Teras böyle kapatılır

A dan Z ye Villa Tadilat Teklifimiz

Ankara Yapracık’ta bulunan tripleks villasının tüm tadilat işleri için bizden fiyat teklifi isteyen ve değerlendirip kabul eden değerli müşterimize teşekkür ederiz. En iyi hizmetleri en ekonomik fiyatlarımızla sunacağımızın garantisini verdik. Aşağıdaki fiyat teklifimizi kendilerine sunduk. Komple villa fiyat teklifimiz ve tüm çalışmalarımız hakkında detaylı bilgileri bu sayfamızda detayları ile inceleyebilirsiniz.

A dan Z ye Villa Tadilat Teklifimiz – Aşağıda fiyat teklifimize ait tüm detayları inceleyebilirsiniz. Mümkün olduğunca açık, adım adım ve yapım aşamalarına değinerek bilgilendirici bir villa tadilat fiyat teklifi hazırlamaya çalıştık. Bunu yapmamızdaki maksat hem değerli müşterimizin merak ettiklerini en aza indirebilmek, hemde siz misafirlerimizin ulaşmak ettiği tüm konulara açıklayıcı cevaplar verebilmektir. Villa tadilatları ve dekorasyonları konusunda en doğru adrestesiniz. Dekorasyon bizim işimiz.

Projemize Başladık

Çalışmalarımıza ait tüm detayları güncel olarak bu sayfamızda sık sık yayınlayacağız. Böylelikle siz değerli müşterilerimiz ve misafirlerimiz tüm yapım aşamalarımızı takip edebileceksiniz. Bir villa tadilatı ve dekorasyonu nasıl yapılıyor daha fazla bilgilerine sahip olmanızı hedefliyoruz. A dan Z ye villa tadilat teklifimizi de inceleyerek villa dekorasyon fiyatları hakkında istemiş olduğunuz fiyat teklifleri ve fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmanızı hedefliyoruz.

Projemizin Sonuna Yaklaştık

A dan Z ye Villa Tadilat Teklifimiz kabul edildi ve çalışmalarımıza hızl bir şekilde başladık. Sona doğru gelmekteyiz. %70 lik kısım bitti. Aşağıdaki videolarımızda adım adım yapım aşamalarımızı ve şimdiye kadar yaptığımız uygulamaları izleyebilirsiniz.

Villa tadilat ve dekorasyon projemize ait olan iç ve dış çalışmalarımızı izleyin. Tadilat böyle yapılır dedirten tüm uygulamalarımız ekonomik ve kalitelidir.

A dan Z ye Villa Tadilat Teklifimiz

……………………………………………………..…… / ANKARA adresinde bulunan villanın iç ve dış genel tadilat ve dekorasyon işlerine ait imalat, uygulama ve malzeme + işçilik fiyat teklifidir.
Teklif Tarihi: 23.05.2020

YÜKLENİCİ: Dekordelisi Mimarlık İnşaat Tasarım Tic.Ltd.Şti

Yüklenici tarafından adrese keşif yapılmış ve yapılacak tüm tadilat, inşaat imalatları yerinde görülmüştür.

Aşağıda belirtilen tüm uygulama/imalatlar yüklenici tarafından malzeme + işçilik anahtar teslim olarak yapılacaktır. Her türlü hamaliye, ameliye, iaşe, iş güvenlik, nakliye, ulaşım, konaklama, sgk vb tüm giderler yükleniciye ait olup, iş verenden bedel talep edilmeyecektir. Uygulama /imalat /montaj sırasında doğabilecek her türlü kusur, arıza veya aksaklıklardan yüklenici sorumludur. Uygulama/imalatları tam ve eksiksiz olarak işverene sözleşmede belirtilen günde teslim etmeyi yüklenici işverene taahhüt eder. İş veren tarafından seçilen/beğenilen/temin edilen ürün, hizmet veya imalatları eksiksiz olarak tamamlayıp işverene teslim etmeyi yüklenici taahhüt etmektedir.

Yapılacak olan tüm imalat, montaj, uygulamalarda kullanılacak malzemeler ve tasarımlar işveren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. İşveren tarafından onaylanmayacak işler ve imalatlar yapılmayacak ve kullanılmayacaktır. Yüklenici, işe başlama tarihine ve bitim tarihinde işini tam ve eksiksiz olarak teslim etmeyi taahhüt eder. İşveren, belirlenen ödeme planına uymayı yükleniciye taahhüt eder.

VİLLA İÇ DIŞ TADİLAT

Yüklenici İmalat – Uygulama – Taahhüt

Kazı – Hafriyat – İç ve dış tadilat ve imalatlar sırasında yapılan tüm kazı ve hafriyat işleri sonrası atıkların toplanması ve atılması yüklenici tarafından eksiksiz yapılacaktır. İş öncesi ve sonrası tüm çevre temizlik işleri yüklenici tarafından yapılacaktır. Teslim aşamasında iç ve dış çevrede var olan peyzaj bozuklukları, hafriyatları yüklenici tarafından giderilecek, atılacak ve düzeltilecektir. Her türlü kazı, hafriyat ve iş makinelerinin temini/kiralanması tamamen yükleniciye aittir. Hafriyatlar ve kazı sırasında eski alt yapı drenajlarının tasarıma göre gereken ana giderlere bağlantılarının tekrar yapılması ve varsa hasarlı, kusurlu bölgelerinin düzeltilmesi.

Elektrik tesisat – Yapılı bulunan tüm elektrik tesisat kablolarının kontrollerinin yapılarak çalışır durumda olup olmadıklarının kontrol edilmesi. Çalışmayan, hasarlı veya eksik olan tesisatların, kabloların tamamlanması. Tüm asma tavan iç kablolamalarının aydınlatma sistemlerine göre çekilmesi ve kontrol edilmesi. İşveren tarafından temin edilecek olan şerit ledlerin, spotların, düğme, anahtar, priz, sigortaların yüklenici tarafından eksiksiz olarak montajlarının yapılarak çalışır duruma getirilmesi. Dış aydınlatma, bahçe aydınlatma ve elektrik tesisatlarının kontrol edilerek çalışır duruma getirilmesi. Yeni tasarımlara göre işveren tarafından istenilen yerlere yeni elektrik tesisatların eksiksiz olarak çekilmesi ve çalışır duruma getirilmesi. Yeni imalatı yapılacak olan garaj için gerekli olan olan tüm yeni tesisatların istenildiği şekilde döşenmesi ve çalıştırılması. Tüm topraklama hatları kontrol edilecek ve eksikler varsa giderilecektir. Gerekli görülen elektrik tesisat yer değişiklikleri işverenenin isteklerine göre yapılacaktır. Elektrik tesisat üst montaj işleri eksiksiz olarak yapılacak ve tamamlanacaktır.

Villa elektrik tesisat yenileme

Su Tesisat : Yapılı bulunan tüm radyatör, pis su ve temiz su tesisat borulamalarının testlerinin yapılarak çalışır durumda olup olmadıkları kontrol edilecektir. Montajları yapılmamış olan radyatör pekteklerinin montajlarının yapılması. İşveren tarafından alınacak olan banyo vitrifiye, bataryaların, duşkabinlerinin yüklenici tarafından eksiksiz olarak montajlarının yapılarak çalışır hale getirilmesi. Yeni yapılacak olan garaj için ızgara rampa süzgecin yapılması. Garaj içine ayrıca bir süzgecin yapılması. Tüm giderlerin ana pis su gider şebekesine bağlanması. Garaj içerisine uygun görülecek olan yere yeni temiz su / pis su tesisatın çekilmesi ve çalışır hale getirilmesi. Dış bahçe/peyzaj için gereken yerlere temiz su tesisatının çekilmesi.

Villa tesisat yenileme ve tadilat

Alçı sıva – Yapılı bulunan tüm alçıpan asma tavanların alçı metal köşebentlerinin mastarlı ve terazili şekilde takılması. Tüm alçıpan ek merkez yerlerinin derz bantlarının çekilmesi. Derz dolgularının yapılarak en az iki kat olmak üzere saten alçı işlerinin pürüzsüz yapılması. Boya badanaya uygun hale getirilmesi. Tüm tavanlarda yapılı bulunan alçı sıva imalatlarında hasarlı, kırık ve çatlak bölümlerin tamiratlarının yapılması. Komple zımparasının yapılması ve boya astarının (polizolan) eksiksiz şekilde uygulanması. Yapı içerisinde bulunan gözle görülen eğriliklerin terazisinde alçı sıva ile düzeltilmesi. Eksik alçı sıva işlerinin tamamlanması.

Boya Badana – Tüm tavanların TEK marka özel tavan boyası ile en az iki kat olmak üzere boyanması. Tüm duvar yüzeylerinin astarlarının sürülmesi sonrasında iş veren tarafından belirlenecek olan renklerde DYO marka silikonlu silinebilen boya badana işlerinin eksiksiz yapılması. Bina dış cephesinde var olan veya oluşacak hasarlı bölgelerin tamiratlarının yapılarak uygun renklerde DYO marka dış cephe boya ile boyanması. Seçilecek olan renkler boya badana fiyatları ve teklifimizi etkilemeyecektir. Garaj bölümünün alt eteklerinde bulunan rutubet kabarmalarının kazınması, tekrar sıva tamiratlarının yapılması. Tüm rutubet almış yüzeyler İSONEM MS 82 izolasyon önleyici malzemesinin uygulanması. Araç giriş garaj ile alt bodrum arasına, iniş kapı hizasında boydan 7,5’lik ara alimünyum kargas profilli yeşil alçıpan bölme duvarının yapılması. Alçı sıvasının çekilmesi. Tüm alt kat garaj bölümünün tavan ve duvarlar olmak üzere DYO marka su bazlı boya ile uygun renkte komple boyanması. Yapılı bulunan tüm iç kapıların hasarlı bölümlerinin macun tamiratlarının yapılması ve HEMEL marka ahşap cam cila ile parlatılması. Dış çelik kapının tamiratlarının yapılması ve cilalanması.

Garaj ve Araç Yolu – İşverenin talep ettiği ve EK,te sunulduğu çizime uygun olarak hafriyatın, kazının, duvar kırım işlerinin eksisiz olarak ve ölçülerinde yapılması. Dış sokak girişi parke döşeme taşı bitiminden başlayarak makul kazı hafriyatın başlaması. Araç girişinin rahat olacağı şekilde meyilin garaj içine kadar sağlanması. Araç garaj giriş yolu kazı işleri sonrası sağ ve sol perde duvar kalıplarının 20 cm en ölçüsünde yapılması. 14’lük ve 12’lik hasır demir iç döşemelerinin eksiksiz şekilde yapılması. Perde duvarı imalatı, araç iniş meyili başlangıcı ile bina birleşim duvarına sıfır uzunlukta olacaktır. Araç garaj giriş kapı ölçüleri 3.00 m en, 2.40 m boy ölçüleri ortalamasında yapılacaktır. Perde duvar imalatı bu ölçüler ortalamasında yapılacaktır. Garaj sağ ve sol perde duvarı, peyzaj zemin yüksekliği ile hiza olacak şekilde yükseltilecektir. Perde duvar üst döşemesi, binada kullanılan mermer modeli ile aynı olacak şekilde döşemesi yapılacaktır. Perde duvar taş kaplama ve garaj giriş dış duvar ön kaplama taşları işveren tarafından alınacak ve yüklenici tarafından montajları yapılacaktır. Perde duvarı dış toprak dolgularının ve peyzaj tamirlerinin yapılması. Araç yolunun garaj içi girişine kadar alt beton öncesi 5 cm / 8 cm kalınlık çakıllanması ve ezilmesi. Çakıl üzerine ortalama 10 cm kalınlığında C-30 beton dökülmesi ve mastarlanıp düzeltilmesi. Beton içi 10’luk çelik hasırın boşluksuz döşenmesi. Araç yolu döşeme çakıl, hasır çelik ve beton imalatları sonrası, yol üzerine dış bahçe girişinden araç garaj giriş önüne kadar yer beton parke döşeme taşlarının döşenmesi ve kumlamasının yapılması. Araç giriş kapısı duvarının karot ile belirlenen ölçülerde kesilmesi – yıkılması yüklenici tarafından özenle yapılacaktır. Araç giriş kapısı sağ ve sol duvarına C30 beton + 12’lik hasır çelik döşeme ile 20 cm x 40 cm beton koloncuk zeminden tavana kadar yapılması. Araç girişi sağ ve sol koloncuklar üzerine 80 mm x 120 mm (3 mm) profilin (iki adet birleşik toplamda 160 mm x 240 mm olacak şekilde) çelik kirişin yapılması ve sabitlenmesi. Karot kesim ve çelik kiriş imalatı sonrası tüm iç ve dış duvar yüzeylerinin sıva ve kaplamalarının yapılması. Garaj bina için zemin döşemesinde bulunan hasarlı, güvensiz ve sağlam olmayan seramiklerinin tamiratlarının yapılması ve derzlerinin tekrar verilmesi. Araş giriş kapısı üst dış duvarına sensörlü aydınlatma lambasının takılması ve çalıştırılması. Araş dış bahçe giriş yolu sağ ve sol bitimlerine birer adet 60 cm x 60 cm h:120 cm ölçülerinde beton sütun imalatının yapılması ve garaj döşeme taş kaplamasının yapılması. Üstlerine ise birer adet aydınlatma karpuz lambasının yapılması.

