Mutfak dolabı yenileme

Yeni Komple Tadilat İşimiz

Yeni Komple Tadilat İşimiz – Gülşah Hanımın Dairesini Yeniliyoruz

Bizim hakkımızda ve komple ev tadilatı konuları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen siz ziyaretçilerimiz için, Gülşah hanımın Balgat’ta bulunan dairesinde yapacağımız tüm çalışmaları ve görselleri bu sayfamızda adım adım güncel olarak takip edebilirsiniz.

Yeni Komple Tadilat İşimiz – İletişim numaramızdan bizi arayarak ücretsiz keşif ve tasarım yapmamızı isteyen değerli müşterimiz Gülşah hanım için fiyat teklifi hazırladık. Bu teklif metnini de sayfamızda paylaştık. Aşağıda yapılacak tüm işleri, kullanılacak malzemeleri ve markaları detayları ile inceleyebilirsiniz. Gülşah hanım bu teklifimizi kabul ederek hemen başlamamızı istedi. Kendilerine bu güvenlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Yapılacak işler ve fiyat teklifimizi detayları ile inceleyebilirsiniz.

TEKLİF FORMU

Yapılacak işler

Banyo Tadilatı

Banyo dolabı imalat
Banyo dolabı imalat

Yapılı bulunan küvet, banyo dolabı, klozet ve radyatör, tüm zemin ve duvar seramikleri sökülerek hafriyatları atılacak. Yapılacak yeni banyo tasarımına uygun olarak tüm pis ve temiz su tesisatları değiştirilecek. Tüm elektrik tesisatları yeni banyo düzenine uyumlu olacak şekilde değiştirilecek. Zemin ve duvarlarda bulunan tüm sıva tamiratları yapılacak ve varsa eğrilikler düzeltilecek. İş veren tarafından beğenilecek ve seçilecek olan Çanakkale marka zemin ve duvar seramikleri özenle döşenecek ve genel temizlikleri yapılacak. Tüm köşe merkezlere paslanmaz köşe profilleri koyulacak. Süzgeçler yenilenecek. 10×40 paslanmaz metal süzgeç duşakabin gideri olarak takılacak. Banyo menfezi (filtreli) yenilenecek. Yeni komple tadilat işimizde verenin beğeneceği ve onaylayacağı renk, tasarım ve modelde yeni banyo dolabı (lake kapak), havluluk dolabı ve çamaşır sepetli dolap yapılacak. Tüm kapaklar ve çekmeceler frenli yeni sistemli olacak. 4 mm demperli cam duşkabin (tekneli) tasarıma uygun ve iş verenin beğeneceği modelde yapılacak. Sökülen radyatörün yerine kapı arkasına 50×100 ölçülerinde banyo havlupanı yapılacak. İş verenin onaylayacağı yeni banyo tasarımına uygun olarak gömme rezervuarlı yeni klozet (Vitra marka) yapılarak çalışır hale getirilecek. Banyo asma tavanı (Panel85) yapılarak, yeterli sayıda aydınlatma spotları takılacak. Banyo kapısına eşik mermeri takılacak. Tüm vitrifiyeler (batarya, çeşme, musluk, vana vb.) iş verenin beğenip seçtiği malzemelerden (Artema marka) takılacak kaçak testleri yapılacak.

İnceleyin: Banyo tadilat fiyatları

Wc/Tuvalet Tadilatı

Tüm zemin ve duvar eski seramikler sökülecek. Yapılı bulunan hela taşı sökülecek. Tuvalet lavabosu sökülecek. Yeni gömme rezervuar (vitra marka) yapılacak. Tüm zemin ve duvar seramikleri iş verenenin seçeceği ve beğeneceği Çanakkale marka yeni fayanslarla değiştirilecek. Renk, model ve tasarımı iş veren tarafından beğenilecek olan yeni wc dolabı imal edilerek istenilen yere montajı yapılacak. Tüm vitrifiyeler Artema marka iş verenin seçeceği modellerle değiştirilecek. Banyo asma tavanının aynısı (panel85) wc’yede yapılarak aydınlatma spotu takılacak. Wc kapı eşik mermeri takılacak.

Tuvalet tadilatı
Tuvalet tadilatı

Mutfak Tadilatı

Yapılı bulunan tüm mutfak dolapları, vitrifiyeler (çeşme, musluk, batarya, vana vb.) sökülecek ve atılacak. İş verenin seçeceği ve beğeneceği renk, model ve tasarımda yeni lake kapak mutfak dolabı belirlenen ölçülerde ve şekillerde tam ve eksiksiz olarak yapılacak. Tüm çekmeceler ve kapaklar frenli yeni sistem olarak yapılacak. Kullanılacak olan her türlü ankastreye uygun biçimde tasarımı yapılacak ve iş veren tarafından onaylandıktan sonra imalatına başlanacak. Mutfak tezgahı olarak çimpstone veya granit kullanılacak.

