Dikmen İlker Ev Tadilatı – Anahtar teslim dekorasyon. Ankara Dikmen İlker’de yeni almış olduğu dairesini komple anahtar teslim tadilat yapmamız için bizden fiyat teklifi isteyen sayın Sinan beye teşekkür ediyoruz.

Bizde bu sayfamızda, Sinan beyin tadilat ve dekorasyon işlerini yapmak için hazırlamış olduğumuz iş ve fiyat teklifimizi olduğu gibi siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için paylaşmak istiyoruz. Ayrıca çalışmalarımızı sıklıkla güncelleyerek sizleri hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmeye çalışıyoruz.

Dikmen İlker Ev Tadilatı – A’dan Z’ye tadilatını yapacağımız 150 m2’lik dairede tüm yapılacak çalışma, uygulama ve dekorasyon işlerine yönelik taahhütlerimizi aşağıda detaylı bir şekilde listeledik ve incelemenize sunduk. Bunu yapmamızdaki gayemiz, internette konu ile alakalı araştırma yaparken dekorasyon sitesi olan dekordelisi.com’u ziyaret ettiğinizde en doğru ve detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlamak isteyişimizdir. Faydalı olacağına inanıyoruz.

03.08.2018 Tarihinde işimize başladık. Kurban Bayramına kadar işimizi tam ve eksiksiz olarak teslim etmenin gayreti içindeyiz.

Kırım/Söküm/Hafriyat işleri

Alçı Sıva İşleri

Dikmen İlker Ev Tadilat çalışmamızın bir parçası olan komple tavan duvar alçı işlerimize salon tavanından başladık.

Parke Söküm / Hafriyat işleri

Anlaşmamız olan yeni laminat parke montajından önce zeminde yapılı olan tüm eski parke döşemelerini söküyoruz.

Eski Ahşap Kapıları Sökme

Dairede yapılı olan tüm eski kapıları sökerek yerine Amerikan Panel Kapı yapacağız. Tüm daire içi hafriyat, kırım ve söküm işlerimize devam ediyoruz.

Eski Kalorifer Peteklerini Sökmek

Yeni kombi tesisatı ve kalorifer tesisatı yenileme işimizin bir parçası olan eski petekleri sökme işimizi de bitirdik.

Not: İlgili işimize ait görselleri, iş anlaşması yaptığımızda adım adım iş ilerledikçe sayfamızda paylaşacağız.

Ankara Dikmen ilker’de tadilatını yapmamız için hazırlamış olduğumuz teklifimiz aşağıdadır;


T   E   K   L   İ   F

Ankara Dikmen İlker mah. ……./……../…………/ adresinde bulunan dairenin anahtar teslim komple tadilat ve dekorasyon işlerine yönelik iş ve fiyat teklifidir. 01.08.2018

YAPILACAK İŞLER

Elektrik Tesisat işleri:  Yapılı bulunan tüm elektrik tesisat kabloları sökülerek, yerine yeni tesisat kabloları çekilecek. Tüm sigortalar philips marka yeni sigortalar ile değiştirilerek kaçak akım rolesi takılacak. Sigorta kutusu yapılacak. Kombi elektrik tesisatı kullanıma uygun olacak şekilde yeni kombi yerine çekilecek ve sigortası bağlanacak. Yapılı bulunan tüm elektrik düğme, priz ve anahtarlar sökülerek yerine beğenilen ve istenilen renklerde yeni düğme, priz ve anahtarlar ile değiştirilecek. Mutfak dolabı ve banyo dolabı için gerekli düğme ve prizlerin uygun görülecek yerlere çekilmesi.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Ev Dekorasyonu

Kombi – Doğalgaz – Su Tesisat işleri: Yapılı bulunan duvar eteklerinde ve görünen tüm kalorifer tesisat boruları ve petek radyatörlerin sökülmesi. Yerden yeni PVC (Fıratpen marka) borulama sistemi ile yeni kalorifer tesisatının çekilmesi ve üstlerinin uygun harç malzemesi ile kapatılması. Uygun ölçülerde yeni ‘Demirdöküm’ marka radyatörlerin takılması ve çalışır hale getirilmesi. tuvalette yapılı olan Kombinin, mutfakta balkon kapısı sağ duvarına uygun yükseklikte takılarak, gereken tüm tesisatın ve doğalgaz borularının projye uygun olarak bağlanması. Kombi bacası için uygun olan duvarın karot ile delinerek kombi bacası montajının yapılması ve kombiyi çalışır hale getirilmesi. Kombi alt kollektör bağlantılarının yapılarak, ayrıca bir müdahele kapağının yapılması. Tüm kollektör vanalarının takılarak çalışır hale getirilmesi. Banyo ve Wc’ ye 50 x 100′ lük yeni havlupanların takılması. Mutfak dolabı banyo dolabı, duş kabini, çamaşır ve bulaşık makinesi için belirlenecek olan yerlere gerekli olan tüm temiz su ve pis su tesisatlarının çekilerek çalışır hale getirilmesi. Tüm eviye, lavabo, musluk, çeşme, batarya ve vanaların eksiksiz olarak montajlarının yapılması ve gereken kaçak testlerinin eksiksiz olarak yapılması. Tüm yeni vitrifiye malzemelerinin tam ve eksiksiz olarak montajlarının yapılması. 

Alçı Sıva – Boya Badana işleri: Tüm daire içi tavan ve duvarları çentiklenecek ve alçı astarı (Brütastar) sürülecek. Tüm merkezlere alçı köşebentleri takılarak en az 3 kat olmak üzere alçı sıvası yapılacak. Zımparası yapılarak boya astarı vurulacak. En az iki kat olmak üzere tüm odalar, antre-koridor, salon, mutfak, banyo-wc tavanları istenilen renklerde (DYO Dynamic marka) boyanacak. Tavanlar DYO özel tavan boyası ile boyanacak.

Asma Tavan işleri: Salon, mutfak ve giriş antreye istenilen ve beğenilen led ışıklı asma tavan yapılacak tüm elektrik tesisat işleri eksiksiz olarak çalışır halde yapılacak. Spotlar ve ledler atlatmalı olarak ayrı ayrı yanacak şekilde tesisatları çekilerek çalışır hale getirilecek. Salon, mutfak ve giriş antre dışında kalan tüm koridor ve odaların tavanlarına beğenilecek olan stropiyerin (kartonpiyer) yapılması.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Yeni Ev Tadilat Projemize Başlıyoruz

Banyolar: Banyoda yapılı bulunan tüm seramik ve fayanslar kırılarak alt tesisat boruları kontrol edilecek. Gereken sıva tamiratları yapılarak duvar yüzeylerine istenilen ve beğenilen yeni fayanslar döşenecek. Banyo zeminine beğenilen ölçülerde ve renklerde Granit yapılacak. Tüm eski vitrifiyeler, banyo dolabı, klozet sökülecek. İstenilen yere, ölçülerine uygun olarak (Teknesiz) cam duşkabini yapılacak. Gömme rezervuar (geberit) yapılacak. İstenilen renk ve modelde banyo dolabı yapılacak. Bu dolaba uygun olarak çamaşır makinesi dolabı yapılacak. Yine banyo dolabının karşısında bulunan duvara iş verenin kullanımına uygun modelde ve renkte dolap yapılacak. Banyo penceresine alüminyum menfez yapılacak. Gerekli görünen duvarlara elektrik prizleri çekilecek.  Banyo tavanı istenilen ve beğenilen modelde tavan kaplama ile kaplanacak. Tüm vitrifiye, vana, çeşme ve muslukları eksiksiz olarak takılarak çalışır halde teslim edilecek. Ebeveyn banyosunda bulunan tüm fayansar alçıpan ile kaplanarak üzerine alçı sıva ve boya yapılacak. Giriş karşısında bulunan duvara ise istenilen renkte ve şekilde raflı dolap yapılacak. Zemin yükseltilerek ebeveyn odası ile aynı kod oluşturulup, daire genel laminat parkesi ile zemin döşemesi yapılacak.

