat istenmesi durumunda bu süre artacaktır.

Kullandığımız malzemeler ana sayfamızda da belirttiğimiz gibi bilinen en iyi markalardır. Kesinlikle merdiven altı malzemeler kullanarak kalitemizden ve mutlu müşteri hedefimizden ödün vermiyoruz.

Tüm malzemeleri, renkleri ve modelleri siz belirliyorsunuz. Seçimlerinizde sizleri mağaza mağaza dolaşıp beğenin diyerek zahmetlere sokmuyoruz. Anlaşmalı mağazalarımızdan birlikte seçiyoruz. Tüm modeller ve malzemeler için sadece 2 saatinizi bize ayırmanızı istiyoruz.

Bu tür bir sistemle çalışmak her iki taraf içinde faydalı olmaz. Çünkü bir komple ev tadilatında 20’ye yakın ayrı branş onlarca farklı malzeme kullanılıyor. Ayrıca bir çok işin sadece malzemesini almak o işin bitmesi anlamına gelmiyor. Nakliyesi, indiri bindiri, sorumluluğu ve malzeme kalitesi ve sorunları her iki taraf içinde sıkıntı olabilir.

Kurumsal çalışmaya özen gösteriyoruz. Tamamen resmi prosedürlere uygun hazırladığımız sözleşmemizde tüm yapılacak kalem işlerde atacağımız adımdan tutunda, kullanacağımız en küçük malzemeyi bile tüm detayları ile belirtiyoruz. Kısacası siz, sözleşme metnimizi okurken adeta işi kendiniz yapıyormuş kadar bilgileniyorsunuz.

Bir örnek görmek isterseniz ayrıca bakınız; Tadilat sözleşme metni >>

Tamamına kredi kartına taksit yapma imkânı sunuyoruz. Elden taksit seçeneğimizde ise toplam tutarın %50’sini peşinat olarak alıyor kalanına 6 taksit yapabiliyoruz.

Ekonomik tadilat, popüler tadilat, lüks (vip) tadilat paket seçeneklerimiz mevcuttur. İnceleyiniz;

Tadilat Paket Seçeneklerimiz >

Yapmış olduğumuz tadilat projelerimizi ana sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki linkleri tıklayarak detayları ile görebilirsiniz.

Buradan tüm detayları; Projeler >

Buradan ise videolarımızı inceleyebilirsiniz; Dekordelisi Videolar >

 

Birkaç Videomuza Göz Atın

Son teslim ettiğimiz projelerimizden bazılarını sizlerle paylaştık. Farkımız, kalitemizdir. Daha fazlası için youtube kanalımızı veya videolar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ev Tadilatı Böyle Yapılır

Öcal beyin betonarme evini eksiksiz teslim ettik.

Tadilat Böyle Yapılır

Muzaffer beyin evinin komple tadilatını bitirdik.

Mutfak Böyle Yenilenir

Dilan hanımın mutfağını tamamen yeniledik.

Banyo Böyle Yenilenir

Büşra hanımın eski banyosunu tamamen yeniledik.

Bizi izlemeye devam edin!

Youtube kanalımıza abone olarak güncel videolarımıza anlık ulaşabilirsiniz.

Komple Ev Tadilatı

KAMPANYA

%15 İndirim

7/24 Ücretsiz Keşif

Taksit İmkânı

30 Günde Teslim

İç Mimar Desteği

3D Sunum & Animasyon

%100 Garanti & %100 Kalite

KAMPANYA: Toplam ev tadilat ve dekorasyon maliyetiniz üzerinden %15 indirim yapıyoruz.

7/24 KEŞİF: Bir telefonunuzla randevu oluşturabilirsiniz. Konusunda uzman keşif personelimiz sizlere eşsiz tavsiyeler ve tasarımlarla geliyor. Hızlı ve ekonomik fiyat teklifimizi hemen orada sizlere sunuyor. Bekletmek yok.

