Ev tadilat projeleri

Güncel Ev Tadilat Projemiz

Burada tadilat fiyat teklifi nasıl alınır ve sunulur inceleyebilirsiniz. Böylelikle tadilat ve dekorasyon işleriniz için yüklenici taşerondan nasıl bir teklif metni alacağınız konusunda deneyim sahibi olacaksınız. Profesyoneller aşağıdaki gibi bir teklif sunarlar müşterilerine. Kabul olunduğu taktirde bu teklif metnini sözleşme metni haline getirerek ıslak imzalayarak resmi hale getirirler.

Güncel Ev Tadilat Projemiz – Günümüzde müsvedde karalama kâğıda karalanmış ve reçete gibi el yazıları ile yazılmış teklif veya sözleşme akitlerine sıklıkla rastlıyoruz maalesef. Profesyonellikten uzak ve iş disiplinine aykırı hazırlanan bir teklif veya sözleşme metni, ne yazık ki işin ne kadar başarılı olabileceğine baştan ışık tutuyor. İyi niyetli ve inşaat işlerinden uzak işverenler ise neyle karşı karşıya olduklarını maalesef bilemiyorlar doğal olarak. Tadilat dekorasyon işleri disiplin ve titizlik gerektirir. Çünkü hayaller, emekler, zamanlar, sabırlar ve paralar harcanır. Bu işler öyle karalama kâğıtların üzerine yazılan iki cümle ile olacak kadar basit ve üstün körü değildir. İşine, sanatına, misyonuna, müşterisine değer verenler, teklif ve sözleşme metni hazırlarken de profesyonel olmalıdırlar. İşte bizde burada, olması gerektiği gibi bir teklif metnimizi sizlerle paylaşmayı uygun görüyoruz.

Öncelikle yeni tadilat projemize başlamadan önce sizlere öncesi görüntülerini sunmak istiyoruz. Böylelikle burada adım adım tüm yapım aşamalarımızı takip edebilecek ve sonrası halini izleyebileceksiniz. Aradaki büyük fark, bizim kalitemiz ve profesyonelliğimizdir. Sayfamızı sık sık güncelleyeceğiz.

ÖNCESİ

Sözleşmemizi inceleyin. Sonrasında yapım aşamalarımızı detayları ile görebileceksiniz. Hızlı, kaliteli ve özverili çalıştığımıza tanıklık edin.

Bir işveren, teklif veya sözleşme metnini okurken, işini adeta kendisi yapıyormuş gibi a dan z ye her malzemeyi, markayı, rengi, modeli, imalatı, tasarımı bilmeli, anlamalı. Biz, bu güncel ev tadilat projemiz sayfamızı siz değerli misafirlerimizi ve değerli müşterilerimizi bilinçlendirmek istedik. İşveren sözleşme veya teklif metnini okurken, her detaya hakim olmalı ve kapalı veya imalı bir çalışmaya kafası takılmamalı. Teklifi veya sözleşmeyi hazırlayan kişi veya kurum ise, işverene adım adım tüm imalatları ve uygulamaları öğretmeli. Böylesi bir şeffaflık ve disiplin, her iki taraf içinde daha başarılı ve huzurlu bir sonuca oluşmanın anahtarını teşkil edecektir.

Sözleşme

Amaç ve Kapsam

Bu sözleşme; …………………… bey’e ait üst kısımda yazılı bulunan adreste mukim konutta yapılacak tadilat / yenileme, mal ve hizmet sunan tedarikçi, yüklenici, alt yüklenici, taşeron ve bunların kendi alt yüklenici, taşeron ve tedarikçilerinin (hepsini birden ifade etmek üzere “Bağımsız Yüklenici” ifadesi kullanılacaktır) uymakla mükellef oldukları iş ve hizmet yükümlülüklerini kapsar.

Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic.Ltd.Şti ünvanlı, ……….. vergi nolu, …………… V.D kayıtlı şirket yüklenici olarak, ……………. ise işveren olarak anılacaktır. İşbu sözleşme metninde yazılı bulunan tüm maddeler yüklenici ve işveren tarafından kabul edilerek imza altına alınmıştır. Yüklenici sözleşme maddelerinde yazlı tüm imalat ve montajları eksiksiz bir şekilde yapmayı, işveren ise ödeme günleri miktarlarına eksiksiz uymayı taahhüt ederler. Sözleşmeye aykırılık durumunda / anlaşmazlıklarda ANKARA MAHKEMELERİ yetkili kılınmıştır.