Üst Veranda – Ön çelik kapı girişi ve yan cephe verandanın çelik kargas sistemi ile tamamen kapatılması. Üst çelik kargas malzemesi olarak 60 x 80 (3 mm) + 40 x 40 (2 mm) ızgara asık kullanılacaktır. Dikey taşıyıcı olarak 60 x 80 (3 mm) profillerin üzerine her 60 cm’de bir 40 x 40 (2 mm) ızgara olarak döşenecektir. 1.8 cm kalınlık OSB ızgara üzerine boşluksuz vidalanacaktır. Şafak alın tahtaları tüm veranda üst kapatma boyunca verniklenerek montajlanacaktır. Üst kat veranda, standart teras kapatma sistemi ile aynı sistemle yapılacaktır. Binada yapılmış olan oluk döşemelerine uygun modelde yağmur yatay ve dikey olukları şafak alınlarına sabitlenerek tüm ek yerleri silikon ile doldurularak sızıntı olması engellenecektir. Giderleri ana gidere bağlanacaktır. OSB üzerine 3 mm mebran döşenecek ve üzeri binada kullanılan renk ve modelde kiremit ile kaplanacaktır. Bina ile kapatma birleşim ek yerine paslanmaz sac sabitlenerek gereken siding tamiratı yapılacaktır. Teras kapatma çatı üst kargas altına 8 cm taşyünü yalıtım serilecektir. Taşyünü altına ahşap çam rabıta yapılacak ve uygun yerlere aydınlatma tesisatları çekilecek. 60 x 80 dikey taşıyıcı profil kaplamaları katlanır sürgülü cam balkon pervaz malzemesi ile kaplanacaktır. Tüm demir profil aksam antipas ile boyanacak ve paslanmalar önlenecektir. Bina birleşimlerinde ve taşıyıcı dikey için zemin birleşimlerinde uygun ölçülerde flaşlar kullanılacak ve bulundukları yüzeylere en az 3’er çakma ile sabitlenecektir. Tüm veranda katlanır sürgülü 8 mm demperli şeffaf cam kapatma sistemi ile kaplanacaktır. Tüm profil pervaz renkleri işveren tarafından seçilecek. Uygun renkte alimünyum fitilli olacaktır. Cam balkon pervaz malzemesi ile dikey taşıyıcılar kaplanacaktır. Veranda girişinde bulunan oluk iniş borusu yer değiştirilerek, giriş kapısı sağ tarafına dış yüzeye alınacaktır. Ön ve yan veranda kapatma tüm zeminlerinde bulunan yapılı zemin mermerleri sökülecek. Yerine kuru şap uygulamalı olarak işveren tarafından seçilecek olan 15 x 60 / 15 x 90 ölçülerdeki parke desenli yeni fayans modeli kaplanacak. Süpürgelikleri yapılarak derzleri eksiksiz olarak verilecektir. Yapılacak fayans modelleri ve ölçüleri fayans fiyatları ve teklifimizi etkilemeyecektir. Veranda iç duvarlarında istenilen yerlere aplik aydınlatma tesisatları çekilecek ve çalışır hale getirilecektir. Veranda içinde kalan duvar yüzeylerindeki tüm hasarlı bölümler tamir edilerek boya badanaları uygun renklerde yapılacaktır.

