Yazlık Ev Salon Dekorasyonu – Yazlık evler için salon dekorasyon fikirleri

Yazlık Ev Salon Dekorasyonu – Yazlık evler için kesinlikle ferahlatıcı ve iç açıcı açık renklerin ön planda olduğu salon dekorasyon fikirleri.

Yazlık Ev Salon Dekorasyonu – Yazlık evlerde salon  dekorasyonu yapmak istiyorsanız salon fikirleri ile büyüleyici mekanlar tasarlayabilirsiniz. Yazın tüm güzelliğini yaşadığımız, tüm tatilimizi geçirdiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız, yazlık evlerin salonları, dekorasyon fikirleri ile beş yıldızlı otel odalarının şıklığını aratmayacaktır.

Yazlık evlerimiz  bolca dinlenmek, misafirlerimizi ağırlamak, tüm bir senenin yorgunluğunu atmak için adeta bir mabet gibidir.Yazlık evlere salon fikirleri edinerek beş yıldızlı otel odalarının şıklığı gibi yaşam alanları tasarlayabilirsiniz. Komşularla içilen 5 çayları, misafirlerle birlikte hep birlikte yenilen yemekler, havuz veya deniz keyfi ile her dönem ayrı ayrı yaz tatili anıları birikir. Bütün gün yüzerek geçirdiğimiz ve yorulduğumuz günün arkasından dinlenmek için kendimizi attığımız salonlar, şık olduğu kadar aynı zamanda konforlu da olmalıdır.

yazlık ev salon dekorasyonu

yazlık ev salon dekorasyonu

Yazlık ev salon dekorasyonu ile eşsiz mekanlar

Yazlık evlerin salonları için ön planda tutacağınız en önemli unsurlar, rahat ve konforlu olmasıdır. Yazlık evleriniz için salon önerileri arıyorsanız, sizin için birbirinden güzel, şık ve çarpıcı örnekler hazırladık.

1- Tatil yaparak dinleneceğiniz yazlık evinizin istediğiniz şıklıkta ve rahatlıkta emrinize amade olması için konfor konusunda oldukça cömert seçimler yapmalısınız.

2- Yazlık evinizde çok misafir ağırlıyorsanız, özellikle yemek bölümünü dizayn ederken kullanım kolaylığına ve rahatlığına dikkat etmelisiniz.

3- Berjer, kanepe, sandalye, sedir gibi mobilyalarınızın döşemeliklerini mutlaka kolay temizlenebilir olanlarını tercih etmelisiniz. Rahat kanepe ve sandalyelerden asla taviz vermemelisiniz.

4- Ayrıca denizin güzel mavisinin tüm tonlarını, türkuaz renginin eşsizliğini de yazlık ev salon dekorasyonu için kullanabilirsiniz. Deniz mavisi ve türkuaz renklerini kırmızı, sarı, yeşil, turuncu, beyaz gibi açık toprak renkleriyle birlikte kombinlemeniz mümkündür.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Simli Duvar Boyası

5- Kombin yapacağınız renklerle mavi tonlarını çok yoğun kullanmayarak daha güçlü vurgular elde edebilirsiniz.

6- Bunun dışında yazlık ev salon dekorasyon fikirleri için gemi güvertesini ilham alabilirsiniz. Dekorasyon fikirleri açısından aksesuarlar da oldukça önemli rol oynamaktadır.

7- Adeta bir plaj evindeymiş hissi vermek için denizle ilgili pek çok objeyi salonunuzda kullanabilirsiniz.

8- Yazlık evlerinizin salonlarında halı kullanmak isterseniz daha yumuşak kilimler veya hasır seçmelisiniz.

yazlık ev dekorasyonu- 1

yazlık ev dekorasyonu- 1

yazlık ev dekorasyonu-2

yazlık ev dekorasyonu-2

yazlık ev dekorasyonu-3

yazlık ev dekorasyonu-3

İlginizi çekebilecek birkaç hizmet ve çalışmamızı incelemek için aşağıdaki başlıkları ziyaret ediniz;

  • Boyacı
  • Asma Tavancı
  • Dekorasyon
  • Ev dekorasyonu

yazlık ev salon dekorasyonu, yazlık evlere salon fikirleri, yazlık evler için dekorasyon tavsiyeleri, ev dekorasyon örnekleri ve önerileri, ev dekorasyon, son moda salon dekorasyonu, yazlık ev dekorasyon modelleri, yazlık ev dekorasyon fikirleri, yazlık dekorasyon fikirleri