Genel Şartlar

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik (anahtar teslim) olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye vb giderler yükleniciye ait olup iş verenden ekstra hiçbir bedel talep edilmeyecektir. Uygulama, imalatlar, montajlar yapımı sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama / imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene taahhüt edilen iş gününde teslim etmeyi yüklenici işverene garanti etmektedir. Her türlü renk, model, tasarım ve uygulamalar işveren tarafından seçilerek onaylanacak ve imalatları / montajları yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. İşveren tarafından onaylanmayan fakat yüklenici tarafından yapılan imalatları işveren değiştirebilir. Sözleşme maddelerinde belirtilen ve onaylanan imalatı daha sonradan değiştirmek isteyen işveren ek bedeli yükleniciye ödeyecektir.

Özel Şartlar

Tüm bataryalar işveren tarafından alınarak yüklenici tarafından montajları eksiksiz yapılacaktır. Elektrikli mutfak eşyaları (buzdolabı, mikrodalga, ankastre, aspiratör, davlumbaz, eviye vb gibi) cihazlar işverene aittir. Mutfak dolabı standart üzeri ekstra aksesuarlar (fasulyelik, kiler sepetleri, aventus çekmeceler, bloom raylar vs) istenirse işveren tarafından temin edilecek yüklenici tarafından montajları yapılacaktır.

Yüklenici Taahhüt

1-) Kırım / Hafriyat / Temizlik

Çalışmalar sırasında yapılacak tüm kırım, hafriyat ve kaba temizlik işleri yükleniciye aittir. Sözleşme maddelerinde belirtilen tüm kırım, yıkım ve hafriyat çalışmaları sonrasında oluşan molozların ve inşaat atıklarının daireden uzaklaştırılarak belediyenin gösterdiği çöplük atımı yüklenici tarafından yapılacaktır. Kırım, yıkım çalışmaları bina sakinlerini rahatsız etmeyecek en uygun saatlerde yapılarak, mesai saatleri dışında yapılmayacaktır.

2- Su Tesisat (Mekanik) & Elektrik Tesisat

Sözleşmede belirtilen tüm kalem işler için yenilenmesi, değiştirilmesi ve onarılması gereken pis/temiz su ile sıcak/soğuk su alt/üst borulama ve döşemeleri yeni tasarımlara göre eksiksiz bir şekilde yapılacaktır. Tüm temiz ve pis su boruları uygun ölçülerde ve ebatlarda Fıratpen marka kullanılacaktır. Yapılı bulunan tüm eski bataryalar, musluklar ve çeşmeler işverene sökümleri sonrası teslim edilecektir. Projesine uygun olarak işveren istekli elektrik tesisatı yer değişiklikler eksiksiz yapılacaktır.

3- Mutfak

Yapılı bulunan tüm mutfak dolapları, tesisat üst malzemelerinin komple ve eksiksiz sökülmesi. Mutfak balkon birleşim duvarının tamamen (boydan üst kirişe kadar) yıkılması ve mutfağın balkona katılması. Mutfak kapısının sökülmesi. Mutfak bacasının tamamen yıkılması. Baca üzerinde bulunan doğalgaz hattı borusunun uygun ölçülerde yukarı taşınması. Kırılan fayans alt yüzeylerinde oluşan tüm sıva tamiratlarının eksiksiz yapılması ve zeminlerde yeniden granit yapılacak yüzeylere komple izolasyon geçiş astarlarının uygulanması. Mutfak panel radyatörün sökülmesi ve yerine 50 x 120 ölçülerinde havlupan panel radyatörün belirlenen ölçüye kaydırılması. Tezgah arası kırılan fayans altı yüzeyinin tamiratının yapılarak cam tezgaha uygun hale getirilmesi. Kırılan baca altında oluşacak zemin şap hasarının beton harç ile tamiratının yapılması. Yeni mutfak dolabı tasarımına göre elektrik ve su tesisat yer değişikliklerinin yapılması. Şu anda yapılı bulunan mutfak dolabı duvarı kırılan baca ile kombiyi de içine alacak biçimde boydan yeni mutfak dolabı yapılacaktır. Tüm mutfak dolabı iç aksamı suntalam, dış aksam akrilik olarak yapılması. Tüm tasarım ve renkler işveren tarafından beğenilecek ve yüklenici tarafından renkli çizimler halinde onaya sunulacaktır. İşveren onayladıktan sonra imalata başlanılacaktır. Mutfak dolabı tüm çekmece, kapaklar pistonlu ve frenli sistem Samet marka olacaktır. Mutfak tezgah taşı kalınlaştırılmış çimstone olacaktır. Mutfak kapısı sürgülü yeni panel kapı olarak yapılacaktır. Mutfak tavanı led ve spot aydınlatmalı asma tavan yapılacak. Ledlerin ve spotlarının döşenerek çalışır hale getirilmesi. Mutfağa katılan balkon tüm görünen duvar ve zemin yüzeyleri olmak üzere tüm mutfak duvar ve zeminleri işveren tarafından seçilen granit/seramiklerle döşenmesi. Derzlerinin uygun renklerde verilmesi ve tüm köşe krom metal köşebentlerinin takılması. Mutfak tezgah arası fayans yerine 3 boyutlu cam tezgah arasının imalatının ve montajının yapılması.

4- Banyo

Banyoda bulunan havalandırma bacasının kırılması. Yapılı bulunan tüm tesisat malzemelerinin ve aksesuarlarının komple sökülmesi. Küvetin sökülmesi. Yeni banyo tasarımına göre tüm pis/temiz su tesisatlarının yenilenmesi. Zemine izolasyon İsonem uygulanması. İşveren tarafından seçilen granitlerin duvarlar ve zeminler olarak tüm banyoyaya döşenmesi, derzlerinin verilmesi. Yeni gömme rezervuarlı klozetin belirlenen yere takılması ve çalıştırılması. İşveren tarafından renk ve modelinin belirleneceği iç aksam suntalam, dış kapak aksam 18 mm mdflam banyo dolabının imalatının ve montajının yapılması. 6 mm demperli siyah profil ve kumlu cam yeni teknesiz duşakabinin duvardan duvara yapılması. Yapılı bulunan radyatörün sökülerek 50 x 100 beyaz yeni havlupanın kapı arkasına taşınması ve montajının yapılması. Banyo tavanına alçı sıva yapılması ve 8 cm stropiyerin döşenmesi, boyanması. İşveren tarafından alınmış olan batarya, duş bataryası ve konsolunun montajının yapılması. Banyo penceresinin sökülmesi ve yerine sineklikli alimünyum menfezin yapılması.

Eski Hali

5- Wc

Tüm wc zemin ve duvarlarının fayanslarının işveren tarafından seçilen renk ve modelde yeni fayanslarla değiştirilmesi. Hela taşının yenilenmesi. Yeni wc dolabının yapılması. İşveren tarafından alınan wc dolabı bataryasının montajının yapılması. Wc tavanına alçı sıva yapılması ve 8 cm stropiyerin döşenmesi. Penceresinin sökülmesi ve yerine sineklikli alimünyum menfezin yapılması.

6- Pvc Pencereler

Yapılı bulunan pencerelerin tamamen sökülmesi. Yerine beyaz renk, çiftcam, Fıratpen marka yeni pvc pencerelerin yapılması. Dışta yapılı olan perforje korkulukların sökülerek dış duvar iç merkezlere tekrar sabitlenmesi. Pencere sökümleri ve yenilenmesinden kaynaklanan tüm sıva tamirlerinin içten ve dıştan köşebentler kullanarak terazili şekilde onarılması ve boya badanaya uygun hale getirilmesi. Tüm pencereler tek açılım olarak imalatı yapılacaktır. Tüm pencere kanatlarına dıştan kepenk galvaniz sineklik yapılacaktır. Mutfak balkonunda yapılı bulunan pvc pencere sökülerek yerine Fıratpen marka yeni boydan pvc pencerenin yapılması.

7- Laminat Parke

Laminat parke öncesi süpürgelik arkasından gizlenecek ve taşınacak olan enternet kablolarının odalara ve salona çekilmesi. Modem girişine kadar koridorda uygun yere enternet kablosu çekilecek. Salon, odalar ve koridor zeminleri Çamsan Marka 8 mm derzsiz işveren tarafından seçilecek olan yeni laminat parke olarak yapılması. 2’lik şiltenin alta boşluksuz serilmesi. Tüm laminat parke süpürgelikleri 8 mm beyaz pvc kaplama süpürgelikler olarak yapılması. Tüm kapı geçişlerine ve fayans birleşim yerlerine geçiş profillerinin sabitlenmesi.

8- Asma Tavan

Salon, koridor ve mutfak tavanlarına led ve spot aydınlatmalı alçıpan asma tavanların yapılması. Tüm elektrik tesisatlarının, led ve spot aydınlatmalarının istenilen renkte montajlarının yapılması ve çalıştırılması. Led ve spotların markası CATA olacaktır. Tüm alçıpan asma tavanların alçı sıvalarının yapılması ve boya badanaya uygun hale getirilmesi.