Mutfak: Mutfakta yapılı bulunan tüm ahşap malzemelerin ve dolapların sökülmesi. Beğenilen renk ve modelde Akrilik kapak mutfak dolaplarının yapılması. Tüm kapak ve çekmecelerin frenli sistem yapılması. Mutfak tezgah mermeri olarak istenilen renkte granit yapılması ve eviyesinin takılması. Beğenilen renk ve ölçülerde tezgah arası fayanslarının yapılması. Kombi ve kollektör dolabının yapılarak kombi için ayrıca kapaklı bir dolap yapılması. Mutfak dolabı ve tasarımına uygun olarak gereken tüm su ve elektrik tesisatlarının eksiksiz olarak çekilmesi. Mutfak tavanına led ışıklı asma tavan yapılması ve gerekli elektrik tesisat, şerit led ve spotlarının takılması. Mutfak kapısının sökülerek PVC kapı (Fıratpen S75 serisi)  yapılması.

Balkonlar: Büyük balkon istenilen ölçüde PVC cam balkon ile bölünecek ve giriş kapısı yapılacak. Tüm balkon korkuluk demirleri uygun renkte sentetik yağlı boya ile boyanacak. Tüm balkon zeminleri beğenilen renk ve modelde granit yapılacak ve süpürgelikleri takılacak.

Bu yazımızda ilginizi çekebilir  Ev Tadilatı Örnek Fiyat Teklifi

Kapılar: Tüm daire içi kapılar sökülerek, yerlerine beğenilen model, renk ve ölçülerde Amerikan Panel Kapılar yapılacak. Mutfak giriş kapısı olarak sürgülü ameikan panel kapı yapılacak. Ebeveyn yatak odası kapısı boy aynalı ve sürgülü amerikan panel kapı olarak yeniden yapılacak. Tüm menteşe, kol ve kilitleri eksiksiz olarak yapılacak. Daire giriş dış kapısı sökülerek yerine beğenilen ve istenilen çelik kapı ile değiştirilecek ve eşik mermeri takılacak. Islak zeminlerden laminat parkeye geçiş eşik mermerleri takılacak (Banyo, wc).

Pencereler: Tüm daire pencereleri istenilen tasarımlarda, çift açılır, Fıratpen S75 serisi PVC pencereler ile değiştirilecek. Tüm pencere iç önlerine uygun renklerde denizlik mermerleri yapılacak.

Vestiyer-Portmanto: Giriş antreye istenilen renk ve tasarımda vestiyerin yapılması. Karşı duvara ise boy aynalı portmantonun yapılması.

Laminat Parke: Laminat yapılacak tüm zeminlerin aynı kod haline getirilmesi. Gereken yerlerin kırılması veya tefsiye şapının yapılması. Islak zeminler (banyo,wc) haricindeki tüm zeminlerin Çamsan marka derzsiz 8 mm beğenilen ve istenilen renklerde laminat parke yapılması. 6’lık süpürgelik ve 2 mm şiltesinin eksiksiz olarak yapılması.

Kırım-Hafriyat işleri: Çalışmalar esnasında yapılacak olan tüm kırım işleri. koridorda bulunan oval kemerin kırılması. Zeminlerde bulunan tüm eski parkelerin sökülmesi, eski mobilya ahşap malzemelerin sökülmesi. Duvarlarda ve zeminlerde yapılı olan tüm seramik ve fayansların sökülmesi. Tüm daire içi kapıların ve pencerelerin sökülmesi. Tüm eski vitrifiye, dolap, lavabo, klozet vb sökülmesi. Sökülen ve kırılan tüm malzemelerin torbalanması, taşınması, ameliyesi, nakliye ile belediyenin uygun gördüğü yere atılması yüklenici (taşeron)’a aittir.

Taahhüt: Tüm yazılı olan işler, malzemeler ve uygulamalar malzeme + işçilik olarak taşerona aittir. Vitrifiye malzemesi işverene aittir. Bunun dışında taşeron tarafından taahhüt edilen tüm işler, malzemeler ve uygulamalar için hiçbir şekilde iş verenden ekstra bir ücret talep edilemez.

İşin Süresi: 30 iş günü.

İşin Bedeli: 60.000 TL (Ellibeşbin)

İşin Ödemesi: ………………………….

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret edebilirsiniz;

Anahtar teslim ev fiyatları

Ev Tadilat Fiyatları

Devam eden işlerimiz


dikmen ev tadilat, sokullu tadilat ve dekorasyon, dikmen sokulluda inşaat firması, ankara sokullu dikmen dekorasyon şirketi,ev tadilat fiyatları,ev yenileme fiyatları,