Modern ve şık tavan çalışmalarımız

Modern ve şık tavan çalışmalarımız – Muhteşem tavan modelleri 2018

Son yıllarda iç mimaride led ışıklı asma tavanlar sıkça kullanılmakta. Tasarımları da her geçen gün daha modern ve kaliteli mekanlar oluşturulabilmek için değişmekte ve geliştirilmektedir.

Bu sayfamızda inceleyeceğiniz modern ve şık tavan çalışmalarımız tamamen kendi tasarımımız olup, malzeme + işçilik anahtar teslim olarak yine bizim tarafımızdan yapılmıştır. Dekorasyon adına ihtiyaç duyduğunuz tüm çalışmalar konusunda kendimizi geliştirmek ve sizleri daha fazla memnun edebilmek adına büyük bir efor sarf ediyoruz.

Modern ve şık tavan çalışmalarımız – Bu sayfamızda inceleyeceğiniz asma tavan çalışmamız, led ışıklı tavan olarak adlandırılmaktadır. Dilediğimiz ölçülerde, modellerde ve tasarımlardaki uygulamaları kolaylıkla dilediğiniz mekanlara uygulayabilmekteyiz. Bunun için tüm alt yapıya, ekip ve ekipmanlara sahibiz. Değerli müşterimiz Kamuran Hanım, asma tavan çalışmalarını ve tasarımlarını tamamen bizlere bıraktı ve bize güvendiğini dile getirdi. Bizde kendisinin bizlere karşı duyduğu güvene layık olmaya çalıştık ve bu iyi niyeti suistimal etmemek için en güzel modern ve şık tavan çalışmalarımızdan bir tanesine kendisine yaptık. Sonuç muhteşem oldu.

Modern ve şık tavan çalışmalarımız

 

Bu anahtar teslim ev tadilat çalışmasında biz Alan Dekorasyon olarak sadece asma tavan işlerini yaptık. Diğer çalışmaları yapmadık. Sorumluluğumuzda olan sadece tavan dekorasyon işleri idi. Elimizden gelenin en iyisini değerli müşterimiz Kamuran hanıma yapmaya gayret gösterdik.

Yatak odasında yeşil tonları sıklıkla kullanıldı. Çok görsel ve kaliteli bir mekan olması hedeflendi. Bunun için kullanılacak renkler kadar, tavan dekorasyonları da önemliydi. Tavan dekorasyon tasarımını yaparken çağdaşlık ve şıklık unsurlarını göz önünde bulundurduk.

Yapmış olduğumuz asma tavanlarda her şeyi beyaz olarak seçtik. Led aydınlatmaları, tavan komple renkleri hepsi beyaz. Bu şekilde hem mekana genişlik ve ferahlık, hemde diğer dekorasyon çalışmalarına uyumluluk sağladı.

Dairenin mutfağından salonuna, odalarından koridoruna kadar ofis ve ev karışımı bir görüntü oluşturuldu. Home Ofis olarak ta kullanılmak hedeflenen bu mekanda, sade ve klasik malzemeler kullanılmış olsa da, şık ve modern bir ortam oluşturuldu.

Duvar yüzeylerinde tamamen bej rengi ipek sıva kullanıldı. Kapılar ceviz mobilya kapılar yapıldı. Vestiyer ve yüklük olarak kullanılacak mobilyalar aynalı beyaz mdflam yapıldı. Yer döşemelerinde ise yine açık bej renkli 60×60 granit kullanıldı ve bir bütünlük sağlandı. Buna benzer farklı ve çağdaş çalışmalarımızı incelemek ve takip etmek için Devam eden işlerimiz isimli sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Modern ve şık tavan çalışmalarımız kapsamında yeni bir işe daha imzamızı attık. Başarılı ve mutlu bir şekilde sayın Kamuran hanıma işimizi teslim ettik. Toplam iş süremiz 23 gün oldu. 30 iş günü için anlaşmıştık ve gününden önce işimizi teslim ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tuttuk. Hizmetlerimize tüm hızımızla devam ediyoruz.

Aşağıdaki sayfalarımızı inceleyebilirsiniz;

Alçıpan Asma Tavan Modelleri

Asma tavan fiyatları


modern tavan çalışması, şık tavanlar, modern ve kaliteli led ışıklı asma tavanlar

Güncellemeleri Alın ve Bağlantıda Kalın. Bültenimize Abone Olun.