Hakkımızda

DEKORDELİSİ’NE HOŞGELDİNİZ

”Müşterilerimin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim” (BOSH)

1995 yılından günümüze kadar inşaat, tadilat ve dekorasyon hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Bu hizmetleri vermeye ve hizmet kalitemizi arttırarak çıtamızı daha da yükseltmeye devam edeceğiz.

Kaliteli ve garantili hizmetlerimizi ekonomik fiyatlarımızla birlikte sunuyoruz. Huzurun, güvenin ve kalitenin adresi olmak için biz çok çalışıyoruz. Bizi tercih etmeniz için bir çok sebep var. Yaşam alanlarınıza değer katıyoruz.

Bizim için değerlisiniz

Emeklerinize, hayallerinize ve zamanınıza değer veriyoruz. Profesyonel ve dinamik kadromuzla 7/24 inşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

Söz verdiğimiz gün işimize başlıyoruz ve söz verdiğimiz gün işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

Her türlü iç ve dış dekorasyon ihtiyaçlarınız için daima yanınızdayız. Temelden çatıya anahtar teslim betonarme inşaat, komple ev dekorasyon ve tadilatı, banyo tadilatı, mutfak tadilatı, mobilya imalat ve montaj işleri, pvc kapı ve pencere sistemleri, dış cephe mantolama ve söve uygulamaları, teras kat kapatma projeleri, boya badana, alçı sıva, asma tavan, fayans ve seramik uygulamaları, elektrik ve su tesisat işleri başta olmak üzere, ihtiyacınız olan her türlü tadilat ve dekorasyon işleri için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Dekordelisi Mimarlık olarak dürüst, kaliteli ve çağdaş hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefledik. Bu yolda çok çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Daha şık, daha modern ve daha kaliteli yaşam alanlarında buluşmak dileği ile…

  • 2020 Güncel tadilat ve dekorasyon fiyat listelerimizi mutlaka inceleyin ! Bizimle daima kârdasınız...

Lütfen Yorum Yapın

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.