9- Alçı Sıva – Boya Badana

Tüm daire tavanlarında bulunan tavan kaplamaların sökülmesi. Tüm tavanlara alçı sıva yapılması. Tüm duvar yüzeylerine geçiş astarlarının sürülmesi ve saten alçılarının çekilmesi. Alçı sıva zımparalarının yapılması. Boya astarının tüm tavan ve duvar yüzeylerine sürülmesi. DYO dinamic marka silikonlu silinebilen su bazlı boya ile tüm tavan duvarların işveren tarafından seçilecek olan renklerde boyanması. Yapılı bulunan iç kapıların sentetik yağlı boya ile beyaz renkte boyanması. Yapılı bulunan radyatörlerin özel radyatör boyası ile beyaz renkte boyanması.

10- Mobilya

Koridorda bulunan vestiyer ve yüklük dolaplarının sadece kapaklarının beyaz renk 18 mm mdflam kapaklarla yenilenmesi.

İşbu sözleşme 10 maddeden oluşmaktadır. İşveren ve yüklenici tarafından okunarak imza altına alınmıştır.

İŞİN FİYATI : #……..- TL

İŞİN ÖDEMESİ: Kırım hafriyat işleri bittiğinde %20 + elektrik su tesisatı, asma tavanlar ve alçı sıvalar bittiğinde %20 + Fayans döşemeler bittiğinde, boya badana bittiğinde, led ve spot aydınlatmalar yandığında %15 + Duşakabin, laminat parkeler, Pvc pencereler, sineklikler bittiğinde %15 + mutfak dolapları, banyo dolabı, ve diğer ahşap gurupları, tüm işler bittiğinde ve teslim edildiğinde %30 nakit ödeme şeklinde olacaktır

İŞİN SÜRESİ: İşe başlama tarihinden itibaren 60 iş günü. (RESMİ TATİLLLER VE RESMİ YASAKLAR VE ZORUNLULUK GÜNLERİ HARİÇ)

İŞE BAŞLAMA TARİHİ: 02.05.2021

İŞ TESLİM TARİHİ: 22.06.2021

SÖZLEŞME TARİHİ: 01.05.2021

Yüklenici Kaşe İmza – İşveren İmza


Burada Güncel Ev Tadilat Projemize ait geniş bilgilerin ve görsellerin bulunduğu sözleşme metnimizi incelediniz. Markalaşmak adına emin adımlarla ilerleyen Dekordelisi ailesi olarak sizlere en doğru ve gerçek tadilat dekorasyon bilgilerini ulaştırmaya çalışıyoruz. Daha daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım, maliyet hesabı hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Maksimum kaliteyi, minimum maliyetlerle evlerinize getiriyoruz. Aşağıdaki sayfalarımızı da inceleyerek farklı ev tadilat projelerimize ait bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz.

Keçiören Güncel Ev Tadilat Projemize Devam Ediyoruz

Aşağıda çalışmalarımıza ait güncel resimleri inceleyebilirsiniz. Biz çalışıyoruz. Sık sık görselleri ve bilgileri sizlerle paylaşacağız. Kırım ve hafriyatlar bitti. Elektrik ve su tesisat işlerimiz yürütülüyor. Tüm asma tavanlar bitti. Alçı sıvalar tamamlandı. Tavan boyaları yapıldı.

1- Tadilat Projemize Devam Ediyoruz (Güncel) – 18.05.2021

Keçiören Güncel Ev Tadilat Projemize Devam Ediyoruz. Asma tavanlarımız bitti. Alçı sıva işlerimiz ve elektrik tesisat işlerimizin %80 ‘i bitti. Kırım ve hafriyat çalışmalarımız bitti. Tüm malzemelerimizi aldık. İmalatlarımız atölyelerimizde devam ediyor.

2- Tadilat Projemize Devam Ediyoruz (Güncel)

Yapım aşamalarımızı ve ilerleyişi sizlerle sıklıkla paylaşmaya devam ediyoruz. Artık Keçiörende yapmış olduğumuz komple ev tadilat işimizin sonuna doğru yaklaşmaya başladık. Her gün biraz daha şekillenmeye ve güzelleşmeye başladı dairemiz.

3- Tadilat Projemize Devam Ediyoruz (Güncel)

Keçiören’de bu projemize devam ediyoruz. Artık sona yaklaşıyoruz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: Tadilat projeleri, ev tadilat projeleri, tadilat ve dekorasyon projeleri, projemiz tadilat, keçiörende tadilat, ankara keçiören dekorasyon firması,

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir