Hizmetlerimiz

Modern yaşam alanları yaratmak ve yaşatmak adına modern ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Daha şık, daha modern, daha kaliteli mekânlar için biz buradayız.

HUZUR, GÜVEN, KALİTE

Dekorasyon tutkunları için hazırladığımız sitemiz içerisinde ihtiyacınız olan tüm tadilat & dekorasyon işlerinizde sizlere yardımcı olabilecek konusunda uzman ve iş disiplini yüksek ekip/ekipmanlarımızla Dekor DeLisi İnşaat Mimarlık Tasarım Tic Ltd Şti olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Diğer inşaat firmaları gibi toplama ekip ve ekipmanlarla kesinlikle çalışmıyoruz. Mobilya imalat ve montaj, laminat parke satış ve uygulama, pvc kapı pencere sistemleri imalat ve montaj, fayans-seramik satış ve uygulama işlerimizi direkt kendimiz yaparak tüm çalışmalarımızı ilk elden yönlendirebiliyor ve zorluk çekmeden müşteri memnuniyetini elde edebiliyoruz. Tüm işlerimizde müşterilerimizin beğendiği ve istediği malzemeleri, tasarımları, modelleri ve renkleri kullanarak başarılı sonuçlar elde etmek için çok çalışıyoruz. İşlerimizi profesyonel olarak yapmak için büyük efor sarf ediyoruz. Tüm imalatları ve uygulamaları üçüncü şahıslarla değil, direkt kendimiz yaptığımız için de çok daha hızlı ve ekonomik sonuçlar elde edebiliyoruz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan tüm inşaat, tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. 

DEKORDELİSİ MİMARLIK

Anahtar teslim inşaat, tadilat ve dekorasyon işlerinizde tasarım, imalat, uygulama ve montaj çalışmalarını profesyonel olarak yapmaktayız. Uygun fiyatlarımız, bütçenizi sarsmayacak ödeme koşullarımız, konularında uzman personellerimiz ve modern tasarımlarımızla hizmetinizdeyiz. Günümüzde iç ve dış mimari zamana ve teknolojiye paralel olarak hızla gelişmekte ve çok farklı uygulama, malzeme ve tasarımlarla hızla değişmektedir. Zamana ve mekâna göre farklılıklar gösteren dekorasyon çalışmalarını yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize ulaştırmak ve tanıtmak başlıca görevlerimizden birisidir.NELER YAPIYORUZ

Aşağıda sıraladığımız tüm tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize dair detaylı bilgi sahibi olmak için sayfalarımızı ziyaret edin.

Bar dekorasyonları

Restoran dekorasyonları

Kafeterya dekorasyonları

Kuaför Salonu Dekorasyonları

Kütüphane dekorasyonları

Kreş dekorasyonları

Ev dekorasyonları

Villa dekorasyonları

Ofis dekorasyonları

Bahçe dekorasyonları

Düğün salonu dekorasyonları


TADİLAT ve DEKORASYON HİZMETLERİMİZ

Temelden Çatıya (Anahtar Teslim Betonarme İnşaat)

Anahtar Teslim Ev Tadilat ve Dekorasyon

Boya Badana İşleri

Asma Tavan Sistemleri / Uygulama

Alçı Sıva (Makineli – El Alçısı)

Alçı Kartonpiyer / Stropiyer

Fayans / Seramik / Uygulama

Elektrik / Su Tesisat İşleri

Duvar Kağıdı Uygulama

Mobilya Dekorasyon (Mutfak Dolapları, Banyo Dolapları, Panel Kapılar, Vestiyer)

Laminat Parke / Parke Sistre işleri

PVC Kapı ve Pencere Sistemleri

Cam Balkon

Hafriyat / Kırım / 

Mantolama / Yalıtım / İzolasyon

Söve / Yalı Baskı Dış Cephe Kaplamaları

Kara Sıva

Tesfiye / Şap (Civalı Şap Uygulamaları)

BİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN BİRÇOK SEBEP VAR

Lütfen Yorum Yapın (Teşekkürler)

WhatsApp Bilgi Al
7/24 Müşteri Hizmetleri
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz. 7/24 Müşteri Hizmetleri.