Ev Yaptırmak İstiyorum

Burada sizin için modern ve ekonomik projelerimiz var. Dekordelisi, ev yaptırmak istiyorum diyerek araştırma yapan değerli müşterilerine eşsiz bilgiler ve hizmetler sunar. Modern projelerimiz ve dürüst iş ahlâkımızla daima yanınızdayız. Ev yaptırmak isteyenlerin aradığı tüm bilgiler burada.

Ev yaptırmak istiyorum umuduyla teşebbüste bulunmak isteyenlere çok önemli tüyolar, bilgiler ve tavsiyeler burada. Biz müşteri memnuniyetini değişmez ilkemiz olarak benimsedik. Hayallerinizi süsleyen evlerinizi, ekonomik fiyatlarımız ve modern tasarımlarımızla hızlı bir şekilde yapıyoruz. Bütçenize ve tarzınıza uygun, kaliteli, şık ve trend evler inşa etmek için buradayız. Sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek için biz çok çalışıyoruz.

‘Bir ev bir ömürdür.’

İnşaat yaptırmak istiyorum diyerek araştırmalara başladınız. Fiyatları, günümüz majör trend mimarileri, farklı tasarımları ve en güzel ev projelerini merak ediyorsunuz. Acaba bütçem yeter mi? Bütçeme en uygun ve en modern evi nasıl yaptırabilirim? Bu yola çıkarsam ve ev yapmaya karar verirsem doğru firmayı nasıl bulurum? Acaba başarılı bir sonuç elde edebilir miyim? Param ve zamanım boşa gider mi? Acaba istediğim gibi bir eve kavuşabilir miyim? Bunun gibi onlarca soru işareti ile başbaşa kaldığınızın farkındayız. Deneyimlerimizden yola çıkarak, tüm merak ettiklerinize cevaplar bulmaya ve sizlerle bunları paylaşmaya çalışacağız.

Birlikte hesaplayacağız. Ev yaptırmak istiyorum diyenlere projeler, imalatlar, malzemeler, izlenecek yollar, markalar ve başarılı sonuçlar için faydalı bilgileri burada vereceğiz. Biz bu işte profesyoneliz. 4 altın adımda sizleri hayallerinizdeki evlere kavuşturuyoruz.

Biz sizlere muhteşem projelerle geliyoruz. Sizleri hayallerinizi süsleyen yaşam alanlarına kavuşturmak için. Dekordelisi olarak en iyi hizmetleri sunmak için çok çalışıyoruz. 4 altın adımla hayallerinizi gerçekleştirelim.

Ev yaptırmak istiyorum hayal ve isteğiyle bilgi ve model arayışı içerisine giren siz değerli misafirlerimizi, ofisimizde ağırlamaktan ve bilgilendirmekten mutluluk duyarız. 7/24 iletişim numaramızı arayarak, merak etmiş olduğunuz konular için bizimle istişarelerde bulunabilirsiniz. Bizim için değerlisiniz. Ev yaptırmak istiyorum diyerek hayallerinin ve ihtiyaçlarının peşine düşen yanılmış, üzülmüş ve kaybetmiş kişilerden olmanızı asla istemiyoruz. Bu sebeple, bizimle çalışın veya çalışmayın, her türlü güncel ve gerçek bilgiler için bizleri tereddütsüz arayabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Modern ve Ekonomik Ev Projeleri

Beğenmiş olduğunuz ev projesi hakkında bizi 7/25 arayabilirsiniz. Ev yaptırmak istiyorum diyerek araştırma yapan siz değerli misafirlerimiz ve müşterilerimize yardımcı olmak istiyoruz. Burada her şey sizin için.

Buradan zevkinize, ihtiyacınıza ve bütçenize göre projeleri inceleyebilirsiniz; TREND MODELLER VE PROJELER >

Temelden çatıya anahtar teslim betonarme müstakil ev, iki katlı veya tripleks villa mı yaptırmak mı istiyorsunuz? Huzur ve güven içerisinde çalışabileceğiniz disiplinli ve profesyonel bir firma mı arıyorsunuz? Doğru adrestesiniz. Birlikte daha şık, daha modern, daha kaliteli yaşam alanları yaratıyor ve yaşatıyoruz.

