Hakkımızda

2005 yılında yolculuğumuza ilk başladığımızdan beri Dekordelisi İnşaat Mimarlık olarak; mimari/ iç mimari proje, tasarım ve uygulama alanlarında çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
En nitelikli sonuca ulaşmak üzere birlikte tutku ve azimle çalışan, dinamik bir takımız. Bir takımın parçası olma duygusu ile sorumluluğu birlikte paylaştığımız çalışma sistemimiz; yeri geldiğinde bireysel olarak da daha cesur ve çözüm odaklı olmamızı sağlamaktadır.

*Sizi dinliyoruz

*İhtiyaçlarınıza, zevkinize ve bütçenize en uygun projelerinizi hazırlıyoruz.

*Çizilen projelerinizin uygulama aşamalarını üstleniyor ve anahtarınızı sizlere en kısa sürede teslim ediyoruz.

Mimari ofis olarak proje sürecine yaklaşırken, edindiğimiz deneyimleri, güncel bir bakış açısıyla projelerimize yansıtmaktayız. Gelenekçi olmadan geleneksel olanı zamansıza çevirme becerisinin günümüz mimari ve tasarım anlayışındaki başarıyı oluşturduğuna inanıyoruz.

Dekordelisi İnşaat Mimarlık olarak bu amaçla yarattığımız mekanları; işlevselliği, esnekliği ve yüksek tasarım değeri ile zamansız olmaya aday yapıyoruz.

Yeni malzeme teknolojilerini takip edip uygularken, doğru detay çözümlerini oluşturabilmek, bilinen çözümleri dönüştürebilmek, tasarımı başarılı bir ürün haline getirebilmek için önemlidir.

Bu çerçevede; Dekordelisi İnşaat Mimarlık olarak, sahip olduğumuz vizyon ve bilgi birikimini bir araya getirip, hem tasarım hem de uygulamada doğru çözüme ulaşmayı hedeflemekteyiz.

‘Maksimum Kalite, Minimum Maliyet

Daima Yanınızdayız

‘Burada, ev tadilat fiyatlarımız ve paket seçeneklerimiz var. Kullandığımız markaları, tasarımları, malzeme + işçilik fiyatlarımızı ve daha fazlasını inceleyin’

Ekonomik Tadilat

Minimum maliyetle, maksimum kaliteyi hedefledik. Ekonomik tadilat paketimiz düşük bütçenizle, bir çok imalat ve uygulamayı yaptırabileceğiniz tadilatları kapsamaktadır. Daha fazlası için sayfamızı ziyaret edin.

Popüler Tadilat

Genel olarak standart imalat ve uygulamaları kapsamaktadır. Popüler tasarımlar, malzemeler ve markalarla muhteşem yaşam alanları yaratmayı ve yaşatmayı hedefledik. Daha fazla bilgi ve görsel için sayfamızı ziyaret edin.

VİP Tadilat

Bu tadilat paketimizde yok YOK! İç ve dış olmak üzere tüm yaşam alanınızı modern, kaliteli ve kullanışlı hale getiriyoruz. Size özel imalatlar, tasarımlar ve dekorasyonlarla evlerinize değer katıyoruz. Sayfamızı ziyaret edin.

Hayallerinizi İnşa Ediyoruz

%100 Müşteri Memnuniyeti, %100 Kalite’

Anahtar Teslim

‘Betonarme Ev’

Temelden Çatıya

‘Prefabrik Ev’

2023 Projeler

‘Trend Projeler’

Hayallerinizi Çiziyoruz

Tüm Mimari Projeler, 3D Modelleme ve Animasyonlar, Tadilat Proje Çizimleri’

Mimarlarımız Sizleri Bekliyor’

Mimari Proje

‘Hızlı, Profesyonel’


3D Modelleme

‘Animasyon’


Tadilat Projesi

‘Tadilat Ruhsatı’


Türkiye’nin En Büyük Dekorasyon Web Sitesi

Dekordelisi Ailesi Olarak Sizlere En Doğru, En Güncel, En Kaliteli Tadilat Dekorasyon Bilgilerini Sunmaktan Gurur Duyuyoruz.

‘Burada Eviniz İçin Mutlaka Birçok Hizmet Var’

Sıkça Sorulanlar

Evinizi Tadilat Yaptırmakmı İstiyorsunuz? Yapım aşamaları, maliyetleri, iş günü süreleri, modelleri, tasarımları ve daha fazlası…

Ev Tadilat Masrafım Ne Kadar Olur? Kaç Gün Sürer? ↗

Mutfağınız, banyonuz, kapılarınız, pencereleriniz, vestiyer ve gardroplarınız yenilenecek mi? Asma tavanlar, alçı sıva, boya badana, laminat parke yapılacak mı? Elektrik ve su tesisatları komple yenilenecek mi? Aradığınız tüm cevaplar için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Mutfağımı Yenilemek İstiyorum Maliyeti Nedir? ↗

Mutfak dolaplarınız yenilenecek mi? Kapaklar ne olacak? (Balon, highgloss, lake, akrilik, masif, mdflam). Gövde suntalam mı, mdflam mı olacak? Tezgah taşı ve tezgah arası fayanslar değişecek mi? Zeminlerde granit döşeme varmı? Aradığınız tüm cevaplar için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Banyomu Yenilemek İstiyorum. Fiyatı Ne Olur? ↗

Banyo fayanslarınız kırılacak mı? Kara sıva yapılacak mı? Tesisatlarınız yenilenecek mi? Banyo dolabı, duşakabin, menfez, havlupan, banyo asma tavanı, bataryalar, elektrik tesisatı yenilenecek mi? Banyo aksesuarları? Aradığınız tüm cevaplar için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Ev Yaptıracağım inşaat ve Proje Masrafı Ne Kadar? ↗

2021 inşaat malzeme ve işçilik maliyetleri. Mimari proje fiyatları ve tüm resmi başvuru bilgileri. İzlenmesi gereken yollar nedir? Dekordelisi olarak siz herşeyi anahtar teslim yapıyor musunuz? Daha fazla bilgi ve detay için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Terası Kapatmak İçin Maliyet ve Model Bilgisi İstiyorum. ↗

Şık, modern ve kullanışlı teras kapatma projeleri hakkında geniş bilgiler. Trend modeller hakkında görseller. Çelik kargas mı, yoksa ahşap teras katlar mı daha sağlam? Maliyetler ve tüm detaylar için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Evimi Boyatmak İstiyorum. Boya Badana Fiyatları? ↗

Eviniz eşyalımı boşmu? Kaç m2? Hangi marka boya ile boyanmasını istiyorsunuz? Eviniz nerede? En çok tutulan renkler? 100 m2 evin boyanması kaç gün sürer ve hangi malzemeler kullanılır? Tüm detaylı fiyatlar için ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.