Beton kargas ev 5

Temelden Çatıya İşimiz

Temelden Çatıya İşimiz – Gökçeada’da devam eden beton kargas müstakil ev inşaatımıza ait olan güncel çalışma detaylarını bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Aralıksız çalışarak bu işimizi de gününde tam ve eksiksiz olarak teslim etmenin çabası içerisindeyiz.

Temelden Çatıya İşimiz – Çanakkale Gökçeada’da bulunan şantiyemize tüm ekip ve ekipmanlarımızla gününde başlayarak yine planladığımız şekilde devam etmekteyiz. Değerli müşterimizin direk eşyalarını getirebileceği şekilde her şeyi ile eksiksiz bir şekilde taşınabileceği biçimde teslim edeceğiz.

Çanakkalede anahtar teslim inşaat
Çanakkalede anahtar teslim inşaat

Temel Kalıp – Beton – Demir

Kazı ve hafriyat işlerimiz bitti. Temel kalıplarımızı mimari projesine göre yaptık ve demirlerini döşedik. Tüm işlerimizi hızlı ve profesyonel olarak yapmaya devam ediyoruz. Kış şartları her ne kadar bizi zorlasa da, işimizi en güzel şekilde yapmanın gayreti içerisindeyiz. Temelden çatıya İşimiz sırasında tüm ekip ve ekipmanlarımız büyük bir eforla çalışıyoruz.

Beton Döküm

Kış şartları dolayısıyla kepçe yardımıyla ve beton mikseri ile ilk betonumuzu döküyoruz. Beton pompası araziye şimdilik giremediği için büyük zorluklar yaşıyoruz. Buna rağmen işimizi aksatmıyor ve gereken tüm şartları zorluyoruz.

Değerli ustamız Cengiz abimize verdiği bu çabalardan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Tüm personellerimiz ve ekipmanlarımızla, temelden çatıya işimizde her işimizi kolaylaştırıyor, zorlaştırmıyoruz.

Kepçemiz ve diğer ekipmanlarımız, tüm çalışmalarımız sırasında arazide hazır vaziyette bulunmaktadır.

Kalıp söküm

Büyük zorluklarla beton döküm işimizi bitirdik ve beton kuruma süremizi bekledikten sonra kalıp tahtalarımızı özenle sökerek temizledik. Çevre temizlik işlerimizi yaparak temeli sıradaki işlerimiz için hazır hale getirdik.

Tuğla Duvar ve Koloncuk

Tüm alt yapı çalışmalarımızı, hasır temel ve kalıp işlerimizi, beton dökümlerimizi ve kalıp söküm işlerimizi bitirdikten sonra dolgularımızı yaptık. Sonrasında tüm zemnlere çelik hasırlarımızı döşeyerek alt betonumuzu terazisinde attık. Gökçeada’da temelden çatıya işimizde sıra mimari projesine uygun olarak duvarlarımızı örmeye ve koloncuk betonlarımızı dökmeye geldi.

Dış duvarları yığma tuğla ile, iç duvarları ise 13,5’lik tuğla ile ipinde ve şakülünde örüyoruz. Duvar örme işleri sona yaklaştığında ise koloncuklarımızı ve lentolarımızı bağlayıp beton dökme işine hazır hale getiriyoruz.

Betonarme Temelden Çatıya İşimiz Devam Ediyor

Her işimiz bittikten sonra temelden çatıya işimize oda ara bölmelerini yaparak devam ediyoruz. Bu oda bölmeleri bittikten sonra üst tabiliye kalıp ve demir işlerimize başlayacağız. İşimizi hızlı, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla bitirmeye çalışıyoruz.

Beton kargas ev 5

Güncel olarak çalışmamızı sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Bundan sonraki temelden çatıya işimiz içindeki ilerlemeleri bir sonraki sayfamızda yayınlamaya devam edeceğiz. Adım adım anahtar teslim ev inşaat işleri hakkında detaylı bilgilere sahip olmanızı istiyoruz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı bilgilere sahip olabilirsiniz;

Gökçeada Anahtar Teslim Betonarme Ev

Anahtar Teslim Ev Fiyatları

Ev Yaptırmak İstiyorum

Kulu’da Anahtar Teslim Betonarme Müstakil Ev

Temelden Çatıya

Arsanız üzerine ev yaptırmak mı istiyorsunuz? Anahtar teslim ev yaptırmak istiyorsunuz fakat bu konuda hiçbir bilginiz yok mu? Bizimle iletişime geçebilirsiniz. Veya aşağıdaki butona tıklayarak bizden hızlı ve kolay teklif alabilirsiniz.

HIZLI VE KOLAY TEKLiF AL

Güncellemeleri Alın ve Bağlantıda Kalın. Bültenimize Abone Olun.