Öveçler Tuvalet Banyo Tadilatı

Dikmen Öveçler’ de anahtar teslim komple banyo ve tuvalet tadilat işimize ait bilgiler ve görselleri sayfamızda inceleyebilirsiniz. Değerli müşterimiz Nilay hanıma bizi tercih ettiği için teşekkür ediyoruz.

Öveçler Tuvalet Banyo Tadilatı – Tasarımı, malzemeleri, ekip ve ekipmanları tamamen bize ait olan işimizi, gününde tam ve eksiksiz olarak teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bir çok ayrı çalışmayı içinde barındıran bu tip küçük mekanların, tadilat ve dekorasyon işleri için tüm alt yapıya fazlasıyla sahibiz. Bu yüzden kendimize güveniyoruz ve her türlü tadilat işini tereddüt etmeden profesyonel olarak yapıyoruz.

Aşağıda yayınladığımız görselleri inceleyerek, yaptığımız çalışmalar hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizde bizimle çalışarak, modern ve kaliteli dekorasyonlara çok uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Öveçler Tuvalet Banyo Tadilatı

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon4

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon4

Tüm tuvalet ve banyo içerisinde bulunan vitrifiyeleri, tesisat malzemelerini, elektrik tesisat ve su tesisat borularını, duvar ve zemin fayansları ile tavan kaplamalarını komple söktük ve hafriyatları attık. Yapmak için anlaşma yaptığımız yeni tasarımımızı uygulamaya başladık ve elektrik – su tesisatlarımızı buna göre yeniden döşedik.

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon2

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon2

Eski tuvalet taşını kırdık. Yerine gömme rezervuar (Geberit) yaptık. Hemen üstüne de değerli müşterimizin isteği üzerine bir kağıt havluluk taktık. Gömme rezervur, günümüzde artık normal klozetlerin yerini almıştır. Daha az yer kaplaması, altının boş olması sebebiyle kolay temizlenebilir ve hijyenik olması, tesisat borularının mekan içinde görüntü kirliliği yapmamasından dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon4

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon4

Yer seramiklerini zıt renk kullanarak hareketlilik katmak istedik. Bunun bir avantajı ise siyah renk seramiklerin ve derz aralarının daha uzun süre temiz kalmasıdır. Çünkü yer seramikleri ve derz boşlukları kısa sürede deforme olmakta ve kirlenmektedir. Ayrıca kapıları değiştirerek, fayans renklerine uygun renkte olan krem renginde mobilya kapılar yaptık.

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon8

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon8

Aynı zamanda mobilya imalatçısı olduğumuz için kendi tasarımımız olan asma ahşap tavan göbek modelimizi uyguladık ve led aydınlatma sistemimizi içine döşedik. Bittiğinde çok şık bir aydınlatma sağlamış olduk.

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon6

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon6

Tamamen açık renkler kullandık duvarlarda ve kapılarda. Bunun sebebi, açık renkler her zaman uygulandığı mekanı hijyenik ve geniş göstermesindendir. Beyaz veya açık renklerin uygulandığı tüm küçük mekanlar ferah ve şık bir görsellik sunmaktadır.

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon1

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon1

Duvar seramiklerinin rengini beyaz, derz boşuklarını ise gri renk kullandık. Petek kabartma desenli 30×60 ölçülerindeki seramikler, alt bordürleri ile birlikte çok kaliteli ve modern bir hava katmaktadır yapıldığı mekanlara. Size, fayans derz renkleri ne olsun konusunda bir ipucu verelim; derz renkleriniz koyu renk olsun. Hem görsellik, hem hijyen, hemde uzun süreli temiz görüntü açısından her zaman en mantıklı seçimdir. Tabii ki zevkler renkler tartışılmaz. Fakat biz size sadece tavsiye de bulunuyoruz. Öveçler tuvalet banyo tadilatı işimize devam edelim.

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon7

Öveçler tuvalet banyo tadilat ve dekorasyon7

En alt sıraya ara bordür uyguladık. Onun üzerine alt fon seramik, onun da üzerine yine bir bordür, sonrasında ise tavana kadar duvar petek kabartma desenli fayanslarımızı özenle döşedik. Altın yaldız motifli oluşları ise mekana zenginlik kattı. Çünkü gold renkleri daima uygulandığı mekanlara zenginlik havası verir.

Ankara Dikmen Öveçler tuvalet banyo tadilatı işimizi bitirdiğimizde değerli müşterimiz Nilay hanımın memnuniyetini yüzünden okumak bizleri çok mutlu etti. Bu işimizi de başarıyla tamamladık ve diğer işlerimize devam ediyoruz. Devam eden işler sayfamızı ziyaret ederek çalışmalarımızı detayları ve görselleri ile birlikte inceleyebilirsiniz. Anahtar teslim ev tadilatı konusunda profesyonel hizmetlere ihtiyacınız varsa, sizlere bir telefon kadar yakınız. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli işçiliklerimizden sizlerde faydalanın.

Aşağıdaki sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin;

Ev Tadilat Fiyatları

Anahtar teslim tadilat

Banyo tadilat fiyatları

Fayans fiyatları


öveçlerde banyo ve tuvalet tadilatı, öveçler dekorasyon işleri, öveçlerde tadilat şirketi, dikmen öveçler dekor hizmetleri, öveçlerde banyomu tadilat yaptırmak istiyorum, öveçlerdeki tadilatçılar