Mutfak Dolabı Fiyatları

Mutfak dolabı fiyatlarımızı güncelledik. Mutfak dolabı modelleri ve m2 fiyatları. 2021 Mutfak dolabı renkleri. Mutfak dolabı fiyatlarını etkileyen önemli sebepler. Mutfak dolabı fiyat hesaplaması nasıl yapılır? Mutfak dolabı fiyatlarında yapılan büyük hatalar. Ankara mutfak fiyatları. Mutfak dolabı imalat ve montajı bizim işimiz.

Mutfak Dolabı Çeşitleri ve Fiyatları

MUTFAK KAPAK ÇEŞİDİÖLÇÜ – BİRİMFİYAT
Balon Kapak Mutfak 1 m2800 TL
Akrilik Kapak Mutfak 1 m2 950 TL
Membran Mutfak1 m2 800 TL
Lake Kapak Mutfak 1 m2 950 TL
Country Mutfak1 m21.050 TL
High Gloss Mutfak1 m2750 TL
Laminat Kapak Mutfak1 m2850 TL
Masif Kapak Mutfak 1 m21.050 TL
Mdflâm Kapak Mutfak1 m2700 TL

Mutfağınızı Yeniliyoruz

4 adımda muhteşem mutfaklar yaratmak ve yaşatmak için buradayız. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Farkımızı farkedin. Sizlere en iyi hizmetleri sunmak için biz çok çalışıyoruz. Standart olan mutfak dolapları fiyatlarımız, standart üstü kaliteleri içerir.

Mutfak dolabı fiyatlarımızı güncelledik. Çok daha ekonomik hale getirdik. Yeni bir ev aldınız ve mutfağını tamamen değiştirmek mi istiyorsunuz? Yaşadığınız evin mutfağı artık eski ve yıprandı mı? Mutfak dolabınızdan artık sıkıldınız mı? Mutfak dolabınız artık kırılıp dökülüyor mu? Şimdi değiştirme zamanı. Bizimle muhteşem mutfaklara çok uygun fiyatlara kavuşabilirsiniz. Mutfak dolapları ve mutfak dekorasyonları bizim işimiz. Bizimle kârdasınız!

Mutlu Müşterilerimize Sizde Katılın

Birlikte Modern Mutfaklar Yaratıyor ve Yaşatıyoruz. Hemde Çok Uygun Fiyatlarla! Ankara Sitelerde bulunan imalathanemiz, Maltepe’de bulunan ofisimizle daima yanınızdayız. Mutfak dolabımı yaptırmak istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz.

Önemli: Standart aksesuarlar, imalat ve uygulamalar baz alınarak mutfak dolabı fiyat listemizi oluşturduk. Özel imalatlar, aksesuarlar ve ölçüler fiyatlarda değişikliğe sebep olabilir.


 • İmalat ve montaj dahil mutfak dolabı fiyatlarıdır.
 • Fiyatlara KDV dahil edilmemiştir.
 • Ödeme planı toplam fiyatı etkileyebilir.
 • Tezgâh ve mutfak bataryası dahil değildir.
 • Özel aksesuarlar dahil değildir. (Şişelik, yağdanlık, aventus sistem, kilerlik vs)

Aşağıdaki sayfalarımızı ziyaret ederek mutfak dolabı kapak çeşitleri ve tezgah taşları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Biz sizlere en doğru ve net bilgileri sunmak istiyoruz. Seçeceğiniz mutfak dolabı kapak ve iç aksam cinsleri hakkında bilgiler edinerek, daha şık ve modern mutfaklar yaratabilirsiniz.Bir Mutfak Dolabı Maliyetini Birlikte Hesaplayalım

Yukarıdaki örnek mutfak dolabımızı birlikte fiyatlandıralım. Mutfak dolabı maliyeti nasıl hesaplanır diye merak edenlere açıklayıcı bir cevap vermek istiyoruz. Örneğin 4 metre uzunluğunda akrilik bir mutfak dolabı yaptırmak istiyorsunuz. Tezgahı granit olsun ve tezgah arası fayanslarıda kaliteli ve modern olsun istiyorsunuz diyelim. Eviyesi ve bataryası ile eksiksiz bir mutfak dolabı kaça malolur diye hesap yapmaya çalışıyorsunuz. Haydi birlikte hesaplayalım.

