Gölbaşı Villa Tadilat Dekorasyon Projemiz

Gölbaşı Villa Tadilat Dekorasyon Projemiz

Ankara Gölbaşı’da bulunan villanın iç ve dış olmak üzere tüm dekorasyonlarını tamamen değiştiriyoruz. Bu projemize ait tüm detaylı bilgiler, görseller ve yapım aşamalarımızı bu sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Gölbaşı Villa Tadilat Dekorasyon Projemiz – Temelden çatıya yeniliyoruz. Tasarımlar ve imalatlar tamamen bize ait. Dışarı bağımlı çalışmıyoruz. Bu yüzden çok daha profesyonel, çok daha kaliteli, çok daha ekonomik sonuçlara ulaşabiliyoruz. Bu rpjemizde neler mi yapacağız? Haydi Gölbaşı’da Villa Dekorasyon Projemiz hakkında tüm detaylara birlikte göz atalım. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeni Hali (Projemizi bitirdik)

Eski Hali

Yüklenici Taahhüt

Aşağıda belirtilen tüm  uygulama/imalatlar teklifi sunan yüklenici tarafından malzeme + işçilik anahtar teslim olarak yapılacaktır. Her türlü malzeme, ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iskele kurulum ve söküm, iş makineleri ve ekipmanlar vb giderler yükleniciye ait olup işverenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt etmektedir. Yüklenici tüm imalatları ve tasarımları, 3D modelleme çizerek işverene sunacaktır. İşveren tarafından onay alındıktan sonra tüm imalatlara ve uygulamalara başlayacaktır. Tüm renk, model ve tasarımları işveren beğenecek, seçecek ve onaylacaktır. İşverenin onaylamadığı hiçbir malzeme kullanılmayacaktır. Gölbaşı Villa Tadilat Dekorasyon Projemize başlıyoruz.

Banyolar

Aşağıda listelenen tüm imalatlar ve montajlar, 3 adet banyo içinde geçerlidir.

Tüm yapılı bulunan banyo aksesuar ve üst tesisat malzemeleri sökülecek. Duşakabin, lavabo, klozet sökülecek. Yeni banyo tasarımına göre gereken pis/temiz su tesisatları yer değişiklikleri eksiksiz yapılarak çalışır hale getirilecek. Tüm duvarlarda yapılı bulunan fayanslar sökülecek. Sıva tamiratları yapılacak. Zeminlere yalıtım izolasyon sürülecek. İşveren tarafından beğenilecek olan banyo fayans modeli zemin ve duvarlar olmak üzere tamamen yenilenecek. 6 mm demperli alimünyum (renkli olabilir) pervaz duşakabin yapılacak. Duşakabin içine 10 x 30 cm duş süzgeci takılacak. İşveren tarafından renk, model ve tasarımı seçilecek olan çanak lavabolu banyo dolabı yapılacak. Çamaşır makinesi dolabı yine banyo dolabı iç ve dış aksam malzemesi ile aynı şekilde imalat ve montajı tavan boyu yapılacak. Havlupan takılacak. Gömme rezervuarlı klozet yapılacak. Banyo tavanına 30×30 clip-in metal banyo asma tavanı yapılacak. Led aydınlatma lambası takılacak. Banyo menfezi takılacak. Kapı eşik mermerinin yapılması.

Salon Asma Tavan

Giriş koridor bitiminden başlayarak tüm salon tavanlarını dolaşacak şekilde 35 cm en alçıpan led ve spot aydınlatmalı asma tavan yapılması. Yemek masası bölümü ve oturma gurubu ayrı tavan olacak şekilde iki ayrı tavan olarak imalat ve asma tavan uygulaması yapılacak. Tüm derz bantlarının çekilmesi. Alçı sıva yapılması ve boya badana hazır hale getirilmesi. Gölbaşı Villa Tadilat Dekorasyon Projemizde koridor çalışmalarımız için geçerlidir. Uygun ölçülerde perdelik yerlerinin hazırlanması. Her 1,5 m arayla 6 watt beyaz renk spotların takılması. Ledlerin döşenmesi ve tüm aydınlatmaların çalıştırılması. Led ve spot markası olarak Philips marka kullanılacaktır.

Duvar çıta panoları

Salon ve koridorlar duvarlarına süpürgelik 10 cm üzerinden başlayarak tavan boyu poliüretan 3 cm en duvar çıtalarının döşenmesi. Dekoratif köşe dönüşlerinin yapılması ve uygun renkte boyanması.

Boya badana

Daire her iki katı olmak üzere; Tüm tavan ve duvarlarda bulunan  kırık, çatlak, hatalı yüzeylerin tamirlerinin yapılması. Tüm tavan ve duvarlara boya astar uygulamalarının yapılması.  Juton marka silinebilen su bazlı boya badana ile istenilen renklerde boya badanasının yapılması.

Düğme ve Prizler

Yapılı olan tüm düğme, priz ve anahtarların sökülmesi. Yerlerine eksiksiz olarak VİKO marka duvar rengine uygun renklerde yeni düğme, priz ve anahtarların takılması, çalıştırılması.