İnceleyin: Mutfak Dekorasyonları  |  Mutfak Dolabı Fiyatları

Tezgah arası fayanslarını (Çanakkale marka) iş veren beğenecek. Eviye granite ve mutfak dolabına uygun olacak şekilde iş veren seçecek. Mutfak vitrifiyeleri Artema marka olacak ve iş veren tarafından beğenilen model takılacak. Mutfak ile balkon arasındaki kapı sökülerek balkon mutfağa katılacak. Balkon duvarlarına alçı sıva yapılacak ve mutfağa uygulanan tüm çalışmalar balkona da yapılacak. Balkon zemini mutfak zemini ile aynı seviye olacak şekilde yükseltilerek izolasyonu (3’lük XPS) yerden yapılacak. Yapılı bulunan kombi sökülerek, balkonda belirlenen yere tesisatları ile birlikte taşınacak, testleri yapılacak ve çalışır halde teslim edilecek. Kombiye ait olan kombi dolabı yapılarak, mutfak dolap malzemeleri ile aynı malzemeler ve renk kullanılacak.

Mutfak dolabı yenileme
Mutfak Tadilatı

Büyük Balkon Tadilatı

Balkon tüm iç tavan ve duvarlarına alçı sıva yapılarak istenilen renklerde DYO marka silinebilen su bazlı boya ile boyanacak. Tavan aydınlatma tesisatı ortalanacak. Tüm balkon zeminlerinde yapılı bulunan seramiklerin üzerine iş veren tarafından beğenilecek olan Çanakkale marka yeni granitler döşenecek. Balkon dış duvar altları da aynı granitten döşenecek. Daire iç pencerelerinin balkona bakan pencere önü denizlik mermerleri sökülerek, yerlerine yeni sakallı mermerler yapılacak.

Balkon tadilatı
Balkon tadilatı

İnceleyin: Balkon Dekorasyonları

Koridor Tadilatı

Çelik kapı giriş sağ duvarına ve karşı duvara (tavana kadar) iş veren tarafından tasarımı, rengi ve modeli belirlenen portmanto ve vestiyer yapılacak. İstenilen tüm bölgelerine aynaları ve askılıkları eksiksiz olarak takılacak. Yine koridorun salon kapısı yanındaki yere, iş veren tarafından tasarımı, rengi ve modeli onaylanacak olan mini dolap yapılacak. Koridor kemeri kırılacak ve iş veren tarafından beğenilecek olan yeni kapı kemeri yapılacak. Koridor tavanına asma tavan yapılarak tüm elektrik tesisatları döşenecek. Tüm led (beyaz renk) ve spotlar (cata marka – her 120 cm’de bir adet) yeterli sayıda takılacak ve çalışır hale getirilecek. Asma tavanın modeli iş veren tarafından onaylanacak.

İnceleyin: Antre ve Koridor Dekorasyonları | Koridor Aydınlatmaları

Salon Tadilatı

Salonda yapılı bulunan tüm eski kartonpiyerler sökülecek. İş veren tarafından onaylanacak olan asma tavan yapılarak tüm elektrik tesisatı çalışır halde çekilecek. Led aydınlatma sistemleri (cata marka – beyaz renk) döşenecek ve spot lambalar yeterli miktarda (120 cm’de bir adet ortalama) takılacak. İş veren tarafından onaylanacak olan şömine modeli eksiksiz olarak yapılacak. (Şömine iç elektrik tesisat ve sanal alev iş veren tarafından alınacak, taşeron tarafından montajı yapılıp çalışır hale getirilecek). Salonda tv için belirlenen duvara, iş veren tarafından belirlenen modelde (ahşap veya alçıpan) Tv ünitesi yapılacak. Tüm elektrik tesisatı (4 adet priz, anten, enterner/data, telefon) eksiksiz olarak çekilecek ve çalışır halde bulunacak.

Salon Tadilatı
Salon Tadilatı

İnceleyin: Salon Dekorasyonları

Yatak Odası Tadilatı

Yatak odasında yapılı bulunan radyatör sökülecek ve balkon kapısı sol duvara taşınacak ve testleri yapılarak çalışır hale getirilecek. Yatak odasında belirlenen yere iş verenin onayladığı tasarım, model ve renklerde L tipi gardrop yapılacak. Tüm iç aksam, çekmece ve kapak tasarımları ve yerleri yine iş veren tarafından onaylanacak. Yatak başı orantılı sağ ve sol bitimlerine birer adet elektrik prizi çekilecek. Varsa Tv hattı yer değişecek.

İnceleyin: Yatak Odası Dekorasyonları

Odalar

2 odaya belirlenen ölçülerde, iş veren tarafından rengi, modeli ve tasarımı beğenilecek olan gardrobun yapılması. Elektrik tesisatlarında değişiklik yapılması gereken yerlerde gereken işlerin (Priz, enternet/data, tv) yapılması.

Cam Balkon

Büyük balkon ve mutfak balkonunda yapılı bulunan eski camların sökülerek, iş veren tarafndan beğenilecek ve onaylanacak olan 4 mm demperli, paşabahçe cam, izofilmleri eksiksiz olarak, çerçeve pervazlı (renkleri iş veren tarafından beğenilecek) yeni katlanır, sürgülü cam balkonların yapılması.

