Akdere-ev-tadilatı-fiyat-teklifimiz1

Akdere Tadilat ve Dekorasyon Teklifimiz

Bize internetten ulaşarak dairesinin tadilatı için fiyat teklifi isteyen ve yapmış olduğumuz işlerimizi inceleyen Mustafa beye teşekkür ediyoruz.

Akdere Tadilat ve Dekorasyon Teklifimiz – Tadilat işlerini bizim yapmamız konusunda ısrarcı olan değerli müşterimize hazırlamış olduğumuz tadilat fiyat teklifimiz aşağıdadır. Ankara Mamak Akdere’de fiyat teklifi sunduğumuz iş bedeli, tüm semtler için aynıdır.

YAPILACAK İŞLER – TAAHHÜT

Yapılacak işler birim fiyatları teklif Ek-1’de sunulmuştur.

Hazırlamış olduğumuz fiyat teklifi anahtar teslim olarak (Malzeme + işçilik) düzenlenmiştir. Yapılacak tüm işlerde kullanılacak olan her türlü malzeme, işçilik, hamaliye, ameliye, iaşe, konaklama, ulaşım, nakliye, SGK, iş güvenlik kaideleri, iskele kurulum – söküm, kırım, hafriyat ve moloz atımı işleri tamamen yüklenici taşeron firmaya ait olup hiç bir şekilde işverenden ücret / bedel talep edilemeyecektir. Çalışmalar esnasında oluşabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan tamamen taşeron firma sorumludur. Belirtilen işler dışında ekstra malzemeler ve işçilikler talep edildiğinde işveren ve taşeron arasında ayrı bir bedel üzerinde anlaşılacaktır.

Balkon

Balkonun mutfağa katılması için balkona çıkış kapısı ve duvarı kırılacak. Balkonda yapılı olan şömine kırılacak. Balkon tavan ve duvarına alçı sıva yapılarak istenilen renklerde boya badanası yapılacak. Balkon zeminine fayans yapılacak. Yapılı bulunan kombi balkonda belirlenen yere taşınacak ve tüm tesisat hatları kombiye tekrar bağlanarak çalışır hale getirilecek. Akdere Tadilat ve Dekorasyon Teklifimizi incelerken farkımızı daha iyi anlayacaksınız.

Mutfak

Duvarlarda yapılı bulunan tüm fayanslar kırılarak, alçı sıvası yapılacak. 11.5 metre yeni mutfak dolabı yapılacak ve tezgah taşı takılacak. Yeni mutfak dolabı tasarımına göre gereken elektrik ve su tesisat işleri eksiksiz yapılacak. Tezgah arası fayansları yapılacak. Mutfak zeminleri fayans yapılacak.

Koridor

Tuvalet duvarı kırılacak ve koridora katılacak. Duvarlarına alçı sıvaları yapılacak ve tesisatları iptal edilecek. Yapılı olan fayanslar ve wc taşı kırılacak. Koridor zeminleri komple fayans yapılacak.

Banyo

Yapılı bulunan tüm fayanslar kırılacak ve yenisi yapılacak. Banyo dolabı, duşakabin ve klozet yapılacak. Yeni banyo tasarımına göre elektrik ve su tesisat işleri eksiksiz yapılacak. Banyo tavanına 30×30 Clip-in asma tavan yapılacak. Aydınlatma spotu takılacak.

Duvar Kağıdı – Boya Badana

Salon ve çocuk odası komple duvar kağıdı yapılacak. Tüm tavanlara alçı sıva yapılacak. Salon ve çocuk odası dışında kalan tüm duvarların alçı sıva tamiratları yapılarak istenilen renklerde silikonlu silinebilen DYO marka boya ile boyanacak.

İç Kapılar – Çelik Kapı – Kornişler

Yapılı bulunan tüm kapılar sökülecek ve yerlerine renkleri ve modeli iş veren tarafından beğenilecek olan yeni panel kapılar yapılacak. Çelik kapı sökülerek yerine yenisi yapılacak. Tüm kornişler yeni takılacak.

İŞİN FİYATI…………………………: 41.500 TL (KDV Hariç)
İŞİN ÖDEMESİ……………………: %50 iş başlangıcında, %50 Teslimde nakit.
İŞİN BAŞLANGIÇ TARİHİ…..:
İŞİN SÜRESİ………………………..: 25 ş günü.

Ankara‘nın her semtinde başta olmak üzere tüm ülke genelinde tadilat ve dekorasyon hizmetlerimize devam ediyoruz. Tüm işlerimiz garantili ve profesyoneldir. Tasarımlarımızı sizlerin zevkine ve tarzına göre şekillendiriyoruz ve ekonomik fiyatlarımızla uyguluyoruz. Akdere’de yapmak için teklif verdiğimiz işi değerli müşterimizin bize vermemesi için hiç bir sebep yok. Aksine müşterimiz Akdere Tadilat ve Dekorasyon Teklifimizi inceleyince bizimle çalışmak için bir çok nedeninin var olduğunu söyleyebiliriz.

Aşağıdaki sayfalarımızı da ziyaret ederek farklı daire tadilatı fiyat tekliflerimizi inceleyebilirsiniz.

akderede tadilat hizmetleri, ankara mamak akdere daire tadilat işleri, akderede evimi yenilemek istiyorum, komple tadilat yapan şirketler akdere,

Related Posts

güncel-videolarımız-2023

Güncel Videolarımız

Dekordelisi ailesi olarak projelerimize ait videolar serimize devam ediyoruz. Sıklıkla çalışmalarımıza ait inşaat, tadilat veDevamını oku

Antalyada-ultrlüks-villa-yapım-sözleşmesi

Ultralüks Villa İnşaatı Yapım Örnek Sözleşmesi

Antalya Döşemealtı’nda yapmış olduğumuz yeni anlaşmamıza ait sözleşmemizi inceleyin. Böylelikle, sizlerde yaptırmak istediğiniz lüks birDevamını oku

Tarihi Binanın Restorasyonu

Oldukça eski ve yıpranmış olan tarihi binanın restorasyonu ve onarılmasına ilişkin vermiş olduğumuz fiyat teklifimizdir.Devamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0