Devam eden işlerimiz

 

devam-eden-dekorasyon-işlerimiz

Ağustos 2017 tarihinden itibaren böyle bir sayfa hazırlayıp, tüm yaptığımız işleri artık sitemiz içerisinde bu sayfamızda güncel olarak siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için yayınlamaya başladık. Daha öncesinde böyle bir çalışma ve paylaşım yapmamış ve bu yönde görseller ve detaylı bilgiler sunmamıştık. Sizlerin, bizleri daha iyi tanıyıp yaptığımız işler hakkında daha detaylı bilgiler elde edebilmeniz için böyle bir sayfanın faydalı olacağını düşündük. 

Bu sayfamızda güncel olarak devam eden işlerimize dair bilgiler ve görsellere ulaşarak bizleri takip edebilir ve çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca kısa süre içerisinde yeni teslim işlerimizi de yine bu sayfamızda görebilirsiniz. 

Ayrıca referanslar sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz; Referanslar

DEVAM EDEN DEKORASYON İŞLERİMİZ
__________________________________________________________


Ankara Elvankent’te komple mutfak yenileme, mutfak dolabı, vestiyer, gardrop çalışmamız.

Elvankent mobilya işleri – Ankara Elvankent’te mutfak dolabı, vestiyer ve gardrop mobilya eksiklerini tamamlamamız için bizimle anlaşma yapan Gülay hanıma bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz. Komple mutfak yenileme çalışmamız içinde fayans, asma tavan ve boya badana işimizle de müşterimizi memnun ettik. İşimize söz verdiğimiz günde başladık, söz verdiğimiz günde tam ve eksiksiz olarak teslim ettik. İyi günlerde kullanmasını diliyoruz.

Çalışmamız hakkında daha detaylı bilgiler ve görseller için ilgili sayfamızı ziyaret edin; Elvankent mobilya işleriAnkara Çayyolu’ da anahtar teslim dekorasyon.

Çayyolu villa tadilatı. Çayyolu’ da yeni almış olduğu villanın genel tadilat ve dekorasyon işleri için bizimle anlaşma yapan Murat bey’e teşekkür ederiz.

YAPILACAK İŞLER: Tavan ve duvar komple boya badana, duş kabin, elektrik tesisat bakım onarım, kartonpiyer, spot ve led aydınlatma sistemleri.

( İşe başlanacak tarih: 15.09.2017 / Teslim tarihi: 23.09.2017 )Ankara / Keçiören komple teras kapatma ve anahtar teslim tadilat işimiz.

( İşe başlama tarihi: 25.07.2017 / Teslim tarihi: 29.08.2017)

Daire sahibi olan değerli müşterimiz Kazım beyin Keçiören’de bulunan dubleks dairesinin açık olan 60 metrekare teras katını komple kapattık. İç dekorasyon çalışmalarını da en kaliteli ve modern bir şekilde yaparak, komple daire içi alçı sıva ve boya badana yaptık. Kapatmış olduğumuz teras içine taş kaplama kazansız çok lüks ve dekoratif bir şömine yaptık. Teras kat cam balkon kapatma işini de komple yaptık. Tüm radyatör-petekleri ile kombiyi yeni taktık ve başkentgaza projesini onaylattık. Tüm daire mobilya işlerini de yaparak işimizi söz verdiğimiz tarihte tam ve eksiksiz olarak yaparak 29 AĞUSTOS 2017 gününde teslim ettik. İşte yaptığımız anahtar teslim tadilat işimize dair görseller;

Slayt şeklinde çalışmalarımız esnasında yapmış olduğumuz tüm işleri inceleyebilirsiniz. Değerli ev sahibimiz Kazım beye, teras kat kapatma işi için bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Keçiören çatı katı teras kapatma
Keçiören çatı katı teras kapatma

Daha detaylı bilgi ve görseller için ilgili sayfamızı da ziyaret edin; Keçiören çatı katı teras kapatma3 adet düğün salonu lüks giriş kapısı kemer işimiz 

(İşe başlama tarihi: 25.07.2017 / Teslim tarihi: 25.08.2017) 

Değerli ve işinin profesyoneli olan mimar Cihan beye, böylesi zor ve uzmanlık isteyen düğün salonu giriş kapıları işi için bizleri tercih ettiği için teşekkür ediyoruz. Büyük ve gösterişli çok amaçlı toplantı ve düğün salonu girişleri için tasarımı yapılmış çok şık ve modern 3 adet büyük giriş kapı kemeri yapmamız istendi. Tüm alt yapıya, ekip ve ekipmana sahip olduğumuz için pekte zorlanmadık. Söz verdiğimiz günde başlayıp, yine söz verdiğimiz günde işimizi tam ve eksiksiz olarak yaparak başarıyla teslim ettik. Hayırlara vesile olmasını diliyor ve güle güle kullanmalarını temenni ediyoruz. İşte yapmış olduğumuz düğün salonu giriş kapısı çalışmalarımız;

Daha detaylı bilgi ve görseller için ilgili sayfamıza giriş yapın; Düğün salonu giriş kapıları

lüks-güzel-bina-girişi-kemerli-kapılarıAnkara / Cebeci’de anahtar teslim tadilat ve dekorasyon işimiz.