Uzunluk 4.00 metre. Alt ve üst dolapların toplamı 8.00 metre yapar. Bu sadece Tüm kapaklar ve çekmeceler frenli sistem ve aksesuarsız maliyeti yukarıdaki mutfak dolabı fiyatları listemizdedir. Örnek modeldeki dolap ölçümüz 8.00 metre x 750 TL = 6.000 TL (Akrilik kapak) maliyeti çıkar. Tabi bu fiyat aksesuarsız çıplak dolabımızın maliyetidir. Alt dolap uzunluğumuz tezgahta buzdolabı ünitesinin ölçüsünde düşülerek hesaplanır. Tezgahta ölçümüz 4.00 m – 0.80 m = 3.20 m oldu. Günümüz 1. sınıf granit mutfak tezgah taşı metre fiyatı 700 TL dir. 3.20 x 700 = 2.240 TL granit mutfak tezgahınız çıkacaktır. Yani mutfak dolabımız ve granit tezgah taşımızın şimdiye kadar maliyeti 6.000 + 2.240 = 8.240 TL oldu. Teka marka 1. sınıf birde tek gözlü eviye kullanmayı düşünürsek onlarında fiyatı ortalama 350 TL civarındadır. 8.240 + 350 = 8.590 TL eviye dahil mutfak dolabı fiyatımız oldu. Artema marka birde mutfak bataryası aldığımızı düşünelim. Standart inoks modellerin fiyatı ortalama 400 TL civarındadır. Şimdi maliyetimiz 8.990 TL oldu. Çanakkale marka tezgah arası şık bir fayans modelinin ortalama maliyeti m2 75 TL dir. Tezgah granit ölçümüz ne ise tezgah arası fayas ölçümüzde odur. Tezgah arası yüksekliğimiz 0.60 m dir. Uzunluk ve yükseklik çarpılır. Yani; 3.20 x 0.60 = 1.92 m tezgah arası fayansına ihtiyacımız var. 2 metreye tekamül eder ve 2 x 75 = 150 tl fayans, 25 TL yapıştırıcı ve 20 TL derz fiyatı tutar. İşçilik ise 1 fayansçı yevmiyesidir 200 TL. Şu an kadar akrilik mutfak dolabımızın maliyeti toplam; 9.385 TL oldu.

Yukarıdaki mutfak dolabı fiyat hesaplamamız standart bir dolap için geçerlidir. Elbetteki dekorasyonun sonu yok. Farklı aksesuarlar kullanmak isteyebilirsiniz mutfak dolabınızda. Örneğin bir kapağın çift açılır Aventus menteşe olmasını isteyebilirsiniz. 1 adet aventusun fiyatı 500 TL dir. Örneğin bunun yanında özel aksesuarlardan şişelik, yağdanlık, kiler, kaşıklık veya üst sınıf kulplardan kullanmak isteyebilirsiniz. Bu ve bunun gibi özel aksesuar istekleriniz mutfak dolabı fiyatımızı arttıracaktır.

Haydi şimdi sizde elinize metre alıp mutfak dolabınızı hesaplayın. Hepsi bu kadar. 🙂

Mutfak Dolabı Çalışmalarımızdan Bazıları

Tüm görseller bize aittir. Diğerlerinin yaptığı gibi alıntı değildir. Yüzlerce görsellerden bazıları. Beğendiğiniz mutfak dolabımız hakkında detaylı bilgilere ve fiyatları 7/24 bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

Yapmış olduğumuz bir çok mutfak dolabı çalışmamızı buradan takip edebilirsiniz; Mutfak Dolabı Çalışmaları


Mutfak Modelleri ve Renkleri İçin Şu Sayfamızı Mutlaka Ziyaret Edin


Örnek Mutfak Tadilat Çalışmamız

Bir telefonunuzla geliyoruz ve trend mutfak dekorasyonları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Mutfağınızı en kullanışlı şekle nasıl getireceğiniz konusunda 30 yıllık tecrübemizi sizinle paylaşıyoruz. Günümüz iç mimari renkleri ve modelleri konusunda sizleri bilgilendiriyoruz. Kaliteli ve şık mutfak dolapları nasıl olmalıdır fikirlerimizi size anlatıyoruz. Mutfak dolapları fiyatları hakkında gerçek ve güncel bilgiler sunuyoruz. Ekonomik fiyatlarımız, hızımız ve disiplinimizle sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çok çalışıyoruz.

Mutfak Dolabı Çalışmalarımızdan Bazıları

Tüm mutfak tadilat projeleri, tasarımları, imalatları ve montajları bize aittir. Diğer firmalar gibi alıntı görselleri paylaşmıyoruz. 30 yıllık tadilat ve dekorasyon deneyimi olan Dekordelisi Mimarlık olarak, en kaliteli hizmetleri çok uygun fiyatlarla kullanımınıza sunuyoruz.

Mutfak Dolabı Fiyatlarını Etkileyen Önemli Sebepler

Mutfağınızda ne istediğinizi tam olarak bilmelisiniz. Bu yönde fiyat araştırması yaparak, en doğru ve net maliyetlere ulaşabilirsiniz. Bu yüzden dikkat etmeniz gerekenleri sizlere açıklıyoruz.

Metre ile aldığınız ölçü ile mutfak dolabı fiyat araştırması yapıyorsanız yanılırsınız. Bu yanılgıya düşmemek için bizim gibi konusunda uzman bir imalatçı ile görüşüp yerinde keşif, tasarım ve maliyet hesabı yaptırmanız en doğru hareket olur. Ne istediğinizi bize tam olarak anlatmanız, bizim size en ekonomik ve gerçek fiyat teklifimizi sunmamıza yardımcı olacaktır.

1-) Bir mutfak dolabında bir çok farklı malzeme kullanılmaktadır. Her malzemenin ve markanın farklı kaliteleri ve fiyatları mevcuttur. Örneğin dolap iç aksamı sunta da kullanılabilir, mdflam da kullanılabilir. Bu fark bile toplam mutfak dolabı fiyatını minimum %15 etkiler.

2-) Mutfak dolabı imalatında kullanılacak olan çekmeceler, kapak menteşeleri, piston ve amortisörleri, kulp modelleri ve ölçüleri mutfak dolabı fiyatlarını etkiler. Mutfak dolabı tasarımında bulunması muhtemel olan şişelik-kiler-aventus-yağlık gibi aksesuarlar da fiyatları etkiler.

3-) Mutfak tezgâh taşının kalitesi ve cinsi de mutfak dolabı fiyatını çok etkiler. Örneğin bir mermerit tezgâh ile granit tezgâh arasında minimum %50 fark var. 6 m.tül olan bir mutfak dolabında bu fiyat farkı sadece tezgâhta 2.400 TL fark eder. En basit örnekle çimstone veya granit tezgâh bile renkler değiştikçe fiyat olarak değişmektedir. Bu yüzden mutfağınızda ne istediğinizi çok iyi bilmeniz gerekmektedir.

Ücretsiz keşif, tasarım, maliyet hesabı hizmetimizden faydalanın

Mutfak dolabı modelleri ve fiyatları listemizi sizler için yeniledik. En doğru, güncel ve gerçek mutfak dolabı fiyatlarına bizimle ulaşmanızı istiyoruz. Burada her model, her renk ve her marka mutfak dolabı fiyatlarını kolaylıkla görebilirsiniz. Mutfak dolabı fiyatlarımızı çalışmalarımızı mutlaka inceleyin. Biz işimizde profesyoneliz. Ekonomik mutfak dolabı fiyatlarımızdan mutlaka faydalanın.

Mutfak dolapları ve mutfak dekorasyonları konusunda uzman bir firma olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Günümüz iç mimarisi trend mutfak dolabı imalatlarımıza, ekonomik fiyatlara bizimle kavuşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızı 7/24 aramak ve ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak. Mutfak dolapları imalat ve montaj bizim işimiz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Bir telefonunuzla adresinize geliyoruz. Trend mutfak dolabı modelleri ve renkleri konusunda sizlere bilgiler ve tavsiyelerde bulunuyoruz. Model ve renk kataloglarımızla farklı alternatifler üretiyoruz. Sizin isteklerinize en uygun tasarımlar konusunda düşüncelerimizi iletiyoruz. Hemen orada mutfak dolabı fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyor ve ekonomik fiyat teklifimizi sunuyoruz. Mutfak dolabı tasarımınızı 3 boyutlu çizim olarak yaparak, bitmiş halini sizlere hemen gösteriyoruz. Tüm renkleri, tasarımı ve dizaynı sizin isteklerinize göre yapıyoruz. Biz işimizde kurumsal bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Mutfak Dolap Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sizlerden sıkça duyduğumuz bir başka konu ise, mutfak dolabı imalatçıları arasındaki uçurum fiyat farkları. Neden bu şekilde olduğu sürekli soruluyor. Bizim verdiğimiz cevap şudur; maalesef işinde dürüst, profesyonel ve kurumsal hizmet sunan firma veya atölye sayısı çok az. Örnek olarak 5.000 TL ye yapılması muhtemel bir mutfak dolabı fiyatının başka bir firmada 9.000 TL olması. Bu tamamen imalatçının çalışma sistemi, karakteri veya sizin kendisinde bıraktığınız izlenimden kaynaklanması olabilir. Bizim farkımız, her yerde fiyatlarımızın daima standart ve işimizin çok kaliteli olmasıdır. Müşteri memnuniyetini önce fiyatlarımızla, sonra kalitemizle kazanmayı hedef edindik. 30 yıldır bu hedef üzerine çok çalışıyoruz.

Mutfak dolabı fiyatlarını etkileyen bir başka önemli sebeplerden bir tanesi de tezgah çeşit ve ölçüleridir. Aşağıdaki fiyat listemizde tezgah fiyatları ve standart dışı veya fazlası olan aksesuarlar göz ardı edilmiştir.

Mutfak Dolabı Örneklerimiz

Bir örnek teşkil etmesi amacıyla aşağıda en son yapmış olduğumuz (14.03.2019) mutfak dolabı modelimizi, malzeme cinsini, aksesurlarını ve mutfak dolabı fiyatımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Balon kapak olarak yapmış olduğumuz mutfak dolabımız toplamda alt ve üst olmak üzere 4.5 metre tüldür. Frenli sistem çekmeceler, pistonlu yavaş kapanır menteşe sistemleri, iç aksam mdflam, dış kapaklar balon kapak, müşterimizin istediği renk ve model seçeneği, mutfak tezgah siyah benekli mermerit, eviye, batarya ve musluklar. Komple mutfak dolabı anahtar teslim fiyatımız 6.000 TL’ dir.

Mutfak Dolabı Aksesuarları

Mutfak dolabı aksesuarları, yaşam alanlarımızda hayatımızı kolaylaştırmaya yönelik en önemli ev araç ve gereçleri içerisinde yer almaktadırlar. Bir mutfak ne kadar kullanışlı ve ne kadar rahat olursa kullanım bakımından, bir o kadar evimize veya bulunduğu mekana kalite ve modernlik kazandırmaktadır. Sizlere yardımcı olabilmek amacıyla hazırlamış olduğumuz aşağıdaki listemiz içerisinden mutfak dolabı aksesuarları ray sistemleri birim fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Malzeme satışımız yoktur. Sadece bilgilendirme amaçlı yayınlamış olduğumuz bu sayfamızda beğendiğiniz ürünleri başka satış mağazalarından bu fiyatlar üzerinden alabilirsiniz.

Mutfak Dolapları Hakkında Farklı Bilgiler

Mutfak dolapları çeşitlerini ve ayrı ayrı fiyatlarını geniş açıklamalı ve resimli olarak sizlere tanıtmak için özenle hazırlamış olduğumuz sayfamızda aradığınız tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. MDFlam kapak, Balon kapak, akrilik kapak, country, ithal masif, doğal kaplama ve lake mutfak dolapları ve fiyatları hakkında 2019 Ankara güncel bilgilerini burada detaylı olarak bulubilirsiniz.

KURUMSAL HİZMET – DEKORDELİSİ MİMARLIK

2019 yılı Ankara’da mutfak dolabı fiyatları hakkında detaylı bilgiler vermeyi amaçladığımız sayfamızda, siz değerli müşterilerimiz ve ziyaretçilerimiz için ayrıca birbirinden şık ve modern mutfak dolabı modelleri resim galerisi de hazırladık. Bir çok merak ettiğiniz soruda tatmin edici ve faydalı bilgiler görseller bulabileceğinizi umuyoruz. Mutfak dekorasyonları ve mutfak dolapları konusunda iletişim numaralarımızı arayarak siparişleriniz için ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

MDFLAM Kapak Mutfak Dolapları

MDF Lam nedir?

Medium Density Fiberboard kelimelerinin baş harflerinden oluşan MDF, lif levha anlamına gelmektedir. Orta yoğunlukta ve sertlikte, termo dinamik olarak ve selülozik maddelerin karışımından oluşmaktadır. Belirlenmiş bir ısı ve nem buharı ile preslenen bu ahşap levhalar %10 – 15 ısı ile sertleşen tutkal ile (Termosetting) yoğunlaştırılarak ve karıştırılarak yapılmaktadır. MDFLAM mutfak dolapları çok sık kullanmasa da, düşük bütçeler için yinede kullanışlı ve kaliteli bir malzemedir. Daha çok banyo dolapları ve wc dolapları iç gövde ve kapak kaplama malzemesi olarak tercih edilmektedir.

Mdf Lam Mutfak Dolabı Modelleri

Balon Kapak Mutfak Dolapları

Balon kapak nedir?

Günümüzde hem fiyat olarak, hemde malzeme kalitesi olarak en çok tutulan mutfak dolap çeşididir. Leke tutmaz, çizilmez ve uzun ömürlüdür. MDF lam kapak olsun, balon kapak olsun, akrilik olsun, laminat olsun hangi kapak türü olursa olsun iç gövde ana malzemesi ya mdflam dır, yada suntalam dır. Bu standart iç gövde olarak malzeme türüdür mutfak dolaplarında. Balon kapak, yüzeyi anti-bakteriyel pvc folyo preslenmiş kapağa denilir. Tüm sağlık kurumları ve Dünya Sağlık Örgütünün onayını almış kanserojem hiç bir madde içermeyen malzemedir. Balon kapak mutfak dolaplarının bir diğer ismi ise Membran (PVC) kapaktır.

Balon Kapak Mutfak Dolabı Modelleri

Laminat Kapak Mutfak Dolapları

Laminat kapak nedir?

Alttaki ana malzeme (mdf / sunta) üstüne Laminat preslenerek imal edilen mutfak kapak malzemesinin ismine laminat kapak denilir. Laminat kapak mutfak dolapları üstüne dilediğiniz model veya deseni verebilirsiniz. Ama balon kapaklardaki gibi motif veya desenleri uygulanamaz. Isıya ve rutubete olan dayanıklılığı bakımından diğer tüm mutfak dolabı kapaklarına nazaran en kullanışlı ve uzun ömürlü kapak çeşididir. Mutfak dolabı fiyatları içinde balon kapaktan daha pahalı olan mutfak dolabı modelidir.

Laminat Kapak Mutfak Dolabı Modelleri

Akrilik Kapak Mutfak Dolapları

Akrilik (Acrylic) kapak nedir?

Diğer mutfak dolaplarında olduğu gibi akrilik kapak mutfak dolaplarında sunta lam kullanılmaz. Sadece mdf üzerine akrilik parlak veya mat folyonun preslenmesiyle ve lamine edilmesiyle imal edilen akrilik kapak mutfak dolapları, mutfak dolapları fiyatları içindeki en pahalı model çeşididir. Isı, rutubet ve nem geçirgenliği açısından maksimum koruyucu özelliktedir.

Akrilik (Acrylic) kapak mutfak dolabı modelleri

Mutfak dekorasyonları hakkında ilginizi çekebilecek diğer sayfalarımızıda mutlaka ziyaret edin;

Mutfak Dekorasyon

Mutfak Tavan

Mutfak Dolapları Yenileme

Ankastre Mutfak Dolapları

Mutfak Dolapçısı

Mutfak Dekorasyonları

Mutfak Tadilatı


İLGİLİ BAŞLIKLAR: mdf, lam, sunta, balon kapak, balon mutfak, balon kapak mutfak dolabı, laminat kapak mutfak dolabı, akrilik kapak mutfak dolapları, mdf lam mutfak dolapları, mutfak dolabı maliyetleri, mutfak dolabı m2 birim fiyatları, mdf lam nedir, balon kapak nedir, akrilik mutfak kapak nedir, laminat kapak mutfak dolabı nedir, 2018 mutfak dolabı çeşitleri ve fiyatları, mutfak fiyat listesi, 2018 mutfak modelleri ve maliyetleri

7 Yorumlar İçin Mutfak Dolabı Fiyatları

 1. Mustafa bey merhaba efendim. SAYGILAR SUNUYORUM.

  1. sınıf granit ve özellikleri hakkında;
  – Granit, mağmatik bir yapı oluşturduğu için gözeneklidir. Bu gözenekler gözle görülmezler ve çok küçük oluşulardır. Lekeyi hapsetme veya emme özelliklerine sahiptirler. Bunun önüne geçmek için teknik ifade ile ‘kapatma’ veya ‘mühürleme’ işleminden geçmeleri gerekmektedir. Zayıf mühürlü veya iyi kapatma işlemi görmemiş bir granit tezgah, çıkarılması imkansız leke oluşumlarına sebep olabilir. Tezgah üzerine bırakılan bir limonun suyu, dökülen biraz yağ gibi aksilikler (ki bu her mutfakta olağan şeyler) kalıcı lekelenmelere sebep olabilirler. Bu sebeple 1.sınıf granit, mühürlenme ve kapatılma işlerimlerinden titizlikle geçirilmiş tezgahlardır.
  – Garantili ve fatura alabileceğiniz bir firma ile iş yapmanızı herkese olduğu gibi sizede tavsiye ediyorum. Bu şekilde kandırılma ihtimalinizi en aza indirmiş olursunuz. Aldığınız veya yaptırdığınız ürün veya hizmetin ömrünü ve kalitesini uzatmış olursunuz. Ayrıca kandırmaya müsait olan bazı durumlarında önüne geçmiş olursunuz.

  SAYGILAR SUNUYORUM.

 2. Merhaba hayırlı işler,yukarıdaki yazınızda 1.sınıf granitin metresi 700tl demissiniz.1.sınıf olduğunu nasıl anlayabilirim.yeni mutfak yaptırıyorum cimstona 700tldediler piyasada gerçek esnaf bulmak zor.aciklamalariniz için tesekkurler

 3. Zeyneb hanım merhaba efendim. Sadece alt mutfak dolabınızın kapağını değiştirmeniz gerekecek. Balon kapaklar tekrar boyanamaz. Yeni kapakların montajı için mutfak dolabınızın iç aksamının da buna uygun olup olmadığını da bilmiyoruz. Yıpranmış ve eski suntalam iç aksam iseler, yeni kapak montajları pek sağlıklı olmayabilir. Fakat yinede fiyat verecek olursak; balon kapak mutfak dolabının metrekaresi 650 TL (Malzeme + Montaj) efendim.
  SAYGILAR SUNUYORUM.

 4. Merhaba. Balon kapaklı mutfak dolaplarımızın alt dolabının rengini üst kapak rengi ile aynı yapmak istiyoruz. Metrekare fiyatını öğrenebilir miyim?

 5. Özgür bey merhaba efendim. Mutfak dolabı fiyatlarımıza tezgâh taşı, eviye, batarya, tezgâh arası fayans gibi farklı imalatlar ve malzemeler dahil değil. Tezgah taşları farklı cinslerdedir. Hangisini istediğinize bağlı maliyeti. Örneğin granit taş ile mermerit arasında %100 fiyat farkı bulunmaktadır. Mutfak dolabı alt ölçüsü ne işe tezgâh taş ölçüsünde onunla aynıdır. Uzunluk ne işe ölçüde odur.
  SAYGILAR SUNUYORUM EFENDİM.

 6. Selamlar. Mutfak dolap fiyatlariniza tezgah tasida dahilmi? Değilse onu nasıl hesapliyorsunuz? Bu konuda da bilgi verirseniz çok memnun olurum.

 7. Merhaba. Ellerinize sağlık. Verdiğiniz emekler ve öz veriniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten doğru seçimsiniz arkadaşlar. Tavsiye ediyoruz.

Lütfen Yorum Yapın

WhatsApp Bilgi Al
Merhaba Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.