Eski Evlerinizi Tadilat Yaptırarak Şık ve Daha Kullanışlı Bir Görünüme Dönüştürmeye ne dersiniz.

Daire Dizaynlarına Dair Herşey
Ev Tadilatları ve Dekorları – Evi tadilata koymadan önce kaliteli ve işçiliğin yanı sıra güvenli firmaya ulaşmakta çok önemlidir. Her şeyden önemlisi işi yapan firmanın maddiyattan çok maneviyata önem vermesi önemlidir. Bu da güvenden geçer. Ufak ya da büyük dokunuşlarla hiç fark etmez birden farklı tadilatlar ile evinizi hem güvenli hem de şık bir görünüme kavuşturmak için yazımızın devamını okumayı ihmal etmeyin.

https://youtu.be/NLTYBuhPJcM

Dekor yada tadilat olarak ifade ettiğimiz çalışmalarımızda uyum olmazsa olmaz birinci kuraldır. Tadilat ile eski kapıların,pencerelerin, duvarların, fayans ya da parkelerin yenilenmesi için titiz bir çalışma çok önemlidir. Renk ambiyansı ve dekor ile ortamın eşyalara uyumu sağlanmalıdır. Açık renk mobilyanız varsa duvarın rengini koyu renk ile boyatmayın. Ortamın ferah ve huzurlu görünmesi renk uyumu ile mümkündür. Evinizin rengini koyu renk ile dekore etmek isteyenler ortamın karanlık görünmesinden kaçınmak için açık renk mobilyaları ya da dekoratif eşyaları tercih edebilirler. Renklerde ton ayarı çok önemlidir.
Evinizin her bölümü için tercih edebileceğiniz bir birinden farklı dekorları sizler için hazırladık. Ev Tadilatları ve Dekorları  ile ilgili aşağıdaki çalışmalarımıza tek tek göz atmanızı tavsiye ediyoruz.


Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu


Eski banyonuzu tadilat ettirerek tüm alanı sil baştan hayalinizdeki gibi yaptırmak istiyorsanız. Uzman ekibimiz ile her konuda aklınızda bir şeyler kalmasın diye buradayız. Evimizin çok önemli bölümlerinden olduğu için işçilik ( malzeme kalitesi) çok önemlidir. Fayans seçiminden ayna ve duşa kabine kadar tüm tadilat işlerinizde anlaşmış olduğunuz firmanız dan yardım alabileceğiniz gibi malzemelerin tümünü kendinizde alabilirsiniz.
Banyo dekorasyonunda yapılması gereken işlerin içeriği sırasıyla; eski fayansların kırılması, klozet rezervuar ve iç takımı, banyo lavabo, duş musluk, sıva işçiliği, fayans işçiliği, su tesisatının yapılması ve montajı, banyo dolap lavabosu, banyo ısınması için havlupan, kum çimento ve fayans yapıştırıcı malzemeleri, elektrik tesisatı yapılması ve montajı, fayans seramik malzemeleri, duşakabin ve duş teknesidir.
Banyonuzda; duvarlara açık renk fayans kullanarak ortamı olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz. Eğer baca varsa bina yönetiminden izin alarak yıktırıp ortamın alanını genişletebilirsiniz. Banyo dolabınızı seçerken alanın ölçüleri çok önemlidir. Gömme dolaplar tercih ederek alanı daha kullanışla hale getirtebilirsiniz. Banyo kapılarının da açık renk olması ortamın daha ferah ve geniş görünmesini sağlayacaktır. Dekoratif aynalar ile ortamı daha hoş olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Günün yorgunluğunu atabileceğimiz ve ruhsal olarak rahatlayıp temizlenebileceğimiz özel alanlar olan banyolar; estetik açıdan göze hitap etmesi çok önemli olduğundan mobilya ve fayans seçimi çok diatli ayarlanmalıdır ki kişisel eşyalarımız olan temizlik ve kozmetik malzemelerimize rahatlıkla ulaşıp, güzel muhafaza edebilelim.


Eğer banyonuza dolap sığdırılamayacak gibiyseniz oldukça ekonomik olan özel niş tasarımları ile hoş ve kullanışlı alanlar yaptırtabilirsiniz. Böylelikle kişisel malzemelerinizi koyabileceğiniz alanlar elde etmiş olursunuz.
Banyo mobilyalarında yine beyaz olması aynasının yanlarında ışıklandırma olması musluğunun şekli de dekorasyon açısından çok önemlidir.

Oteliniz için banyo tadilatı ve dekorasyonlarınızda da koyu renk mobilya ve fayansların dışında beyaz mobilya ve fayansları da tercih edebilirsiniz. Şık açık renkte küvetler, şamdanlar, bambu dekoratif süs eşyaları ile ortamı huzurlu ve sıcak kullanıma sunabilirsiniz.

Birbirinden güzel çalışmalarımızı sizler için hazırlayıp düzenledik. Aşağıdaki linklerimizi tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz.

Banyo Dizaynları, Güzel Banyolar, 2019 Banyo Tasarımları, Güzel Banyo nasıl Dizayn Edilir, Banyo Yenileme Maliyetleri, Kullanışlı Banyo Nasıl Yapılır, Banyo Tadilatında Kullanılacak Malzemeler,