(İşe başlama tarihi: 15.07.2017 / Teslim tarihi: 16.08.2017)

Değerli müşterimiz Sn Zekai bey’e (Cumhuriyet savcısı) yeni almış olduğu dairesinin komple anahtar teslimi tadilat ve dekorasyon işlerini yapmamız için bizi seçtiği için çok teşekkür ederiz. A’dan Z’ye komple iç dekorasyon işleri dahilindeki alçı sıva, boya badana, kapı kemerleri, fayans işleri, mobilya dekorasyon işleri, mutfak dolabı, çelik kapı yenileme, elektrik tesisat yenileme, su tesisat komple yenileme, cam balkon yapımı, fıratpen pencere yapımı tüm daire, laminat parke yapılması, duşakabin yapımı, tüm bataryaların komple değiştirilmesi, klozetlerin ve wc taşının yenilenmesi ve tüm iş bittiğinde temizliğin de tarafımızdan yapılarak anahtarının kendisine teslim edilmesine dair anlaşmamızı yaptık ve işimize söz verdiğimiz günde başladık. Tam ve eksiksiz olarak bitirerek yine söz verdiğimiz günde teslim ettik. Hayırlı günlerde güle güle kullansınlar inşaALLAH. İşte çalışmalarımıza dair görsellerimiz;

Cebeci işimizin son şekli


DEVAM EDEN İŞLERİMİZ

2017 Ağustos ayı itibariyle devam eden işlerimiz ile yeni teslim etmiş olduğumuz tüm tadilat, dekorasyon ve komple inşaat & taahhüt işlerimizi sitemizde yayınlamaya karar verdik. Bu bölümde, devam eden işlerimize dair çalışmalarımızı ve görsellerimizi güncel olarak inceleyebilirsiniz.

Etimesgut Bağlıca komple ev tadilat

(İşe başlama tarihi: 28.08.2017 / Teslim tarihi: 45 iş günü)

Aşağıda siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için yapmış olduğumuz yeni iş anlaşmamızı ve fiyat teklifimizi paylaşmak istedik. İnceleyeceğiniz iş teklifimizi değerli ev sahibimiz Gülay hanım değerlendirip çalışmak için bizleri seçtikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. 08.09.2017 tarihinde başlayacağımız Etimesgut Bağlıca komple tadilat kapsamındaki ev dekorasyon çalışmamıza dair yapılacak işler ve fiyat teklifimiz ilgili sayfamızdadır.

Daha detaylı bilgi ve görseller için ilgili sayfamıza giriş yapın; Etimesgut Bağlıca komple ev tadilat


Gölbaşı temelden çatıya komple ev yapımı – Lüks müstakil ev inşaatı

(İşe başlama tarihi: 05.08.2017 / Teslim tarihi: 90 iş günü)

Ankara‘nın elit yerleşim yerlerinden birisi olan Gölbaşı‘ da sahibi olduğu arsa üzerine yeni ve kullanışlı lüks bir ev yapmak için bizimle anlaşma yapan sayın Ömer beye çok teşekkür ediyoruz. Yaptırmak istediği evin müteahhitliğini, bütçesine en uygun fiyatlarımızla ve ödeme kolaylıklarımızla üstlendik. Almış olduğumuz sorumluluğun farkındayız. Kendimize, ekip ve ekipmanlarımıza, 30 yıllık inşaat ve dekorasyon tecrübemize ve deneyimlerimize güveniyoruz.

Daha detaylı bilgiler ve görseller için ilgili sayfamıza giriş yapın; Gölbaşı temelden çatıya komple ev yapımıdevam eden dekorasyon işleri, teslim edilen tadilat ve dekorasyon çalışmaları, yeni biten dekor işleri, devam eden dekorasyon tadilat hizmetleri, dekordelisi, dekor delisi devam eden işler, alan dekorasyon işleri, alan dekorasyon ankara, alan dekorasyon anahtar teslim tadilat işleri

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir