SONRASI-ÖNCESİ-BATIKENT

160 m2 Dairenin Komple Tadilatı Ne Kadar

Dairesinin komple tadilatını yapmamız için bizi tercih eden değerli müşterimize çok teşekkür ederiz. Bizde kendilerinin bu seçiminde ne kadar doğru karar verdiğini, en iyi hizmetleri sunarak göstereceğiz. Tüm ekip ve ekipmanlarımız, alt yapımız30 yıllık tecrübemiz, konusunda uzman personellerimizle muhteşem bir yaşam alanı teslim etme konusunda kendimize güvenimiz tam.

160 m2 Dairenin Tadilatı Ne Kadar – Aşağıda sunmuş olduğumuz fiyat teklifimizi sizlerle paylaştık. Dikkatle inceleyin. Her malzemeyi, uygulamayı, imalatı ve nasıl yapılacaklarını detayları ile anlatmaya çalıştık. Dilerseniz bu teklif metnini sözleşme şekline de çevirerek çalışacağınız firma yada kişi ile resmi tadilat anlaşması haline getirebilirsiniz.

160 m2 Dairenin Komple Tadilatı Ne Kadar

Videolar

Anahtarı değerli müşterimize teslim ettik. Videolarımızı izlerken büyük keyif alacaksınız.

Eski Hali (Öncesi)

Yeni Hali (Sonrası)

Sözümüzde ve günümüzde projemizi tam ve eksiksiz teslim ettik. Mutlu bir müşterimiz daha oldu. Gururluyuz. Daha fazla bilgi ve detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yapılacak Tadilatlar ve Fiyat Teklifimiz

Aşağıda belirtilen tüm  uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü ulaşım, konaklama, hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye , iş makineleri ve ekipmanlar vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene teklifte beyan edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işveren taahhüt etmektedir. Tüm malzemeler, tasarımlar, renk ve modeller işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. Yüklenici tüm dolap tasarımlarını ve banyo tasarımı ve modelleri 3D sunum çalışarak işverene sunacak ve işverenenin onayını aldıktan sonra imalatlara başlayacaktır. İşverenenin onaylamadığı hiçbir renk ve tasarım imalatı uygulaması yapılmayacaktır. İşveren tarafından değiştirilmek istenen tüm bataryaları kendisi alacak, yüklenici ise montaj ve işçiliklerini eksiksiz yapacaktır.

1- YIKIM KIRIM HAFRİYAT İŞLERİ

Mutfak dolapları,  tezgah taşı, eviye, tezgah arası fayans kaplamaların sökülmesi.  Mutfak balkon çıkış küçük duvarının yıkılması ve pvc kapının sökülmesi. Mutfak, mutfak balkonu, koridor zemin fayanslarının sökülmesi. Salon tavanında yapılı asma tavan ve kartonpiyerlerin sökülmesi. Yapılı olan tüm laminat parke süpürgeliklerinin sökülmesi. Daire içi duvarlarında yapılı bulunan tüm duvar kâğıtlarının sökülüp temizlenmesi. Yapılan söküm ve yıkım işleri sonrası hafriyatın binayı rahatsız etmeyecek şekilde toplanması ve belediyenin belirlediği çöplük alanına atılması. İş teslimi esnasında daire içi kaba temizliğinin yapılmış olması.

2- ELEKTRİK TESİSATI İŞLERİ

Yeni tadilatlara ve tasarımlara göre gereken tüm elektrik tesisat yer değişikliklerinin yapılması. Odalarda işveren isteklerine uygun sayıda elektrik prizlerinin çekilmesi. Salonda tv duvarına yeni tv, uydu anten ve elektrik priz elektrik tesisatlarının çekilmesi. Koridorda iki adet pano aydınlatma aplik hattının çekilmesi.Tüm elektrik buat kapaklarının yenilenmesi. Tüm elektrik düğme, priz ve anahtarların uygun renklerde tamamen değiştirilmesi.

3- SU TESİSAT İŞLERİ

Yeni mutfak dolabı tasarımı için gerekli pis temiz su yer değişikliklerinin yapılması. Kombinin sırtı balkon iç duvarına gelecek şekilde tesisatıyla birlikte taşınması. Ana banyoda bulunan duşakabinin teknesiyle sökülmesi. Duş bataryasının hemen altına yeni 10×30 krom paslanmaz süzgecin yapılması. 6 mm demperli cam teknesiz alimünyum pervaz (istenilen renk) yeni duşakabinin aynı ölçülerle kare olarak yapılması. Banyoda bulunan klozetin ve wc de bulunan hela taşlarının sökülmesi. Banyo wc ye birer adet SEREL marka gömme rezervuarlı yeni klozetlerin takılması çalıştırılması. Sökülen batarya, çeşme ve muslukların tekrar takılması.

4- FAYANS İŞLERİ

Banyo ve wc zemin fayanslarının yenilenmesi. Mutfak, mutfak balkonu ve koridor zemin fayanslarının istenilen ebatta yeni fayanslarla yapılması. Tüm laminat parke süpürgelikleri ve zemin fayans süpürgeliklerinin 10’luk beyaz ahşap süpürgeliklerden yapılması. Tüm parke geçiş profillerinin yenilenmesi. Banyo ve wc eşik mermerinin yenilenmesi. Ana banyo fayanslarında bulunan derzlerin üzerine tekrar derz yapılması.

