Eryaman-mutfak-banyo-yenileme-işleri

A’dan Z’ye Mutfak Banyo Yenileme

Ankara Eryaman’da anahtar teslim olarak mutfak ve banyoyu tamamen yeniliyoruz. Bu projemize ait tüm bilgileri, görselleri ve daha fazlasını sayfamızda inceleyebilirsiniz. Değerli müşterimize, bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

A’dan Z’ye Mutfak Banyo Yenileme – Aşağıda adım adım yapım aşamalarımızı inceleyin. Sıklıkla güncelleyeceğimiz bu sayfamızda eski ve yeni hallerini sizlerle paylaşacağız. Her zamanki gibi öncelikle eski halini sizlerle paylaşıyoruz.

Öncesi – Sonrası

Eski Hali

A’dan Z’ye Mutfak Banyo Yenileme projemize başlamadan önceki hali ile, bittiğinde paylaşacağımız son hali kalitemizin göstergesidir.

Son Hali

Ankara Eryaman Mutfak Banyo projemizi gününde ve sözümüzde bitirmenin gururunu yaşıyoruz. Mutlu müşterilerimize bir yenisini daha ekledik. Aşağıda tüm yapım aşamalarımızı ve detayları inceleyin.

A’dan Z’ye Mutfak Banyo Yenileme Projemize Başlıyoruz

3D çizimlerimizi hazırladık ve değerli müşterimize sunduk. Çok beğendiler. Bunun akabinde hemen mutfak dolabı imalatımıza başladık. Dolaplarımızın bitmesine 10 gün kala, banyonun komple yenilenmesine başlayacağız. Her ikisini de aynı zamanda bitirerek, müşterimizin yaşam alanlarını en az olacak şekilde meşgul edeceğiz. A’dan Z’ye Mutfak Banyo Yenileme projemizi incelemeye devam edin.

3D Çizimlerimiz

Çizim neyse, imalat ve montajımızda aynı şekilde olacak. İmalatlara başlamadan önce kesinlikle önce 3D çizimlerimizi hazırlıyoruz ve müşterimize sunuyoruz. Böylelikle kendilerinin onayını alarak, tamamen kendi zevk, tarz ve ihtiyaçlarına cevap verip vermediğinin teyitini alıyoruz.

Neler Yapacağız?

Mutfak: Tüm mutfak dolaplarını sökeceğiz. Yeni mutfak tasarımımıza göre gereken elektrik ve su tesisat yer değişikliklerini yapacağız. Tüm mutfak tavan ve duvarlarını boyayacağız. Zeminlerde değişiklik yapmayacağız. Yerine yeni tasarım ve yeni imalat olan balon kapak mutfak dolabımızı montaj yapacağız. Decapol tezgah taşı ve tezgah arasını tek parça hazırlayıp getireceğiz.

Banyo: Tüm duvar ve zemindeki fayansları kıracağız. Küçük ve büyük olmak üzere iki banyonun arasındaki duvarı kırarak tek ve büyük bir banyo alanı oluşturacağız. Tüm tesisatı yenileyeceğiz. Elektrik tesisat yer değişikliklerini yapacağız. Yeni fayans malzemelerini zemin ve duvarlara döşeyeceğiz. Herşey yeni ve en kaliteli markalardan seçildi.

Yeni havlupan, yeni banyo dolabı, yeni duşakabin, gömme rezervuarlı klozet, banyo clip-in metal asma tavan, aydınlatmalar ve daha fazlasını yapacağız. Tüm imalatlarımızı, montajlarımızı ve yapım aşamalarımızı sıklıkla güncelleyeceğiz.


Daha Fazlasına Göz Atın

A’dan Z’ye Mutfak Banyo Yenileme projemiz dışında, aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek, detaylı tadilat fiyatlarımıza göz atabilirsiniz.

Ev Tadilat Fiyatları

Mutfak Tadilat Fiyatları

Banyo Tadilat Fiyatları

İLGİLİ ARAMA BAŞLIKLARI: mutfak banyonun yenilenmesi, mutfak ve banyo tadilatı, eski mutfak banyonun yenilenmesi, mutfak banyo dekorasyonu, mutfak banyo yenileyen firmalar ankara,

Related Posts

Banyonuzu Böyle Yenileyin

Sıfırdan eski bir banyoyu nasıl yenilediğimi bu yazımda tüm ayrıntılarıyla sizlerle paylaşıyorum. Böylelikle hem hakkımızdaDevamını oku

Klozet Fiyatları

Fiyatlar listesinden sizler için seçtiklerimizden olan klozet fiyatlarını sizlere aşağıda verdi. Sizler için verdiğim buDevamını oku

Jakuzi Fiyatları

Aşağıda vermiş olduğum fiyat listeleri güncel olup sürekli yenilenmektedir. Jakuzi fiyatları için sizler adına birDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0