TAKSİT İMKÂNI: Elden veya kredi kartı ile 3-6-9-12 taksit seçeneklerimizle mutlu müşteri listemizi artırmak istiyoruz.

MİMAR DESTEĞİ: Bünyemizde bulunan iç mimarlarımız tarafından trend tasarımlar konusunda sizleri bilgilendiriyor ve tavsiyelerde bulunuyoruz.

GARANTİ: 10 yıl garantimiz, 7/24 müşteri desteğimizle daima yanınızdayız.

İLETİŞİM: 0850 495 0 552
WhatsApp: 0532 654 35 80

Burada güncellediğimiz ve son bitirdiğimiz tüm tadilat projelerimizi inceleyebilirsiniz.

TADİLAT PAKETLERİMİZ

Taksitli tadilat, ekonomik paket, popüler paket, lüks paket seçeneklerimizi inceleyin.

TÜM FİYATLARIMIZ

Burada tadilat ve dekorasyon adına ihtiyacınız olan tüm fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Müşterilerimin güvenini kaybetmektense, para kayetmeyi tercih ederim. (BOSCH)

Aşağıdaki sözleşmemizi inceleyiniz. Biz müşterilerimizle yüklenici sorumluluklarını bu şekilde sözleşme metnimize tüm detayları ile yazıyoruz. Güvendesiniz. Resmi sözleşme haline getirdiğimiz asıl taahhütnameye bu metnimizi ekliyoruz.

Ev Tadilatı Örnek Sözleşmemiz

Aşağıdaki tüm maddeleri dikkatle inceleyiniz. Yanılmanızı ve üzülmenizi istemiyoruz. Çünkü, zamanımızda iş disiplini ve uygulamalarında uzak bir çok kişi veya firma tadilat işlerini yapmakta. Yarım bırakılmış, hiç başlanmamış, aylardır bitmeyen, sıfır işçilik ve malzeme kullanımları ve disiplinden uzak tadilat hizmetleri almak istemiyorsunuz değilmi? O halde Dekordelisi gibi profesyonellerle çalışmayı tercih edin. Çünkü, sonunda başarılı sonuçlar elde edip mutlu olacaksınız. Bir ev, bir ömürdür. Evinizi, tadilatı için emanet edeceğiniz firma/kişi bu sebeple özenle seçilmiş olmalı. Biz, garantili ve kaliteli ev tadilat hizmeti sunmak için sizlere bir telefon kadar yakınız. Çalışma prensibimiz ve komple ev tadilat çalışmalarımızda yapmış olduğumuz imalat ve uygulamalarımız aşağıdaki gibidir. Mutlaka inceleyin. Tadilat adına evinizde yapılacakları detayları ile açıkladık. Biz bu maddeleri tüm tekliflerimize ve sözleşmelerimize ayrı ayrı çok daha detaylı olarak ekliyoruz. Çünkü biz profesyoneliz.

Ev Tadilatında Özel Şartlar

Yüklenici, tüm daire içinde bulunan eşyalar, malzemeler ve aksesuarları korumayı, ambalajlamayı, branda kullanmayı, daimi bir temizlik personel bulundurmayı, hiç bir eşyaya zarar getirmemeyi, tüm daire içi çalışmalar sonrası her şeyi tam ve eksiksiz olarak işverene teslim etmeyi, tüm çalışmalar bittiğinde dairenin tüm kaba temizlik işlerinin yapılmış olmasını taahhüt eder. Tüm bataryalar, duş konsolları, banyo aksesuarları (havluluk, peçetelik, şampuanlık vb.) eviyeler ve çanak lavabolar işveren tarafından alınacak, yüklenici tarafından montajları eksiksiz ve çalışır halde yapılacaktır.

