İnşaat ve Tadilat Tekliflerimiz

Bu sayfamızda vermiş olduğumuz inşaat, tadilat ve dekorasyon tekliflerimizi inceleyebilirsiniz. Böylelikle inşaat fiyatları, tadilat maliyetleri ve yapılacak işler gibi araştırma yaptığınız konulara ve detaylı bilgilere daha kolay ulaşmanızı hedefliyoruz.

İnşaat ve Tadilat Tekliflerimiz – Cüneyt Alan İnşaat, çok farklı inşaat hizmetlerini verebilen kurumsal bir firmadır. Anahtar teslim ev tadilatı, boya badana, dekorasyon ve komple yenileme ve proje geliştirme konusunda alanında uzman ekiple hizmet vermektedir. 

İnşaat ve Tadilat Fiyat Tekliflerimiz (Güncel – 2019)

85-95 M2 2+1 EVLER KULLANILAN MALZEME BİRİM
Banyo, Koridor ve Mutfak Seramikleri Fayans Üzeri Yapıştırma 45 m2 
Salon ve 2 Odanın Laminatı Filli ya da DYO 50 m2
Kapılar Amerikan Panel 4 Adet
Banyo Su Tesisatının Yenileme Standart Klozet 80’lik Banyo Dolap  90×90 Duşakabin     plexi
Mix, Evye, Küvet Bataryası ve Ara Musluklar   1 ‘er Adet
Mutfak Dolabı  Membran Kapak ve            Standart Aksesuarlar Tezgah Boyu 250cm Üst DolapYükseklik 70 cm
Mutfak Tezgahı Mermerit ya da Laminat   Tezgah   
TOPLAM   21.000 – 22.500 TL 

ÖNEMLİ! Tüm odalar tek renk olup duvarlarına komple alçılama yapılmayacak.

İnşaat ve tadilat sonrası ev dekorasyonu

7/24 ücretsiz keşif, tasarım ve maliyet hizmetlerimizden mutlaka faydalanın. Yer keşfi yapılmadan, ölçümler yapılmadan, modeller ve markalar belirlenmeden verilecek tüm maliyetler yanıltıcı olabilir. Yanılmanızı istemiyoruz.

Anahtar teslim betonarme inşaatlar, komple ev tadilat ve dekorasyon hizmetleri, mutfak dekorasyonları, banyo tadilatları, zeminden tavana kadar dekorasyon çalışmaları, boya badana işleri, asma tavan tasarım ve uygulamaları, fayans-seramik işleri, mantolama ve yalıtım hizmetleri, duvar kağıdı, kartonpiyer & stropiyer, hafriyat ve kazı işleri, mobilya, mutfak dolapları, banyo tasarım ve mobilyaları, laminat parke, pvc kapı ve pencere sistemleri ihtiyaçlarınız için huzur ve güven içinde çalışabileceğiniz öncü firma olmak yolunda çok çalışıyoruz. 

İnşaat ve tadilat tekliflerimiz hakkında merak edip araştırdığınız her türlü malzeme ve işçilik metre kare birim fiyat listeleri için aşağıdaki sayfamızı mutlaka ziyaret edin. Siz değerli ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için hazırladığımız bu sayfalarımızın faydalı olacağını düşünüyoruz. Sizlere en iyi hizmetleri verebilmek adına biz çok çalışıyoruz.

Aşağıdaki butonları tıklayarak dilediğiniz iş ve fiyat teklifimize ait ilgili sayfayı kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Çok daha farklı dekorasyon fiyatları, yapılacak işler hakkında detaylı bilgiler ve görseller için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler’de Bar Tadilat ve Dekorasyon Teklifimiz

Şereflikoçhisar Müstakil Ev İç dış Komple Tadilat Teklifimiz

Ayrancı’da Anahtar Teslim Tadilat Teklifimiz

Etlik’te Komple Daire Tadilat Teklifimiz

Yapracık Kartonpiyer Boya Teklifimiz

Asma Tavan Genel Tadilat Teklifimiz

270 m2 İnşaat (İki katlı) Teklifimiz

Anahtar Teslim Ev Tadilat Teklifimiz

Beytepe Komple Villa Tadilat Teklifimiz

Boya Badana Teklifimiz

İnce İşler Fiyat Teklifimiz

Boya İşler Fiyat Teklifimiz

Alçıpan Üstü Alçı Sıva Fiyat Teklifimiz

Makineli Alçı Sıva Teklifimiz

Anahtar Teslim Ev fiyatları

Bizden Teklif Al

inşaat teklifi al,tadilat teklifleri,2019 güncel fiyat tekliflerimiz,yapılacak inşaat işleri teklifleri,anahtar teslim ev fiyatları,alçı sıva teklifi,boya badana fiyat teklifi,komple tadilat fiyatları,ev tadilat fiyatları,