Bu sayfamızda Çayyolu’nda yeni almış olduğumuz daire tadilatı işimize ait olan yapılacak işler ve fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz.

Çayyolu’nda Daire Tadilatı İşimize Başladık – İletişim numaramızı arayarak bizden teklif ve ücretsiz keşif isteyen değerli müşterimiz Berrin hanıma bizleri tercih ettiği için teşekkür ediyoruz. Aşağıda yapacağımız işleri ve birim fiyatlarını inceledikten sonra, sizlerde bizimle iletişime geçerek tadilat ve dekorasyon işleriniz için keşif ve fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

İşimize Başladık (Güncel)

Dairenin eski hali

Çayyolu’nda Daire Tadilatı İşimize Başladık

SÖZLEŞME

1- TARAFLAR

Bu sözleşme, …………………………………………………………………………../ANKARA adresinde mukim ………………………………… (Bundan böyle İŞVEREN olarak anılacaktır) ile İlkadım Mahallesi, Rağbet sokak, no:2/8 ÇANKAYA / ANKARA adresi dahilinde ve ödemelerin yapıldığı günden itibaren geçerli olacaktır.

2- İŞİN KONUSU

………………………………………………………………………………/Ankara adresdinde bulunan daire için karşılıklı olarak üzerinde mutabık kalınan ve Ek-1 de detaylı olarak verilen tadilat ve dekorasyon işlerinin malzeme + işçilik anahtar teslimi olarak yapılması işidir.

3- TAŞERONUN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

TAŞERON, Sözleşme konusu işleri; belirtilen sürelerde, sözleşme hükümleri ve EK’leri ile yönetmeliklere uygun, hatasız ve eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

TAŞERON sözleşmenin imzalanmasını müteakip imalat ve montaj gerektiren,

  • 3 boyutlu olarak hazırlayacağı mutfak, banyo dolabı, gardrop ve boy dolabı projelerini,
  • Tadiat ve Dekorasyonda kullanılacağı ekipman ve malzemeleri,

İŞVEREN’ e sunulacak, üzerinde karşılıklı olarak mutabık kalınan projeleri ve seçilen / onaylanan malzeme ve ekipmanları kullanarak, taahhütündeki hizmetleri işbu sözleşme hükümlerine ve EK-lerine uygun, anahtar teslimi olarak sağlayacaktır.

TAŞERON, tadilat ve dekorasyon işlerinin tam ve eksiksiz olarak uygulanması ve malzeme ve işçilik açısından sistem gerekliliklerinin karşılanmasından sorumludur.

TAŞERON, sözleşme kapsamındaki yükümlülüklerini ve hizmetleri yerine getirirken, mesleki sorumluluk ve teknik gerekliliklere azami itina gösterecektir.

TAŞERON, bu sözleşme kapsamındaki işlerin yapılmaması, eksik yada özensiz yapılması sebebiyle oluşabilecek her türlü zararı kendisine yapılacak ilk bildirim akabinde derhal tazmin edeceğini kabul ve taahhüt eder.

TAŞERON, iş bu sözleşme gereği; kendisi ekibinde yer alan kişiler ve / veya hizmetinden yararlandığı kişiler ve kendisiyle ilgili diğer kişiler ile ilgili olarak 4857 sayılı iş kanunu, 5510 sayılı sosyal sigortalar ve genel sağlık sigortası kanunu, işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili mevzuat hükümlerinden kaynaklanan tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu işbu madde hükümüne aykırılık sebebiyle İŞVEREN ve / veya vekillerinin, TAŞERON ve / veya vekillerinin, çalışanlarının ve / veya 3. kişilerin uğrayacağı her türlü zararı tazmin etmekle yükümlü olduğunu kabul, beyan, taahhüt eder.

TAŞERON ve Firma ortakları şantiyede kendi işleri ile ilgili doğrudan ve/veya dolaylı olarak oluşabilecek kazalarda şahsen müştereken ve mütesellien sorumludur.

YAPILACAK İŞLER

Kırım/Hafriyat: Daire tadilat işleri esnasında tüm kırım, yıkım ve söküm işleri ile bu hafriyatların atılması işi Taşerona aittir. Hafriyatlar belediyenin belirlediği çöp alanlarına atılacaktır.

