Dekorasyon ürünleri ve fiyatları

Dekorasyon Ürünleri ve Fiyatları

Satış Mağazamıza Hoşgeldiniz – DekoR DeLisi

Ev tadilat ve dekorasyon ürünleri/malzemeleri on-line satış mağazamız çok yakında hizmetinizde olacak. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için hızlı, kolay ve güvenli bir alış-veriş ortamı sağlamak için çok çalışıyoruz.

Dekorasyon ürünleri ve fiyatları konusunda en güncel bilgileri, trend dekorasyon malzemelerini, farklı dekoratif ürün alternatiflerini ve her tarza hitap eden birbirinden kaliteli objeleri satış mağazamızda bulabileceksiniz. Uygulamasını yaptığımız tüm ürünlere, tasarım ve projelere uygun yapı malzemelerini de ayrıca mağazamız içerisinde kolaylıkla bulabilirsiniz.

HUZUR, GÜVEN, KALİTE

Cüneyt Alan İnşaat Ltd Şti (DekoR DeLisi) ailesi olarak sizlere en kaliteli hizmetleri sunmak için çok efor sarfediyoruz. Mağazamız da dostça ve huzur içerisinde alış – veriş yapabilmeniz için tüm teknolojik ve iş ahlakına yakışır bir portal hazırlamaktayız. Bizlerle uygulama/işçilik olarak anlaşma yapacağınız tüm tadilat ve dekorasyon işleriniz için gereken malzemeleri, yine bizim satış mağazalarımızdan çok ekonomik fiyatlarla seçerek ve beğenerek kolaylıkla alabilirsiniz.

Çok Yakında Hizmetinizde!

SATIŞA SUNULACAK ÜRÜNLER LİSTESİ

Alçı kartonpiyerler

Stropiyerler

Avize göbekleri

Aplikler

Alçı kapı kemerleri

Sütunlar

İç cephe boyaları

Dış cephe boyaları

Sıva alçıları

Makineli sıva alçıları

Alçıpan

Alçıpan profilleri & Aparatları

Söve

Yalı baskı

Mobilya ürünleri

Fayans satış

Dekorasyon objeleri


İletişim numaralarımızı arayarak detaylı bilgiler alabilirsiniz. ( İletişim )