Arka Veranda

Yapılı olan veranda ahşap kaplamalarının koruyucu şeffaf vernik yapılması. Veranda tüm duvarlarının alçı sıvalarının yapılması ve uygun renklerde boyanması. Verandaya iki adet 100 x 600 petek radyatör takılması ve çalıştırılması. Gölbaşı Villa Tadilat Dekorasyon Projemizde veranda ve sundurma kapatma işlerimiz. Veranda çatı altı tüm çevresi tamamen kapatılacak şekilde; Tavan boyu olmak üzere; Sürme Albertgenau şeffaf ısıcam ahşap renk profilli cam kapatma sisteminin yapılması. Veranda zeminlerinin Çamsan marka 10 mm derzli istenilen renk ve modelde laminat parkesinin yaplması ve süpürgeliklerinin yapılması. Gerekli yerlere elektrik düğme ve prizlerinin elektrik tesisatlarının çekilmesi yapılması.

Ön sundurma

Çelik kapı önü tamamen kapatılacak şekilde (1,25 + 2,50 + 1,25); 60×120 (3 mm) çelik profil ana taşıyıcı,40×60 (2 mm) döşeme, döşeme üstü OSB, OSB üstü şu an yapılı olan kiremit kaplamalı, şafak alın tahtası ve yağmur oluklu sundurmanın yapılması. Sundurma altının tüm çevresi olmak üzere sabit Albertgenau şeffaf ısıcam ahşap renk profilli cam kapatma sisteminin yapılması. Giriş cam kapısının yapılması. Zemin olarak dış cephe kaymaz seramiklerin yapılması. Tavan aydınlatmasının takılması.

Petek & Radyatörler

Yapılı bulunan tüm radyatörlerin sökülmesi. Yerlerine aynı ölçülerde beyaz renk Nirvana model yeni petek radyatörlerin takılması. Gölbaşı Villa Tadilat Dekorasyon Projemizde tüm petek ve radyatörleri değiştireceğiz. Vanaların termostatik vana olarak takılması ve yenilenmesi. Verandaya takılacak olan peteklerde yine Nirvana sistem olarak takılması.

Parke döşemeler

Lamine parke: Yapılı olan tüm parkelerin sökülmesi. (alt kat giriş antre ve mutfak dahil olmak üzere) istenilen renk ve modelde lamine döşenmesi. 10’luk beyaz renk lake süpürgeliklerin yapılması. Tüm kapı eşik profillerinin yenilenmesi.

Üst kat çıkış merdiven basamaklarının parke döşeme ile aynı malzemeden kaplanması. Renk tonuna en yakın tonda merdiven ahşap korkuluk ve trabzanının imalat ve montajının yapılması.

Dış Ahşap Depo

Bina dışı yapılı olan ahşam deponun dış cephesinde bulunan tüm hasarlı ve kabarmış yüzeylerinin tamiratlarının yapılması. Zımparasının yapılması. Ahşap koruyucu verniğinin istenilen renklerde yapılması.

Cam balkon

Üst kat yatak odası balkonunun sürgülü Albertgenau şeffaf ısıcam ahşap renk profilli cam kapatma sistemi ile kapatılması.

Asma Tavan

Mutfak ve tüm odaların led ve spot aydınlatmalı alçıpan asma tavan yapılması. Alçı sıvalarının yapılarak tüm led ve spotlarının takılması, çalıştırılması.

Kaldırım Betonu ve Andezit Taş Kaplama

Araç yolu bitimi bahçe girişinden başlamak üzere; Tüm bina çevresinde yapılı olan kaldırım betonu kırmızı karo kaplama taşlarının sökülmesi. 60 cm en + 10 cm kalınlık beton atılması. Üzerine gri renk, 3’lük andezit taşın tüm bina çevresine döşenmesi. 15’lik kaldırımın andezit birleşim yerine tüm bina çevresine döşenmesi. 10’luk aynı malzemeden andezit süpürgeliklerin yapılması.

Seperatör

Salonda belirlenen kolon yanına 5 direkli akrilik / lake beyaz renk ahşap seperatörün imalat ve montajının yapılması.


Gölbaşı’da Villa Dekorasyon projemizde yapacağımız tüm imalat ve montajları yukarıda sizlerle paylaştık. Sıklıkla sayfamızı güncelleyeceğiz. Böylelikle bir villa nasıl dekore ediliyor görebileceksiniz.

Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz. Aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret ederek farklı tadilat dekorasyon projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Dubleks Ev Tadilat Maliyeti >

Tripleks Villa Tadilat Dekorasyon Maliyeti >

Ev Tadilat Fiyatları >

Dekorasyon Fiyatları >

İLGİLİ BAŞLIKLAR; Gölbaşı Villa Tadilat Dekorasyon Projemiz, villa, dubleks, tadilat, dekorasyon, maliyet, fiyat, teklif, ankara, gölbaşı,

Related Posts

Ev Tadilatı Nasıl Yapılır? Yapım Aşamaları ve Önemli İpuçları

Güncel olarak başlamış olduğumuz komple ev tadilat ve dekorasyon projemize ait yapım aşamalarımızı bölümler halindeDevamını oku

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *