Kredi kartına taksitle komple ev tadilatı

Ev Tadilatı

Ev tadilatı bizim işimiz! Anahtar teslimi, baştan sona tüm uygulama, imalat ve tasarımları profesyonel olarak yapıyoruz. Ev tadilat ve dekorasyon hizmetlerimizde, müşteri memnuniyeti ile modern yaşam alanları yaratmak ve yaşatmak değişmez ilkemizdir. Burada sizler için eşsiz fırsatlar var. Ev tadilatı ve ev yenileme ihtiyaçlarınız için en doğru seçimi yapmak istiyorsanız biz buradayız.

Komple Daire Tadilat Ve Dekorasyon İşlerinizi Anahtar Teslim Olarak, Ekonomik Fiyatlarımızla Yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti, garantili işçilik ve Malzeme Konularında Başarılı Sonuçlar Elde Etmek İçin Çok Çalışıyoruz. Ücretsiz Keşif, Tasarım Ve Maliyet Hesabı Hizmetimizden Mutlaka Faydalanın.

Ev Tadilatı – Öncelikle web sitemizi ziyaret ettiğiniz teşekkür ederiz. Dekor Delisi olarak evinizin iç güzelliğini ortaya çıkararak, şık ve kullanışlı alanlar yaratmak için buradayız. Evinizi yenilerken amacımız kısa bir zamanda yaşam alanlarınızı hayallerinizin ötesine taşımaktır. Bizim önceliğimiz zaman ve zamanlamadır, söz verilen zamanda evinizi size teslim etmek çok önemlidir. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile projelendirme sürecinde yanınızda olmaktan ve hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Bizim için % 100 müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. En büyük referansımız bitirdiğimiz projelerdir, bizi aramadan referanslarımızı ve müşteri yorumlarını detaylıca inceleyin. Bir firmanın yaptıkları, yapacaklarının aynasıdır.

Ev Tadilatında Süreç Nasıl İlerler

Ev dediğimiz kavram, aynı çatı altında yaşayan insanların ortak kullandığı alandır. Bu yüzden işe öncelikle aile bireylerinin ortak katılımı ile yapacakları planlama ile işe başlıyoruz. Tadilatı yapılacak mutfak, salon, banyo ve diğer alanlar için ihtiyaç listesi oluşturuyor, evinizin ihtiyacına göre proje tasarlıyoruz. Proje hazırlandıktan sonra ev tadilat süresini hesaplıyoruz. Bu konuda net bir zaman belirlemek, tadilatta kullanılacak mobilyaların ve malzemelerin hazırlanma sürecine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Zamanlamayı etkileyen diğer bir faktör ise evin büyüklüğü ve eşyalı olup olmadığıdır.

Kullanacağımız tüm malzemeleri, modelleri, renkleri ve markaları kendi mağazalarımızda siz seçiyorsunuz. Seçmiş olduğunuz tüm ürün ve malzemelerimizi sözleşmemize detayları ile yazıyoruz. Diğer firmalar gibi toplama ekiplerle ve ekipmanlarla çalışmıyoruz. Trend dekorasyonlar hakkında sizleri bilgilendiriyor ve yardımcı oluyoruz. Biz işimizi profesyonel olarak yapmak ve başarılı sonuçlar elde etmek için çok çalışıyoruz. Anahtar teslim ev tadilatı bizim işimiz.

Ev Tadilatı Yapacak Firmayı Bulmak

 Komple ev tadilatı uygulaması zor bir işmiş gibi görünse de doğru bir firmayla ve uzmanlaşmış bir kadro ile koordine olunması durumunda çok kolaydır. Ev tadilatı uygulamaları, elektrik su tesisatı, boya badana, kapı, dolap, mobilya ve pencere yenilenmesi, kartonpiyer, alçı, alçıpan gibi işlerin yapılması demektir. Bütün bu kalemleri ayrı ayrı firmalara vermek, zaman kaybının yanı sıra işlerde aksamalara da neden olur. Bu yüzden komple ev tadilatı yapan firmalarla çalışmak ev sahibi için maddi ve hız açısından oldukça önemlidir. Dekor Delisi olarak ilk defa ev tadilatı yaptıracak siz değerli müşterilerimiz için tadilat süresince yaşanacak sorunların önüne geçmeyi amaçlıyoruz.

Peşinatsız Kredi Kartına 3-6-9-12 Taksitle Komple Ev Tadilatı Kampanyamızdan Sizde Faydalanın!

Ev Tadilatı Bizim İşimiz

Mobilya imalathanemiz, pvc pencere sistemleri atölyemiz ve merkez ofisimiz ile tüm ev tadilat ve dekorasyon işlerinizde profesyonel olarak hizmet veriyoruz. Ev Tadilat işimize başlamadan önce mağazalarımızdan tüm modelleri birlikte seçiyoruz ve karar veriyoruz. Siz neyi isterseniz biz onu yapıyoruz. Diğer firmalar gibi sadece kendi istediğimizi müşterimize dayatmıyoruz. Huzurlu, kaliteli ve profesyonel iş yapabilmek için biz çok çalışıyoruz. Tüm imalat, satış ve uygulamalarımızı kendimiz yaptığımız için hem daha hızlı, daha ekonomik ve daha memnun edici sonuçlar elde edebiliyoruz. Ev tadilat ve her türlü ev dekorasyon ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmalarımızda modern ve kaliteli çözümler üretebiliyoruz.

Ev Tadilatı Paket Seçeneklerimiz

Dekordelisi Mimarlık olarak ev tadilatı ve dekorasyon paket seçeneklerimiz sizin için özenle hazırladık. Dilediğiniz paket seçeneğimizi tıklayarak detayları inceleyebilirsiniz. Profesyonel işçiliğimiz, ekonomik fiyatlarımız, modern tasarımlarımız ve kaliteli malzemelerimizle sizlere bir telefon kadar yakınız.

PAKET 1 (Ekonomik)PAKET 2 (Popüler)PAKET 3 (Vip)

Bütçenize en uygun ekonomik ev tadilat paket seçeneklerimizi mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Mutlaka tarzınıza, zevkinize ve bütçenize uygun bir ev tadilatı fiyat paketimizi bulabilirsiniz. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanarak hızlı ve kolay fiyat teklifimizi alabilirsiniz.

Anahtar teslim ev tadilat fiyatlarımızı ve paket seçeneklerimizi incelemek için aşağıdaki sayfamızı mutlaka ziyaret edin

Hız, Güven, Kalite

Ücretsiz keşif

Bir telefonunuzla geliyoruz, keşif yaparak mekana en uygun tasarımlarımızı sizlerle paylaşıyoruz. Güncel trend dekorasyon modelleri konusunda sizleri bilgilendiriyoruz ve hemen fiyat teklifimizi sunuyoruz. Söz verdiğimiz günde ev tadilatı işimize başlıyor ve söz verdiğimiz günde de işimizi en güzel şekilde teslim ediyoruz. Tüm modelleri, renkleri, malzemeleri ve ödeme planlarını siz belirliyorsunuz. Kesinlikle ön ödeme istemiyoruz.

İşimize başlıyoruz ve siz huzurlu olana kadar ödeme yapmanızı beklemiyoruz. Bizimle 7/24 iletişime geçerek keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İnsan kazanmanın para kazanmaktan çok daha önemli olduğunu biliyoruz ve bunu başarmak için çok çalışıyoruz. Size ve işimize değer veriyoruz.

Bizimle Herşey Yolunda

Neler yapıyoruz

 • Hafriyat / Kırım işleri
 • Elektrik Tesisat ve Su Tesisat
 • Alçı sıva / Kara sıva
 • Fayans / Seramik satış / Vitrifiye / Uygulama
 • Vitrifiye satış / Montaj
 • Boya badana
 • Laminat parke
 • Mutfak, banyo, wc dolapları imalat / Montaj
 • Vestiyer / Ayakkabılık / Gardrop / Her türlü mobilya dekorasyon işleri
 • Pvc kapı ve pencere sistemleri (Adopen / Fıratpen)
 • Cam balkon / Duşakabin
 • Kartonpiyer / Stropiyer
 • Asma tavan sistemleri uygulama
 • Temelden çatıya betonarme anahtar teslim ev inşaat

Ev tadilatı ve dekorasyon çalışmalarında zaman, masraf ve emek en değerli şeylerdir. Hiç kimse bu değerlerin boşa gitmesini veya bu değerlerle oynanmasına müsaade etmez ve istemez. Günümüzde serbest piyasa olan inşaat ve dekorasyon camiası maalesef işini bilmeyen, sahtekar veya acemi dekorasyoncularla dolup taşmaktadır. Bu durum bizler gibi profesyonel ve dürüst dekorasyonculara da gölge düşürmekte ve üzmektedir. Bizler, siz değerli müşterilerimizin ve ziyaretçilerimizin üzülmesini istemiyoruz. Bu yüzden doğru ve başarılı bir ev tadilatı nasıl yapılır konusunda yardımcı olmak amacıyla faydalı olacağını düşündüğümüz bu yazımızı yazmayı uygun gördük.

Doğru bir ev dekorasyoncu seçimi, ev tadilatı yaptırmaya karar verdiğimizde üzerinde büyük bir titizlik ve dikkatle durduğumuz ve ciddi araştırmalar yaptığımız en önemli seçimlerimizden bir tanesidir. Bu anlamda siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için işinin ehli ve disiplinli bir ev dekorasyoncu nasıl seçilir ve nelere dikkat edilir konularında yardımcı olması amacıyla kısa bir makale yazmaya karar verdik.

Daire tadilatında nelere dikkat etmeliyiz?

Daire tadilat ve dekorasyon çalışmaları, uygulamaları ve malzemeleri konusunda nelere dikkat etmemiz gerekir? Ne yapmalıyız? Hazırlıklı olmamız gereken konular nelerdir? Ev tadilat fiyatları.

 • Tüm aile fertlerinin zevkleri, renkleri ve istekleri dikkate alınmalıdır.
 • Yaptırmayı düşündüğümüz tüm işler için bir dekorasyon listesi hazırlamalıyız.
 • Tüm istek ve seçimler göz önünde bulundurularak en yakın bütçemizi oluşturmalıyız.
 • Listemizdeki dekorasyon çalışmaları için en az üç dekorasyoncudan veya firmadan teklif almalıyız.
 • Teklifler içinden sizi en fazla tatmin eden teklifi kabul etmelisiniz. En az fiyat veren veya en fazla fiyatı veren kişi veya firmayı seçmekten ziyade, ortada fiyat veren kişi veya firmayı seçmenizi tavsiye ediyoruz.
 • İşi yaptırmaya karar verdiğiniz kişi veya firma ile mutlaka sözleşme yapmalısınız.
 • Sözleşmenize yapılacak işleri teker teker belirtip, hangi malzemeler, renkler ve şekillerde yapılacaklarını mutlaka belirtmelisiniz.
 • İşin fiyatını ve işin süresini de mutlaka sözleşmeye dahil edin.
 • İşin imalat, montaj veya uygulama süresi içinde işinizi mutlaka takip edin. Bu şekilde oluşacak tüm hata, kusur veya arızalardan haberdar olarak ve müdahale ederek, iş sonunda gereksiz muhabbet veya tartışmaları engellemiş olursunuz.
 • Yerinde ve gününde ilerleyen işinizin karşılığında sizde ödemenizi gününde ve sözünüzde yapın. Bu karşılıklı güveni ve çalışanların motivasyonunu olumlu yönde etkileyecektir.

Ev tadilatı için doğru firma nasıl seçilir?

Bütçenizi ayarladınız ve komple ev tadilatı yaptırmaya karar verdiniz. Dekorasyon çalışmaları geniş bir yelpazedir ve fazla sayıda farklı branşları ve malzemeleri kapsamaktadır. Bu yüzden bir çok farklı anlaşmalar ve dekorasyon çevresi gerektirmektedir. Bu kadar kişiyle, malzemeyle, firmayla ve tasarımla uğraşmak size mantıklı gelmedi ve zorlandınız ki zorlanacaksınız. Hatta uğraşmak istemediniz diyelim. Zamanınız, bilginiz, çevreniz veya tahammülünüz yok. Bu gibi anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon işlerinde en mantıklı ve pratik çözüm işinde profesyonel ve iş tecrübesi fazla olan bir ev dekorasyoncu ile anlaşmaktır. Bir dekorasyoncu da aranması ve bulunması gereken genel özellikler aşağıdaki gibi olmalıdır;

 • Dekorasyonun her hangi bir kolunda uzun yılları geçmiş ustalığının olması gereklidir.
 • Dekorasyon ve tadilat konularına tamamen hakim olmalıdır.
 • Her türlü dekorasyon malzemesi ve uygulama şekillerini iyi biliyor olması gerekmektedir.
 • Malzemelerin marka, model ve ölçüleri hakkında geniş bilgiye sahip olması gerekmektedir.
 • Dekorasyon çalışmaları sırasında gerekli olan tüm ekip ve ekipmanlara sahip olması çok önemlidir.
 • Tüm branşlarda yeterli usta ve ekiplere sahip olması gerekmektedir.
 • Olabilecek her türlü aksaklık ve arızalara anında müdahale edebilecek çevreye ve ekibe sahip olmalıdır.
 • Dürüst ve güler yürlü olmalıdır.
 • Her türlü çalışma için yeterli katalog, görsel resim ve geniş bilgiler sunmaya yönelik alt yapıya sahip olmalıdır.

Yukarıda saymış olduğumuz bir ev dekorasyoncu da bulunması gereken temel özelliklere sahip kişi veya firmalarla çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Ev tadilatı işleriniz için ekonomik fiyatlarımız ve profesyonel iş ve işçiliğimizle sizlerin daima hizmetinizdeyiz.

DAHA ŞIK, DAHA MODERN, DAHA KALİTELİ MEKANLARDA BULUŞMAK DİLEĞİ İLE…


ev tadilat, ev tadilatları, ev tadilatcı, ev tadilatçısı, ev tadilatçıları, ev tadilat ustası, ev tadilat firması, komple ev tadilatı, komple ev tadilat ustası, komple ev tadilat firması, ev tadilat şirketi, anahtar teslim ev tadilatı, tadilat firması, tadilat şirketi, tadilat, tadilatçı, tadilat dekorasyon, tadilat ustası, tadilat ustaları, boya tadilat, boya badana tadilat ustası

Lütfen Yorum Yapın

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.