Şereflikoçhisar Müstakil Ev Tadilat Teklifimiz

Şereflikoçhisar’a bağlı Yaylak beldesinde bulunan müstakil evinin iç ve dış bakım, onarım ve tadilat işleri için bize internetten ulaşarak fiyat teklifi isteyen değerli müşterimize teşekkür ediyoruz.

Şereflikoçhisar Müstakil Ev Tadilat Teklifimiz – İç ve dış dekorasyon adına her işin yapılacağı bu teklifimizi dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Bu teklifimizi okuduktan sonra bir müstakil evin genel bakım ve onarım çalışmalarına ait tüm malzemeler ve uygulamalar hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca tadilat fiyatları hakkında da yaklaşık maliyet hesaplamanızı sizlerde yapabilirsiniz.

T E K L İ F

TARAFLAR
Bir taraf İşveren ……………………………………ile diğer taraftan   İlkadım mah. Rağbet sok. No:2/8 Çankaya/ANK adresinde bulunan Dekor Delisi Mimarlık arasında Tadilat işinin aşağıdaki şartlarla yapılmasında anlaşmaya varılmıştır.

SÖZLEŞMENİN KONUSU
İşveren………………………………………………………………………………………………………………………………………..adresindeki konutun  Ek’te listelenen tadilat ve dekorasyon işlemlerini yaptıracaktır.

SÖZLEŞMENİN BEDELİ ve ÖDEME PLANI
Yapımcı yapılması istenen konu işi 130.000 TL üzerinden bu sözleşmeye uygun olarak yapmayı kabul ve taahhüt eder.
Tadilat işlemi başlamadan önce ve sözleşme imzalanınca miktarın %20′ si hemen verilecektir. İşin %70’lik kısmı iş yapım esnasında peyder pey yükleniciye ödenecektir. Tüm sözleşme metninde belirtilen tadilat ve dekorasyon işleri tamamlandıktan sonra kalan miktar %30 nakit olarak işin sahibi tarafından yapımcıya verilecektir.

İŞİN SÜRESİ
Yapımcı gerekli ölçümleri yaptıktan sonra……………………….tarihinde işe başlamayı ve toplamda 60 iş gününde bitirmeyi taahhüt eder.

ÖZEL ŞARTLAR
a-) Yapımcı, işin gerektirdiği sayıda teknik eleman, kalifiye usta, yardımcı ve işçiyi temin edecek olup ayrıca kendisi veya bir yetkilisi işin başında bulunacaktır.

b-) Yapımcı iş bu sözleşme gereğince tadilat yaptığı süre içinde, konut içindeki mevcut yapılara ve üçüncü şahıslara zarar vermemeyi taahhüt etmiş olup; aksi halde konut içindeki mevcut yapılara ve üçüncü kişilere vermiş olduğu zararlardan doğrudan sorumlu olacaktır.

c-) Yapımcı (Yüklenici) tüm işleri anahtar teslim olarak malzeme + işçilik olarak yapmayı taahhüt eder.

d-) İşveren tüm bataryaları, duş konsolları, banyo aksesuarları (sabunluk, peçetelik, şampuanlık, havluluk) ile ankastreleri kendisi alacaktır. Bedelleri yükleniciden kesilmeyecektir.

SÖZLEŞMENİN BAĞLAYICILIĞI VE UYUŞMAZLIKLAR
Bu sözleşme tarafların bütün kanuni ve akdi haleflerini bağlar ve onların kanuni ve akdi halefleri hakkında hüküm ifade eder. Sözleşmeden kaynaklanacak ihtilaflarda ilgili Ankara mahkemeleri yetkillidir.

YAPILACAK İŞLER

Amerikan Siding (Vinil Cephe Kaplaması)

Dış cephe duvarlarında bulunan tüm kırık ve hasarlı bölgelerin tamiratlarının yapılması. Dışarda varolan tüm pis ve temiz su gider ve su borularının gömülmesi ve gizlenmesi. Arka cephe dış duvarına vana takılması. Tüm bina dış cephesinin boşluksuz olacak şekilde Gri renk Amerikan Siding yapılması. Siding kaplama altına 5’lik xps yalıtım/izolasyon döşenmesi. Çatı yağmur oluk borularının siding rengine uygun yeni oluk borularla değiştirilmesi.

Çatı İşleri

Çatı altı ve üstü 3 adet bacanın yıkılarak yeniden yapılması. Dıştan tüm bacaların sıvanarak dış cephe renklerine uygun boyanması. Baca şapkalarının takılması. Çatı kontrollerinin yapılması ve varsa arızaların veya kusurların giderilmesi. Çatı saçaklarının varsa tamiratlarının yapılması ve dış cephe renklerine uygun boyanması.

