Haymanada Ev Tadilat

Anahtar Teslim Ev Yenileme. Ankara’nın Haymana ilçesinde bulunan çok eski, yıpranmış ve uzun zamandır kullanılmayan evini baştan aşağı komple yenilememiz ve tadilat yapmamız için bizimle anlaşan değerli müşterimiz Recep Beye teşekkür ediyoruz.

Haymanada ev tadilat işimiz – Çok uzun yıllardır kullanılmayan ve boş bırakılan daire tabiri caizse harabe şeklinde şu an. Recep bey bizleri davet ederek dairesine bakmamızı ve anahtar teslim tadilat için fiyat teklifi vermemizi istedi. Adrese keşif yaparak ekonomik ve bütçesine en uygun teklifimizi yaparak işimizin anlaşmasını hemen orada yaptık. Bu sayfamızda bu iş için vermiş olduğumuz teklifi sizlerle paylaşmak istedik. Bunu yapmamızdaki sebep, siz değerli ziyaretçilerimizin anahtar teslim ev tadilat ve dekorasyon işleri hakkında genel bilgiler edinmeniz ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilmeniz içindir. Ayrıca kullanılmayan ve bir hayli bakımsız kalan ev ile ilgili görselleri de inceleyebilirsiniz.

Haymana Ev Tadilat İşimiz

Aşağıda Recep beye vermiş olduğumuz fiyat teklifini ve yapılacak işleri maddeler halinde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

T E K L İ F

Adres: ……../………../…………………/ Haymana / ANKARA adresinde bulunan daire için verilen fiyat teklifidir.

YAPILACAK İŞLER

1-) Daire içi tüm ve duvar yüzeylerindeki kabarmış, çatlamış ve dökülmüş bölgeler kazınarak gereken alçı sıva tamiratları yapılacak.

2-) Açı tamiratları eksiksiz olarak yapılan tüm duvarlar, istenilen renk ve marka silikonlu silinebilen su bazlı (DYO) boya ile boyanacak. Tavanlar DYO özel tavan boyası ile boyanacak.

3-) Daire dış kapısı sökülerek yerine istenilen renk ve modelde çelik kapı yapılacak.

4-) Tüm daire iç kapılarının gerekli macun yoklamaları ve tamiratları yapılarak sentetik beyaz yağlı boya ile tam ve eksiksiz olarak boyanacak.

5-) Tüm daire pencere camları değiştirilecek.

6-) Banyo ve tuvalet yer seramikleri yapılacak. Eski tuvalet taşı sökülerek yerine klozet yapılacak.

7-) Islak zeminler (banyo/wc) haricindeki tüm zeminler laminat parke yapılacak.

😎 Mutfakta yapılı bulunan eski taş tezgah kırılarak yerine istenilen renklerde mutfak dolabı yapılacak. Mutfak tezgah mermeri yapılarak tezgah arası fayansı yapılacak.

9-) Tüm işler sırasında kırım, hafriyat ve söküm işleri taşeron firma tarafından yapılacak.

10-) Çalışma sırasında doğabilecek her türlü hasar, kusur, iş güvenlik sorunlarından tamamen taşeron sorumludur. İş verenden hiç bir şekilde ekstra ücret talep edilemez.


İŞİN FİYATI……….: ……….. TL (KDV Hariç)
İŞİN ÖDEMESİ…..: %30 iş başlangıcı, %40 Alçı-boya bitiminde, %30 iş tesliminde nakit.
İŞİN SÜRESİ………: İşe başlama tarihinden itibaren 20 gün.

Haymana ev tadilat işimiz yukarıda detaylı bilgiler ve görseller şeklindedir. Bu bakımsız ve uzun yıllardır kullanılmayan daireyi oturulabilecek bir mekan haline getireceğiz. İşimiz bittiği zaman yine bu sayfamızın sonunda görsellerle yayınlayacağız. 30 yıllık tecrübemiz, uzman ekip ve ekipmanlarımız ve ekonomik fiyatlarımızla sizlerinde daima hizmetinizdeyiz. 7/24 iletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hesabı hizmetimizden mutlaka faydalanın.

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek başka işlerimizi ve fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz;

Ev Tadilat Fiyatları

Anahtar teslim betonarme ev fiyatları

Anahtar Teslim Tadilat Fiyatları


Haymana dekorasyon, haymanada dekorasyoncu, haymanada ev tadilatı yaptırmak istiyorum, haymanada ev yaptırmak istiyorum, evimi tadilat yaptırmak istiyorum haymana, haymana ev yenileme, komple tadilat haymana

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.