Tavan süsleme ve tadilat işleri

Tavan Süsleme ve dekorasyon İşimiz

Antalya’nın Kaş ilçesinde devam eden villa tavan süsleme ve dekorasyon işimiz devam ediyor. Muhteşem çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Değer katıyoruz.

Tavan Süsleme ve Dekorasyon İşimiz – İç ve dış kaba inşaat sonrası yapılacak tüm ince işlerini tamamen bize devreden değerli villa sahibi Murat beye teşekkür ediyoruz. Yapacağımız tüm imalatlar, çalışmalar ve uygulamaları bu sayfamızda inceleyebilirsiniz. Tavan süsleme ve dekorasyon çalışmalarımız dışında diğer tüm işlerimizi yine bu sayfamızda adım adım güncel olarak yayınlayacağız.

Tavan Süsleme ve Dekorasyon İşimiz

Motifli kartonpiyer ve tavan süslemeleri

Tavan ve duvarlara mastarlı ve anolu makineli alçı sıva uygulamamızı özenle yaptık. Perdah alçısı (saten alçı) işimizide pürüzsüz bir şekilde yaptıktan sonra süsleme işlerimize başladık.

Değerli müşterimiz Murat bey tüm kartonpiyer modelleri ve tasarımı bize bıraktı. Bize bu konuda sonuna kadar güvendiğini söyleyerek hiçbir şeye karışmayacağını belirtti. Bizde kendisinin bu güvenini boşa çıkarmamak için tüm alt yapımız, ekip ve ekipmanlarımızla büyük bir efor sarf ediyoruz.

Tavan Süsleme Çalışmalarımız ( Güncel )

Tavan süsleme ve dekorasyon işimiz 9
Tavan süsleme ve dekorasyon işimiz 9

Tüm tavan motifli kartonpiyer, göbekler, payandalar ve çıta süslemeleri bittikten sonra bu defa varak çalışmamıza başlayacağız. Uygulayacağımız altın varak malzemeleri bittikten sonra da bu defa yine altın varak motifli ve açık tonlarda 1. sınıf duvar kağıdı çalışmalarımızı tamamlayacağız.

Devam eden villa dekorasyon ve tadilat çalışmamız bittiğinde yine bu sayfamızda tüm görselleri ve detaylı bilgileri inceleyebileceksiniz. Sormak, danışmak ve merak ettiğiniz tüm konular hakkında bizleri iletişim numaralarımızdan 7/24 arayabilirsiniz. Ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden faydalanarak ihtiyacınız olan her türlü tadilat ve dekorasyon işleri hakkında detaylı bilgiler ve model seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı bilgiler edinebilirsiniz;

Villa Dekorasyonları
Ev Dekorasyonları
Ev Tadilatı
Anahtar Teslim Betonarme Müstakil Ev Fiyatları

İLGİLİ BAŞLIKLAR: tavan süslemeleri, tavan duvar süsleme çalışmaları, villa tadilat ve dekorasyonları, villa dekorları, villaya yapılan dekor işleri,

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.