Çalışmalarımız

ÇALIŞMALARIMIZ – İç ve dış dekorasyon tasarım ve uygulamalarımız.

Ev ve iş yeri dekorasyon ihtiyaçlarınıza modern ve ekonomik çözümler arıyorsanız, işinin ehli ustalarımız ve ekonomik fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz.

çalışma

Dekorasyon bizim işimiz.

Dekorasyon tutkunları için hazırlamış olduğumuz sitemiz içerisinde ihtiyacınız olan tüm dekorasyon işlerinizde sizlere yardımcı olabilecek konusunda uzman ve iş disiplini yüksek ekip ve ekipmanlarımızla Dekordelisi ailesi olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan tüm dekorasyon işleriniz için sizlere bir telefon kadar yakınız. Gerek iç dekorasyon işlerinizde, gerekse dış dekorasyon işlerinizde rahatlıkla ve güven içerisinde arayabileceğiniz öncü dekorasyon firmalarından birisiyiz.

Listelediğimiz dekorasyon imalat, uygulama ve montaj işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Uygun fiyatlarımız, bütçenizi sarsmayacak ödeme koşullarımız, konularında uzman personellerimiz ve modern tasarımlarımızla daima hizmetinizdeyiz. Günümüzde dekorasyon çalışmaları zamana paralel olarak hızla gelişmekte ve çok farklı uygulama, malzeme ve tasarımlarla ön plana çıkmaktadır. Zamana ve mekana göre farklılıklar gösteren dekorasyon çalışmalarını yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize ulaştırmak ve tanıtmak başlıca görevlerimizden birisidir.

Devam eden işlerimizi ve yeni teslim ettiğimiz dekorasyon çalışmalarımızı incelemek için aşağıdaki sayfamızı ziyaret ediniz;

Devam eden işler

HİZMETLERİMİZ:
Aşağıda sıraladığımız tüm dekorasyon çalışmalarına dair yapmış olduğumuz çalışmalarımıza ulaşmak, incelemek ve geniş bilgi sahibi olmak için lütfen giriş linklerine tıklayınız. 


 

Alçı Sıva & Makineli Alçı Sıva : Kaba inşaat işlerinizde tuğla üzeri makineli alçı sıva ile mastarlı ve terazili pürüzsüz yüzeyler oluşturuyoruz. Bir yapı ne kadar görsel olursa olsun, ne kadar kaliteli malzemelerle yapılırsa yapılsın, eğer yüzeyler pürüzlü ve eğri ise bu hiçbir şeye benzemediği anlamına gelmektedir. Kaliteyi, titizliği ve modernliği mekanlardaki pürüzsüz ve düz zeminlerde farkederiz ilk bakışta. Bu yüzden bir mimari yapıda, iç dekorasyonda veya dış dekorasyon çalışmalarında eğrilikler ne kadar az ise, yapılan masrafın ve verilen emeğin o kadar karşılık gördüğü anlamına gelmektedir. Alçı Sıva işlerinizde huzur ve güven içerisinde arayabileceğiniz konusunda uzman bir firmayız. Fiyat seçeneklerimizi öğrenmek, tasarımlarınız hakkında farklı fikirler edinmek ve öğrenmek istediğiniz teknik konulara ulaşmak için 7/24 arayabileceğiniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

alci-siva

 

ALÇI SIVA & MAKİNELİ ALÇI SIVA (GİRİŞ YAPIN) 


Boya Badana: Boya ve badana bizim işimiz. Mekanlara görsellik ve renk katan işlerin başında elbetteki boya badana işleri gelmektedir. Renk seçimi, malzeme seçimi, kalite seçimi önemli olan bir başka konu ise usta ve iş disiplini yüksek, konusunda uzman bir ekip seçmekte çok önemlidir. Ankara Boya Badana Firmaları içinde en düzenli, fiyat bakımından en ekonomik ve personel açısından konusunda en uzman ekip ve ekipmanlara sahip olan çok az firmalardan bir tanesi olduğumuza inanıyoruz. Her türlü mekan ve detay projelerin içinden alnımızın akıyla çıkabileceğimize kalpten inanıyoruz. Dekorasyon geçmişimiz ve 30 yıllık tecrübemiz ıspatımızdır.

badana fiyatları

 

 BOYA & BADANA İŞLERİ (GİRİŞ YAPIN) 


Fayans & Seramik: Yaklaşık 30 yıllık dekorasyon geçmişimizde yapmış olduğumuz fayans isciliklerimiz her zaman beğeni ve takdir kazandı. Müşterilerimize verdiğimiz bu memnuniyet ve mutluluk bizleri de her zaman mutlu etti ve daha kaliteli iscilikler yapmaya sevketti. Fayans seramik dekorasyon işleriniz için huzurlu ve güven içerisinde arayabileceginiz profesyonel bir firma olmanın verdiği gururu yaşıyoruz. Fayans fiyatları, fayans modelleri, 2016 fayans seramik dekorasyonları gibi konular ve geniş bilgiler için iletişim numaralarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetlerimizden faydalanarak fayans işlerinizi bizimle yapabilirsiniz.

fayans-doseme-fiyatlari

 

 FAYANS & SERAMiK İŞLERİ (GİRİŞ YAPIN) 


Katonpiyer & Stropiyer: Alçı kartonpiyer ve strafor kartonpiyer (stropiyer) bizim işimiz… 2016 kartonpiyer modasına uygun ve trend ürünler ile malzemelerin imalat, montaj ve tasarım işlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Görsel, kaliteli ve modern mekanların vazgeçilmezi olan kartonpiyer uygulamalarını, uygun fiyatlarımız ve yeni kartonpiyer modellerimizle profesyonel olarak yapıyoruz. Kendi imalathanelerimizde kartonpiyerlerimizi şekillendiriyor ve üretiyoruz. Büyük bir titizlikle montaj yapacağımız yere getirip profesyonel olarak tasarımlarını yaparak montajını yapıyoruz. Gününde başlıyor ve gününde bitiriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim değişmez ilkemizdir.

kartonpier

 

 KARTONPİYER & STROPİYER İŞLERİ (GİRİŞ YAPIN) 


 Asma Tavan: Birbirinden görsel ve 2016 moda asma tavan çeşitlerimiz için linke tıklamanız yeterli. Hayalini kurduğunuz dekorasyonlar için bizler profesyonel ekibimizle sizlere bir telefon kadar yakınız. Uygun fiyatlarımız ve bütçenize uygun ödeme planlarımızla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kendimize hedef belirledik. Alçıpan asma tavanlar, metal asma tavanlar, led tavan sistemleri ve ahşap tavan sistemleri gibi daha bir çok konuda siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetinizdeyiz.

asma-tavan-sekilleri

 

 ASMA TAVAN İŞLERİ (GİRİŞ YAPIN) 


Duvar Kağıdı: Her türlü duvar kağıdı montaj işlerinizi profesyonel olarak yapıyoruz.

ağaç desenli duvar kağıdı fiyatları

 

 DUVAR KAĞIDI İŞLERİ (GİRİŞ YAPIN)