Ön ev yan veranda

Alt Veranda – Garaj yan dış toprak zemininin tasarıma uygun ölçülerde kazı ve hafriyatının yapılması. Sağ, sol ve ön peyzaj birleşim ile kazı birleşim bölgesine yükseklik peyzaj ile eşit olacak ebatta perde duvarının yapılması. İmalatı yapılacak olan perde duvarı uygulama ve malzemeleri garaj perde duvarı ile bire bir aynı olacaktır. Garaj alt çakıl, beton imalatının aynısı burada da yapılacaktır. Alt veranda perde iç duvar kaplamaları garaj perde duvarında uygulanacak taş kaplama malzemesi ile aynı olacaktır. Üst veranda zemin kaplaması ile aynı malzeme ile alt veranda zemin kaplamaları yapılacaktır. Perde duvar üstü binada kullanılan dış cephe kaplama mermeri ile aynı modelde ve renkte olacaktır. Alt veranda bina duvarı belirlenmiş ölçüde kesilecek / yıkılacaktır. Yıkılan duvara belirlenen ölçüde ısıcamlı winsa marka istenilen renkte pvc sürgülü kapı sistemin yapılması. Alt veranda ön büyük perdenin önünde, çiçeklik için ikinci bir kademenin 50 cm yüksekliğinde boydan yapılması.

Ön ev yan veranda

Yürüyüş Yolu – Çizim üzerinde gösterilen bölüme yürüyüş yalonun yapılması. Garaj araç yolu ile aynı imalatların yapılarak zemin döşemesi olarak beton parke kilit taşı döşenmesi. Yürüyüş yolu ile garaş perde duvarı arasında kalan ortalama 80 cm’lik alanın peyzajiçin topraklamasının yapılması.

Dış Cephe Zemin Kaplama – Dış zeminde yapılı bulunan küçük veranda toprak bölümünün işveren tarafından istenilen ölçüde betonlaması yapılması. Betonlama üzerine dış cephe mermer modelinin kaplanılması ve verandanın büyütülmesi. Küçük veranda bina kaldırım beton kaplaması olarak aynı mermer döşemesinin yapılması.

Garaj yapılması

Mutfak – Tüm mutfak dolabı, tezgahı ve tezgah arası fayansları renk, model ve tasarımları iş veren tarafından seçilecek ve onaylanacaktır. 3D çizimleri tarafımızdan işveren isteklerine göre çizilecek ve tasarımları yapılacaktır). Mutfak giriş kapısı sol duvarına buzdolabı ve elektrikli mutfak eşyaları için yaşam ünitesi imalatı yapılacak. Devamında ise işverenin istekleri doğrultusunda tasarımı yapılan Akrilik kapak, frenli pistonlu yavaş kapanır çekmece ve kapak sistemleri kullanılacaktır. Çanakkale marka mutfak tezgah arası fayansları yapılacak. Mutfak kapısı duvarındaki eğri imalat düzeltilecek. Tezgah taşı olarak granit kullanılacaktır. Eviye olarak TEKA marka tek gözlü eviye kullanılacaktır. Mutfak dolabı tezgah arasında gerekli görülen yerlere işverenin isteği doğrultusunda yeni elektrik prizlerinin yapılması veya yer değişikliklerinin yapılması. İşveren tarafından seçilecek olan renkler, modeller ve tasarımlar mutfak dolabı fiyatları ve teklifimizi etkilemeyecektir.

Banyolar & Wc – Banyolar ve wc de kullanılacak tüm vitrifiye, batarya, çeşme, duşakabin, klozet, lavabo gibi ürünler iş veren tarafından temin edilecektir. Banyo ve wc de kullanılacak ürünlerin ölçüleri, renkleri ve modelleri fiyatımızı etkilemeyecektir. Tüm aksesuar ve vitrifiye, bataryalar tarafımızdan montajları yapılarak çalışır hale getirilecektir.

Merdivenler – Yapılı bulunan merdiven basamaklarının beton tamirlerinin yapılarak eşit ölçüler halinde düzeltilmesi. 32 adet basamak tamiratları yapıldıktan sonra, yeniden kalıp çakılarak sıfır oturacak hale getirilecektir. Düzeltilen tüm basamaklar (32 adet) 40 mm kayın ahşap basamak kaplanacaktır. Üst kaplama malzemesinin aynısı rıhlar içinde kullanılacaktır. Merdiven çıkışları yan alt duvarlarına gömme aydınlatma sensörlü lambalar döşenecektir. Basamak kaplama ahşapları aynı renkte ahşap korkulukların yapılması ve trabzanlarının sabitlenmesi. Korkuluklar bodurum iniş merdivenlerine yapılmayacaktır. Üst kat sahanlık uygun ölçülerde çelik konstirüksiyon sistem ile işverenin istediği ölçüde büyütülecek ve üst imalatları diğer yapılı bulunanlarla aynı şekilde yenilenecektir.


TOPLAM İŞ BEDELİ………….: 114.000 TL (KDV Hariç)
İŞİN ÖDEMESİ…………………..: 30.000 TL peşin + 30.000 TL 30 gün sonra + %30
İŞİN SÜRESİ……………………….: 55 iş günü
İŞ BAŞLAMA TARİHİ…………:
İŞ TESLİM TARİHİ……………..:


Villa Tadilat Teklifimiz Kabul Edildi

Çalışmalarımıza Başladık

Villa giriş katta bulunan sağ ve ön verandayı tamamen kapatıyoruz. Kapalı veranda haline getireceğimiz bölümlerde zeminden tavana kadar her santimetre kareyi tamamen yenileyerek modern bir hale getiriyoruz.

A dan z ye villa tadilat teklifimizi incelediniz. Gerçek ve güncel bu villa tadiat fiyat teklifimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınız için 7/24 iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Değerli müşterilerimiz ve misafirlerimiz için bilgilendirme amaçlı paylaştığımız bu villa tadilat teklifimiz ışığında sizlerde maliyet hesaplaması yapabilirsiniz. Yanılmanızı ve üzülmenizi istemiyoruz. Bizim için değerlisiniz.

Sizde bizden teklif alın, kârlı çıkın!

Error: Contact form not found.


Şu sayfalarımızı da mutlaka ziyaret edin. Tadilat ve dekorasyon ihtiyaçlarınız için farklı detaylı bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ BAŞLIKLAR: villa anahtar teslim tadilat, 3 katlı villa tadilatları, fiyat teklifi al villa tadilatı, villa dekor tadilat şirketi, a dan z ye villa tadilatı,

Related Posts

Villa-dekorasyonu-işte-böyle-yapılır

Antalya’da Ultralüks Villa Tadilatı

Antalya’da yeni anlaşmasını yaptığımız ultralüks villa tadilat ve dekorasyon projemize ait tüm detayları burada inceleyiniz.Devamını oku

3d-modelleme-örneği

Ultralüks Villa 3D Görselleri

Bu sayfamızda Antalya’da başlamış olduğumuz ultra lüks bir villa projesinin 3D modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Biz,Devamını oku

Ofis-dekorasyon-projemiz-bitti

Ofis Dekorasyon Projemiz Bitti

Merhaba. Yeni bir Dekordelisi projesi ile yine birlikteyiz. Çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Bu videomuzdaDevamını oku

Yorum yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

0