Örnek teşkil etmesi amacı ile sizlerle bir proje paylaşmak ve fiyatlandırmak istiyoruz. Bu model bir proje hem günümüz mimarisine çok uygun, hemde maliyet açısından ekonomik modellerden. Ev yaptırmak istiyorum diyenlerin genellikle bizlere tarif ettikleri ve talep ettikleri genel projelerden bir tanesidir. Kaba bir çizim olarak ve proje olarak incelemenize sunuyoruz.

4 oda, 1 salon, 3 banyo, 1 wc, mutfak, kiler, balkon, veranda. Kullanışlı, modern ve ekonomik bir betonarme ev projesi. Bu projemizin maliyeti 290.000 TL. Anahtar teslim. Sadece eşyalarınızı getirerek yaşamaya başlayacağınız şekilde eksiksiz bir şekilde teslim ediyoruz. Tüm kullandığımız malzemeleri siz seçiyorsunuz biz en kaliteli şekilde yapıyoruz. Üstelik hepsi birinci sınıf markalardan oluşuyor. Bu dubleks konutun imalat süresi 110 iş günü. Hangi şehirde olursanız olun fiyatlarımız ve iş günümüz standarttır. Havuzlu olarak imalatı yapılabilen modern bir dubleks ev projesidir. Hem görsel olarak, hem kullanım olarak, hemde kalite olarak trend ev modelleri arasındadır.

Temelden Çatıya Tüm Maliyetler İçin Sayfamızı Mutlaka Ziyaret Edin. Adım adım anahtar teslim ekonomik ve modern ev fiyatlarımız.

Peki İç Dekorasyonda Neler Yapılacak?

Bu konuyu merak ediyorsunuz tahmin edebiliyoruz. Örneğin salonumuz nasıl dekore edilecek? Banyomuzda neler kullanılacak? Zeminler ne ile kaplanacak? Pvc pencerelerin markaları ne olacak? Mutfak dolaplarımız, vestiyerler ve gardrop nasıl olacak? Koridor, mutfak ve yatak odası dekorasyonları hangi modellerde yapılacak? Bu ve bunun gibi sorularınıza cevap olmak amacıyla aşağıdaki slayt görsellerimizi dikkatle incelemenizi tavsiye ediyoruz. Farkımızı sizde göreceksiniz.

Biz Nasıl Çalışıyoruz?

1. Herşey 1 telefonunuzla başlıyor. 7/25 iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Bizlerle istemiş olduğunuz ev hakkında istişarelerde bulunarak, merak ettiğiniz tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı oluyor ve zaman ayırıyoruz. Bizimle çalışıp çalışmamanız önemli değil. Amacımız ev yaptırmak istiyorum diyen müşterilerimize ve misafirlerimize gerçek ve güncel bilgileri verebilmek.

2. Kalitemizi ve farkımızı fark edeceksiniz. Karşılıklı görüşmelerden sonra, bizi tercih ederseniz sizleri ofisimizde misafirimiz ediyoruz. Tüm detayları ve isteklerinizi belirliyoruz. Tarzınıza, zevkinize ve bütçenize en uygun hayalinizdeki ev modelini belirliyoruz. Ekonomik fiyatlarımız ve bütçenize dost ödeme kolaylıklarımız ile mutlu müşteri sahibi olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Para kazanmaktan çok, insan kazanmayı hedefleyen çizgimizden asla vazgeçmiyoruz.

3. Hayalinizdeki eve ait olan tüm modelleri, malzemeleri, renkleri ve tasarımları seçmeniz için bizlere 1 gün ayırmanızı istiyoruz. Proje ve ev modeli tamamen sizin isteklerinize göre çizildikten sonra, sıra malzeme, model, renk ve markaları seçmeye geliyor. Zeminden tavana kadar, iç cephelerden dış cephelere kadar kullanılacak tüm malzemeler, markalar ve modelleri birer birer beğenmeniz için anlaşmalı mağazalarımıza gidiyoruz. Her şeyi siz seçiyorsunuz. Bataryalar, parkeler, boya renkleri, mutfak dolapları, kapılar, fayans ve seramikler, çelik kapı, duşakabinler, klozetler, lavabolar, mobilya imalatları ve renkleri, mutfak dolap tasarımları ve renkleri… Tüm malzemeler 1. sınıf. Örneğin fayanslar ÇANAKKALE SERAMİK, parkeler ÇAMSAN, bataryalar ECA/ARTEMA, iç ve dış boyalar DYO, pencereler WİNSA, kapılar LAKE, mutfak dolapları AKRİLİK tezgah GRANİT, Gardrop ve vestiyerler 18 mm MDFLAM, lozet ve lavabolar VİTRA, elektrik düğme ve prizler VİKO. Kısacası tüm markalar ve ürünler 1. sınıf. Standart üstü ürün ve marka kullanmak isterseniz, karşılıklı iyi niyet çerçevesinde çözmeye çalışıyoruz. Tamamen sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız odaklı çalışmaya büyük önem gösteriyoruz. Sözleşmemizde seçmiş olduğunuz tüm markaları, modelleri ve ürünleri belirtiyoruz. Söz unutulur, yazı unutulmaz. Bu her iki taraf içinde huzurun ve güvenin anahtarıdır.

4. Sözleşmemizi imzaladıktan sonra artık başlıyoruz. Tüm resmi izinler, projeler ve proje onayları konusunda takipleri biz sizin adınıza yapıyoruz. Siz hiçbir şeye karışmıyorusunuz. Konteynerimizi ev yaptırmak istediğiniz arazi yanına getiriyoruz. Kendi bünyemizde daimi bulunan tüm ekip ve ekipmanlarımızı, araçlarımızla getiriyoruz. İaşe, konaklama gibi sorunlarla sizin ilgilenmenize ihtiyaç duymuyoruz. Tüm alt yapımızı ve düzenimizi bir bu doğrultuda hazırladık. Betonarme ev imalatında gerekli olan tüm araç ve gereçlerimizi araçlarımızla çalışma alanına getiriyoruz. Tüm imalatlar Ankara’da hızlı ve kaliteli bir şekilde yapılarak yerine getirilip montajları yapılacak şekilde hazırlıyoruz. Toplama ekip ve ekipmanlarla kesinlikle çalışmıyoruz.

5. Ev yaptırmak istiyorum diyen siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için biz çok çalışıyoruz. Sürekli olarak işimizin başında duruyoruz. Sizinle sürekli olarak istişare içerisinde oluyoruz ve attığımız her adımısizlere bildiriyoruz. Yapılan her işten, atılan her adımdan sizlerin haberi oluyor. Bu konuda çok titiz davranıyoruz. Hızlı, disiplinli ve profesyonel çalışmaya önem gösteriyoruz.

6. Hayalini kurduğunuz yeni evinizi, siz değerli müşterimize tam ve eksiksiz olarak teslim ediyoruz. Anahtarınızı bizden teslim aldığınızda size düşen tek şey, eşyalarınızı getirerek yeni evlerinize yerleşmek. Bizler, mutlu müşteri potansiyelimizi arttırmak istiyoruz. Bunun için biz çok çalışıyoruz.


Haydi birlikte modern ve hayallerinizi süsleyen bir ev yapalım. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve 30 yıllık tecrübemiz ve ekonomik fiyatlarımızdan hemen faydalanmaktır. Şu sayfamızı ziyaret ederek sizleri hayallerinize kavuşturmak için neler yaptığımızı çok daha detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Merkezimiz Ankara olmasına rağmen Türkiye’nin her ilinde, kasabasında ve köyünde, sizleri modern ve ekonomik yaşam alanlarınıza kavuşturuyoruz. Tüm modelleri, tasarımları, renkleri, markaları siz seçiyorsunuz, biz yapıyoruz. Kurumsal bir firma olarak güler yüz, disiplin ve kalitemizden asla taviz vermiyoruz. Her biri konusunda uzman personellerimiz, ekip ve ekipmanlarımızla geliyoruz, hızlı ve profesyonel şekilde temelden çatıya anahtar teslim betonarme evlerinizi eksiksiz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Yapım aşamaları öncesi ve sonrası, resmi işlemler ve takibatları, kullanılacak malzemeler ve kaliteleri, uygulamaları ve imalatları, moda tasarımlar ve trend mimariler konusunda profesyonel hizmetler vermeye 25 yıldır devam ediyoruz. Ev yaptırmak istiyorum diyen siz değerli müşterilerimize ve işimize değer veriyoruz. Üçüncü sahış ekip ve ekipmanlarla değil, kendi bünyemizde bulunan işinin ehli personellerimizle çalışmalarımızı yürütüyor ve başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Hedefimiz tamamen müşteri memnuniyeti ve insan kazanmaya yönelik çalışmalar bütününden oluşmaktadır. Bunu başarmak için biz çok çalışıyoruz.


