Ankara Ev Tadilat Dekorasyon Tavsiye

Konusunda profesyonel ve tavsiye edilen Ankara’da ev tadilat dekorasyon firması mı arıyorsunuz? Müşteri yorumlarımızı okuyunuz. Bu projemizi ve daha fazlasını incelediğinizde doğru adreste olduğunuzu göreceksiniz. Ankara Ev Tadilat Dekorasyon Tavsiye edilenlerin başında olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu sayfamızda tüm yapım aşamalarımızı ve projemizin son halini inceleyebilirsiniz.

Ankara Ev Tadilat Dekorasyon Yaptırmak İsteyenlere Tavsiye

Öncelikle tavsiye edilecek kadar profesyonel teklif sunan ve işinin ehli olarak her detaya değinen bir firma ile işe başlamalısınız. Profesyonel bir tadilat ve dekorasyon teklifi nasıl olmalı şimdi onu inceleyelim. Önce birkaç gerçek ve güncel görsel inceleyelim teklifini sunduğumuz daire hakkında. Sonra devam edelim.

TADİLAT ve DEKORASYON ÖRNEK TEKLİFİ

…/ANKARA adresinde bulunan dubleks dairenin tüm tadilat ve dekorasyon işlerine ait anahtar teslim fiyat teklifidir. Teklif geçerlilik süresi 3 işgünüdür.

Aşağıda belirtilen tüm  uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik anahtar teslim olarak yapılacaktır. Her türlü malzeme, ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iskele kurulum ve söküm, iş makineleri ve ekipmanlar vb giderler yükleniciye ait olup işverenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Yüklenici tüm mobilya imalatları ve tasarımları, 3D modelleme çizerek işverene sunacaktır. İşveren tarafından onay alındıktan sonra tüm imalatlara ve uygulamalara başlayacaktır. Tüm renk, model ve tasarımları işveren beğenecek, seçecek ve onaylacaktır. İşverenin onaylamadığı hiçbir malzeme kullanılmayacaktır. Tüm bataryalar, çeşmeler ve musluklar işverene ait olup, montajları eksiksiz yükleniciye aittir.

YAPILACAK İMALAT – UYGULAMALAR

Kırım – Yıkım – Hafriyat İşleri

  • Duvarlarda yapılı olan tüm duvar kağıtlarının sökülmesi.
  • Banyolar ve wc de yapılı olan tüm duvar fayanslarının sökülmesi. Klozetlerin, banyo dolaplarının, lavaboların, duş küvet ve kabinlerinin sökülmesi. Tüm bataryaların, çeşme ve tesisat üst malzemelerinin sökülmesi. Banyolarda bulunan radyatörlerin sökülmesi.
  • Tüm parkelerin, parke süpürgeliklerinin ve fayans süpürgeliklerinin sökülmesi.
  • Üst kat çatı kat odası ile oda arasındaki duvarın boydan tavana kadar tamamen yıkılması. İçerideki tüm dolapların ve kaplamaların sökülmesi.
  • Pencerelerde yapılı olan tüm sinekliklerin sökülmesi.
  • Mutfakta bulunan tüm dolapların sökülmesi. Mutfak tezgah arası fayanslarının sökülmesi.

Kırım işlerini müteakip tüm hafriyatın çuvallanarak belediyenin çöplük alanına atılması. Tüm hafriyat atım işleri vinçle yapılarak bina sakinlerini rahatsız etmeyecek şekilde bitirilecektir. Komple tadilat işleri bittiğinde daire içinin kaba temizliğinin yapılması ve içeride dışarıda hafriyatın bırakılmaması.

Mutfak

Sökülen adalı mutfak dolapları ile birebir aynı ölçüde Highgloss kapak, suntalam gövde yeni mutfak dolaplarının tavan boyu yapılması. Tüm kapaklar ve çekmeceler pistonlu frenli SAMED marka olarak takılacaktır. Özel aksesuarlar (aventus kapak, şişelik, yağdanlık, fasulyelik, kiler sepeti vb gibi) talep edildiğinde, malzemesi işveren tarafından alınacak yüklenici tarafından montajı eksiksiz yapılacaktır. Granit tezgâhın takılması. Paslanmaz eviyenin takılması. Tezgah arası fayanslarının yenilenmesi. Mutfak dolabının davlumbaz bitimine kadar uzatılması. Yapılı olan ankastre ve davlumbazın tekrar montajlarının yapılması. Mutfak adası arkası yemek masası tavanının led ve spot aydınlatmalı asma tavan yapılması. Zeminlerinin ise 60×120 ebatlarında fayans yapılması. Mutfak dolap hizasının zeminlerinin koridor birleşimine kadar laminat parke yapılması. Fayans parke geçiş profilinin takılması.Tüm mutfak dolabı iç ve dış tasarımları, model ve rengine işveren karar verecek ve imalatını onaylayacaktır. Kombi dolabının yapılması.