Ev Tadilatında Cezai Şartlar

Dekordelisi, ev tadilat projesi dahilindeki tüm imalat, uygulama ve montajları eksiksiz ve gününde yapmakla sorumludur. İşe başlama tarihine ve teslim tarihine uymakla yükümlüdür. Geciken her iş günü için %3 gecikme bedelini işverene ödemeyi taahhüt eder. Sözleşmenin imzalanmasını müteakip tadilat işinden vazgeçen taraf, karşı tarafa sözleşme bedelinin %20’sini ödemeyi kabul eder. İşveren isteklerine ve sözleşmeye uymayan imalatlar ve uygulamalar işverenin sözleşmeyi feshetmesine geçerli bir sebeptir. İşveren sözleşmede belirtilen ödeme günlerine uymakla yükümlüdür. Geciken veya yapılmayan ödemeler sebebi ile yüklenici sözleşmeyi feshedebilir. Eğer mimari projeler esas aınarak tadilat işleri yaptırılıyorsa, ayrıca mimari bedeli belirlenir. Her türlü caymalarda, feshetmelerde veya vazgeçmelerde sözleşmede belirlenen mimari proje bedeli yükleniciye ödenir. Çalışmalarda tüm demirbaşların azami ölçüde korunması. Demirbaşlara verilecek her türlü zarar yüklenici tarafından işverene bedeli karşılığında ödenir. Karşılıklı anlaşmazlıklarda ………… MAHKEMELERİ yolu açıktır.

Dekordelisi (Yüklenici) Ev Tadilat Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar teklifi sunan Dekordelisi tarafından malzeme işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, işgüvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan Dekordelisi sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi Dekordelisi işverene taahhüt etmektedir. Dekordelisi tarafından yapılacak olan tüm imalatlar, uygulamalar ve montajlar ek-te/ek-lerde sunulan projelerle bire bir uygun olacaktır. İşveren tarafından onaylanmayan fakat Dekordelisi tarafından yapılan imalatları işveren değiştirebilir. Çalışmalar sırasında işveren tarafından istenilen tüm ilave işler, uygulamalar, malzemeler, markalar ve tasarımlar teklif/sözleşme toptan fiyatına eklenir.

a- Ev Tadilatında Kırım – Hafriyat – Temizlik İşleri

Daire ve bina içerisinde temizlik ve düzene maksimum özen gösterilecektir. Tüm eşyalar ve korunması gereken malzemeler düzenli bir şekilde toplanarak ambalajlanacaktır. Mimari projesine uygun olarak yapılacak tüm kırım ve hafriyat çalışmaları sonrası oluşacak atık ve molozların bina içerisinden değil asansörlü vinç yardımı ile dışarıdan indirilmesi. Bina içerisinde bina sakinlerini rahatsız edici hafriyatların biriktirilmemesi ve bina temizliğinin sağlanması. İndirilen moloz ve hafriyatın bekletilmeden belediyenin belirlediği çöplük alanına atılması.

b- Su Tesisat (Mekanik) İşleri

Mutfak ve banyolardaki pis su ve temiz su alt ve üst tesisatlarının komple yenilenmesi. Kullanılacak olan pis ve temiz su pvc borularının markası FIRATPEN veya müdavimi olacaktır. Yeni tasarımları yapılan tüm mutfak, banyo ve wc tadilatları için gerekli tüm tesisat alt/üst yer değişikliklerinin sorunsuz yapılması. İmalat / uygulamaların bitmesini müteakip, tüm üst montaj (batarya, musluk, çeşme, radyatör, havlupan, lavabo, eviye) işlerinin eksiksiz tamamlanması. Görünen, açıkta hiçbir tesisat borusu olmayacak, olanlar sıva altı veya zemin şap altı borulama sistemi ile yeniden döşenecektir. (Kombi, kombi alt ve üst tesisatı, projesi, doğalgaz tesisatı, doğalgaz proje onay harçlar ve giderleri bu maddeye eklenmemiştir).

c- Elektrik Tesisat İşleri

Projesine veya anlaşmasına bire bir uygun olarak tüm elektrik tesisat yer değişiklikleri ve yeni alt/üst döşemeler / montajlar eksiksiz bir şekilde yapılacaktır. Yenilenen tüm düğme, priz ve anahtarlar VİKO marka olacaktır. Kullanılacak olan kablolar HES marka olacaktır. Sigorta panosu sıva altı olarak yenilenecek. Kullanılacak olan tüm sigortalar SİEMENS marka olacaktır. Yeni tadilat tasarımlarına uygun olarak gereken çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ankastre, davlumbaz / aspiratör, aydınlatmalar, spotlar ve ledler, tv, uydu, antan, enternet / data, zayıf akımlar alt kablolamaları ve tesisat işleri yer değişiklikleri eksiksiz yapılacaktır. Görünen, açıkta hiçbir kablo olmayacak, olanlar sıva altı borulama sistemi ile gizlenecektir.

d- Banyo Tadilatı

Bu madde her iki banyoyu da (Ebeveyn banyosu + Ana banyo) kapsamaktadır. Her iki banyoda da kullanılacak olan malzeme, işçilik ve markalar birebir aynı olacaktır. Tüm zemin ve duvar seramiklerin sökülmesi/kırılması. Duvar ve zemin yüzeylerinde oluşacak olan tüm tamiratların yapılması. Banyoların zeminlerine ISONEM yalıtım izolasyonunun uygulanması. İşveren tarafından seçilecek olan fayansların tüm zeminler ve duvarlar olmak üzere modeline uygun olarak döşenmesi. Tüm köşe ve merkez metal profillerinin takılması. İşveren tarafından seçilen renkte silikonlu derzlerinin verilmesi. Kullanılacak malzeme markası istenilen renk, ölçü ve modelde Çanakkale seramik/granit olacaktır. 1 adet standart 6 mm demperli, istenilen renkte alimünyum pervaz, cam duşakabin (tekneli/teknesiz) yapılacaktır. Duş bataryası altına 30×10 cm krom süzgecin takılması. Duşakabin dışına ise 10×10 krom süzgeç takılması. Vitra marka iç takım ve taşlı gömme rezervuarlı klozetin yapılması. Banyo penceresinin alimünyum menfez ile yenilenmesi. Yeni 30×30 clip-in metal banyo asma tavanı yapılması. Aydınlatma spotlarının takılması. MDFLAM iç aksam, akrilik kapak dış aksam olmak üzere yeni tasarım (işveren tarafından belirlenecek renk ve modelde) banyo dolabının yapılması (ortalama 1,80 m). Banyo dolap tezgahının çimstone yapılması ve VİTRA marka çanak lavabonun sabitlenmesi. 500 x 1000 yeni banyo havlupanının montajının yapılması. Banyoyu yenilemek kaça mal olur diye merak edenler için aşağıda bir fırsat var. İlgili banyo tadilat fiyatları sayfamızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

 Daha fazlası için ayrıca bakınız; Banyo Tadilat Fiyatları ►

e- Wc Tadilatı

Tüm zemin ve duvar seramiklerin sökülmesi/kırılması. Duvar ve zemin yüzeylerinde oluşacak olan tüm tamiratların yapılması. Wc – Tuvalet zeminlerine ISONEM yalıtım izolasyonunun uygulanması. İşveren tarafından seçilecek olan fayansların tüm zeminler ve duvarlar olmak üzere modeline uygun olarak döşenmesi. Tüm köşe ve merkez metal profillerinin takılması. İşveren tarafından seçilen renkte silikonlu derzlerinin verilmesi. Kullanılacak malzeme markası istenilen renk, ölçü ve modelde Çanakkale seramik/granit olacaktır. Hela taşının yenilenmesi. Wc penceresinin alimünyum menfez ile yenilenmesi. Yeni 30×30 clip-in metal wc asma tavanı yapılması. Aydınlatma spotlarının takılması. MDFLAM iç aksam, akrilik kapak dış aksam olmak üzere yeni tasarım (işveren tarafından belirlenecek renk ve modelde) banyo dolabının yapılması (ortalama 1,80 m). Banyo dolap tezgahının çimstone yapılması ve VİTRA marka çanak lavabonun sabitlenmesi. 500 x 1000 yeni banyo havlupanının montajının yapılması.

f- Mutfak Tadilatı

Tüm mutfak dolapları, işveren isteklerine göre çizilen mimari projesine birebir uygun olarak (ortalama 12 metre) imalatı ve montajı yapılacaktır. Yapılı bulunan tüm eski mutfak dolaplarının ve tezgah arası seramiklerinin sökülmesi/atılması. Mutfak zeminleri granit yapılacaktır. Tezgah arası fayansları işveren tarafından seçilen Çanakkale marka mutfak tezgah arası fayansları ile yenilenecektir. Mutfak dolabı mdf lam iç aksam, akrilik veya highglos kapak dış aksam olarak yapılması. Tezgah taşı olarak granit/çimstone/quars kullanılacaktır. Renkler, tasarım ve modeller iş veren tarafından seçilerek onaylanacaktır. Mutfak dolabından hariç olarak ada dolabın (60 cm x 120 cm) yapılması. Ada dolabın tezgahı mutfak dolabı ile aynı malzeme olacaktır. Tüm dolap renkleri, modelleri ve tasarımları işveren tarafından belirlenerek onaylanacaktır. Mutfak dolabı aksesuarları standarttır. İlave aksesuarlar (aventuz sistem, bloom çekmece ve raylar, seperatörler, kiler sepetleri, storlar) işveren tarafından alınacak yüklenici tarafından bedel talep edilmeden montajları eksiksiz bir şekilde yapılacaktır. Mutfak bataryası ve eviyesi işveren tarafından temin edilecek, yüklenici tarafından montajı yapılacaktır. Mutfak dolabı ne kadara mal olur diye merak edenler için aşağıda güzel bir fırsat var.

Daha fazlası için bakınız; Mutfak Tadilat Fiyatları >>

g- Koridor Tadilatı

Koridorda bulunan dolapların sökülmesi. Kırım ve hafriyat işlerinin yapılması. Koridor zeminlerinin 60 x 120 ebatlarında Çanakkale marka granit yapılması. Projesine uygun olarak, işveren tarafından seçilen renk ve modelde vestiyer (6 m2) ve ayakkabılık dolabının imalat ve montajının yapılması. Dopal iç aksamlar Suntalam, dış kapak aksamları MDFLAM olacaktır. Koridor tavanına işveren ieteğine uygun olarak asma tavan ve gergi tavanın uygulanması.

 Daha fazlası için ayrıca bakınız; Koridor Tadilatı 

h- Laminat Parke – Zemin Döşemeleri

Salon ve odalarda yapılı bulunan tüm parke zemin döşemeleri sökülecektir. 2 mm laminat altı şilte, 10’luk beyaz lake boya süpürgelik, (AGT – Çamsan marka) laminat parke (8 mm derzsiz) yapılması. Laminatların renk ve modeli iş veren tarafından seçilerek onaylanacaktır. Tüm kapı geçişlerine uygun renkte geçiş metal profillerin takılması.

 Daha fazlası için ayrıca bakınız; Laminat Parke Fiyatları 

i- İç Kapıların Yenilenmesi

Tüm eski daire iç kapılarının sökülmesi. Model ve renkleri iş veren tarafından seçilecek / beğenilecek olan yeni Lake boya panel kapıların imalat ve montajlarının yapılması. Tüm kol, kilit ve menteşelerinin takılması. İsteğe uygun olarak salon ve mutfak kapıları camlı olabilir.

 Daha fazlası için ayrıca bakınız; Kapı Modelleri ve Fiyatları 

j- Asma Tavan Uygulamaları

İşveren tarafından belirlenecek modellere uygun olarak tüm daire tavanlarında (salon, koridor, odalar, mutfak) istenilen asma tavanların yapılması. Koridor tavanlarına PVC gergi tavanın yapılması. Tüm alçıpan asma tavanların elektrik tesisatlarının ve aydınlatma led ve spotlarının takılması ve çalıştırılması. Kullanılacak olan spot, led, led motorlarının markası CATA olacaktır. Kullanılacak olan kabloların markası HES marka olacaktır. Tüm alçıpan asma tavanların alçı sıvaları yapılarak boya badanaya uygun hale getirilecektir.

 Daha fazlası için ayrıca bakınız; Asma Tavan Fiyatları 

k- Alçı Sıva İşleri

Alçı yapılacak tüm yüzeylere alçı astarının sürülmesi. Tüm daire tavanlarının ve duvarlarının mastarlı ve terazili alçı sıva yapılması. Kullanılacak alçı markası ABS – KNAUF olacaktır. Alçı köşebentlerin tüm köşe merkezlerine terazili konulması. Tüm köşe merkezlere alçı köşebentlerinin terazili konulması. Saten perdah alçılarının çekilerek boya badanaya uygun hale getirilmesi.

 Daha fazlası için ayrıca bakınız; Alçı Sıva Fiyatları 

l- Boya Badana İşleri

Komple daire iç tavan ve duvarlarındaki alçı sıva tamiratlarının yapılması. Zımpara ve boya astarlarının sürülmesi. Sonrasında tüm tavanların özel TEK marka tavan boyası ile boyanmesi. Duvarların iş veren tarafından istenilen renklerde DYO / Polisan marka silikonlu silinebilen boya ile en az iki kat olmak üzere boyanması.

 Daha fazlası için ayrıca bakınız; Boya Badana Fiyatları 

m- Mobilya İmalat Montaj İşleri

Ebeveyn odasına Suntalam iç aksam, MDF lam dış kapak aksaç olmak üzere maks. 8 m2 gardrop yapılması. Sürgülü ray kapaklar. Bir kapak boy aynalı. Çocuk odasına suntalam iç aksam, MDF lam dış kapak aksaç olmak üzere maks. 4 m2 gardrop yapılması. Sürgülü ray kapaklar. Bir kapak boy aynalı. Banyoya havluluk çamaşır sepetli dolabın yapılması (maks: 2 m2).

 Daha fazlası için ayrıca bakınız; Mobilya Dekorasyon 

18 maddeden oluşan genel ev tadilat ve dekorasyon işlerini kapsayan örnek teklif veya sözleşme metnimizi incelediniz.

31 Yorumlar e Ev Tadilat Fiyatları

 1. babamin 30 yillik 2 katli evi vardi. bende yaklasik 6 sene once 3. katı yaptirdim ve oturmaya basladim. imar barisindan yararlanip 3 kat icinde yapi kayit belgemizi aldik fakat simdi tapu almak istiyoruz. proje cizdirmemiz gerekiyormus galiba. 127 mt 3 kat mustakil ev icin ne kadar proje masrafi cikar acaba

  • Erkan bey merhaba efendim. SAYGILAR.
   Evet terkrar proje dosyalarınızın hazırlanıp ilgili remi kurumlara sunulması gerekiyor. Mimari proje dosyalarınızın tamamının hazırlanması 20.000 TL + KDV efendim.

 2. Evime asma tavan parke ve duvar kagidi yaptirdim resmen dusman catlatiyor cok guzel oldu bu kadar uygun fiyata bu isi beklemiyordum cok cok guzel oldu ellerinize emeklerinize saglik cuneyt bey en yakin zamanda mutfak dolaplari icin tekrar gorusmek dilegiyle.. tesekkurler

  • Sevgi hanım merhaba. Sizleri tanımaktan bizlerde mutluluk duyduk. Her zaman yanınızdayız. Eviniz hayırlı uğurlu olsun inşaAllah. Daima sağlıkla ve huzurla içinde yaşayın. SAYGILAR SUNUYORUZ.

 3. Dekor delisi ekibine, komple ev tadilatımızı zamanında ve eksiksiz olarak bitirdikleri için çok teşekkür ederim. Mutfak ve banyomuzu, sıfır evlerde dahi bulamayacağımız şekilde modern ve şık bir hale çevirdiler. iyi ki Dekordelisi ailesiyle karşılaşmışım diyorum. ailecek teşekkür ederiz.

  • Macit bey merhaba. Sizleri memnun edebildiysek ne mutlu bizlere. Yeni evinizde sağlıklı ve mutlu günlerde oturun her zaman inşaAllah. Bizlerde sizleri çok sevdik. Dostluklar baki olsun hedefimiz budur daima. Tüm aileye sevgiler saygılar. Çok teşekkür ederiz.

  • Dekordelisi ekibine selâmlar, öncelikle bize böyle güvenilir ve kaliteli bir hizmet verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten işinizde çok profesyonelsiniz. Evimi komple tadilat yaptırmaya karar verdikten sonra internette gezinirken web sitenizi gördüm. Görseli beni cezbetti ve incelemeye başladım. Web sayfanızdaki (Bosch’un)müşterilerimi kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim sözünden çok etkilendim ve sizinle iletişime geçtim. Iyiki de geçmişim. Sonuçta tamda istediğim gibi içime sinen şık ve modern bir eve kavuştum Cüneyt bey. Sizin önerileriniz ve ekibinizin profesyonelce çalışmaları neticesinde mükemmel bir iş çıkardınız. Doğrusu bu kadarını da beklemiyordum. Elinize, emeğinize sağlık.
   Başta ablam olmak üzere eş, dost, akraba herkes evime bayıldı. Sanırım sizinle hep iletişim de kalacağız durum onu gösteriyor 😊

 4. Dekor delisi ekibine, komple ev tadilatımızı zamanında ve eksiksiz olarak bitirdikleri için çok teşekkür ederim. Mutfak ve banyomuzu, sıfır evlerde dahi bulamayacağımız şekilde modern ve şık bir hale çevirdiler. iyi ki Dekordelisi ailesiyle karşılaşmışım diyorum. ailecek teşekkür ederiz.

 5. Merhabalar. Corona kâbusu bittiğinde komple bir tadilata girismek istiyoruz. Mutfak banyo salon kapılar parkeler. Fiyatlarınız değişirmi malum piyasa belli.

  • Nilgün Hanım merhaba. Saygılar sunuyoruz. Korona bitince bunu kutlamak için evinizi %50 indirimli yapacağız söz veriyoruz :)) Yeterki bitsin İnşaAllah.

 6. İşimiz gününde ve tertemiz bitti ama hala cüneyt beyin yüzünü göremedik. Sesi var kendisi yok. 🙂 Antalyadaki dairemizde sizi bekliyor inş. Ve çevremiz, komsularımız. Herşey için tskler. Elinize kolunuza sağlık.

  • Aynur hanım merhaba efendim. Saygılar sunuyorum. Heryere yetişmek zorunda olmak ve bunu bazen başaramamak benide üzüyor. Fakat, göz önündeki imalat ve uygulamaların yapılabilmesi için perde arkasında oldukça yoğun bir şekilde koşuşturan gizli bir kahramanın olması mutlaka gerekiyor. 🙂 İşte o çok yorulan kişi benim efendim. Evinizi hayırlı günlerde kullanın inşAllah. SAYGILAR SEVGİLER…

 7. Merhabalar. Şehirdışında hizmet veriyormusunuz? Çalışmalarınızı ve referanslarınızı inceledim. Çok güzel işler yapıyorsunuz. Kutlarım. Size mail attım. Orada iletişim bilgilerim mevcut. Yetkili kişi bana ulaşırsa memnun olurum. Şimdiden teşekkürler ev kolay gelsin.

 8. Web siteniz harika ve hizmetleriniz çok güzel. İnternette merak edip araştırdığım herşey var. Evimi tadilat yaptiricam bahar ayinda. İnşallah sizin yapmanizi istiyorum. Çok güzel ev dekorasyon örnekleriniz var. Tadilat dekor fiyatlarinizi inceledim. Bahardada gecerlimidir acaba?

 9. Veb sayfanız çok faydalı. Emek verenlere teşekkür ederim. Fiyatlarınız net ve açıklayıcı. Çok yararlandım. Tüm detaylara değinmişsiniz. Bizim gibi bilgisi olmayanlara öğretici bir makale olmuş. Teşekkür ederim.

 10. Sizleri internet üzerinden tanıdım. Tadilat ve dekor konusunda fazlasıyla yrdımcı oldunuz. Evim gerçekten çok güzel oldu. Cüneyt bey ve ustalarına çok teşekkür ederim. Dostluğumuz ve ticaretimiz baki olsun inş. Tüm akrabalarıma ve çevreme tereddütsüz bir şekilde sizleri daima tavsiye edeceğim. Rabbim emeklerinizi zayi etmesin. Numan abinizden sevgiler saygılar gençler…

 11. Sizi internetten tanıdık. Güven söz konusuydu. Bir telefonumuzla geldiniz, tüm tadilat işlerimizi üstlendiniz. Yanlış karar vermediğimizi görünce çok mutlu olduk. Emeklerinize sağlık. ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN.

 12. Mutfak onarımları için çağırdım, komple dairemi yenilettim. Mutfak fiyatına kompile daire dekoru. Espri bir tarafa hepinizi çok sevdik gençler. SAYGILAR SEVGİLER

 13. Selamm. Bu vip paket seçenegi hakkinda daha fazla bilgilenmek istiyorum. Diledigimiz her türlü dekorasyonu yaptirabiliyirmuyuz mesela??? Şehir disina cikiyor musunuz???

 14. Almanyadan yaziyorum. Siteniz çok guzel. İnaniyoruzki basarilisiniz. Turkiyeye geldigimizde sizi dairemize davet edip bazi tadilat yapilacaklari birlikte pilanlayip bitirecegiz. Sizleri takip ediyoruz biz. Kolaygelsin

 15. Cüneyt alan beye tsk ederiz. Ödeme kolaylığı sağlayp evimizeki işleri güzelce yaptığı için. İnternete pek güvenmem ama bu düşüncemi yıktınız. Rabbim yolunuzu bahtınızı açık etsin işiniz rast gitsin inş. A.E.Olun

 16. Hepinize sonsuz teşekkür ederim Cüneyt alan inşaat. İstediğim her şeyi yapmak için emek verdiniz. Hepsinden önemlisi buydu benim için. Çok teşekkür ederim kendim ve babam adına. Sevgiler.

 17. Anahtar teslim olarak sizinle anlaştık ve sonucu güzel oldu. Memnunuz. Tüm arkadaşlara tavsiye ediyoruz sizleri. Tereddütümüz yok. Başarılarınızın devamını temenni ediyoruz. Elinize emeğinize sağlık.

 18. Hizmetleriniz çok güzel bence. Tadilat konuları hakkında bilgileniyoruz fakat online destek mesaj kutusu falanda yapsanız olmazmı.

 19. Param sonuna kadar helal olsun. Hakettiniz. Emeklerinize sağlık. Rabbim bol kazançlı işler nasip etsin insallah.

 20. İnternet diyip geçmemek lazımmış. Konuşulduğu gibi değilmiş. Sizi orada bulduk ve tanıdık. Memnunuz. Ellerinize sağlık dekordelisi. Herşey için teşekkür ederiz.

 21. Dolaplardan tutunda asma tavanlara kadar gerçekten tüm işlerim güzel oldu arkadaşlar. Ben sizi seçtiğim için çok mutlu oldum. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

 22. Sizinle çalışmak bizleri mutlu etti. Tüm çalışanlarınıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.

 23. Ledli ışıklı asma tavan ve boya badana işlerinde konuya olan hakimiyetiniz ve tasarımlarınız gerçekten çok güzeldi kutlarım. Sorunsuz bir şekilde teslim ettiğiniz için tüm Alan Dekorasyon ekibine teşekkür ederim.

 24. Dolaplardan tutunda asma tavanlara kadar gerçekten tüm işlerim güzel oldu arkadaşlar. Ben sizi seçtiğim için çok mutlu oldum. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.