alçıpan niş modelleri

Alçıpan Niş Modelleri

Alçıpan Niş Modelleri – Standartların dışında özel tasarımlar sunar.

Alçıpan Niş Modelleri – Niş çalışmalarında en önemli husus işçiliğin detaycı ve kaliteli olmasıdır. Ortaya iyi sonuç çıkarmak için en iyi uygulama yapılır.

Alçıpan Niş Modelleri –  Fransızca’da duvar hücresi olan ve dilimize NİŞ ile girmiş olan Niş Modelleri duvarların içine yapılan oyukların mimarlık biçimidir. Ev ve odalarınızda farklı ve dekoratif niş modelleri sayesinde çok güzel bir görüntüye sahip olabileceksiniz. Her ne kadar salon ve hollerde kullanılıyor olsa da özellikle yatak odalarında ve gardrop ve yatak başlıkları içinde vazgeçilmez bir dekoratif tasarım çeşididir.

niş dekorasyon

niş dekorasyon

Alçıpan Niş Dekorasyon Özellikleri:

1- Niş dekorasyon açısından banyoya bir farklılık kattığı gibi kullanışlı da olabilir. Bazı banyolarda çeşitli duvar aralıkları, kör noktalar istemeden bir niş için uygun bir ortam yaratıyor olabilir. Alt alta sıralanacak raflar havludan kozmetik ürünlerine pek çok eşyayı ayak altından kaldırmanızı sağlayacaktır.

2- Televizyon nişlerinin en büyük avantajı, televizyonu duvara astıktan sonra söz konusu odanın bir otel odası gibi görünmesini engellemeleri. Bu şekilde hem TV duvarla bütünleşiyor hem de televizyon için ayrıca sehpa, ünite benzeri mobilyaya yatırım yapmak, bir zorunluluk olmaktan çıkıyor.

3- Niş kaplamalarında ahşap dışında taş malzeme de evi zenginleştiren bir görüntü ortaya koyar. Özellikle şömine üzeri televizyon yerleştirileceği zaman TV niş modelleri, klasik şömine ile modern televizyon çelişkisini hafifletir. Şömine doğayı, sosyal toplantıları, kır evlerini anımsatan, nostaljik bir ögedir. Üzerine televizyon asıldığında, bana her zaman şömine bu sayılan özelliklerini yitirmiş gibi gelir.


alçıpan niş modelleri, niş örnekleri, niş modelleri, alçıpan niş çeşitleri, niş dekorasyon, niş üniteleri, niş, niş modelleri ve fiyatları, tv niş modelleri, niş modelleri salon, alçıpan niş fiyatları, niş yapım fiyatları, niş yapımı