5- MUTFAK DOLABI İMALATI

Yapılı bulunan mutfak dolabının yerine Highgloss kapak, suntalam iç aksam işveren isteklerine uygun renk ve tasarımda yeni mutfak dolabının imalat ve montajının yapılması. Tüm kapaklar ve çekmeceler yavaş kapanır frenli pistonlu (Samed marka) olacaktır. İstenilen renkte çimstone mutfak taşının yapılması. Tezgah arası cam yapılması. Paslanmaz eviyenin yapılması. Ana banyoya yapılı dolap ölçüsünde yeni banyo dolabının yapılması. Wc ye wc dolabının yapılması. Kombi dolabının yapılması. 160 m2 Dairenin Komple Tadilatı Ne Kadar? Teklifimizin detaylarına devam ediyoruz.

6- PVC BALKON KAPISI – CAM BALKON KAPATMA

Mutfak balkonu yıkılan duvara standart beyaz renk sürgülü pvc çift cam kapının imalat ve montajının yapılması. Yapılı olan cam balkon sistemlerinin tüm fitillerinin yeni alimünyum fitillerle yenilenmesi.

7- ASMA TAVAN – GERGİ TAVAN İŞLERİ

Giriş antre tavanına alçıpan asma tavan kutulu gergi tavan imalat ve montajının yapılması. Salon ve mutfağa 40 cm eninde alçıpan ledli spotlu asma tavanların yapılması. Alçı sıvalarının yapılması ve tüm köşe profillerinin takılması. Asma tavan led ve spotlarının takılarak çalıştırılması. Kullanılacak tüm led ve spotların renkleri beyaz, markaları CATA marka olacaktır. Salon ve mutfak asma tavanlarında her 1,5 metrede bir 6 watt spot kullanılacaktır.

8- ALÇI SIVA – BOYA BADANA İŞLERİ

Tüm tavan ve duvarlarda bulunan hatalı tavan ve duvarların alçı sıva tamiratlarının yapılması. Mutfak balkonu tavan ve duvarlarına komple alçı sıva yapılması ve kartonpiyer döşenmesi. Tüm tavanlar ve duvarların istenilen renklerde DYO marka silikonlu silinebilen su bazlı boya ile boya badana yapılması. Tüm iç kapıların panel kapı boyası ile beyaz renkte boyanması. Salon tv duvarına duvar kâğıdını işveren seçecek ve alacaktır, işçilik montajını ise yüklenici yapacaktır.

9- YÜKLENİCİNİN SORUMLULUĞU VE KAZALAR

Yüklenici   ‘İmalat ve Montaj İşlerinde İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Tüzüğü’ hükümlerini yerine getirmekle yükümlüdür. Sözleşme konusu İş’te yeterli tecrübe ve deneyimli eleman görevlendirilmesi, iş ve işçiler yönünden iş sahasında alınması gereken her türlü güvenlik tedbirlerinin, işçi sağlığı ve iş güvenliği önlemlerinin alınması, bu hususta alınması gerekli alet, edevatın temini, işçilerin eğitilmesi, iş bu alet, edevatı kullanmalarının sağlanması  ve bunlar ile ilgili tüm giderler ve yemek ihtiyaçları Yüklenici tarafınca karşılanacaktır.

Yüklenici bu iş için istihdam edeceği personelin çalışmaları sırasında olabilecek iş kazası sonucu meydana gelebilecek ölüm, bedeni ve maddi zararlardan bizzat sorumludur.

Yüklenici montaj sırasında mevcut alt ve üst yapılar ile taşınır ve taşınmaz mallara zarar vermemek için gerekli önlemleri alacaktır. Alınan önlemlere rağmen meydana gelebilecek tüm hasarlar ile 3. Şahıslara verilebilecek zararlardan yüklenici tek başına sorumludur. Ayrıca yüklenici  işçilerinin 3.şahıslar vereceği zararlardan dolayı doğacak cezai ve hukuki sorumluluklardan da sorumludur. İşverenin yukarıdaki alınması gereken önlemler ve doğacak zararlardan hiçbir yükümlülüğü bulunmamaktadır.

İŞİN BEDELİ ve ÖDEME ŞEKLİ

TEKLİF BEDELİ: 95.000 TL (Doksanbeşbin TL) + KDV

ÖDEME SIRASIZAMANIMİKTARI
1.ÖDEMESözleşme imzalandığında.25.000 TL (yirmibeşbin tl)
2.ÖDEMEOdaların tamamı, klozetler, salon, duşakabin bittiğinde.25.000TL (yirmibeşbin tl)
3.ÖDEMEFayanslar, boya badana, elektrik ve su tesisat işleri tamamen bittiğinde.25.000 TL (yirmibeşbin tl)
4.ÖDEMEİŞ BİTİMİ, TESLİMİ20.000 TL (yirmibin tl)

TEKLİF TARİHİ: 29.08.2021

TEKLİF GEÇERLİLİK SÜRESİ: 3 iş günü.

İŞİN SÜRESİ: 30 iş günü.


Yapım Aşamalarımız

160 m2 Dairenin Komple Tadilatı Ne Kadar diye merak eden değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için bu teklifimiz paylaştık. Bizlere gelen sorular ışığında faydalı bir paylaşım olduğuna inanıyoruz. Aşağıda daire tadilat ve dekorasyonları adına detaylı bilgilerin bulunduğu başka sayfalarımıza da göz atabilirsiniz. Resmi tadilat sözleşme metinlerimizi, fiyatlarımızı ve daha fazlasını… Daima yanınızdayız.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: 160 m2 daire komple tadilatı, 160 m2 komple ev tadilat dekorasyon teklifi, 160 metrekare daire kaç para tadilat, 160 m2 daire dekoru kaç para,

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.