Ben bir ev yaptırmak istiyorum

Doğru Adrestesiniz. Bizimle Daima Kârdasınız!

Arsanız üzerine anahtar teslim betonarme ev yaptırmak mı istiyorsunuz? Ev yapma maliyetleri ve bunun için resmi izinlerin nasıl alınacağı hakkında hiçbir bilginiz yok mu? Dekordelisi Mimarlık olarak ekonomik fiyatlarımız ve modern tasarımlarımızla profesyonel olarak, tüm bu hizmetleri sizlere 25 yıllık tecrübemizle sunmaya devam ediyoruz.

Aşağıda en son yapmış olduğumuz ev inşaat imalat çalışmamıza ait görselleri inceleyebilirsiniz. Anahtar teslim ev olarak tamamen biz yapmış bulunmaktayız. Eğer sizlerde bu ve buna benzer mimari projeleriniz için arsanız üstüne ev yaptırmak istiyorum diyorsanız, bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

280 m2 lik Müstakil Betonarme Ev Projesi

Ev yaptırmak istiyorum diyerek dürüst bir firma arayış içerisine giren değerli müşterimize bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Yeni başlamış olduğumuz ve Konya’da 280 m2 olarak anlaşmasını yaptığımız temelden çatıya anahtar teslim betonarme ev inşaatımıza ait görseller aşağıdadır. 4 oda, 1 salon, koridor, mutfak, wc, kiler, çamaşır odası ve 4 adet banyodan oluşacak olan projemizde tüm çalışmalarımıza hızla başladık.

Konya Kulu Betonarme Ev Projesi
Konya Kulu Betonarme Ev Projemiz. Görselde bulunan projeyi gerçekleştirmek için çalışmalarımıza başladık. (16.10.2018)

Biten Örnek Tek Katlı Müstakil Ev Projemiz

Ev yaptırmak istiyorum diyerek bize internet üzerinden ulaşan değerli müşterimiz Emin beye bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. Her iki tarafta iş bittiğinde mutlu ve dost olarak ayrıldık. Huzur, güven ve dostluk içerisinde yürüttüğümüz tüm çalışmalarımız süresince Emin bey ve ailesini daima memnun etmeyi hedefledik ve bunu başardık. Ekonomik fiyatlarımız ve profesyonel imalat/uygulamalarımız karşısında çevremizi ve müşterilerimizi hızla çoğaltmaya devam ediyoruz.

Resmi İşlemleri Bilmiyorum

Arsanız üzerine zevkinize, tarzınıza ve bütçenize en uygun olan betonarme bir ev yaptırmak için öncelikle resmi başvuruları yapıp gereken izinleri almanız gerekmektedir. Resmi prosedürlerin ilk gerekenlerini yapmadan arsanız üzerinde hiçbir iş yapmaya başlayamazsınız. Aksi hallerde kaçak yapı suçu işlemiş olursunuz ve ağır cezalarla karşılaşabilirsiniz. Kaçak yapı inşaat etmek suçuna maruz kalmamanız için yapmanız gereken ilk şey, gerekli evrakları hazırlayarak bağlı bulunulan belediyeye başvuru yapmaktır. Belediyeden alınacak olan inşaat yapı ruhsatından sonra 2 yılda inşaata başlamak gerekmektedir. İnşaat yapımına başlangıç süresinden sonra ise en fazla 5 yılda başlanılan inşaatı bitirmek gerekmektedir. Aksi hallerde inşaat yapı ruhsatı geçersiz sayılacaktır.

Not: Aşağıda listelenen resmi prosedürler, bulunulan belediyeye, şehire veya mahalle (köy)’ lere göre farklılıklar gösterebilir.

Resmi İşlemler Hakkında Hiç Bilgim Yok

Tüm resmi işlem takiplerini biz sizin adınıza takip ediyoruz. Sizin bu prosedürlerle zaman ve emek harcamanıza hiç gerek yok. Fakat yinede ev yapmak istiyorum diyerek tüm resmi aşamaları merak edebilirsiniz. Aşağıda adım adım resmi işlemleri açıklıyoruz.

1- Ruhsat başvurusu dilekçesi.

2- Tapu.

3- İmar durumu (Belediyeden alınacak).

