Farkımızı Fark Edin

Dekor Delisi Ailesi olarak, neden bizi tercih etmeniz gerektiğini ve diğer firmalar ile olan farklarımızı daha detaylı bilgiler ve görsellerle incelenizi istiyoruz.

Farkımızı Fark Edin – Bir çok kişinin ev tadilat ve dekorasyon işlerine kalkışmak için yeterince tecrübesi veya çevresi bulunmamaktadır. Maliyetler, modeller veya ürünleri hakkında da bilgi sahibi olmayabilirler. Bu anlamda ev tadilatı ihtiyacı olan kişiler için bu tür detaylı çalışmalara girişmek bir hayli zordur.

Tüm tadilat ve dekorasyon çalışmalarında hesaplanamayan ekstra giderler, düşünülmeyen fazladan işler ve harcamalar, ön görülmeyen ekstra zaman kayıpları ve aksilikler çıkabilir. Bu tür hesaplanmamış ve deneyimsizlik yüzünden düşünülememiş ekstra zaman ve masrafların olmaması için bizler gibi konusunda uzman dekorasyon firmaları ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Dekor DeLisi ailesi olarak konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımız, kaliteli inşaat ve dekorasyon ürün satış ve imalatlarımız ve modern tasarımlarımızla ihtiyaçlarınıza çağdaş ve garantili çözümler üretiyoruz. 25 yıllık deneyimimiz ve yapmış olduğumuz yüzlerce tadilat ve dekorasyon işlerimiz ile, eğitimden daha fazla tecrübe ve bilgi birikimine sahibiz.

Nasıl Çalışıyoruz

Bütçe

Bizde, işimize başladığımızda ve teslim ettiğimizde, başlarken yapmış olduğumuz bütçe hesaplaması ve giderler değişmez. Sitemiz içerisinden tüm fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Fiyatlarımız değişmez.

Zaman

40 günde evinizi veya iş yerinizi tam ve eksiksiz olarak tamamlayıp anahtarınızı teslim ediyoruz.İşimize söz verdiğimiz gün başlayıp, söz verdiğimiz gün teslim ediyoruz.

Tasarım

Her şeyi siz seçiyor, beğeniyor ve birlikte tasarlıyoruz. Siz ne isterseniz biz onu yapıyoruz. Tüm tasarımlarımızı sizin zevk, tarz ve bütçenize uygun yaparak, memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz.

Sonuç

Kullanacağımız tüm ürün, tasarım ve uygulamalarımızı günümüz trend mimari projelere uygun olarak hazırlıyor ve beğeninize sunuyoruz. İşimizi teslim ettiğimiz zaman sizleri mutlu görmeyi hedefliyor ve bu ilkemizden asla vazgeçmiyoruz. Yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızı garantili yapıyoruz. 7/24 ulaşılabilirlik ve yüksek iş disiplinimizle sizlere daima çok yakın olmayı istiyoruz. Köklü bir firma olmak için çok çalışıyoruz.

Bizim hakkımızda daha farklı ve detaylı bilgilere ulaşmak için şu sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz.

farklı dekorasyon firması, farklı çalışan dekor şirketi, farklı bir firma, farkımızı fark edin, farklı çalışan tadilat ve dekorasyon şirketleri,ev tadilat fiyatları,

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.