Banyo – Wc

Banyolar ve wc’nin , duvar zemin fayanslarının tamamen yenilenmesi. Tüm daire içi ve teras kat fayanslarının markası BİEN/EGE/ÇANAKKALE marka kullanılacaktır. Fayans m2 birim fiyatı 75 TL’ye kadar yükleniciye, üstü işverene aittir). fayansların Köşe krom paslanmaz köşebentlerinin takılması ve derzlerinin verilmesi. Duşakabin içi süzgeçleri 30×10 parlanmaz krom, dış süzgeçlerinin ise 10×10 paslanmaz krom süzgeçler olara değiştirilmesi.Ana banyo ve ebeveyn banyosuna uygun ölçülerde 6 mm demperli secury cam, aliminyum pervaz (teknesiz) istenilen renklerde duşakabinlerin yapılması. Ana banyo duş içine oturmalık yapılması ve duş bataryasının uygun yere taşınması. Banyoda bulunan radyatörün iptal edilmesi ve havlupan olarak kapı arkasına taşınması. Gövde suntalam dış kapak aksam Highgloss, aynalı yeni banyo dolaplarının yapılması. Banyolar ve wc tavanlarına 30×30 clip-in metal asma tavanların yapılarak uygun sayıda aydınlatma armatürlerinin takılması. Pencerelere ise alimünyum menfezlerinin takılması. VİTRA iç ve dış olmak üzere gömme rezervuarlı klozetlerin takılması. Ebeveyn banyosuna çamaşır makinesi dolabının yapılması. Ana banyo dolap tezgahının tekrar kullanılması. Sauna zeminlerinin fayanslarının yenilenmesi.

Koridorlar

Alt kat koridor zeminlerinin mutfak modeli ile aynı 60×120 granitlerle döşenmesi. Yapılı bulunan vestiyerin (iç aksam suntalam dış kapak aksamı MDFLAM) yenilenmesi. Üst kat merdiven kovası tavanına gergi tavan yapılması. Üst kat kordorun laminat parke yapılması.

Ankara Ev Tadilat Dekorasyon Tavsiye – Önüne geçen herkesin dekorasyoncu olarak piyasada dolaştığı bu zamanımızda, doğru firmaları veya kişileri bulmak elbette çok zor. Araştırmalarınıza devam ediyorsunuz ve bu yüzden buradasınız.

Salon

Salona led ve spot aydınlatmalı asma tavanın yapılması. Avize tesisatlarının ortalanması ve ayrı düğmelerle çalıştırılması.

Balkonlar

Her iki balkon zeminlerinin, ön alın duvarlarının ve harpuşta küpeştelerinin üstünü seçilecek model ve renkte fayanslarla kaplanması. Süzgeçlerinin yenilenmesi. Korkulukların sentetik DYO marka boya ile bina renklerine uygun renklerde boyanması. Balkon duvarlarının ve tavanlarının tamiratlarının yapılarak, bina renklerine uygun renklerde DYO marka su bazlı dış cephe boya ile boyanması.

Teras Kat

Teras kat zeminlerinin ve ön cephe duvarlarının; işveren tarafından seçilecek olan renk ve modelde komple fayans yapılması. Süzgecin yenilenmesi. Teras mutfak zemin fayanslarının yenilenmesi. Dolabının varsa hata ve kusurlarının giderilmesi kapak ayarlarının yapılması.

Laminat Parke

Islak zeminler hariç; Tüm odalar, salon, mutfak dolap bölümü, üst kat sahanlık ÇAMSAN marka 10 mm derzli işveren tarafından seçilecek ve beğenilecek olan modelde laminat parke ile kaplanması. 2’lik şiltelerinin parke altına serilmesi. Tüm süpürgelikler 10’luk lake beyaz süpürgelik olacaktır. Tüm koridor granit süpürgeliklerininde aynı beyaz lake 10’luk süpürgeliklerden yapılması.

Alçı Sıva

Tüm duvar yüzeylerinde sökülen duvar kağıtları sonrasında; gereken tüm yüzeylere gerekirse tamamen alçı sıvalarının yapılarak boya badanaya uygun hale getirilmesi. Yapılacak tüm alçıpan asma tavanlara alçı sıvalarının yapılması. Tüm yüzeylerin pürüzsüz şekilde alçı sıva yapılması, zımparalarının yapılması ve DYO marka boya astarlarının sürülmesi.

Boya Badana

Tüm daire içi tavanlarının DYO marka özel tavan boyası ile en az iki kat olmak üzere boyanması. Tüm duvarların istenilen renklerde DYO su bazlı silikonlu silinebilen boya ile boyanması. Tüm daire iç kapılarının özel panel kapı boyası ile beyaz renkte boyanması. Kol, kilit ve menteşelerinin kontrol edilmesi, varsa çalışmayanların hasarlarının giderilmesi. Değişmeyecek olan dolaplarında kapı renkleriyle uyumlu renkte boyanmaları. Tüm pencerelerin kırık, çatlak ve hasarlı bölgelerinin tamir ve zımparalarının yapılarak uygun renkte içten ve dıştan verniklenmesi. Teras kat çatı ahşaplarınında aynı şekilde tamirlerinin yapılarak verniklenmesi. Merdiven trabzan ve basamakların uygun renkte verniklenmesi.

Sineklikler

Tüm pencere açılır kanatlarının, balkon kapılarının dıştan, pencere pervaz renklerine uygun çelik tel akerdeon sineklik yapılması.

Elektrik Tesisat

Tüm led aydınlatmalı asma tavanların, gergi tavanın gereken elektrik tesisatlarının çekilmesi ve çalıştırılması. Döşenecek şerit led ve motorları ile spotların markaları CATA olacaktır. Salonda bulunan anahtarların kapı yanına alınması. Mutfak tezgah arası prizlerinin dolap altına taşınması. İşveren tarafından kullanım kolaylığı olarak istenilen yerlere ek prizlerin eklenmesi. Daire içi tüm elektrik tesisatların kontrol edilmesi, çalışmayanların hata ve kusurlarının giderilmesi.

Su Tesisat

Tüm banyo bataryalarının, çeşme ve muslukların, çamaşır ve bulaşık makinesi vana ve musluklarının montajlarının eksiksiz şekilde yapılması.

GARANTİ KAPSAMI:

Teklifi sunan yaptığı imalatlara iş bitiminden itibaren 10 yıl garanti vermektedir. Ayrıca kullanılan malzemelerin garantisi malzemenin üreticisi firmalar tarafından teknik föyünde bulunan süreyle verilecektir.

TEKLİF FİYATI ve ÖDEME ŞEKLİ

İŞİN FİYATI145.000 TL (Yüzkırkbeşbin Türklirası)
ÖDEME ŞEKLİHakediş Usülü.
İŞİN SÜRESİ30 iş günü
İŞ BAŞLAMA TARİHİ 
İŞ TESLİM TARİHİ 
TEKLİF TARİHİ10.09.2021

TEKLİFİ SUNAN

Dekordelisi Mimarlık İnş.Tas.Tic.Ltd.Şti.

Adres: Neyzen Tevfik sk. No:5/5 MALTEPE – ANKARA

TELEFON: 0850 495 0 552 – 0 552 495 0 552

SAYGILAR…


Çalışmalarımıza Başladık (Yapım Aşamalarımız)

Kırım ve hafriyat işlerimiz bitti. Su tesisat işlerimiz ve elektrik tesisat işlerimiz bitti. Fayans döşeme işlerimize başladık. Bir kaç gün sonra onlarda bitecek. Sözleşmemize harfiyen uyuyoruz. Hızlı ve planlı bir şekilde projemizin gereklerini yerine getiriyoruz.

Ankara Ev Tadilat Dekorasyon Tavsiye edilen profesyonel bir firmanın, müşterisine sunmuş olduğu fiyat teklifini incelediniz. Bu neden çok önemlidir; çünkü bu tip alt yapılar, hazırlıklar, müşterinin soru işaretine yazılı cevaplar ve bilgilendirmeler Ankara Ev Tadilat Dekorasyon Tavsiye edilen firmanın kendisini ispatıdır. Bu hem müşteri memnuniyeti için, hemde kendi statüsü için oldukça önemlidir. Vizyon ve misyonunu, neden tavsiye edilen olduğunun göstergesidir.

Devam Ediyoruz

Tüm kırım yıkım hafriyat, elektrik ve su tesisat, fayans ve seramik, şap tefsite, tavan boyaları ve temizlik işlerimizi bitirdik. Hızla sona doğru geliyoruz. Mobilya işlerimiz ise imalathanemizde devam ediyor.

Eğer müşterimiz tarafından bu fiyat teklifimiz kabul edilirse, hızlı bir şekilde çalışmalarımıza başlayacağız. Eski halini ve yeni halini burada sizlerle paylaşacağız. Ankara Ev Tadilat Dekorasyon Tavsiye Edilenler isimli sayfamızın sonunda sizler için faydalı olduğunu düşündüğümüz farklı sayfalarımızı da inceleyin.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Tavsiye edilen tadilat firması, ankarada tavsiye edilen ev dekorasyon şirketi, tavsiye edilen dekor şirketleri, ankarada tadilat dekorasyon yapan firmalar,

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)