Pencereler / Panjur

Tüm pencerelerde bulunan korkuluk demirlerinin sökülmesi. Yapılı bulunan tüm pencerelerin içten ve dıştan sakallı denizlik mermerlerinin takılması. Yapılı bulunan tüm pencerelere sinekliklerinin takılması. Pencere kol ve fitillerinin kontrollerinin yapılması ve varsa kusurlu yerlerin tamiratlarının bitirilmesi. Tüm pencerelere 170’lik oval kutu dıştan manuel sistem gri renk panjurların yapılması.

Elektrik Tesisat İşler

Bina içi ve dışı tüm elektrik sistemlerinin iptalinin yapılması ve sökülmesi. Yeniden sıfırdan elektrik tesisat borulama ve kablolama işlerinin işverenin istediği şekilde, ölçüde ve miktarda eksiksiz olarak yapılması. Tüm kablolar boru içinden (borulama sistemi) geçirilerek döşeme işleri yapılacak. Her odaya 4 adet elektrik prizlerinin takılması. Her odaya uygun duvarlara 1 adet tv prizinin çekilmesi. Yeni banyo ve mutfak tasarımına göre gerekli tüm elektrik tesisat işlerinin eksiksiz yapılması. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve fırın için ayrı ayrı birer sigorta bağlanması ve diğer sigortalardan ayrı olmasının sağlanması. Elektrik sigorta panosunu balkon içine, elektrik sayaç kutusunun ise dışarı alınıp yapılması. Topraklama kazığının çakılması ve topraklama yapılması. Elektrik tesisat işlerinde kullanılacak kablo HES marka olacak. Sigortalar Siemens marka olacak. Kaçak akım rolesi bağlanacak. Tüm düğme, priz ve anahtarlar takılacak. Beyaz renkte ve VİKO marka olacak.

Su Tesisat İşleri

Yeni yapılacak olan mutfak, büyük banyo ve ebeveyn banyolara ait tüm pis su ve temiz su alt ve üst döşemeleri tasarımlarına uygun olarak eksiksiz bir şekilde yapılacak ve çalışır hale getirilecek. Kalorifer alt yapı borulama tesisat işleri yapılacak. Radyatör takılması muhtemel (standart) yerlere kadar tüm ısı sistemi kılıflı pvc boruları alttan (gizli) çekilecek ve kullanıma hazır halde olacak. Tüm banyo süzgeçleri takılacak ve giderleri sağlanacak. Ev içi ve dışı tüm dışarda kalmış borular gizlecek ve sıva altına alınacak. Dışarıda kalan hiçbir tesisat borusu olmayacak. Tüm işler bittikten sonra her türlü vana, çeşme, batarya, musluk gibi vitrifiyeler eksiksiz bir şekilde montajı yapılacak ve tüm malzemeler çalışır halde teslim edilecek.

Banyolar

İş veren tarafından belirlenen ölçüde banyo duvarı örülecek. Kapı yapılacak. Duş yeri beyaz kompact malzemesi ile bölünecek. Kapı girişi önüne gömme rezervuarlı klozet yapılacak. Tüm elektrik ve su tesisat işleri tasarıma göre eksiksiz yapılacak. Ebeveyn banyosuna bir adet açılır kanatlı banyo penceresi açılacak ve pvc montajı yapılacak. Yeni aydınlatma tesisatları çekilecek. İç duvarlarına tavana kadar işveren tarafından beğenilecek olan (Bien, Ege, Çanakkale) marka seramikler döşenecek. Büyük banyoya iş veren tarafından beğenilecek olan 8 mm demperli cam duşakabin (teknesiz) yapılacak. Duş yeri içlerine 10 x 40 dikdörtgen metal süzgeç, klozet altlarına ise 15 cm metal süzgeçleri takılacak. Büyük banyoya işveren tarafından onaylanacak olan 8 mm demperli cam teknesiz duşakabin yapılacak. Gömme rezervuarlı klozet takılacak. İki banyoya da tüm çeşme, musluk, batarya, duş konsolu, vanalar ve baslar eksiksiz montajı yapılarak çalışır halde teslim edilecek. Büyük banyoya işveren tarafından tasarımı, rengi ve modeli onaylanacak olan MDFLAM kapak ve Highgloss tezgah banyo dolabı yapılacak. Lavabosu modele uygun olarak takılacak. Banyolar kapı önlerine eşik mermerleri takılacak. Banyolara açılır kanat pvc pencere yapılacak.

Mutfak

Şimdiki yapılı olan mutfak tamamen iptal edilecek ve yatak odası haline getirilecek. Tüm temiz su ve pis su bağlantıları ve boruları sökülerek iptal edilecek. Yeni mutfak olarak yapılacak odaya, yeni mutfak dolabı tasarımına uygun olarak tüm mutfak pis su ve temiz su alt/üst bağlantıları ile elektrik tesisatı sıfırdan yapılacak. İşveren tarafından rengi, modeli ve tasarımı onaylanacak olan yeni mutfak dolabı imalatının yapılarak montajının eksiksiz yapılması. Mutfak dolabı kapakları akrilik kapak olacak. Mutfak tezgahı 3’lük granit olacak. Mutfak dolabı tezgah arasına granite uygun MDFLAM yapılacak. Mutfağın balkona açılan penceresi yıkılarak yerine balkona açılan PVC kapı yapılacak. Mutfak zeminleri işveren tarafından seçilecek olan granit yapılacak ve süpürgelikleri takılacak. Tezgah üstü ankastre ocak ve filtreli aspiratör yapılacak.

Laminat Parke

Mutfak ve banyo zeminleri hariç diğer tüm iç mekan zeminleri komple Çamsan marka 8 mm derzsiz işvernin seçeceği renk ve modelde laminat parke yapılacak. Parke altına 2’lik şilte döşenecek ve seilen parkeye uygun süpürgelikleri eksiksiz yapılacak. Tüm kapı geçişlerine metal geçiş profilleri takılacak.

Çelik Kapı

Gri renk, 14’lü kilitli yeni çelik kapının yapılması. Çelik kapı eşik mermeri takılacak. Balkon altı depo giriş kapısı yanındaki pencere duvar örülerek kapatılacak. Yan kapısına da gri renk yeni çelik kapı yapılacak.

İç Kapılar

Yapılı bulunan tüm iç kapılar sökülecek. Yerlerine beyaz renkte düz model amerikan panel kapılar yapılacak. Tüm kilit, kol ve menteşeleri eksiksiz takılarak tam ve eksiksiz olarak çalışır halde teslim edilecek.

Balkon

Balkon zeminleri ve merdivenler işveren tarafından seçilecek olan dış mekan özel seramikler ile komple yapılacak. Merdiven çıkışı sağ duvardan başlayarak ev girişi tamamen 8 mm demperli füme renk ve metal profil/filtreli katlanır sürgülü sistem cam balkon yapılacak. Cam balkon sistemi altına denizlik mermeri takılacak ve cam balkon onun üzerine monte edilecek.

Bodrum / Depo

Bodrum zeminleri komple seramik yapılacak. Tüm tavan ve duvarlarına sıva harcı ile sıvanacak ve akrilik esaslı boya ile boyanacak. Bodrum tüm elektrik tesisatları yenilenecek.

Kaldırım Betonu

Bina etrafı deforme olmuş, çatlamış veya kırılmış kaldırım betonları tamir edilecek her ölçü 50 cm yapılacak. Kaldırım betonu üstleri uygun renkte seramik ile kaplanacak.

Alçı Sıva – Boya Badana

Tüm iç tavan ve duvarlar çentiklenerek alçı sıvaları pürüzsüz şekilde yapılacak. Tüm iç ve dış merkezlere alçı metal köşebentleri takılacak. Zımparaları yapılarak boya astarları sürülecek. İşveren tarafından seçilecek olan renklerde silikonlu silinebilen DYO marka boya ile tüm yüzeyler eksiksiz şekilde boyanacak.

Kamera Sistemi

Uzaktan 7/24 akıllı telefon veya web üzerinden erişim özellikli, Kale Alarm marka, yüksek çönürlüklü Day/Night IR Kamera, Sinyal Sistemi: PAL/NTSC + 3 kamera sayılı (işverenin istediği yerlere kameralar kurulacak) sistem kurularak çalışır halde teslim edilecek.


Yukarıda okuduğunuz teklif metnimiz güncel ve reeldir. Olduğu gibi bu sayfamızda sizler için yayınlanmıştır. Daha fazla detay ve görseller için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlerde bizimle iletişime geçerek anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işleriniz için teklif vermemizi isteyebilirsiniz ve profesyonel hizmetlerimizden ekonomik fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Şu sayfamızı da mutlaka ziyaret edin;

şereflikoçhisar tadilat,şereflikoçhisar dekorasyon,tadilat fiyatları,komple tadilat fiyatları,müstakil ev yapımı,ev dekorasyonu,anahtar teslim tadilat fiyatları,

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.