Pencere Önü Dekorasyonu – Pencere önü dekorasyon tavsiyeleri.

Pencere Önü Dekorasyonu – Günün yorgunluğunu pencere önünde atmak isterseniz pencere çevresini doğru tasarlayarak evinizde harikalar yaratabilirsiniz.

Pencere Önü Dekorasyonu – Yoğun, stresli bir günün arkasından biran önce kendimizi adeta sığınağımız olan evlerimize atarız. Yorgunluğunuzu üzerinizden atmak, zihninizi dinlendirmek için pencerelerinizin önünde harika alanlar oluşturabilirsiniz.

Pencere Önü Dekorasyonu

Pencere Önü Dekorasyonu

Sizde günün yorgunluğunu pencere önünde atmak isterseniz, pencere önü dekorasyon tavsiyeleri ile evinizde muhteşem tasarılar yaparak etkileyici alanlar oluşturabilirsiniz.

Geniş pencerelere sahip bir eviniz varsa, şanslısınız demektir. Evinizdeki geniş pencereleriniz sayesinde hem gün ışığını evinize çekebilir hem de dekorasyon tavsiyeleri açısından son derece yaratıcı tasarılara hayat verebilirsiniz. Aynı zamanda evinizin geniş pencerelerini kapatmayarak mükemmel alanlar oluşturabilirsiniz.

Pencere önünü dekorasyonuyla evinizin oturma düzenini en baştan tasarlayabilirsiniz. Örneğin pencerenizin önüne özel sedir şeklinde kanepeler yaptırmak istiyorsanız, uygun ölçülerde olmasına dikkat etmeli ve mobilya altını depolama alanı olarak kullanmak için altı sandıklı yaptırabilirsiniz. Böylece fazla eşyalarınız için de ekstra alana sahip olmuş olursunuz.

Eğer mobilya yaptırmak istemiyorsanız uygun ölçülere sahip hazır satılan modeller de işinizi görebilir. Evinizin dekorasyonuna uygun olarak üzerlerine yastık ve minderler alarak şahane bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Bunun dışında ölçülerinize uygun L kanepeler de pencere önü dekorasyonu için başka bir alternatif. Pencerenizin önüne yerleştireceğiniz sedir veya kanepenizin karşısına sehpa ve berjer koyarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca mahremiyetinizi  sınırlandırayacak bir manzaranız varsa kalın perdeler kullanmalısınız. Bunun için seçimlerinizi bambu, stor, jaluziler ya da ince tüllerden yana kullanabilirsiniz. Şayet mahremiyetinizi sınırlandırmayacak bir manzaraya sahipseniz perdelerinizi kısa kullanarak daha ferah alanlar oluşturabilirsiniz. Bunun dışında konforlu ve rahat bir oturma düzeni için aydınlatmaları unutmamalısınız. Lambederlerle romantik bir ortam oluşturabilirsiniz.

Şaşırtıcı, konforlu ve rahat ortamlara imza atmak istiyorsanız, pencere önü dekorasyonu tavsiyelerimize göz atabilirsiniz..

pencere önü dekorasyon modeli-1

pencere önü dekorasyon modeli-1

pencere önü dekorasyon modeli-2

pencere önü dekorasyon modeli-2

pencere önü dekorasyon modeli-3

pencere önü dekorasyon modeli-3


pencere önü dekorasyonu, pencere önü dekorasyon fikirleri, pencere önü dekorasyon tavsiyeleri, dekoratif pencere modelleri, pencere önü oturma köşesi, pencere önü dekorasyon, pencere önü için en güzel fikirler

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Kaba İnşaat Nasıl Yapılır