HAKKIMIZDA

Yüksek iş disiplin ve ahlâkımız, profesyonel tasarım ve uygulamalarımızla markalaşma yolunda hızla ilerliyoruz. Hizmet kalitemizde SAYGIN, GÜVENİLİR, TERCİH EDİLEN ÖNCÜ ve SİZE DOST bir firma olma özelliğimizi arttırarak sürdürmek öncelikli hedefimizdir.

Uygulama & İnşaat

Proje yönetimi, takip ve kontrol süreçleri, taahhüt, inşaat ve kat karılığı.

Tadilat & Revizyon

Dekorasyon, komple ev-banyo-mutfak yenileme, bahçe ve peyzaj, teras veranda tasarım uygulama.

Mimarlık & İç Mimarlık

Mimari tasarım, iç mimarlık, 3D modelleme ve render, konsept tasarımlar.

1992 yılından bu yana inşaat ve dekorasyon hizmetleri sunan şirketimiz, Cüneyt Alan tarafından kurulmuştur. Faaliyetlerine yükselerek devam eden dürüst ve ilkeli bir firmayız. Kaliteyi, ekonomik fiyatlarla buluşturmak değişmez hedefimiz. Dekordelisi; 30 yıllık birikim ve deneyimiyle, marka olmak yolunda büyük efor sarf ediyor.

Dekordelisi ailesi olarak; 2 mimarımız, 1 iç mimarımız, konusunda uzman olan ekip ve ekipmanlarımızla tek elden proje, uygulama, inşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için modern çözümler üretiyoruz. Hizmet ve kalite çıtamızı yükseltmek adına, tüm bilgi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek projelerimize uyarlıyoruz.

Merkez ofisimiz Ankara Çankaya’da ‘da olup, Antalya Döşemealtı’nda ise şubemiz bulunmaktadır. Tüm yurt genelinde hizmetlerimizi sunmaya gayret gösteriyoruz.

DEKORDELİSİ AİLESİ

0
Genel Müdür

Cüneyt Alan

0
İç Mimar

Rana Hanım

0
Mimar

Murat Ardıç
Yadigâr Çapan

0
Personel

Profesyoneller

Merak ettikleriniz

SIKÇA SORULANLAR

*Ankara Çankaya’dan sonra, Antalya Döşemealtı şubemizle de hizmetlerimize devam ediyoruz. Tüm şehirlerde faaliyet gösterip, hizmetlerimizi en iyi ve en ekonomik şekilde sunmanın gayreti içindeyiz.

Herşey iletişim numaralarımızıaramanızla başlıyor. Hızlı bir şekilde keşif hizmetimizi sunarak yerinde ölçülerimizi alıyoruz. Sizlerin tüm isteklerini yerinde dinliyoruz ve tecrübelerimizi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Farklı alternarifler üretmeniz konusunda sizlere, trend mimari tasarımlar, modeller ve uygulamalar konusunda engin bilgilerimizi iletiyoruz. Tüm ölçülerimizi alıyor ve modellerimizi, malzemeleri ve markaları belirliyoruz. Hızlı bir şekilde yerinde fiyat teklifimizi orada sizlere sunuyoruz. Kabul ettiğiniz taktirde resmi sözleşmemizi hazırlıyoruz. Sözleşmemiz içerisinde tüm modeller, renkler ve markaları ayrı ayrı detayları ile birlikte yazıyoruz. Sizleri ofisimizde misafir ederek karşılıklı sözleşmemizi imzalıyoruz. Sonrasında iç mimarımız ile modelleri ve renkleri sizler belirliyorsunuz ve 3D çizimlerimizi hazırlamaya başlıyoruz. Hiç bir imalatı ve uygulamalayı sizin onayınızı almadan yapmıyor ve başlamıyoruz. 3D sunumlarımızla, yapılacak tüm işleri öncesinde bitmiş haliyle görüyorsunuz. Söz verdiğimiz tarihte işimize başlıyor, söz verdiğimiz tarihte işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

İnşaat ve tadilat paket seçeneklerimizle oldukça ekonomik fiyatlarımızla hizmet sunmaya gayret gösterdik. Bunların yanı sıra 3-6-9-12 taksit imkânı sunuyoruz. Elden senetli olarak ödeyebileceğiniz bir çok hizmetimiz de mevcut. Biz sizler için elimizden geldiğince kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Dekordelisi olarak, hiçbir projemizde ön ödeme almıyoruz. Sözleşme imzalamamızı müteakip hızlı bir şekilde ön hazırlıklarımızı yapıyor ve tarihimizde işimize başlıyoruz. Hakediş usulü çalışarak, değerli müşterilerimizin huzurlu olmalarını istiyoruz. İş yaptıkça (yapılan işin tutarı kadar) belli aralıklarla ödeme talep ediyoruz. Projenin %25’ini her zaman, eksiksiz olarak iş teslimi sonrasına bırakıyoruz.

Tüm tasarımlar ve projeler, takip onay ve ruhsatlandırma aşamaları, nakliye-konaklama-ulaşım-iaşe masrafları,  imalatlar ve malzeme teminleri, tüm malzeme ve işçilikler dahil olmak üzere a’dan z’ye herşey. Eşyalarınızı getirerek yaşamaya başlayacağınız hali hazırda herşeyin yapıldığı imalatların tümünü kapsıyor. 

*Web sayfamız içerisinde 2023 güncel malzeme ve işçilik fiyatlarımızı sıklıkla güncellemeye çalışıyoruz. İlgili sayfamızdan takip edebilirsiniz. Fakat piyasanın maliyetleri sürekli etkilemesinden dolayı iletişim numaralarımızı arayarak en güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

*Hayır. Tek elden tüm imalat ve uygulamaları kendi ekip ve ekipmanlarımızla biz yapıyoruz. Biz, dışarı iş satan diğer firmalardan değiliz. Kendi alt yapımızda bulunan ve kendi branşlarında uzman olan personellerimizle çalışıyoruz. Bizden başkasıyla, her hangi bir konuda arayışa girmenize ihtiyaç bırakmıyoruz.

Bizden Hızlı Fiyat Teklifi Alın

Ücretsiz Keşif Talep Edin

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.