4- Aplikasyon belgesi (Kadastro Müdürlüğü’nden alınacak).

5- Mimari proje (Oda onaylı).

6- Mimarlar Odası’ndan sicil belgesi.

7- Betonarme statik proje (Oda onaylı).

8- İnşaat Mühendisi Oda sicil belgesi.

9- Elektrik tesisatı projesi (Oda onaylı).

10- Elektrik Mühendisi Oda sicil belgesi.

11- Sıhhi tesisat projesi (oda onaylı).

12- Makine Mühendisi Oda sicil belgesi.

13- Zemin etüt raporu.

14- Harita uygulama sorumlusu ve evrakları.

15- Yapı Müteahhidi ile ilgili belgeler. Müteahhitli inşaat sahibi ya da inşaat yapmaya yetkili başka bir müteahhit üstlenecek.

16- Yapı denetim sözleşmesi ve yapı denetim şirketinin belgeleri.

17- Yapıya ilişkin bilgi formu.

18- Yapı denetim şirketi ücretinin %20’lik kısmını yatırdığını gösterir banka dekontu.

19- Şantiye şefi sözleşmesi.

Ben bir ev yaptırmak istiyorum

Fiyatlar Hakkında Bilgim Yok

Farz edelim ki arsanız üzerine 120 metrekare betonarme bir ev yaptıracaksınız. Her şeyi ile standart malzemeler ve işçiliklerle yapılmış bir takım ev için bütçe araştırması yapıyorsunuz. Tüm işleri bitmiş halde eşyalarınızı taşıyabileceğiniz duruma gelene kadar bir betonarme ev maliyeti minimum metrekarede 1.800 TL’ ye mal olur. Kısacası 120 m2 x 1.800 = 216.000 TL. Bu bütçe ile evinizi tamamen ve eksiksiz olarak bitirebilirsiniz. Ne kadar kısıtlarsanız kısıtlayın, maliyeti bu fiyatı bulacaktır. Yavaş yavaş yaptırıp, zamana yaysanız bile yine betonarme ev fiyatı toplamda en az bu miktarı bulacaktır. Üstelik zaman içerisinde malzemelere gelecek zamlar ve fiyat değişiklikleri de bütçenizi olumsuz yönde etkileyerek maliyetin artmasına sebep olacaktır.

İnşaat Yaptırmak İstiyorum

Tabiki bu fiyat işinin ehli olan bizler gibi firmaların mal edebilecekleri minimum fiyatlardır. Hiç bir ekip ve ekipmana sahip olmadan, işlerin planlamasını ve düzenin bilmeyen, acemi, tecrübesi olmayan kişi veya kişilerin ulaşabilecekleri maliyet değildir. Üstelik bu şekilde kendim yaparım, her şey ile kendim ilgilenirim diyerek yola çıktığınızda emekleri, masrafları, zamanları ve hayalleri yok olan yıkılan insanlar sınıfına girmek gibi bir sonuçla da karşılaşabilirsiniz. Bunu istemediğimiz için ekonomik ve profesyonel olarak daima hizmetinizde olmaya gayret gösteriyoruz. Ev yapmak istiyorum diyorsanız biz buradayız.

Bu sayfamızda arsası üzerine ev yaptırmak istiyorum diyerek yola çıkan, bu yüzden bilgi araştıran ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için faydalı bilgiler sunmaya çalıştık. Umarız faydası olmuştur. Ev yaptırmak istiyorum diyorsanız bizlere danışıp fiyat teklifi almadan karar vermeyin.

‘Müşterilerimin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim’. (Bosch)

Şu sayfalarımızı da ziyaret ederek, ev yaptırmak konusunda farklı bilgi ve görsellere ulaşabilirsiniz;

İLGİLİ BAŞLIKLAR: ev yapan firmalar, müstakil ev yapımı fiyatları, villa yaptırma maliyetleri, arsama ev yaptırmak istiyorum, iki katlı ev maliyetleri, 2 katlı betonarme ev inşaatı ne kadar, 3 katlı villa yapımı fiyat, ev yapan büyük şirketler, ucuz ev yaptırmayı istiyorum,

WhatsApp Bilgi Al
Çevrimiçiyiz. Bize yazın.
Merhaba! Bize WhatsApp Üzerinden Hızlı Şekilde Ulaşabilirsiniz.