Kırmızı Koltuk Modeli

Kahverengi Koltuklar

Kahverengi Koltuklar – 2017 kahverengi koltuk dekorasyon önerileri

Kahverengi Koltuklar – Kahverenginin monotonluğundan kurtularak, doğru renk ve dekorasyon seçimleri yaparak daha şık salonlar elde edebilirsiniz.

Kahverengi koltuklar –  Kahverengi koltuk takımınız için dekorasyon önerilerine ihtiyaç duyuyorsanız, seçtiğimiz örneklere göz atıp incelemelisiniz.

Koltuk seçiminizi kahverengiden yana yapmışsanız, daha şık ve daha uyumlu dekorasyon önerilerine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Kahverengi koltukların olduğu salonunuzu monotonluktan çıkarıp daha şık ve modern bir salona sahip olabilirsiniz. Kahverengi, doğru kullanılmadığı taktirde sıkıcı ve sıradan bir dekorasyona yol açar. Fakat doğru renk seçimleri ve doğru dekorasyon seçimleri uygulayarak kahverengiyi kullanırsak eğer  daha şık, modern ve etkili salonlar elde edebilirsiniz. Kahverengi koltuklarınızı eşleştirmek için bir çok renk seçenekleri var. Turuncu, turkuaz, mavi, yeşil, sarı, kırmızı, fuşya ve bakır renklerini kahverengi ile son derece kolay ve uyumlu bir biçimde kullanabilirsiniz. Şimdi sizler için hazırladığımız 10 dekorasyon önerilerine göz atabilirsiniz..

1. Kahverengi koltuk dekorasyonunda kırmızının önemi 

Kahverengi koltuğunuzu kırmızının sıcaklığı ile bir araya getirmeniz mümkündür. Kırmızı rengi kahverengiyle kullanırken dikkatli olmanız gerekir. Kırmızı rengi kullanırken daha cimri olmalısınız. Şık, modern, çarpıcı ve çekici bir salon dekorasyonu istiyorsanız, bunu elde etmek için kahverengi koltuğunuzun sıradanlığını kırmızı ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Kırmızı Koltuk Modeli
Kırmızı Koltuk Modeli

2. Kahverengi koltuk dekorasyonunda güneş etkisi

Diğer bir kahverengi koltuk dekorasyonu da güneşin sarısını kullanmak… Şayet daha sakin bir salon dekorasyonu istiyorsanız, kahverengi koltuğunuzu açık sarı tonları ile birleştirebilirsiniz. Sarı rengi duvarda kullanabilir ya da kahverengi koltuğunuzu sarı bir berjer ile de bütünleştirebilir siniz.

3. Kahverengi koltuk dekorasyonunda fuşya

Fuşya rengi ile kahverengi koltuklarınıza kombin yapmak, bir diğer dekorasyon önerimizdir. Fuşyanın parlak ve çarpıcı özelliğini kullanarak kahverengi koltuğunuzu daha cazip hale getirebilirsiniz. Ayrıca yastıklar, ve aksesuarlar kullanarak da fuşya renginde şık sonuçlar elde edebilirsiniz.

4.Kahverengi koltuk dekorasyonunda yeşil

Tam anlamıyla huzur veren, sakin bir salon dekorasyonu için kahverengi koltuğunuzu yeşil kullanarak salonunuzda mükemmel bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Açık yeşil, çimen veya daha koyu yeşil tonları, kahverengi koltuğunuz ile şahane bir uyum sağlayacaktır.

5. Kahverengi koltuk dekorasyonunda mavi

Diğer bir dekorasyon önerilerimizden biri de kahverengi koltuklarınızı mavi renk ile birleştirmek.. Kahverengi koltuğunuz için mavinin tonlarını kullanarak sıcak, rahat ve huzur dolu bir salon dekorasyonu elde edebilirsiniz. Perdeden halıya, yastıklardan aksesuarlara kadar oldukça kolay bir biçimde mavi rengi kahverengi koltuğunuz ile tamamlayabilirsiniz.

Mavi Koltuk Modeli
Mavi Koltuk Modeli

6.Kahverengi koltuk dekorasyonunda türkuaz

Kahverenginin en çok uyumlu olduğu renklerden biri de türkuazdır. Türkuaz ve kahverengiyle iyi bir eşleştirme   yapılan salon dekorasyon önerileri oldukça şık sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Türkuaz renginin çarpıcılığı ve zerafetini kahverengi koltuğunuz ile tamamlayabilirsiniz. Tabi her zamanki gibi kahverengi koltuğunuzun üzerinde kullanacağınız türkuaz yastıklarla ve aksesuarlarla çok şık ve zarif bir salon elde edebilirsiniz.

 

Türkuaz koltuk modeli
Türkuaz koltuk modeli

7. Kahverengi koltuk dekorasyonunda beyaz

Bir diğer kahverengi koltuk dekorasyon önerimizin vazgeçilmezi tabi ki beyazdır. Şık, yalın, modern ve aynı zamanda temiz bir salon dekorasyonu için kahverengi koltuğunuz için zıt gölgeler düşünebilirsiniz. Bunun için beyaz renk, çok doğru bir seçim olacaktır. Beyaz ve kahverenginin zıtlığı ile dramatik bir salon dekorasyonu elde edebilirsiniz.

8.Kahverengi koltuk dekorasyonunda turuncu

Diğer bir kahverengi dekorasyon önerimizin önemli renklerinden biri de turuncu.. Turuncu renginin yüksek enerjisiyle birlikte kahverengi koltuğunuza daha çok hareketlilik kazandırabilirsiniz. Modern veya klasik olsun hiç fark etmez salon dekorasyonunuzu, şahane bir eşleştirme olan turuncu-kahverengi renklerinin uyumuyla bütünleştirebilir ve oldukça şık, modern ve yeniliğe açık salon dekorasyon önerileri için kahverengi koltuğunuzu turuncu ile tamamlayabilirsiniz.

Turuncu Koltuk Modeli
Turuncu Koltuk Model

kahverengi koltuklar, kahverengi koltuk dekorasyonu, kahverengi salon dekorasyonu, kahverengi koltuk takımı dekorasyonu, kahverengi salon dekorasyon örnekleri, kahverengi salon dekorasyon, kahverengi dekorasyon

0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir