Kırmızı Salonlar

Kırmızı Salonlar – En şık ve son moda salon dekorasyon önerileri

Kırmızı Salonlar –  Birbirinden şık ve modern kırmızı renkle dekore edilmiş olan farklı salon tasarımları ve salon dekorasyon fikirleri hakkında bilgiler.

Kırmızı Salonlar – Salonlarınızda farklı tasarımlar istiyorsanız, yaşam alanlarına sıcaklık, enerji ve tutku getirmek istiyorsanız, kırmızı salonlar konumuz tam size göre!

Kırmızı salon önerilerimiz size ilham verecek. Kırmızı renk, çok çarpıcı oldukça dikkat çekici ve son derece güçlü bir renktir… Şayet kullanıldığı yerlerde doğru seçimler yapılmazsa, dekorasyon facialarına da neden olabilir.

Fakat mekanlarınıza sıcaklık ve enerji getirmek için kırmızı rengi kullanmak istiyorsanız, doğru dekorasyon önerileri ile en şık salonları yaratmanız oldukça mümkün.

Kırmızı rengin çarpıcılığı, enerjisi ve gücünden faydalanarak küçük detaylarla salondaki enerji akışını değiştirebilirsiniz. Kanepelerinizin üzerine atacağınız birkaç yastıkla birlikte halı, perde, aydınlatma veya aksesuarlarda kırmızı rengi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Şayet salonunuzda daha cesurca bir karar vermek ve uygulamak istiyorsanız kırmızı rengin hakim olduğu bir yaşam alanı tam size göre. Mesela kırmızı bir kanepe ya da kırmızı duvarlar tasarlayabilirsiniz. Fakat kırmızı renk kullanımında aşırıya kaçmamanız oldukça önemlidir. Eğer kırmızı renk kullanımını abartırsanız, salonunuz çok sıkıcı bir hale gelir ve sizi strese sokabilir. Bundan dolayı duvarların tümü yerine tek bir duvar kanadında kırmızı rengi uygulamanız daha mantıklı olacaktır. Böylece daha ferah ve şık bir dekorasyon uygulaması yapmış olursunuz.

Kırmızı Salonlar
Kırmızı Salonlar

Şık salonlar için ideal renkler nelerdir?

Kırmızı renkle birlikte açık mavi, beyaz, çimen yeşili, gri ve siyah renklere de yer verebilirsiniz.Salonunuzu boğmadan kırmızı rengi öne çıkartmak için siyah zeminler uygulayabilir, gold renkle güçlü vurgular yapabilirsiniz. Kırmızıyla birlikte beyaz ve gri rengi kullanmak özellikle küçük yaşam alanları için doğru bir seçim olacaktır. Kırmızı renk koltukların üzerine açık renk yastıklar atabilir, gri-kırmızı aksesuarlar kullanabilir ve kırmızı şapkalı bir abajuru salonunuzda kullanabilirsiniz.

Salon Dekorasyonu
Salon Dekorasyonu

Siyahla kırmızıyı bir arada kullanmak istiyorsanız oldukça dikkatli davranmalısınız. Kırmızı ve siyah bir salon dekorasyonu yapmak istiyorsanız sofistike çizgilere sahip tasarımlar uygulayabilirsiniz. Kırmızı ve siyahın yoğunluğunu dengede tutmalısınız. Mesela kırmızı kanepe ve siyah-beyaz zebra desenli bir halı muhteşem bir seçim olacaktır.

Şık salonlar tasarlamak için halıdan duvara, mobilyadan aydınlatmaya kadar dekorasyon fikirleri konusunda pek çok seçenekler bulunmaktadır. En şık ve modern salonlar konusunda ilham alabileceğiniz mükemmel birkaç seçenek sunuyoruz sizlere. Umarız beğenirsiniz..

salon dekorasyon fikirleri-1
salon dekorasyon fikirleri-1
salon dekorasyon fikirleri-2
salon dekorasyon fikirleri-2
salon dekorasyon fikirleri-3
salon dekorasyon fikirleri-3

kırmızı salonlar, salon dekorasyon, ev dekorasyonu, en şık kırmızı salonlar, ev gezmesi, kırmızı salon dekorasyonu, kırmızı renk ile salon dekorasyonu fikirleri, dekorasyon fikirleri, salon dekorasyonunda gri ve kırmızı