ALAN İNŞAAT DEKORASYON LİMİTED ŞİRKETİ

Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Ankara Dikmen caddesinde merkez ofisimiz, Sincan Sanayide mobilya atölyemiz, Ostim’de Pvc atölyemiz, Ulus Rüzgarlı’da seramik/fayans satış mağazamız ve parke satış uygulama mağazamız ile Ulus İskitler’de stropiyer/kartonpiyer ve söve imalathanemizle tüm iç-dış dekorasyon ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Tüm tadilat işlerinizi, bünyemizde bulunan konusunda uzman personellerimizle yapıyoruz. Diğer firma veya şahıslar gibi toplama ekiplerle, tanımadıkları ve karakterlerini bilmedikleri elemanlarla çalışmıyoruz. Zeminden tavana kadar tüm uygulamalar için gerekli malzemelerin bir çoğunu kendimiz üretip uygulamasını ve montajını yerinde yaparak, ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. İşimize başlamadan kesinlikle önden avans/ücret talep etmiyoruz. İnsan kazanmanın, para kazanmaktan daha önemli olduğunun farkındayız. Bizimle tanışmadan karar vermeyin.

Cüneyt Alan İnşaat Firması

Yaklaşık 30 yıllık tadilat & dekorasyon tecrübesi…

Dekorasyon adına ihtiyacınız olan tüm tasarım ve uygulamalara modern çözümler…

Konusunda uzman personeller…

Modern ve kaliteli ekipmanlar…

7/24 ulaşılabilirlik…

Garantili malzemeler ve uygulamalar…

Daha şık, daha modern, daha kaliteli mekanlar…

……

MAĞAZA & ATÖLYELERİMİZ

Laminat Parke Satış Mağazamız

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Fayans Seramik Satış & Uygulama

Fayans satış mağaza

Mobilya Atölyemiz

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Pvc Atölyemiz

CÜNEYT ALAN İNŞAAT LTD ŞTİ


Yeni biten ve devam eden işlerimizi takip edebilirsiniz: Devam eden işlerimiz

Cüneyt Alan İnşaat Ltd Şti

DEKORASYON BİZİM İŞİMİZ

Dekor Delisi (Cüneyt Alan İnşaat Ltd Şti) ailesi olarak dekorasyona gönül vermiş işinin ehli ve disiplin sahibi personellerimizle anahtar teslimi dekorasyon işlerinizi özenle yapıyoruz. Ankara başta olmak üzere tüm ülkemiz genelinde, iç ve dış dekorasyon malzemeleri ve uygulamaları adına ihtiyacınız olan hizmetleri profesyonel olarak yapıyoruz. Birlikte uzun yıllardır huzur ve güven içerisinde çalıştığımız, konusunda uzman personellerimizi ve ekipmanlarımızı sürekli bünyemizde bulundurmanın verdiği öz güven içerisindeyiz. İç ve Dış dekorasyon işlerinizde huzur ve güven içerisinde çalışabileceğiniz köklü ve disiplinli firmalardan bir tanesi olarak kalma gayreti içerisindeyiz. Uzun yıllar boyunca yaptığımız sayısız dekorasyon çalışmalarımız sonrasında, siz değerli müşterilerimizden aldığımız teşekkürler ve süregelen dostluklarımız bizim ilk hedefimiz olmuştur daima. Bizler dilediğiniz dekorasyon fikrini alıyoruz ve projelendiriyoruz. Disiplinli bir çalışma planı hazırlayarak kaliteli ve profesyonel olarak istediğiniz dekorasyon uygulamasını yapıyor, gününde ve sözümüzde sizlere teslim ediyoruz. Sağlam yapılar, şık mekanlar ve modern tasarımlara kavuşmak bizimle artık çok daha kolay…


H İ Z M E T L E R İ M İ Z

Müteahhitlik Hizmetlerimiz: Temelden çatıya kadar tüm bina inşaat işlerinizi yapabilecek kapasiteye sahip konusunda uzman ekip ve ekipmanlara sahip olmanın verdiği öz güven içerisindeyiz. Bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlarımızı, modern ve kaliteli yapılarla buluşturuyoruz.


Dekorasyon Hizmetlerimiz: İç ve Dış Dekorasyon konularındaki her türlü ihtiyacınıza modern ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Farklı ve çağdaş tasarımlarımızla, uzman personellerimiz tarafından özenle yapılan uygulamalarla, kullandığımız garantili ve kaliteli malzemelerimizle siz değerli müşterilerimizin tüm hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Evinizi veya iş yerinizi sizden teslim alıyoruz ve yerine modern, şık ve tertemiz yaşam alanları olarak iade ediyoruz.

Anahtar Teslim Betonarme Ev

Ev Dekorasyonları

Villa Dekorasyonları

Ofis Dekorasyonları

Bar dekorasyonları

Restoran dekorasyonları

Kafeterya dekorasyonları

Kuaför Salonu Dekorasyonları

Kütüphane dekorasyonları

Düğün salonu dekorasyonları

Bahçe dekorasyonları


ALAN İNŞAAT DEKORASYON LİMİTED ŞİRKETİ

Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimizi memnun etmenin ilerleme yolundaki ilk ve değişmez kural olduğunun bilinci içerisindeyiz.

DAHA ŞIK, DAHA MODERN, DAHA KALİTELİ MEKANLARDA BULUŞMAK DİLEĞİ İLE…