Asma Tavan İşleri: İşverenin beğeneceği ve isteyeceği model, ölçü ve tasarımlarda salon, mutfak ve koridor tavanlarına asma tavanların yapılarak, tüm alçı sıva, elektrik tesisat ve boya badanalarınının yapılması. Asma tavanlar iç ve dışlarına yeterli sayıda spot aydınlatmaların takılması ve istenilen renklerde led aydınlatma sistemlerinin takılarak çalışır halde teslim edilmesi. Kullanılacak olan LED ve SPOT aydınlatmalarının markası ”CATA” olacaktır. Koridor tavanına kenar bant asma tavan yapıldıktan sonra istenilen ölçü ve modelde gergi tavan uygulamasının yapılması. Gergi tavan uygulaması alt elektrik tesisatlarının yapılması ve led aydınlatmaların takılması.

Boya Badana: Tüm daire tavan ve duvarlarında bulunan hasarlı bölgelerin tamiratlarının yapılmasından sonra DYO marka su bazlı silikonlu silinebilen boya ile işveren tarafından belirlenecek renklerde boyanması. Yapılı bulunan tüm pencerelerin gerekli tamiratlarının yapılarak verniklenmesi.

Banyo: Tüm banyo fayans/seramiklerinin kırılması ve hafriyatlarının atılması. İŞVEREN’ in beğeneceği ve seçeceği Çanakkale seramiklerin istenilen şekilde yapılması. Yeni banyo tasarımına göre tüm pis/temiz su tesisatlarının ve elektrik tesisatlarının gerekli değişikliklerinin yapılması. Yapılı bulunan vitrifiyelerin, banyo dolabının ve duşakabinin sökülmesi ve hafriyatların atılması. VİTRA marka yeni gömme rezervuarlı klozetin yapılması. 4 mm cam (demperli) teknesiz yeni duşakabinin yapılması. 10×40 duşakabin için metal süzgeçin takılması. Beğenilen renk ve modelde yeni banyo dolabının yapılması. Boy dolabının yapılması. banyo penceresi olarak menfezin takılması.

Zeminler: Mutfak, koridor ve balkon zeminlerine işverenin beğeneceği ve seçeceği Çanakkale marka yeni seramik/granit’lerin yapılması.

İç Kapılar: Yapılı bulunan tüm daire içi kapılar sökülerek yerlerine 8 adet Lake boya, iş verenenin seçeceği renk ve modelde yeni kapıların yapılması. Tüm kol, kilit ve menteşelerinin eksiksiz olarak yapılarak çalışır halde teslim edilmesi.

Mutfak: İşveren tarafından belirlenen ölçü, model ve renkte Lake Kapak mutfak dolabı yapılacaktır. İşverenin seçeceği renk ve modelde Çimpstone mutfak tezgahı yapılacak. Tezgah arasına Cam yapılacaktır. Mutfak dolabına 1 adet boy kiler dolabı ve 2 adet fasulyelik mekanizması yapılacaktır.

Gömme Dolap: Koridorda bulunan duvarın yıkılıp, istenilen ölçüde geriye tekrar yapılması ve açılan alana yeni gömme dolabın yapılması.

Çelik Kapı: Yapılı bulunan kapının sökülerek yerine 3.000 TL ye kadar iş verenin beğeneceği renk ve modelde yeni çelik kapının yapılması. Kapı eşik mermerinin yapılması.

Elektrik Tesisat: Tüm daire içi elektrik tesisatları kontrol edilecek, çalışmayanlar, hasarlı veya kusurlu olanlar onarılacak, düğme, priz ve anahtarları sökülerek yerlerine iş verenin beğeneceği renklerde ”VİKO” marka yeni düğmeler takılacaktır.

Laminat Parke / Süpürgelik: Salon ve oda zeminleri komple ÇAMSAN marka 8 mm derzsiz işverenin beğeneceği model ve renklerde yeni laminat parkeler yapılacak. 2 mm şilteleri boşluksuz olarak döşenecek. Tüm daire içi süpürgelikleri 8 cm lake boya (renk iş veren tarafından beğenilecek) olacak şekilde yapılacaktır.

İŞİN BEDELİ…………………..: 65.000.- TL (Altmışbeşbin Türk Lirası)
İŞİN ÖDEMESİ………………..: %30 önden, %40 asma tavanlar ve banyo bitince, %30 iş tesliminde.
BAŞLANGIÇ TARİHİ……….:
TESLİM TARİHİ………………:


Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı tekliflerimizi inceleyebilirsiniz veya bizden teklif alabilirsiniz.

tadilat tekliflerimiz, tadilat ve dekorasyon teklifi al, inşaat ve tadilat işleri için teklifler, 2019 tadilat tasarım teklifleri,