Hakkımızda

Dekor DeLisi’ne HOŞGELDİNİZ

Dekor DeLisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic. Ltd. Şti olarak şık, modern, kaliteli yaşam alanlarını birlikte yaratıyor ve yaşatıyoruz. Kurumsal bir firma olarak, huzurun, güvenin ve kalitenin adresi olabilmek için biz çok çalışıyoruz.

Anahtar teslim betonarme veya prefabrik konutlar başta olmak üzere, komple ev tadilat-dekorasyon projelerinde 28 yıldır hizmet sunmaya devam ediyoruz. Her bütçeye, zevke ve tarza uygun dekorasyon tasarım, imalat ve uygulama işlerinizi profesyonel olarak yapıyoruz. Başarılı sonuçlar elde ediyoruz. Profesyonellik ve hedeflediğimiz yolda daimi lider kalmak için, her türlü alt yapıyı daima bünyemizde bulunduruyoruz.

Konularında uzman ekip ve ekipmanlarımızla çalışıyoruz. Toplama malzeme ve personellerle asla çalışmıyoruz. Hakkımızda merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap olmaya çalışıyoruz. Temelden çatıya kadar tüm inşaat, tadilat ve dekorasyon işlerinizi garantili, kaliteli ve ekonomik maliyetlerle yapıyoruz.

Ankara Çankaya’da bulunan merkez ofisimiz, Etimesgut’ta bulunan şubemiz, Ostim’de ve Sincan’da bulunan mobilya atölyelerimizle hızlı ve kaliteli projelere imzamızı atıyoruz. Tüm personellerimiz bünyemizde maaşlı bulunan konularında uzman ekiplerden oluşmaktadır. Dışarı bağımlı ve toplama ekip/ekipmanlarla kesinlikle çalışmıyoruz. Bu sebeplerden dolayı başarılı sonuçlara, çok kısa sürelerde ve uygun fiyatlarla ulaşabiliyoruz. Mutlu müşteri listemizi her geçen gün daha da arttırmak için büyük efor sarf ediyoruz.

Mobilya, pvc, boya badana, alçı sıva, kartonpiyer, asma tavan sistemleri, laminat parke ve diğer yer döşemeleri, fayans seramik işleri, elektrik ve su tesisat işleri, kırım ve hafriyat çalışmaları ve diğer ihtiyaç duyduğunuz tüm inşaat tasarım, imalat ve uygulama hizmetlerimizden ekonomik fiyatlarımızla faydalanmanız için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Tüm Fiyatlarımızı Burada İnceleyebilirsiniz; Fiyatlar

FARKLIYIZ !

Yaklaşık 30 yıllık tadilat & dekorasyon tecrübesi…

Dekorasyon adına ihtiyacınız olan tüm tasarım ve uygulamalara modern çözümler…

Konusunda uzman personeller…

Modern ve kaliteli ekipmanlar…

7/24 ulaşılabilirlik…

Garantili malzemeler ve uygulamalar…

Daha şık, daha modern, daha kaliteli mekanlar…

Cüneyt Alan İnşaat Ltd Şti

Hizmetlerimiz

Anahtar Teslim Betonarme Tek Katlı veya Çok Katlı Konut İnşaatı

Ağır Çelik ve Hafif Çelik Prefabrik Yapılar

Komple Ev Tadilat Hizmetleri

Dış Cephe Dekorasyon, Mantolama, Söve, Yalı Baskı ve Süsleme

Mobilya Dekorasyon ve Mobilya İmalat İşleri

Fayans – Seramik Uygulamaları

Laminat Parke ve Diğer Yer Döşemeleri

Alçıpan ve Metal Asma Tavan Sistemleri

Alçı Kartonpiyer ve Stropiyer

Makineli Alçı Sıva ve El Alçısı Sıva Uygulamaları

İç ve Dış Cephe Boya Badana İşleri

İç ve Dış Kapı İmalat ve Montaj İşleri

Mutfak Dolapları, Vestiyerler, Banyo Dolapları, Ayakkabılıklar, Gardroplar ve Daha Birçok Ahşap İmalatları

A’dan Z’ye İş Yeri, Mağaza, Ev, Daire, Villa, Düğün Salonu, Restaurant, Kuaför Salonu, Cafeterya Tasarım, İmalat ve Dekorasyon Hizmetleri.

Daha Şık, Daha Modern, Daha Kaliteli Mekânlarda Buluşmak Dileği İle…