Cam balkon yenileme tadilat
Cam balkon yenileme tadilat

İnceleyin: Cam Balkon Yapımı

Boya Badana İşleri

Tüm daire içi tavanları, DYO özel tavan boyası ile boyanacak. Yapılan tüm asma tavan imalatlarının alçı sıvaları pürüzsüz bir şekilde çekilerek yine DYO özel tavan boyası ile boyanacak. Duvarlarda bulunan tüm çatlak ve kusurlu bölgeler alçı sıva tamiratları yapılacak ve duvar kağıdına uygun hale getirilecek.

Boya badana tadilat işleri
Boya badana tadilat işleri

İnceleyin: Boya Badana Fiyatları | Boya Badana Ustası

Duvar Kağıdı

Tüm daire iç duvar yüzeyleri duvar kağıdına hazır hale getirilecek. Tüm tamiratları yapılacak ve duvar kağıdı astarı komple vurulacak. İş veren tarafından alınacak olan duvar kağıdı modellerini istenilen duvarlara istenilen şekillerde döşenecek.

İnceleyin: Duvar Kağıdı Modelleri

Radyatörler

Yapılı bulunan tüm radyatörler sökülecek ve yerlerine aynı ölçülerde Demirdöküm Plus marka yeni radyatörler takılacak. Tüm testleri yapılarak çalışır halde teslim edilecek.

Elektrik Tesisat İşleri

Tüm daire içi elektrik tesisatları kontrol edilecek. Yapılacak olan yeni imalatlar için gereken yeni sigortalar (philips marka) takılacak. Tüm elektrik düğme, priz ve anahtarlar VİKO marka yenileriyle değiştirilecek. Sigorta kutusu içerisine kaçak akım rolesi takılacak ve topraklamalar kontrol edilecek. Tüm elektrik tesisatı sorunsuz bir şekilde yapılarak teslim edilecek.

Su Tesisat İşleri

Temiz ve pis su giderleri, vanaları ve süzgeçleri imalattan sonra kontrol edilecek ve hepsi tam ve eksiksiz çalışır şekilde teslim edilecek. Tüm vitrifiyeler takılacak ve çalışır halde teslim edilecek.

Pvc Pencereler

Yapılı tüm pencereler sökülecek ve hafriyatları atılacak. Yerlerine tasarımları, renkleri ve modelleri iş veren tarafından beğenilecek olan yeni Fıratpen S75 serisi, çift ısıcam, sineklikli pvc pencereler yapılacak. Tüm pencere iç denizlik sakallı mermerleri yapılacak.

İç Kapılar

Yapılı bulunan tüm iç kapılar sökülecek. Renk, model ve tasarımı iş veren tarafından beğenilecek ve onaylanacak olan yeni lake boya ahşap panel kapılar yapılacak. Kulp ve kolları iş veren beğenecek. Salon kapısı 1,5 kanat olacak şekilde iş verenin seçeceği modelde (camlı/camsız) yapılacak. Banyo ve wc kapı eşik mermerleri takılacak.

Laminat Parke

Yapılı bulunan tüm parkelerin üzerine Çamsan 8 mm derzsiz yeni laminat yapılacak. İş veren tarafından beğenilecek olan laminat parkelerin süpürgelikleri ise 10 mm lake süpürgelik olacak. Tüm kapı geçiş profilleri istenilen renklerde yapılacak.

İnceleyin: Laminat Parke Fiyatları

Granit & Seramik

Mutfak, koridor ve antre zeminleri üzerine iş veren tarafından beğenilecek olan 60×60 çanakkale marka yeni granit/seramik döşenecek. Süpürgelikleri de aynı granir malzemesinden yapılacak.

İnceleyin: Fayans Fiyatları

Taahhüt

Tüm imalatlar, uygulamalar ve çalışmalar sırasında oluşabilecek her türlü kusur, arıza ve aksaklıklar taşeron firmaya aittir. Tüm yeme-içme, iş güvenlik kaideleri ve sorumlulukları, Sgk lar, ulaşım, nakliyee hamaliyeler taşeron firmaya ait olup, hiç bir şekilde iş verenden ücret talep edilmeyecektir. Teklif anahtar teslim olarak düzenlenmiştir (Malzeme + İşçilik)

İŞİN SÜRESİ : İşe başlama tarihinden itibaren 40 iş günü.

İŞİN ÖDEMESİ: %30 başta %40 ortasında, %30 teslimde nakit.

İŞİN FİYATI: ………… TL

İnceleyin: Ev Tadilat Fiyatları | Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bizlerden iş ve fiyat teklifi alarak tüm tadilat işlerinize modern ve ekonomik çözümler bulabilirsiniz.

Related Posts

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Ofis-dekorasyon-projemiz-bitti

Ofis Dekorasyon Projemiz Bitti

Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesi ile yine birlikteyiz. Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu videomuzdaDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *